Reede, 5. august 2022
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 22. vooru avavad Tartu Tammeka ja Tallinna Flora.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Oodatult teeb oma Tammeka-debüüdi endine Flora väravavaht Richard Aland.
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Flora on esmakordselt Premium liiga pingile võtnud 15-aastase ründaja Tony Varjundi.
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Flora koosseisust on täna puudu Ken Kallaste, kes jättis eelmise kohtumise vigastuse tõttu pooleli, ja Konstantin Vassiljev.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenite (Puri ja Ojamaa) loosimise võitis Puri, kes sai valida Tammekale väljakupoole.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng läks käima!
19:02
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Addy võttis juba 37. sekundil kollase kaardi, kui libistas äärel Zenjovi maha.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Poom keerutas terava nurga alt karistuslöögi lati alla, kust Aland rusikatega tõrjus, tehes oma esimese puute Tammeka eest Premium liigas.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Täna viieses kaitseliinis vasakkaitsjat mängiv Puri sooritas 4. minutil esimese Tammeka pealelöögi, mis läks väravast kaugele.
19:06
Külastaja päike kommentaar
Santos on endiselt töötu
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Mätas mängis end 6. minuti lõpus karistusala nurga juurest löögile ja see oli juba tunduvalt ohtlikum, aga läks pisut mööda.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Umbes samast kohast proovis ka Veelma, see löök läks Nõmmele sülle.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Addy, kellel on esimesest minutist kollane kaart all, tegi 10. minutil jälle vea ja pidi Tohveri loengut kuulama.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Poomi karistuslöök läks latipõrkega üle!
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Puri tsenderdusele sai Mätas pea vahele, sealt lendas pall üle värava.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Teniste ülipika audiviske klaarisid florakad peaga ära.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Flora klaaris peaga veel kaks Tammeka tsenderdust.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Poomi pikale söödule sai Miller õrnalt varba vahele, aga sealt veeres pall Alandile sülle.
19:16
Külastaja Hyrax kommentaar
Flora meestel oli mingi pidu eile ja ollakse pohmas?
19:16
Külastaja Maku kommentaar
Miks Flora peale Euro krahhi senise peatreeneriga jätkas?
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Ega iga tagasilöögi peale ei pea ka peatreenerit vahetama, liigas ollakse ikkagi 36 mängu järjest kaotuseta ja liidrikohal ning eelmised eurohooajad läksid hästi.
19:19
Kuraksini pingile jätmine on ju lausa kriminaalne tegu!
19:19
Flora praegune mängupilt on küll halb ja Tammeka oma on hea. 20-30 minti laseb Tammeka enda piike puruks vastu Flora kaitset ja Flora lööb paar-kolm ära?
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Mängu esimese nurgalöögi teenis Tammeka.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka ehitas Flora värava ette korneriks väga suure rahvapuntra, Addy tsenderdas, Pürg klaaris peaga.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Zenjovi tsenderdus vihises karistusalas läbi, nii et keegi selleni ei ulatanud.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Soomets teenis nurgalöögi Florale, Poomi tsenderduse Aland esimese hooga pillas, aga seejärel sai palli kätte.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Laabuse pall läks täpselt Ojamaale näkku, aga midagi hullu ei juhtunud.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi tsenderdusele pani Laabus enne Millerit jala vahele.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Teniste tsenderdas, Puri lõi peaga mööda.
19:28
Ojamaa tase ei vea enam ka Eesti liigas välja.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  30. minutil tehti joogipaus.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel pooltunnil on mängutempo olnud 26-kraadises Tartus üldiselt madal. Flora pole seni mänguliselt üle olnud, kuigi korra puutus Poomi löök latti.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  32. minutil joogipaus lõppes.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Välja karistuslöögi klaaris peaga Poom.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Poomi läbisöödukatse takerdus Tammeka kaitsjate jalgades.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Zenjovi tsenderdusele sai Laabus pea vahele.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Poom teenis endale karistuslöögi ja lõi selle müüri.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Alliku keerutas end karistusalas osavalt löögile, kuid löök jäi nõrgaks ja Aland püüdis altnurgast.
19:39
Alliku teeb head hooaega.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaalt söödu saanud Alliku pani madala ohtliku palli värava eest läbi, sealt löögini ei jõutud.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav 41. minutil jõudis Flora nurgalöögist sihile! Pürg skooris teist mängu järjest!
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Poomi nurgalöögi suunas Soomets ilusti värava ette, Juhkamist põrkas see Alandi käte juurde, Aland sai pallile käed vastu ka, aga Pürg sudis sealt värava ära.
19:44
Läks 40 minutit. Mängupilt oligi küll totaalselt teises suunas
19:44
Külastaja Raivo kommentaar
Kes söödu sai?
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Kui keegi söödu saab, siis on see Soomets.
19:45
Sapovalov kogub pingipeal tolmu.
19:45
Külastaja korner kommentaar
soomets sai päris vabalt nurgalöögi ajal toimetada. tammeka on nurgalöökide kaitsmisel ikka väga kehv olnud.
19:45
Külastaja Tartust kommentaar
Siniste prillidega ei väärinud Flora seda väravat, aga no klassika ise ei löö.. Ilus esimene poolaeg on tegelikult Tammeka poolt olnud
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 2 minutit (joogipausi tõttu).
19:46
Viimase puute tegi Ojamaa värava ees ikka. Pärast Soometsa
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Üleminutitel sai Flora veel paar nurgalööki, aga need väravat ei toonud. Avapoolaeg lõppes Flora 1:0 eduseisul.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Pärast joogipausi, avapoolaja lõpus suutis Flora rohkem domineerima ja tartlaste karistusala ümber keerutama hakata. Tammekal lõpus enam midagi ei tekkinud.
19:51
Aa ei eksin. Sirutas jalga aga ei saanud pihta. Soomets, Tammeka kaitsja ja siis Pürg
20:03
Kristjan Remmelkoor: Pärast toimetuses arutamist tuleb öelda, et söötu Soomets ikkagi ei saa, kuna lisaks Juhkamile ja Alandile puutus Pürg ise ka veel palli, enne kui see Alandist talle tagasi tuli.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:03
Külastaja nonoh kommentaar
Kuna vv reeglit muudeti - pall on vv oma ka siis kui see on tema käe ja muru vahel, siis see värava olukord oli ikka väga fifty-sixty, kas pürg selle palli sealt ikka ausal teel kätte sai.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Teniste ja Puri löögikatsed takerdusid Flora kaitsjatesse.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Kapperi tsenderdusest sai Mätas teha nõrga pealöögi, mille Nõmm püüdis.
20:08
Kordust aeglaselt vaadates, siis tõesti Pürgi lõi Alandi käte vahelt selle minema. Kohtunikul muidugi võimatu näha seda
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Floral on olnud viimastel minutitel mõned standardolukorrad, aga need ohtlikeks ei kujunenud.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Laabuse valesööt läks Ojamaale, kelle tsenderdus lendas kõigist üle.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Juhkam viskas end murule pikali.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Ajas end siiski üsna kiiresti püsti, aga peab hetkeks väljaku kõrvale minema.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Pürg kattis väga hästi palli Mätase eest, lastes selle tartlastest üle otsajoone.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Flora nurgalöögist käis pall jälle Tammeka väravas, aga seekord fikseeriti Alandi vastu viga.
20:20
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  63. minutil Tammeka sunnitud vahetus: Juhkam keskkaitsest välja, Anderson asemele.
20:20
Külastaja Norm kommentaar
Kuidas selline väravavahi käest palli ära löömine läbi lasti? Aa ja õigus, Flora
20:20
Pürg aumees ütles, et tegi vea Alandile. Respect
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine 64. minutil Millerile otse punane kaart!
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Läks korkidega Veelmale jalga.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka saab seega 26 minutit mängida arvulises ülekaalus.
20:22
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Tamme staadionil 387.
20:24
Norm vend
20:24
Milleril elu esimene punane premmis?
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Mätasel hea võimalus! Nõmm tuli vastu ja tõrjus lähilöögi. Jätkupalli saatis Puri peaga värava suunas, kuhu jõudis Pürg kindlalt vahele.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Laabuselt oli Mätasele antud hea läbisööt.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Miller pole jah varem Premium liigas punast kaarti saanud.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 70. minutil Flora vahetus: Zenjov välja, Kuraksin sisse.
20:27
Külastaja prožektor kommentaar
Sellised punased tuleb ALATI ära anda, siis on mängijad hoolikamad selliste südamest kogemata hilinemistega
20:27
Hull asi. Mõni varsti lõpetav vend maailmas pole ühtegi punast saanud
20:29
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 72. minutil Tammeka topeltvahetus: Välja ja Laabus välja, Laaneots ja Tammik sisse.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Addy, kellel oli kollane ja lisaks üks loeng avapoolajast all, võttis veaga Ojamaa maja ning florakad nõudsid punast, mida aga ei tulnud.
20:31
Külastaja Hoia liini siis kommentaar
Addy teine kollane
20:32
kahju, et Laabus välja võeti, ainus vend, kes julges riskantsemaid sööte anda..
20:32
Kristjan Remmelkoor:  75. minutil tuli teise poolaja joogipaus.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  77. minutil joogipaus lõppes.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Ojamaa tegi Tammikule vea ja sai 78. minutil kollase kaardi.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 80. minutil Flora teine vahetus: Ojamaa välja, Lepik sisse.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenipael läks Ojamaalt Allikule.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Tammik sai 81. minutil kollase, kuna tegi värskelt väljakule tulnud Lepiku vastu vea.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Poomi nurgalöök läks Pürgi jalast üle otsajoone.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Soomets lõi kornerist peaga, Aland tõrjus lati alt!
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Kuraksin lõi terava nurga alt, Aland tõrjus jalaga.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka on küll arvulises enamuses, kuid pole suutnud tükk aega midagi tekitada.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Poomi nurgalöögist pääses jälle Soomets peaga löögile, Alandilt tuli ebakindel tõrje, Kuraksin lõi uuesti, aga Aland oli vastas.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Tammik pani pika palli ette, see langes Nõmme sülle.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Hussar hoiab palli nurgalipu juures.
20:48
Kristjan Remmelkoor: Addy vajab turgutamist.
20:48
Kristjan Remmelkoor:   91 minutit on täis, pole näinud, kui palju lisati.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90+2. minutil sai kollase kaardi Alliku, kes abikohtunikule midagi liiga hoogsalt seletada püüdis.
20:50
Külastaja ee kommentaar
Flora teine punane see hooaeg, millal nad viimati kaks punast ühel hooajal said?
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Eelmisel hooajal ei saanud ühtegi.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  90+5 minutit said täis ja kõlas lõpuvile! Flora võitis Tammekat 1:0.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Vähemuses olles tappis Flora mängu väga edukalt (hoidis palli nurgalipu juures, teenis standardolukordi ja võttis palju aega nende mängupanekuga) ning samas tekitas ise teravamaid olukordi ja hoidis rohkem palli.