Neljapäev, 18. august 2022
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on Nõmme Kalju ja Tallinna Levadia vaheline karikavõistluste 1/16-finaalmäng. Loosi tahtel peab üks neist tippklubidest oma karikahooaja kiirelt lõpetama.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Levadia algrivistuses üllatusi ei ole. Tagasi põhikoosseisus on pärast väikest vigastuspausi Ernest Agyiri ja pärast haiguspausi Rasmus Peetson.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Kalju algkoosseisus on kõige märkimisväärsem see, et sinna kuulub esmakordselt suvine täiendus Daniel Sudar, kes tegi laupäevases liigamängus 61. minutil vahetusest sekkudes debüüdi.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Laupäeval vigastada saanud Komissarov täna puudub, pingile on jäetud laupäevaga võrreldes Babitšev, Gussev ja Volkov. Mannone, Paur ja Järvelaid on lülitatud tagasi põhisse.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Kalju kapten Tsivelekidis sai väljakupoole valida.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pani palli mängu!
19:07
Kristjan Remmelkoor:  5. minutil esimene teravam olukord. Agyiri pääses Levadia kiirete söötude järel karistusala ääres löögile, Meerits püüdis.
19:08
Külastaja harro kommentaar
kUI Velijev hakkab mägima asera u21 koondise eest kas ta kaotab ETM staatus?
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Ei kaota, ETM-id võivad olla ka muude kodakondsustega mängijad.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Näiteks Transil on Irie ETM.
19:09
Külastaja R kommentaar
Vallneril samades värvides nagu kohtunikud on veits kummaline.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  8. minutil oli Levadia esimene nurgalöök. Agyiri tsenderdas, Ugge pääses peaga löögile, Meerits püüdis.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaid klaaris peaga Levadia tsenderduse.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Agyiri tsenderdus oli otse värava peale keeramas, Meerits püüdis selle.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  11. minutil pääses Beglarišvili karistusalas löögile! Keerutas ristnurga tagant veidi mööda.
19:14
Külastaja Kx kommentaar
Mis seis Liliuga? Ei kõlba enam Levadiale?
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Liliu ei saa enam Stojkovici otsusel Levadias mängida, tahetakse meeskonda noorendada, klubi ja mängija püüavad jõuda kokkuleppele lepingu lõpetamises.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Fortune proovis väga kaugelt Vallnerit üllatada, kuid saatis palli üle värava.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Levadialt paar järjestikust standardolukorda. Ühele pani Mannone pea vahele, teine läks Pika tsenderdusest liiga pikaks.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Kirsiga seina mänginud Agyiri tulistas kaugelt mööda.
19:22
Külastaja kris kommentaar
Liliu oligi halb mängija, ego 1000 ja mänuguoskus 25. Poleks see Kalju pedo teda kunagi Eestisse toonud, siis poleks ta kunagi Leva eest mönginud.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Lähikaadrist oli näha, et Mitrovici särk on tänase palavusega juba üleni läbimärjaks saanud.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Kaljult paar järjestikust standardolukorda, Lepistu ja Peetson said need klaaritud ja Vallner viimase jätkutsenderduse püütud.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Agyirilt väga hea läbisööt välisküljega Roosnupule, kes pani omakorda palli värava eest läbi! Ohtlik olukord, aga keegi värava ette löögile ei jõudnud.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Peetson ja Mavretic tegid Tammest võileiva. Fikseeriti viga. Kannatanu Tamm läks korraks väljaku kõrvale.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  28. minutil Roosnupu madala söödu järel pääses Mavretic kasti joone kandist löögile, kuid lajatas üle.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Joogipaus.
19:32
Külastaja rallikas kommentaar
Maikel Mikson unustas läätsed silma panna? Kaks selget suluseisus juba võtmata jätnud ja laseb Levadial edasi mängida
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Joogipaus sai läbi.
19:34
Kristjan Remmelkoor: Agyiri tsenderduse Meerits õhust noppis.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 34. minutil mängu esimene kollane kaart Mitrovicile, kes peatas äärel veaga Kalju rünnaku.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Paur kõksis end Levadia karistusalas Peetsonist mööda ja viskas end siis pikali, penaltit ei tulnud.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidi karistuslöögi suunas Tsivelekidis peaga värava ette, Vallner püüdis.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili karistuslöögist lõi Peetson peaga üle.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 45. minutil kollane Marinile, kes rikkus keskväljal määrusi.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupult madal pall värava ette ei kujunenud ohtlikuks, läks liiga värava peale ja Meerits võttis selle endale sülle.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Marin kukkus väljaku ääres Rämmari plakati katki, aga viga ei saanud.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg sai läbi! Seis 0:0.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Teravamad olukorrad tekitas Levadia, peamiselt poolaja esimeses pooles, aga löögid läksid kas üle või mööda või Meeritsale sülle.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili lõi terava nurga alt valelepoole küljevõrku, mingi väike rikošett oli ka.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Agyiri kauglöök lendas täiesti üle ja mööda.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Vallner eksis seiklema minnes sööduga, aga Järvelaid ei tabanud kaugelt valveta jäänud väravat.
20:12
Külastaja Kkk kommentaar
Vallner ikka täitsa avarii, miks selline tüüp üldse levas mängib, jalaga mäng ja mängulugemine ümmargune null
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Mavretic läks karistusala servast lööma, kuid pall veeres õrnalt Meeritsale käte vahele.
20:15
Külastaja kkk kommentaar
Nõustun kkkga , Võimatu ju moodsas jalgpallis tagant alustada kui valneril selle oskusega sitt seis
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Babitšev on varsti väljakule sekkumas.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Kirss tabas Mannonet käega näkku ja sai 56. minutil kollase kaardi.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Volkov on ka väljaku ääres viimaseid juhiseid saamas.
20:20
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus  59. minutil Kalju topeltvahetus: Fortune ja Sudar välja, Volkov ja Babitšev sisse.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderduse lükkas Vallner ühe käega eemale.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Agyiri nurgalöögist ei saanud Ugge pallile pihta, Mitrovici löögil oli Mannone ees.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Velijev on varsti mängu sekkumas.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Levadia järgmise nurgalöögi järel jõudis pall väravasse, aga fikseeriti suluseis! Sellele eelnes Meeritsa väga hea tõrje.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 66. minutil Levadia esimene vahetus: Agyiri välja, Velijev sisse.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Volkov varastas viimaselt kaitsjalt Peetsonilt palli ära ja pääses karistusalasse jooksma ja lööma, Vallneri jalatõrje päästis Levadia!
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Marinil on krambid.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 70. minutil Kalju kolmas vahetus: Marin välja, Gussev sisse.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Velijev läks pika soolo järel löögile, Meerits tõrjus esiposti juurest.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja joogipaus.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 73. minutil Levadia teine vahetus: Lepistu välja, Antonov sisse.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenipaela sai Lepistult Ugge.
20:36
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Levadialt paar tsenderdust, Mannone ja Tsivelekidis klaarisid.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 85. minutil Levadia kolmas vahetus: Kirss välja, Õigus sisse.
20:48
Külastaja Kro kommentaar
Karikas ikka 5 vahetust sellest karikahooajast :)
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Õiguse kauglöök jäi nii nõrgaks, et Meerits peatas selle rahulikult jalaga kinni.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  89. minutil Kaljule penalti!
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Värav Tamm realiseeris 90. minutil penalti! Lõi enda poolt paremale alla nurka, Vallner hüppas teises suunas.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 4 minutit.
20:53
jään huviga ootama mängujärgset Lepistu kommentaari.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili löögi Meerits tõrjus värava ette, kus Peetson lõi tagasipõrganud pallist mööda!
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Penalti tuli enne selle eest, et Elhi viskas audi karistusalasse ja Mitrovic tegi kasti servas Paurile vea.
20:57
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Vallner tõmbas Gussevi maha, Vallnerile kollane ja Kaljule uus penalti!
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Värav 90+6. minutil realiseeris Tamm veel ühe penalti ja kohe kõlas ka lõpuvile, mis tähistas Kalju 2:0 võitu!
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Vallner hüppas seekord õiges suunas, aga ei küündinud pallini.