Kristjan Jaak Kangur: Väikeseid üllatusi on! Kalju alustab vähemalt paberil taas kolmese tagaliiniga, kuigi pigem paistab see asi nii, et Babitšev ja Fortune on kahekesi alumised poolkaitsjad ning Paur kümne peal. Ka Marin on pingile jäetud. Tammekal istub täna pingil üllatuslikult Juhkam, Anderson alustab. Addyt pole üldse ja keskväljal Langi asemel Laaneots.
No kui mätasel 1337 minutit seljataga, siis täna peab ikka tulema!
Kristjan Jaak Kangur: Subbotin, nagu on varemgi korduvalt juttu olnud, on Kalju esindusest hetkel välja arvatud. Põhjustest pole Kalju leer otsesõnu rääkinud, aga üks tõsiasi on see, et tal saab leping selle hooaja lõpus läbi.
18:01
Kristjan Jaak Kangur: Läks!
18:03
Kristjan Jaak Kangur: Oi-oi! Vasakult äärelt pall värava ette, Tsivelekidis eksib rängalt ja Mätas on üksi, kuid pall jääb selja taha ja omaks Tammeka ründaja seda ei saa!
18:03
no Addy ongi leegionäri kohta uskumatult kehv olnud. temast küll puudust ei tunne, päris ausalt!
18:04
Kristjan Jaak Kangur: Laaneots sikutab keskväljal Tamme ja Kaljule karistuslöök, ent ollakse sunnitud see tagant läbi mängima.
18:04
Tamm hoiab kätt Laaneotsal näos ja kohtunik määrab Laaneotsale vea. Vinge! We are creating an illusion here!
18:05
Kristjan Jaak Kangur: Laaneots tiris seal ka siiski korralikult.
18:06
Kristjan Jaak Kangur: Kalju esimene ohtlik rünnak! Gussev tuleb paremalt äärelt, konksutab ilusti Tammiku ära ja lööb ise, aga tagapostist napilt mööda. Tagumise posti juures ootas tegelikult ka Tamm...
18:08
Kristjan Jaak Kangur: Anderson suunab Teniste pika küljeaudi peaga värava ette, seal on vaid Meerits. Kohe saab teises otsas Fortune'i tsenderduse järel löögile Tamm, aga lööb maapõrkest ja Alandile sülle.
18:11
Kristjan Jaak Kangur: Laabus meelitab Tammelt tõuke ja vea välja. Aga see paar on seni selgelt põnevaim, sest Tamm on kogu aeg piiri peal, et Laabuse eest jooksu pääseda.
18:16
Kristjan Jaak Kangur: Veerand tundi mängitud. Viimased minutid on läinud nii, et mõlemad proovivad mängu enda kontrolli alla saada, Kaljul on mõni poolvõimalus justkui hakanud tekkima, aga mitte midagi ohtlikku.
18:17
nüüd tuleb!
18:17
Kristjan Jaak Kangur: Teniste paneb seekord audi kiirelt mängu, Tsivelekidis jääb Mätase vastu veidi hätta ja lükkab igaks juhuks peaga palli nurgalöögiks. Sellest siiski midagi ei sünni.
18:18
Kristjan Jaak Kangur: Aga rünnak jätkub ja Laabus lööb kasti joonelt kavalalt välisküljega! Meerits tõrjub.
18:20
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka teeb täna julgelt kõrget pressingut, seekord tulevad Meerits ja Babitšev surve alt sööduga väga hästi välja.
18:23
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Tulised paarkümmend sekundit! Kalju kaitsjad eksivad surve all seekord sööduga, Mätas saab palli, kuid sööt keskele läheb Kapperi selja taha. Kalju tuleb kohe vastu, Laabus jookseb Tamme pikali ja saab 21. minutil mängu esimese kollase kaardi.
18:24
Kristjan Jaak Kangur: Teenitud karistuslööki proovib Fortune riputada tagumise posti juurde. Jääb veidi madalaks ja Anderson klaarib.
18:25
Kristjan Jaak Kangur: Tamme ja Laabuse duell läheb selle kollase kaardi järel igatahes veel põnevamaks. Oleks igati loogiline, et Kalju üritab jätkuvalt Tammele jooksu peale mängida ja seal on Kalju ründajal nüüd veelgi tugevam eelis.
18:25
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka tõuseb jälle ise hästi, Puri saab ka lööki proovida, see blokeeritakse.
18:26
Kristjan Jaak Kangur: Keskväljal saavad sedapuhku kokku Tamm ja Anderson, vile seekord Tammeka mehe kasuks.
18:27
Kristjan Jaak Kangur: Elhi teeb äärel vea ja Väljal kasutada karistuslöök. Tammik pikendab, kuid tagumises postis oma mehi polnud.
18:28
Kristjan Jaak Kangur: Tammekal jälle poolvõimalus, kuniks Kapper vea teeb. Aga Kalju pikad mehed kipuvad täna päris palju vääratama, seekord algas kõik sellest, et Babitšev hindas palli lendu natuke valesti ja lasi selle üle pea Mätasele.
18:29
Kristjan Jaak Kangur: Paur ja Fortune kombineerivad ilusti, Fortune lööb ka, kuid üle jala ja päris palju mööda.
18:30
Kristjan Jaak Kangur: Gussevi tsenderduse toob Tamm peaaegu otsajoonelt hästi tagasi värava ette, aga seal omasid ei ole!
18:31
Siim Pulst: Tervitused! Mina hoian silma peal Kuressaare ja Levadia kohtumisel, mis algab kolmveerandist.
18:31
Kristjan Jaak Kangur: Kalju suutis nüüd mitu minutit järjest head survet peal hoida, Fortune löögi (või ikkagi söödu?) saab Tamm kastis omaks, aga jälle pole kellelegi edasi sööta ja lõpuks vilistatakse Elhile pehmevõitu viga.
18:32
Siim Pulst: Eeldatavate algkoosseisudega võrreldes on mõlemas meeskonnas üks erinevus. Levadia väravat kaitseb Artur Kotenko, sest Karl Andre Vallner jäi viimasel hetkel palavikuga kõrvale. Kuressaare algkoosseisus on Otto-Robert Lipp ja pingile jääb Rauno Tutk, mis asetab suure küsimärgi Kure tänase asetuse kohale - kas näeme keskkaitses mõnda ootamatut tegelast või loobutakse tõepoolest oma kolmesest tagaliinist?
18:32
Siim Pulst: Mängukeelud ja vigastused on Kuressaare koosseisu päris tõsiselt harvendanud ja nii on pingi peal ainult kaks arvestatava kõrgliigakogemusega väljakumängijat.
18:32
Kristjan Jaak Kangur: Laabuselt hea diagonaal kaitseliini taha, Elhi puterdab selle üle otsajoone ja Tammekale nurgalöök.
18:32
Kristjan Jaak Kangur: Pall kukub kastis peaaegu Puri jalale! Aga ainult peaaegu ja lööki Kalju värava suunas ei tule...
18:35
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus 33. minutil võtab Laaneots palli keskväljal Fortune'ilt ära ja Kalju poolkaitsja rebib ta igaks juhuks pikali, et kiiret vasturünnakut ei tuleks. Mängu teine hoiatus.
18:36
Kristjan Jaak Kangur: Kapper võitleb Babitševiga, tahab viga, ei saa. Kohe proovib Paur läbisööduga vabastada Volkovit, Tammikult suurepärane kaitsetöö!
18:37
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka teenib järjekordse nurgalöögi, mis mängitakse jälle lahti, kuid lõpuks ebaõnnestub täielikult Puri sööt karistusalasse.
18:38
Kristjan Jaak Kangur: Laabus päästab!!! Jälle paremalt äärelt väga hea tsenderdus Tamme suunas, temaga võidelnud Laabus saab siiski jala vahele. Nurgalöögist midagi ei tule, aga oli väga hea võimalus.
18:39
Kristjan Jaak Kangur: Värav KEVIN MÄTAS, KOLMEST KOLM!!!!
18:40
Kristjan Jaak Kangur: Teniste koolitab paremal äärel Järvelaidu, paneb noorema mehe konkreetselt istuli ja söödab Väljale. Otsajoonelt tuleb tsenderdus, Puri saab peaga lüüa ning pall läheks vist napilt mööda, aga esimesena on jaol Mätas, kes suunab meetri pealt palli võrku!
18:41
Kristjan Jaak Kangur: Suluseisu kattis ära Tsivelekidis, kes pani Välja tsenderduse eel käed selja taha, et mitte penaltit ära anda, ning jäi siis ühe koha peale seisma ja palli vaatama. Mätast takistama muidugi siis enam ei jõudnud.
18:41
Kristjan Jaak Kangur: Kapper saab kohe teist üritada, Meerits siiski püüab.
18:42
Kristjan Jaak Kangur: Aga Kevin Mätaselt sel hooajal Kalju vastu kõigis kolmes mängus värav. Tundub sobiv vastane!
18:43
Kristjan Jaak Kangur: Suur võimalus Tammeka värava all! Nurgalöögi lükkab Babitšev Mannonele, kes lööb, pall tabab Tammikut ja siis lüüakse mõnelt meetrilt klaariks! Nõuti penaltit ka, aga korduste järgi ei paistnud küll.
18:43
Külastaja Fan kommentaar
Siim,kus on Nikita Vassiljev ja A.Komlov ?
18:44
Siim Pulst: Ei ole Levadia noormängijate käekäiguga kahjuks kursis.
18:44
Kristjan Jaak Kangur: Võin omalt poolt öelda, et Vassiljev ravib vigastust. Komlovi seisu ei tea ka mina.
18:45
Siim Pulst: Levadia pani vihmases Kuressaares palli mängu!
18:45
Kristjan Jaak Kangur: Kalju proovib nüüd nurgalöökidest edu saavutada, aga ei tule sealt taas midagi.
18:46
Siim Pulst: Kuressaare alustab siiski oma tavapärases 3-4-1-2 asetuses. Rass on keskkaitses ja Männilaan keskväljal.
18:46
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Babitšev vtõab Kapperi keskväljal maha ja saab lubava rünnaku peatamise eest kollase kaardi. Üsna halb kaart Kalju jaoks, sest Babitševi ootab nüüd mängukeeld, aga järgmine vastane on Levadia.
18:47
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaeg läbi! Tammeka on olnud väga hea ja ütleks isegi, et väärib edu. Ent Kalju on varemgi teisel poolajal keskpäraseid mänge edukalt enda kasuks pööranud. Jääme ootama!
18:49
Siim Pulst:  Kuressaare teenib avaminutitel kaks karistuslööki järjest. Laht andis pallid kasti ja mõlemad lõppesid ka löögiüritusega, aga ohtu need Levadia väravale ei kujutanud.
18:50
Siim Pulst:  5. minutil vajutab Seeman kasti tagant peale - üle. Mäng on alanud kodumeeskonna survega.
18:51
Siim Pulst:  Levadia on Kure kõrge pressiga hädas ja taas läks oma poolel pall kaotsi. Lipp teenis sellest olukorras siiski vaid nurgalöögi.
18:51
Siim Pulst: Männilaan pääses nurgalöögijärgselt kolm korda järjest kastist jalaga löögile, aga kui kaks esimest põrkasid kaitsjatest tagasi, siis viimase tõi Kotenko posti kõrvalt ära.
18:53
Siim Pulst:  Veel üks nurgalöök Kurele. Sealt küll kohe midagi ei tulnud, aga jätkuolukorras vajutas Laht terava nurga alt peale ja Kotenko pidi taas tõrjetööd tegema.
18:54
Külastaja Jorps kommentaar
Mitmendast minutist hakatakse väravavahi viivitamist karistama?
18:55
Siim Pulst:  Eks ikka siis, kui kohtunik heaks arvab...
18:55
Siim Pulst: Värav  KURE JUHIB!
18:56
Siim Pulst:  Sander Laht pääses vasturünnakul jooksu ning realiseeris 11. minutil üks-üks-olukorra.
18:56
Siim Pulst:  Väravasööt Reinkortile, kes suunas Paplavskise pika väljalöögi peaga edasi Lahele jooksu peale.
18:57
Külastaja Kilu kommentaar
Mõlemad mängud võiks lõppeda praeguse skooriga palun
18:59
Siim Pulst:  Levadia esimene võimalus 13. minutil. Kirss söötis vasakult kasti murdnud Pikale, aga too ei suutnud viiekastinurgast korralikku jätku teha.
18:59
Siim Pulst: Ohtlikust kohast karistuslöök Levadiale, aga Agyiri tabas müüri ja lõi tagasipõrkunud palli väravast kõvasti mööda.
19:00
Kus Eesti parim väravavaht Vallner?
19:00
Siim Pulst:  Palavikus.
19:01
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Pealinnas on teine poolaeg algamas ning Kalju teeb kohe ründava vahetuse. Marin sisse ja Fortune ära.
19:02
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle! Selgelt ründavaid mängijaid on Kaljul nüüd platsil lausa viis - Marin, Paur, Volkov, Gussev ja Tamm.
19:03
Siim Pulst:  Kirss pääses 19. minutil kasti tagant löögile ja pani hea palli tagumise posti kõrvale, aga Paplavskis vastas hea tõrjega.
19:04
Külastaja mc kommentaar
Tundub, et kuna Euroopas midagi välja ei tulnud, siis ka koduses liigas ei viitsita enam Levadia poole pealt üldse pingutada
19:04
Kristjan Jaak Kangur: Volkov proovib kaugelt õnne. Mööda, Aland tõmbas käed ka tagasi, sest nägi, et ei pea sekkuma.
19:08
Siim Pulst: Levadial järjest karistus- ja nurgalöök. Praeguseks on nad initsiatiivi korralikult enda kätte haaranud ja paraja surve peale saanud.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: Mõned fotod avapoolajast Jana Pipra kaamerast:

19:09
Siim Pulst:  Ja tuli veel üks nurgalöök Levadiale sinna otsa. Pealelöögini neist standarditest aga ei jõutud.
19:10
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka on suutnud teise poolaja alguses mängu jätkuvalt kontrollida, Kalju pole veel suutnud suruma hakata. Ründekolmik Kapper-Mätas-Veelma hoiab üleval hästi teravust.
19:11
Siim Pulst:  Männilaanilt kaks pikka auti järjest, aga löögini ei viinud ka need Kuressaare standardid.
19:11
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Tammeka vahetab 55. minutil, eelmise mängu kangelane Henri Käblik sisse ja Sander Puri välja.
19:11
käblik on huvitav kuju. Ei tea, kas need vuntsid on sarkastilised või...?
19:12
Kristjan Jaak Kangur: Stiili peab olema! Käblik läheb igatahes tippu, Veelma nihkub Puri positsioonile ja Mätas vasakpoolseks ründajaks. Kohe juba võitluses ka, aga teeb vea.
19:12
Siim Pulst: Hoiatus  Männilaane kolmas pikk aut tõi talle endale kaardi, sest pallikaotuse järel tuli tal kontra küüniliselt maha võtta. 27. minutil.
19:13
Kristjan Jaak Kangur: Tammel hea võimalus, kerkib võimsalt Marini tsenderduse suunas, aga napilt jääb puudu, et palli väravale suunata!
19:15
Kristjan Jaak Kangur: Mätas proovib pöördelt lööki, mis takerdub kaitsjatesse.
19:16
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Kaljult nüüd teistpidi topeltvahetus - kui teiseks poolajaks toodi Marini näol rünnakule veel jõudu juurde, siis 59. minutil sekkuvad keskväljamehed Šlein ja Sudar. Lahkuvad Elhi ja Gussev, mis tähendab seda, et Marin ja Paur liiguvad äärtele.
19:17
Siim Pulst:  Levadial oli vahepeal paar võimalusealget, aga otsustavad puuted jäävad seni puudu. Kuressaare valdab mängu lukku panemise kunsti suurepäraselt.
19:17
Siim Pulst: Värav  KURE KAKS! OTTO-ROBERT LIPP!
19:17
Kristjan Jaak Kangur: Aga siiski mitte, Paur jääb vähemalt praegu ikka keskväljale Sudari kõrvale ülemiseks poolkaitsjaks.
19:18
Siim Pulst:  Seemanilt pikk pall ette, Lipp keerutas end kahevõitluses Mitrovici vastu löögile ja pall oligi võrgus.
19:20
Külastaja seltsimeeste mäng kommentaar
Lipu värav tundus ikka puhtas sulust pigem. Samas nii lihtne olukord ära võtta tahaks loota, et sellise asjaga vilemehed ikka ei eksi ja kaamera nurk pettis ära.
19:20
Kristjan Jaak Kangur: Laabuselt üsna ebaõnnestunud klaarimine, ei tabanud korralikult palli, aga Kalju raiskab ka nurgalöögi.
19:20
Stojkovic OUT!!!
19:21
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka suur võimalus teine lüüa!!! Keskväljal kaotatakse pall, Käblik läheb kaitsjate eest ära, aga Paur jõuab tagasi ja päästab olukorra! Käblikul õnnestub veel lükata Veelmale, kes tulistab võimsalt, ent otse keskele ja Meerits tõrjub!
19:22
Kristjan Jaak Kangur: Käbliku nooruslikku uljust on praegu äärmiselt vahva vaadata.
19:22
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Tammekalt samuti topeltvahetus. 66. minutil lahkuvad Mätas ja Kapper, asemele Uggeri ja Kuhharev. Natuke hoidvamaks, sest Kuhharev siiski puhas kaitsja.
19:23
Siim Pulst:  Agyiri leidis 20 meetri pealt ruumi, aga löök lendas otse Paplavskise suunas.
19:24
Külastaja Tank kommentaar
to nonoh vuntsid on okei aga vest ei ole seksikas
19:24
Kristjan Jaak Kangur: Kaljul hea vasturünnaku võimalus, Volkov jääb aga suluseisu.
19:26
Siim Pulst: Levadia ülilähedal! Agyiri nurgalöögi järel pääses Mitrovic lähedalt peaga löögile. Rikošettide järel tegi Paplavskis pikali olles joone pealt tõrje ning sellele järgnes suurem väravaesine segadus ja väikestviisi kähmlus.
19:26
Külastaja Keevitus kommentaar
Cartoon network
19:26
Kristjan Jaak Kangur: Sudar ei saa kuidagi aru, miks talle Teniste vastu viga vilistatakse. Apelleerib, et enne olid Teniste käed tema näos. Siis teeb Sudar kohe teise vea otsa ja Tammeka treeneripink eesotsas Mait Toomiga nõuab austerlasele kollast kaarti. Neljas kohtunik Martti Pukk on vana rahu ise.
19:27
Siim Pulst: Hoiatus Hoiatus  Mitrovic ja Liit olid vist meesteks, kes selle rüseluse tagajärjel kaardid teenisid. 42. minutil.
19:27
Külastaja mudis kommentaar
Nonoh. Palun jällegi Brent Lepistu kommentaari peale mängu. Kogu Eesti vihkab? Leva ei ole Eesti mesitritiitlit väärt sellise mänguga.
19:28
Külastaja asd kommentaar
Kommentaator jälgis ka olukorda? Mitrovic pani jalaga paplavskise pihtsa ju, oleks võinud vabalt punase anda
19:28
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd jääb Volkov vaidlema, et talle tehti viga, samal ajal tuleb Veelma äärt mööda võimsalt, petab karistusalas kaks meest ära, ent takerdub siis kolmandasse.
19:29
Siim Pulst:  Kuressaare neljas nurgalöök, Levadial on neid kolm. Laht saatis palli kasti taha, kust Rass ühe puutega peale lajatas. Pall jäi kaitsjatesse kinni ja Rass nõudis käegamängu, aga kohtunik ei näinud vilistamiseks põhjust.
19:30
Siim Pulst:  Kohe ka Levadiale nende neljas korner. Agyiri tsenderdus aga ohtu ei tekitanud.
19:30
Siim Pulst:  1 lisaminut Kuressaares.
19:30
Kristjan Jaak Kangur: Marin tsenderdab, Volkov kukub kastis ja apelleeritakse, et Teniste tegi talle "pukki", aga penaltivääriline see polnud. Teises otsas kiusab Käblik väravast kaugele välja tulnud Meeritsat, saab isegi pallipuute, aga mitte palli.
19:31
Siim Pulst:  Poolaeg! Kuressaare kaks, Levadia null ning kodumeeskonna edu on igati teenitud.
19:32
Kristjan Jaak Kangur: Kalju on hakanud viimaste minutitega kruvi keerama. Järvelaid annab terava tsenderduse, Anderson suunab nurgalöögiks. Aga ka sealt ei sünni midagi.
19:32
Külastaja Miss kommentaar
Puhas punane mitrovicile, hoitakse seda sitt leva pilpa peal
19:32
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Sudar saab 76. minutil selle kätte, mida küsis. Kolmas viga lühikese aja jooksul ja kaart.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Volkovile võetakse jälle suluseis. Kalju otsib, aga midagi jääb kogu aeg puudu. Tamme pole ka väga kaua näha olnud, aga see mees võib alati ühe korra sähvatada ja siis on olemas.
19:37
Kristjan Jaak Kangur: Sudar on kohtuniku peale jälle hirmus kuri, kuna pall antakse Tammekale. Austerlane leidis, et see läks üle küljejoone Veelma jalast. Pusitakse veidi veel, uuesti tahab Kalju auti endale, aga ei saa ikka.
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Käblik taas jooksus, Šlein ja Meerits lahendavad olukorra. Meerits mängib veel eriti osavalt põlvega.
19:39
Kristjan Jaak Kangur: Tamm saab palli võrku, aga oli enne Laabuse pikali jooksnud. Vile ja pall Tammekale.
19:39
Külastaja Oijah kommentaar
Mitrovic ju selgelt ebasportlik, kolm korsa jalga maas olevat väravavahti lüüa???
19:39
Siim, Levadia saadab oma serblased koju ära nüüd?
19:39
Külastaja Dibil kommentaar
Tâis kloun Mitrovic, taob jalaga kõhtu ja siis hoiab näost kinni kui lykati selga :DDDDD debil
19:39
Külastaja Jaak kommentaar
Huvitav millal Levadia asjapulkadele kohale jõuab,et Ugge-Mitrovic ei ole hea plaan keskkaitses?
19:39
Külastaja ... kommentaar
Pakun, et Rogic, Savic ja Stojkovic on olnud serblaste salajane kättemaks 2012.a valikturniiri eest
19:41
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Kellelegi Tammeka pingil olijatest läheb kollane, sest pall visati tagasi väljakule, kui Kalju oli seda juba mängu panemas. Vist oli Mait Toom.
19:42
Külastaja Tartu kommentaar
Tammeka on igati võitu väärt, Kalju pole midagi silmapaistvat täna teinud!
19:43
Kristjan Jaak Kangur: Tuleb nõustuda, Tammeka on täna väga nutikalt mänginud. Kaljul on vist ikkagi raske karikamäng Levadiaga natuke jalgades.
19:44
Kristjan Jaak Kangur: Värav AGA KALJU SAAB 87. MINUTIL IKKAGI OMA KÄTTE!!! 1:1!!!
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Järvelaid laseb pika kaarpalli karistusalasse, Paur võtab palli alla ja lööb ning meeleheitlikult olukorda päästa üritava Andersoni põlvest muudab pall täpselt nii palju suunda, et lipsab Alandi külje alt sisse!
19:45
Siim Pulst: Kuressaares läks teine poolaeg!
19:46
Siim Pulst:  Kuressaare kõrge press valmistas otsekohe Levadiale probleeme, aga Kotenko sai nibin-nabin Reinkorti nina alt palli enda valdusse.
19:46
Külastaja Rainer kommentaar
Kalju võiks ka võiduvärava saada....samas tore,et viigi kätte sai...iga punkt võitluses Paidega ülioluline.
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Andersonile kollane, niitis korralikult Tammele jalgadesse. 90 minutit saab kohe täis.
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Kaks lisaminutit Sportlandil!
19:47
Tammeka on ikka rohkem rahul kui Kalju, igal juhul. Leva ja Kalju - nii tiitlile ei mängita. Flora fännid rõõmustavad nende tulemuste üle.
19:48
Kristjan Jaak Kangur: Aland püüab nurgalöögi järel kõrge palli ja võtab endale aega. Minut veel jäänud.
19:49
Kalju tiitli peale ega vast ka hõbedale enam ei saa nii e.naa...liiga suur vahe levadiaga.
19:49
Kristjan Jaak Kangur: Kõik! Kalju võitleb punkti välja, aga meeste olekust on aru saada, et pettunud on mõlemad meeskonnad.
19:51
Siim Pulst: Levadia leidis üle pika aja eest Kirsi üles, aga Liit jõudis õigeaegselt jaole ja blokeeris Levadia tipuründaja löögi.
19:52
Siim Pulst:  51. minutil oli Kirss Roosnupu söödu järel päris lähedal, aga ei suutnud viielt meetrilt palli võrku tõmmata ja tagatipuks fikseeriti seal ka suluseis.
19:53
Premier league on ka üllatav olukord....30 min mängida ja Newcastle-Mancester city 3:1
19:54
Siim Pulst: Kure on küll ka teist poolaega agressiivselt alustanud, aga näib, et Levadia on tasapisi mängu enda kätte saamas. Põhiküsimus on praegu selles, kas nad kestavad lõpuni, sest nagu varem räägitud, on Kure pink täna väga hõre. Levadial on aga küllaga tulejõudu juurde tuua.
19:54
Siim Pulst: Värav  54. minutil BEGLARIŠVILI lööb ühe tagasi!
19:55
Siim Pulst: Peetson tegi karistuslöögijärgses olukorras vasakul äärel suurepärase eeltöö ja andis madala söödu karistusala keskele, kust Beglarišvili selle kümnelt meetrilt võrku saatis.
19:55
Siim Pulst:  Vahetus  Kure vahetas kohe pärast väravat: Tutk sisse, Männilaan välja.
19:56
Ok.3:2 Haaland
19:56
Siim Pulst: Hoiatus  55. minutil tegi Peetson keskväljal jõulise vea ja peab nüüd järgmise mängu Nõmme Kaljuga vahele jätma!
19:58
Siim Pulst: Agyiri nurgalöök lendas kõrge kaarega kastijoonele ning Lepistu vajutas palli ühe puutega välisküljega mängijate vahelt võrku. Kaunis!
19:59
Loodetavasti kure peab vastu.
19:59
Ja veelkord kurjam küll.
20:01
ManCity kaotus või viik Newcastlega oleks suurem üllatus kui Leva viik Kurega.
20:02
Siim Pulst:  PENALTI LEVADIALE!
20:03
Siim Pulst: Mavretic ja Beglarišvili konksutasid kastijoonel, kuni grusiinile tehti Tutki poolt rumal viga.
20:03
Sellega peab nõus olema igaljuhul.
20:04
Siim Pulst: Värav Beglarišvili eksis, aga lõi "lauapalli" ikkagi võrku!
20:04
Siim Pulst:  Uskumatu, Levadia on 19 minutiga rongi alt täiesti väljas.
20:04
Begla lôi pallist mööda, mida…
20:04
Külastaja Trk kommentaar
No mis penalti!? Puudet ju ei olnudki.
20:05
Siim Pulst:  Puude oli kindlasti ja mulle tundub küll ka igati loogiline sellisest kontaktist viga määrata. Rumalalt ette pandud jalg.
20:05
Külastaja graf1x kommentaar
kohutav penalti tõesti... zaka lõi pallist mööda
20:05
Külastaja O aga kommentaar
See ei olnud ju absoluutselt pennal, oli või??
20:06
Külastaja Show kommentaar
Fullll huumor ju, mis penalti see oli?
20:06
Siim Pulst:  Hoiatus Kure abitreener Igor Morozov sai suuvärgi eest hoiatatud.
20:06
Leva suures mängus tagasi. Oleks siit kaotus tulnus siis oleks Florast 6p maas olnud.
20:07
Niipalju siis üllatusest.....Newcastle peab vähemuses vastu pidama pea 20 minutit.Kolmas kord kurjam küll.
20:07
Külastaja muigega kommentaar
Vedas leval, pennalt tegelikult ei olnud ja löömisel põrkas pall zakale ilusasti tagasi.
20:07
Kus see puude oli, kordust ju näitas? Kui puude oli, siis Zaka tagumikuga. Jalad kokku ei käinud.
20:07
Külastaja Hehe kommentaar
Kus need cartoon network vennas nüûd on?
20:07
täielik cartoon network pennu jah
20:08
Siim Pulst:  Paar standardolukorda järjest Kuressaarele. Lahe nurgalöök tuli aga kohe kastist välja ja sellega hea periood lõppes.
20:09
Õnneks vaadati üle ja Newcastle siiski vähemusse ei jäänud...äkki siiski 😀Tundub,et leva võtab kahjuks oma ja Flora kergemalt hingata kahjuks ei saa.
20:09
Leva õnnetuseks euromangudele nii lihtsalt pennusid ei anta
20:10
Siim Pulst:  Pikk sai 69. minutil hea šansi mäng magama panna, aga pall ei olnud värava ees mugavalt ees ja löök ei õnnestunud.
20:11
Siim Pulst: Hoiatus  Reinkort 70. minutil vea eest Peetsoni vastu.
20:12
Hooaja viimane mäng on Flora-Levadia 12.november. Loodetavasti läheb tiitel jälle viimases otsustamisele.
20:12
Muigega....nii on jah...mõned otsused meie liigas ikka väga ajuvabad aga mis teha,arvestades ka meie jalgpalli taset.
20:12
Siim Pulst:  HoiatusEemaldamine Peetsoni mäng saab läbi 72. minutil!
20:13
Siim Pulst: AGA EI! Kaart läks suluseisu tõttu tühistamisele! Lipu ta maha võttis, aga Lipp oli suluseisus, nii et ohtliku rünnaku mahavõtmiseks see ei kvalifitseerunud.
20:13
Levat tassitakse? Kaart võetakse tagasi? see esimest korda eesti ajaloos? pole näinud sellist asja nagu varem :D
20:14
Siim Pulst:  73. minutil pääses Kirss viielt meetrilt löögile, aga ei suutnud Beglarišvili suurepärast söötu realiseerida, sest Paplavskis vastas hea reaktsioonitõrjega.
20:14
Häbi
20:15
Siim Pulst: Vahetus  Kure vahetus: Saar sisse, Soomre välja.
VahetusVahetus Levadia vahetused: Podholjuzin ja Antonov sisse, Peetson ja Beglarišvili välja.
20:16
Pole ka varem sellist asja näinud, et punane kaart tagasi võetakse. Aga tundub ikka reeglitepärane olevat.
20:18
Siim Pulst:  Kurelt pikk ja elevust tekitav rünnak, mis käis korduvalt kastist läbi, aga pealelöögini siiski ei jõutud.
20:22
Siim Pulst:

Katariina Peetsoni fotod avapoolajast.
20:23
Siim Pulst:  Levadial on õnnestunud nüüd mäng üsna hästi kontrolli alla saada, kuigi eduseis on mõistagi ikkagi libe. Koos lisaminutitega kümmekond minutit minna.
20:24
Siim Pulst: Hoiatus  Veeringule viga Kirsi takistamise eest. Palju närvilisust ja vaidlemist on siin mängus.
20:25
Siim Pulst:  Käsivars käis õnnetult, aga pisut hoolimatult Kirsil näos ära. Veri lahti ja arstipaus.
20:25
Küünarnukk võis näos käia, aga iga selline olukord ei ole viga. Kirss ise jooksis Veeringule tagant sisse, paraku taas vale otsus.
20:26
Külastaja stranglers kommentaar
nagu mingi feodaalühiskond see eesti jalka, kohtunikud alumistel meeskondadel ülemisi võita ei lase
20:27
Siim Pulst: Vahetus  87. minutil Velijev sisse, Kirss ei suuda jätkata.
20:27
Ma kindlasti ei usu seda, et kohtunikud Levadiat soosivad. Kure on Flora tütarmeeskond ja kui siin kedagi soositaks, siis Kuret.
20:28
Siim Pulst:  Mavreticile kukkus hea võimalus sülle, aga tema löök jäi kaitsjasse kinni. Teisest lainest põrutas Lepistu kaugelt - üle värava. Kure paistab väga väsinud.
20:28
Siim Pulst: Vahetus  Õigus sisse, Agyiri välja 89. minutil.
20:28
Külastaja Khm kommentaar
Suht meeleolukas oli kuu parima mängija auhind - 100 EUR kinkekaart. Sellised meie mastaabid on.
20:29
Külastaja Vaataja kommentaar
Täna on kohtunikebrigaadi otsused väga kaheldava väärtusega. Selle mängu kohtunike analüüsi sooviks küll juba näha - alustades esimese poolaja potensiaalse punase kaardiga Mitrovicile või Peetsoni punane-kollane lõpetades praeguse kollasega Veeringule. Järsku pole peakohtuniku koht premium liigas vaid ikka mõnes madalamas liigas?!
20:30
Siim Pulst:  Ma isiklikult ei näinud küll ühtegi neist otsustest probleemsena, aga eks arusaami on erinevaid.
20:30
A sa Madis mängu vaatasid või niisama arvad?
20:31
Siim Pulst:  5 lisaminutit.
20:31
Siim Pulst:  Küll aga loodan, et "VAR" analüüsib Levadia penaltiolukorda, kuigi ka seal näib kohtuniku otsus mulle loogiline.
20:33
Nonii Newcastle saigi punkti kätte ja isegi mulle,Arsenali fännina Arsenal ainuliidrr,muidugi kui kauaks aga siiski. Kure võiks siiski punkti kätte saada,siis oleks perfekto.
20:33
Kaarte on jagatud ka pärast vilet sooritatud vigade eest. Nii et piirikohtuniku lipu tõstmine ei oleks pidanud olema tühistamist väärt.
20:33
Siim Pulst: Hoiatus  Kotenko ajaviivitamise eest 90+3.
20:33
Häbi mis vile ikka
20:35
@Trk kui sa mind silmas pead siis vaatan mängu kõrvalt. Kohtunik ma ei ole. Sina oled?
20:35
Külastaja Fänn kommentaar
Häbi mis hala siin ikka toimub alati, kari spetsialiste koos
20:35
Audijama eest oleks Pikk pidanud saama kollase.
20:36
Siim Pulst:  Lõpuvile! Levadia näitas sisu ja pääseb raskete võidupunktidega koduteele!
20:36
Mina ei ole kohtunik, aga olen ka enne jalgpalli vaadanud:) Mõttega.
20:36
Külastaja Mart kommentaar
@muigega. Kui Peetson oleks teinud penalti väärilise vea, kas siis oleks penalti ka jõusse jäänud?
20:39
Siim Pulst:  Tänan jälgimast ja püsige ikka jalgpalli lainel. Järgmised voorud tulevad Premium liigas megapõnevad!