Pühapäev, 7. august 2022
17:44
Siim Pulst:  Tere õhtust! Premium liiga nädalavahetusele tõmmatakse joon alla Narvas, kus kohalik Trans võtab vastu valitsevat meistrit FCI Levadiat.
17:44
Külastaja Artur kommentaar
mis juhtus Komloviga? Juba ammu ei näinud mängimas teda... kus on Nikita Vassiljev?
17:45
Siim Pulst: Noormängijate kohta ei oska ma kommenteerida, aga Levadia on tõesti sõitnud Narvasse üsna õhukese koosseisuga. Ernest Agyiri ja Artur Pika tervislikud probleemid olid enne mängu teada, aga teadmata põhjustel puuduvad täna Levadia rivistusest Marko Putincanin, Rasmus Peetson ja Liliu. Viiest välismaalastele lubatud kohast on Levadia ühe kasutamata jätnud.
17:46
Siim Pulst:  Algkoosseisudest rääkides, naaseb Levadia kolmemehelise tagaliini ja tuttava 3-2-4-1 asetuse juurde. Eelmises mängus vahetusest sekkudes värava löönud keskkaitsja Bourama Fomba teenib täna oma esimese stardi.
17:48
Siim Pulst: Transi poolelt teeb suvine täiendus Aleksandr Kulinitš täna oma esimese stardi. Veel rõõmustavam on narvakate jaoks aga see, et pikalt vigastustega kimpus olnud Deniss Poljakov ja Eduard Golovljov on valmis alustama. Poljakov kuulus viimati põhikoosseisu 20. aprillil, Golovljov 8. märtsil.
17:53
Siim Pulst: Otsepilti peaks näitama ETV2, aga kuni võrkpalliülekanne veel kestab, saab jalgpalli vaadata siit.
17:58
Siim Pulst:  Meeskonnad marsivad väljakule, Denisss Dedetško Ukraina lipuga õlgadel nagu alati.
17:59
Külastaja 1 kommentaar
Komlov lõpetas.
18:01
Siim Pulst: Levadia pani palli mängu!
18:02
Siim Pulst:  Valehäire, narvakad parandavad üht väravavõrku veel.
18:02
Siim Pulst:  Nüüd tõesti läks!
18:03
Siim Pulst:  Levadia luuras 40 sekundit, kuni nõelas kiiresti - Roosnupp tsenderdas ja Beglarišvili sai ohtlikust kohast proovida. Löök siiski ebaõnnestus.
18:05
Siim Pulst: Taraduda astus valusalt Kirsile jala peale. Kaardist Trans veel pääses, aga karistuslöögi järel pääses Lepistu kastist jalaga löögile. Matrossov püüdis lati alt.
18:07
Siim Pulst: 5. minutil ohtlik olukord ka Transilt. Koževnikov pääses kastijoonelt löögile, pall võttis rikošeti ja maandus napilt-napilt postist mööda.
18:09
Siim Pulst: jalgpall.ee andmetel on Järve kaitsja, Kristal ja Luts poolkaitsjad. Ülejäänud väljakumängijatest pingimehed on kogenud kaitsjad. Ründejõudu juurde tuua seega pole, kui selleks vajadus peaks tekkima.
18:11
Juba teist korda, kui Transi mängu peaks olema telekast näha, tegelikult ei näe. Pole aus. Võrgus ei tea ju kunagi, millal mäng lôppeb. Oleks pidanud siis mäng algama kell 18.30
18:14
Külastaja Karl kommentaar
Ausalt öeldes, keda huvitab mingi lambi liigamäng kus soosik 90% võidab kui samal ajal käib koondise võitlus EM-finaalturniiri pärast
18:15
Siim Pulst:  Ugge pääes Beglarišvili nurgalöögi järel peaga löögile, aga kaitsjad jõudsid enne väravajoont löögile vahele.
18:16
Siim Pulst:  Levadia domineerib küll pallivaldamist võimsalt, aga kuigi palju teravusi see kaasa pole toonud.
18:16
Siim Pulst:  Nüüd pääses Roosnupp Õiguse tsenderdusest peaga löögile, aga selgelt üle. Ühtteist Transi värava all siiski toimub ka.
18:17
Külastaja Karlile kommentaar
Ju siis sind huvitab, kui vaatad ka jalgpalli.
18:17
Külastaja pes kommentaar
kus see uus uzbeki messi on
18:18
Siim Pulst: Paberimajanduse tõttu pole ta veel kohale jõudnudki.
18:18
Külastaja info kommentaar
Kaljuga liitus Kreeka esiliigast 24-aastane Horvaatia CM Daniel Sudar
18:21
Siim Pulst:  Lepistu nõuab Poljakovile punast kaarti. Korduste põhjal jääb natuke arusaamatuks, mille eest, aga näitab justkui oleks teda jalaga löödud.
18:21
lepistu kaardi speedrun jälle, no ei õpi see mees
18:21
Külastaja Huvitav kommentaar
Et pukk ühtegi levadia viga ära ei vilista
18:22
Siim Pulst: Mõlemad meeskonnad on kohtunike tegevusega siiani häälekalt rahulolematud. Pinged on päris kõrgel.
18:23
Külastaja .. kommentaar
Kus mängu näeb?
18:23
18:23
Ja nüüd iga väikese transi kõksu võtab veaks.
18:23
18:24
Siim Pulst: Levadial ohtlikust kohast karistuslöök, aga lubav olukord lõppes ründajatele määratud veaga.
18:25
Siim Pulst:  Vallner oli palli Mihhailovi jalale söötmas, aga tema õnneks ei saanud narvalane ootamatut palli enda kontrolli alla.
18:31
Siim Pulst:  Trans on üsna edukalt Levadia ülesehitust halvanud, aga ega nad ise ka midagi luua pole suutnud. Selline tempokas, jõuline ja võitluslik mäng, aga vähe väravaohtu.
18:34
Siim Pulst:  Beglarišvili otsustas 25 meetri pealt õnne proovida, aga pall takerdus kaitsjatesse.
18:35
Huvitav mitu vâlismaalast hooaja lõppedes minema saadetakse Levadiast? Pakuks, et 2-3 kindlasti ...
18:37
Siim Pulst:  Eks oleneb eelkõige sellest, kuidas nad ennast näitavad ja kuidas meeskonnal läheb. Kui kullata jäädakse, siis vaevalt on põhjust rahuloluks. Ja iga uue võõrleegionäri toomine peaks eeldama mõne vana ärasaatmist, sest neid on niigi praegu 7 või 8, samas kui mängupäeva koosseisu on lubatud panna vaid 5.
18:39
Külastaja Bussijuht kommentaar
Vaatasin, et Zürichile meeldib endiselt oma parimat kaitsjat (Mets) pingil hoida - pole siis ime, et alla igasugust arvestust esinevad lol ...
18:42
Siim Pulst:  Levadia jõudis 39 minuti järel hea võimaluseni, kui Beglarišvili tsenderdas ja Roosnupp suunas peaga värava ette, aga Dedetško jõudis viimasel hetkel värava ees ründaja nina eest jaole.
18:42
Siim Pulst: Vahetus  Pevtsov tuli Golovljovi asemele. Ju siis lõi vigastus jälle välja. Ei ole õnne tal viimastel aastatel tervisega.
18:45
Siim Pulst:  Mihhailov nõelas kontrarünnakul paremal äärel läbimurdega, aga lõpuks jõudis Mavretic jaole ja tulemuseks oli nurgalöök. Selle järgselt sai Dedetško kastijoonelt proovida, aga nõrgavõitu löök lendas otse Vallneri sülle.
18:45
Külastaja lambine kommentaar
Ainuke liigamäng milles Zürich nullimängu sai oli Mets põhis ja ega Tammele ka liiga palju seda mänguaega ei anta, kuigi vend lööb kaitsjana rohkem kui ründajad ja kaitses ka suht okei olnud
18:46
Siim Pulst: Hoiatus  Fomba võttis 44. minutil Kovaltšuki maha. Otsajoone lähistelt karistuslöök.
18:46
Külastaja mc kommentaar
Huvitav, kas nüüd kui Flora taas meistriks tuleb, siis ka Levadia toob Stojkovici asemele mõne uue välismaalase võib võetakse keegi Eestist?
18:47
Siim Pulst:  Dedetško püüdis terava nurga alt otse peale virutada, aga ei suutnud sellega Levadiat üllatada.
18:47
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
18:50
Siim Pulst:  Poolaja lõppu veel üks Transi nurgalöök, need jäävad viiki 3:3. Kovaltšuki tsenderduse järel suutis Dedetško palli kaarega posti kõrvale suunata, aga see oli siiski liiga nõrk ja klaariti sealt ära.
18:50
Siim Pulst:  Poolaeg 0:0! Mängupildile vastav tulemus, sest mõlemal on olnud õige napilt väravaohtlikke momente.
19:05
Siim Pulst: Teine poolaeg läks!
19:06
Slava ei hakka comebacki tegema juba?
19:07
Siim Pulst:  Ei ole kuulnud küll. Eks treenerite tööpõld on ka üsna piiratud Eestis.
19:07
Siim Pulst:  Kirss pääses kontrarünnakul ohtlikult löögile. Saatis palli küljevõrku ja Matrossovi käsi oli ka vahel, nii et nurgalöök.
19:08
Siim Pulst:  Sealt midagi ohtlikku otseselt ei sündinud, aga Levadia surve jätkub. Teisele poolajale on otsustavalt peale tuldud.
19:10
Slava on järgmine mäng juba Levadias, kuna Stojkovic ei ole piisavalt heal tasemel
19:15
Siim Pulst:  Mängupilt on nüüd läinud samadesse rööbastesse nagu enamus avapoolajast. Ei midagi väravaohtlikku kummaltki poolt.
19:15
Siim Pulst:  Hoiatus56. minutil Irie võtab kaardi.
19:17
Siim Pulst:  Hoiatus Taraduda võttis oma kasti ees Antonovi maha. 57. minut.
19:18
Siim Pulst:  Beglarišvili saatis karistuslöögi ristnurka, aga Matrossovi pantrihüpe päästis Transi.
19:21
Siim Pulst:  Poljakovi tervenemine on ikka ülimalt hea uudis Transile. Senise põhjal mängu parim mees minu meelest. Igale poole jõuab vahele, ise palliga leiab alati käigud.
19:24
Siim Pulst: Hoiatus Antonov võttis 65. minutil Kovaltšuki maha.
19:25
Siim Pulst: Pevtsovile kukkus hea võimalus ette 65. minutil, aga pall tuli ebamugavalt ja löök lendas üle värava.
19:27
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Pikk ja Podholjuzin sisse, Fomba ja Kirss välja.
19:29
Siim Pulst:  Beglarišvili asub siis valeüheksa kohale, Roosnupp liigub äärelt keskele ning Pikk tuli oma tavapärasele kohale vasakul äärel. Podholjuzin vahetas Fombat üks-ühele.
19:30
Siim Pulst:  71. minutil hea variant Beglarišvilil, kes mängis Pikaga kenasti kokku, aga löök 15 meetrilt lendas siiski üle lati.
19:31
Siim Pulst: Teises väljakutsas pääses kohe Koževnikov kaheksalt meetrilt peaga löögile, aga pealöök oli pisut liiga nõrk, et Vallnerit üllatada.
19:31
Siim Pulst: Hoiatus  Ugge sai kollase kaardi.
19:33
Siim Pulst: Siiski oli see kaart Uggele. Trans saab aga vabalöögi karistusalajoonelt. Väga huvitav olukord, mul jäi paraku täitsa kahe silma vahele, mis selle kaasa tõi.
19:33
Külastaja Oijah kommentaar
Levadiakatele meeldib rääkida palju. Muu nagu eriti välja ei tule....
19:34
Siim Pulst:  Dedetško ja Kovaltšuk mängisid palli lahti ja ukrainlane püüdis seda ristnurka keerutada, aga meetreid mööda.
19:34
Kus velijev on?
19:35
Siim Pulst:  Teadmata põhjustel puudu, nagu ka Putincanin, Liliu ja Peetson.
19:36
Siim Pulst: Värav Beglarišvili lõi ära!
19:36
Siim Pulst: Matrossov pillas Õiguse tsenderduse lubamatult Beglarišvili jalale ning too kasutas lahke kingituse ära.
19:37
Siim Pulst: Vahetus  78. minutil Felek sisse, Mihhailov välja.
19:38
Siim Pulst:  Roosnupp pääses väravavahiga silmitsi, aga seekord tegi Matrossov suurepärase tõrje.
19:41
Siim Pulst: Mulle sosistati kõrva, et varasem vabalöök Transile oli põhjusel, et Ugge sai suupruukimise eest kollase siis, kui mäng käis. Selle eest määrataksegi vabalöök, kuigi neid näeb harva.
19:44
Siim Pulst:  Trans üritab meeleheitlikult, aga suuremaid probleeme pole nad nüüd ise suutnud vastasele tekitada. 75 minutit olid rollid vastupidised.
19:45
Siim Pulst: Nüüd leiti auk üles! Koževnikov pääses 85. minutil terava nurga alt löögile, kui Vallner oli juba pikalt maas, aga ukrainlane saatis palli küljevõrku!
19:45
Siim Pulst: Vahetus  86. minutil tuli Demidov Kovaltšuki asemele.
19:47
Siim Pulst: Vahetus  87. minutil Jürgenson sisse, Beglarišvili välja. Kes nüüd ründesse asub?
19:49
Siim Pulst:  Õigus läks tippu ja Jürgenson paremale äärele.
19:50
19:51
Siim Pulst:  Supervõimalus 90+1. minutil Demidovile. Pall põrkas ootamatult Narva vasakäärele ette, aga Vallner suutis talle reaktsioonitõrjega vastata.
19:52
Siim Pulst:  Kõik! Levadia pääseb kolme raske punktiga koduteele!
19:53
Siim Pulst: Ründemasin küll tõrkus, aga kruvi keerati, kuni vastased eksisid ise. Tugevama õigusega võeti oma ära ja jätkatakse tiitlijahti.