Pühapäev, 31. juuli 2022
19:25
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat jalgpalliõhtut! Kohe on oma lõpplahendust saamas Premium liiga 21. voor. Saaremaal lähevad vastamisi FC Kuressaare ja FC Flora.
19:30
Kasper Elissaar: Koosseisudest nii palju, et Kurel saab Paplavskis kohe oma võimaluse. Eemal on Sander Laht, kes on haigestunud. Floral on pingil nii Vassiljev kui Zenjov. Nendega koos seal ka endine Kure mees Lapa.
19:31
Kasper Elissaar: AVAVILE! Flora pani palli mängu.
19:35
Kasper Elissaar: Flora on saanud kolm nurgalööki järjest. Survet on.
19:35
Külastaja Türbö kommentaar
Milline tatiste vuntsidega Einar pani eesti liiga mängu samale ajale rahvusvahelise turniiri finaaliga?
19:35
Arutame arvamusfestivalidel pikalt ja laialt miks eestis on nii vähe publikut jalgpallil ja siis teeme sellist jama.
19:36
Kasper Elissaar: Kure tuli nurgalöökidega toime ja lõi platsi puhtaks.
19:38
Kasper Elissaar: Esimesed seitse minutit on mäng olnud Kure värava all.
19:40
Kasper Elissaar: Nüüd Kelder proovis kaugelt, aga Nõmm püüdis.
19:40
Külastaja 1kord võidame nkn kommentaar
See flora-kure väravavahtide saaga ikka haisuga. Kahju lapast kes tegi head hooaega ja sai palju mängida. Nyyd siis istub
19:41
Kasper Elissaar: Lapast on inimlikust vaatest kindlasti kahju, jah.
19:42
Külastaja realist kommentaar
Järelikult on vaja rohkem eestlastest jalgpallureid kes pole Floraga liitumisest huvitatud.
19:49
Kasper Elissaar: Nüüd Flora väga ohtlikult värava all, aga Veeringu rikošett päästis.
19:50
Kasper Elissaar: Kuressaare tuleb Flora nurgalöökidega toime.
19:51
Kasper Elissaar: HoiatusMärten Pajunurm saab 20. minutil Ojamaale sisse lendamise eest kaardi.
19:53
Kasper Elissaar: VäravRauno Alliku viib FC Flora 22. minutil juhtima!
19:53
Külastaja Jaan kommentaar
Alliku vastu viga oli ka kollane
19:54
Kasper Elissaar: Kallastelt pikk pall, Miller pikendas peaga kasti ja Alliku realiseeris Paplavskisega silmitsi jõudes olukorra külmavereliselt.
19:56
Külastaja Kas kommentaar
Kuressaare ei mängiks iial euroopas. Või saaksid nad floralt raha selleks?
19:57
Kasper Elissaar: Vast Floralt ei saaks, aga kui klubi on eurokohal, siis kindlasti on ka lihtsamt toetajaid leida.
19:57
Külastaja Bn kommentaar
Miks Karofeld, kes tegi eelmine m2ng hea m2ngu P2rnu vastu t2na ei alusta?
19:57
Kasper Elissaar: Hea küsimus. Mõtlesin isegi sama. Vastus on Kožuhhovski peas.
20:02
Kasper Elissaar: Kure saab kasti joonelt trahvika.
20:02
Kasper Elissaar: HoiatusKollane kaart läks Soometsale.
20:02
Moorits Veering sai 18. minutil kollase kaardi.
20:03
Kasper Elissaar: Vastab tõele.
20:04
Kasper Elissaar: Pajunurme kuul valmistab trahvilöögist Nõmme jaoks korralikult probleeme ja meeskonnakaaslase jätkulöök lendas väravast mööda.
20:05
Kasper Elissaar: Liit oli see, kelle löök ebaõnnestus.
20:05
Külastaja Dex kommentaar
Ma vahepeal midagi maha maganud. Mõtlesin esialgu , et kui Kasper kirjutas, et Alliku realiseeris Paplavskisega silmitsi jõudes külmavereliselt, et Kasper ajas väravavahid segamini :D aga tuleb välja, et kure hoopis Floraga väravavahte vahetanud.
20:05
Kasper Elissaar: Jah, vahetasid.
20:08
Kasper Elissaar: Kuressaare on nüüd veidi indu juurde saanud.
20:11
Kasper Elissaar: Nõmm püüdis Kuressaare tsenderduse.
20:12
Kasper Elissaar: Ken Kallaste on maas ja tal jalaga probleem.
20:14
Kasper Elissaar: Kallaste hetkel väljakul tagasi, aga ühel hetkel on vahetust oodata.
20:15
Kasper Elissaar: Paplavskis klaaris vastu Kuraksinit, aga pall läks auti.
20:15
Kasper Elissaar: Reinkort sai Saare tsenderdusest peaga löögile, aga mööda.
20:16
Kasper Elissaar: Üks üleminut tuleb avapoolajale.
20:17
Kasper Elissaar: Miller oli värava ees aktsioonis, aga saab vaid nurgalöögi.
20:18
Kasper Elissaar: Löök blokeeriti ja kõlab esimese poolaja lõpuvile!
20:19
Kasper Elissaar: Flora saab riietusruumi 1:0 eduseisus. Rauno Alliku väravast on neil juhtohjad käes. Flora alustas teravalt ja kruttis väga kõva surve. Kuressaare kaitse püsis ja pärast seda, kui kaotusseisu jäädi, leiti endas ka rünnakul rohkem elu. Poolaja lõpus oli taas Flora palliga enam saarlaste värava juures.
20:33
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas!
20:33
Kasper Elissaar: Kuressaares on 355 pealtvaatajat.
20:33
Kasper Elissaar: Lilander tulistas kasti tagant, aga Paplavskis tõrjus.
20:34
Kasper Elissaar: VahetusVaheajal tegi Flora ka vahetuse: viga saanud Kallaste ära ning Hussar sisse.
20:35
Külastaja mc kommentaar
Kasper, kas tänasega lõpeb üleminekuaken?
20:35
Kasper Elissaar: Üleminekuaken sulgus eile.
20:37
Kasper Elissaar: Vahetus 50. minutil tulevad Larsen ja Lipp sisse, Saar ja Iljin ära.
20:43
Kasper Elissaar: Ojamaa löök võttis rikošeti ja kümnes korner Florale. Sealt väga ohtlikuks ei läinud.
20:45
Külastaja Tiit kommentaar
Kus on Koskor?
20:45
Kasper Elissaar: Jutud viivad Koskorit Florast ära.
20:46
Külastaja Rene kommentaar
Kas saalijalgpalli meistrite liiga eelturniirist tulevad Soccernetis ülekanded?
20:46
Kasper Elissaar: Ei ole hetkel planeeritud.
20:47
Kasper Elissaar: Hoiatus60. minutil võetakse Miller maha. Kollane kaart Kelderile.
20:50
Kasper Elissaar: Reinkort sai kastis löögile, aga mööda. Publik elavnes.
20:52
Kasper Elissaar: Vahetus65. minutil tulevad Miller ja Kuraksin ära ning Lepik ja Zenjov sisse.
20:55
Kasper Elissaar: Kuressaare saab karistusala eest trahvilöögi. Saarlased nõuavad Soometsale teist kollast.
20:56
Kasper Elissaar: Paplavskiselt imetõrje! Hussat tsenderdas, Lepik lõi peaga, aga Kure uus väravavaht tassis ristnurgast välja!
20:57
Kasper Elissaar: Sellele eelnenud Pajunurme karistuslöök läks teisel pool väljakut müüri.
20:58
Kasper Elissaar: Vahetus71. minutil Kelder puhkama ja Tutk sisse.
20:59
Kasper Elissaar: Värav72. minutil viigistab Larsen seisu! 1:1!
21:00
Kasper Elissaar: Pajunurm andis keskväljalt karistuslöögist tsenderduse kasti. Flora mängijad lõid palli kasti taha, Larsen kontrollis, võttis ette ja tulistas alla paremasse nurka. Ilus löök.
21:01
Külastaja Sander kommentaar
Alati kui Hussar on platsil, siis Flora tegevus kuidagi nõrgeneb
21:02
Kasper Elissaar: VäravSergei Zenjov lööb 75. minutil Flora kohe uuesti juhtima! 2:1! Poom andis nurgalöögi ja Zenjov kerkis kõige kõrgemale.
21:03
Kasper Elissaar: Flora jälle rünnakul, aga Paplavskis sai palli kätte.
21:04
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil tuleb Soomre Rassi asemele.
21:06
Külastaja Nova kommentaar
Hussari kael on viltu (kui pilte guugeldada).
21:07
Kasper Elissaar: Nõmm püüdis palli kastijoone kohal ja tundus, et käis sellega kastist väljas. Aga kohtunikud ei arvanud seal eksimust olevat.
21:08
Külastaja asd kommentaar
Lauri Hussari poeg?
21:09
Kasper Elissaar: Ei tea, et oleks.
21:10
Kasper Elissaar: Pürgil käis kastis pall vastu kätt, aga Külljastinen ütles, et käsi oli vastu keha.
21:11
Kasper Elissaar: VäravJoonas Soomre lööb 2:2 84. minutil!
21:11
Kasper Elissaar: Männilaan lasi tsenderduse ja Soomre edestas Ojamaad, lüües palli värava eest kindlalt võrku.
21:12
Külastaja Hyrax kommentaar
Oeh. Kohtunikel raske mäng. 2 küsitavat hetke ja mõlemad flora kasuks
21:13
Kasper Elissaar: Kohe on ohtlik teisel pool väljakut, aga Paplavskis oli jaol!
21:13
Külastaja Koll kommentaar
Kõik kellel on mõne tuntud inimesega sama perekonnanimi on nende lapsed. See on reegel. Kristjan ja Silvia on näiteks Toomas Hendriku lapsed.
21:13
Kasper Elissaar: Ma arvasin, et arooniad valmivad alles augustis.
Külastaja Külmik kommentaar
Hea valik. Hea kliima ja vigastusoht suht väike.
21:16
Kasper Elissaar: Hussarilt väga kehv ja nõrk kauglöök.
21:16
Kasper Elissaar: HoiatusPaplavskis sai kollase aja venitamise eest. Põnev.
21:17
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit!
21:17
Kas enam ei ole otseblogi üleminekuaknast?
21:18
Kasper Elissaar: Kui üleminekuid tehakse vähe, siis ei ole, jah. See suvi on olnud väga rahulik.
21:18
Kasper Elissaar: Värav90+2. lööb Henrik Pürg 3:2! Flora saab siit vist ikka kätte. Poom tsenderdas ja Pürg lõi peaga.
21:19
Kasper Elissaar: Kurel kõik mehed ees.
21:21
Kasper Elissaar: LÄBI! Flora saab Kuressaare üle 3:2 võidu! Flora mehed juubeldavad, nagu oleks võitnud Levadiat.
21:23
Kasper Elissaar: Lõpuks oli päris põnev lahing. Aga kahel korral, kui Kuressaare viigistas, vastas Flora väga kiirelt. Flora on nüüd 36 mängu liigas kaotuseta. Kuressaare kodumängude kaotusteta seeria sai läbi. See oli kestnud aprillist.
21:23
Kasper Elissaar: Aitäh, et olite meiega! Püsige Soccernet.ee lainel ja uute kohtumisteni!