Laupäev, 27. august 2022
16:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 25. voor jätkub tabelinaabrite FC Kuressaare ja Narva Transi kohtumisega.
16:57
Kristjan Remmelkoor:  Algkoosseisudes erilisi üllatusi ei ole - eelvaates nendesse ennustatud 22 mängijast läksid 21 täppi, ainsaks erinevuseks on see, et Transi põhikoosseisus alustab Pevtsov, mitte Felek.
16:58
Kristjan Remmelkoor:  Tutk sai avavile eel kätte meene selle eest, et on jõudnud saja mänguni FC Kuressaare särgis.
16:59
Kristjan Remmelkoor:  Mängukeeldu kannavad täna Seeman, Veering, Mihhailov ja Taraduda.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas!
17:01
Kristjan Remmelkoor: Pall pandi mängu teisel katsel, kuna avakatsel tegi Kovaltšuk valestardi ehk spurtis liiga vara vastaste väljakupoolele.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Vea teinud Irie sai juba teisel minutil kohtunikult väikese loengu.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Pevtsov teenis Transile esimese nurgalöögi, sai selles olukorras ka pisut haiget. Korneri järel Poljakov tsenderdas madalalt ja Koževnikovi pealelöök ei tulnud eriti hästi välja.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Irie klaaris Lahe tsenderduse.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Soomre ülepuusalöök terava nurga alt lendas üle.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Prõjomov sai madalast tsenderdusest löögile, aga Paplavskis oli esinurgas olemas ja püüdis.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Dedetško kauge ülepuusalöök oli päris hea, kuid lendas veidi üle.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Trans on oodatult vallanud rohkem palli ja mänginud pikemaid rünnakuid. Kure on olnud sirgjoonelisem.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav Laht viib 15. minutil Kuressaare juhtima!
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Dedetško kaotas oma kasti juures ebaõnnestunud omaksvõtuga palli, Männilaan tegi eeltöö ja andis söödu ning Laht skooris ühe puutega.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuk proovis vasakult äärelt läbi murda, aga pall läks temast endast üle otsajoone.
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši tsenderdus oli Paplavskise jaoks lihtne saak.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  24. minutil algas joogipaus.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  25. minutil joogipaus lõppes.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Reinkort pani terava palli värava ette, seal olid Matrossovi rusikad vastas.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav 27. minutil Aloe tsenderdas ja Prõjomov lõi meisterliku pealöögi postipõrkega sisse! Seis on 1:1!
17:31
Külastaja 1 kommentaar
võhiku küsimus, miks esimene värav narva omaväravaks ei loetud?
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Sest Lahe löök oleks läinud ka ilma narvalase puuteta värava raamide vahele.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav Nüüd on küll Transi omavärav ja Kuressaare juhib 2:1!
17:33
Hea kombinatsioon Narvalt, aga valele poole
17:34
Kristjan Remmelkoor: Kuressaarel oli lühikese aja jooksul mitu standardolukorda. Ühe korneri järel andis Laht jätkutsenderduse, Matrossovi rusikatega klaarimine ei tulnud hästi välja, järgenud võitluses sai Kelder pea vahele ja siis suunas Irie kogemata peaga palli oma värava suunas ja Dedetško püüdis joonelt klaarida, aga lõi omavärava.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Seega kaks viimast puudet olid narvalaste endi (Irie ja Dedetško) tehtud.
17:35
Külastaja 2 kommentaar
Narva peab võita!
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Dedetško proovis õhust kasti tagant õigesse väravasse ka lüüa, Paplavskis tõrjus altnurgast!
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Aloe kauglöök läks mööda.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskisel oli silmaga mingi probleem, aga saab nüüd jätkata.
17:42
Külastaja Külastaja 2* kommentaar
võitma*
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Reinkort võitis Transi kastis Matrossovi vastu õhuvõitluse, aga ei leidnud löögikohta.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare kaitsjate eksimused lubasid Koževnikovi karistusala paremast äärest löögile, mis jäi pehmeks ja mille Paplavskis noppis.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 3 minutit.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuk tulistas 45+1. minutil kaugelt posti!
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Postist tagasipõrganud palli oli veel Pevtsovil hea võimalus kastis lüüa, aga löök ei tulnud välja.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes! Kuressaare juhib 2:1.
18:03
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Enne teist poolaega teeb Trans esimese vahetuse: Pevtsov välja, Felek sisse.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
18:08
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja algus on möödunud Transi rünnakute saatel. Ohtlikult löögile pole pääsetud.
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 51. minutil sai mängu esimese kaardi Laht, kes libistas Poljakovile jalgadesse ja peab järgmise mängu Tammeka vastu vahele jätma.
18:14
Kristjan Remmelkoor:  Aloe andis oma kasti juures valesöödu, aga saarlased ei suutnud seda hästi ära kasutada.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Feleki tsenderdus lendas kõigist üle.
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Värav 59. minutil lõi Reinkort 3:1!
18:18
Kristjan Remmelkoor:  Männilaan tsenderdas ja Reinkort suunas Dedetško tagant palli jalaga alla nurka.
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Schönning-Larseni tsenderdusest sooritas Männilaan akrobaatilise löögi, kuid Matrossov oli õiges kohas ja püüdis.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis suutis järjest nii Kovaltšuki kui ka Feleki jalalt palli karistusalas kätte saada.
18:23
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  Trans vahetas Koževnikovi välja ja Golovljovi sisse.
18:24
Kristjan Remmelkoor:  Männilaanel supervõimalus! Karistusalas oli tal aega ja ruumi rahulikult lüüa, kuid kõmmutas palli vastu Matrossovit ja tagasipõrganud palli väravast mööda.
18:24
Külastaja b kommentaar
paap läks kurest ära??
18:26
Kristjan Remmelkoor:  Paabi kohta pole kuulnud uudist, et ta ära oleks Kuressaarest ära läinud. Aga Kure esindusmeeskonna põhikoosseisu Premium liigas pole ta mahtunud kordagi.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov sai Pajunurme pealelöögiga valusalt kehasse.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Tehti teise poolaja joogipaus.
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Aivar Pohlak arvas otseülekandes, et Paap võib olla läinud kaitseväkke.
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Lahe kauglöök lendas üle.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Felek näitas head tehnikat, pettes Liidu istuli.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Transi kaks järjestikust nurgalööki tulemust ei andnud.
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Felek triblas pikalt mööda Kure otsajoont, tema värava ette löödud pallil oli Paplavskis ees.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Aloe hüppas esimese hooga pallist mööda ja Männilaan oli pääsemas üks-ühele, aga kohtunik vilistas siiski Männilaane vea Aloe vastu.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 78. minutil Kure esimene vahetus: Reinkort välja, Lipp sisse.
18:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 80. minutil Transi kolmas vahetus: Kulinitš välja, vigastuspausilt naasnud Škinjov sisse.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Felek tulistas kauglöögi üle.
18:39
Külastaja Televaataja kommentaar
See et soccernet on kohal ja kajastab Premiumi mänge, on igati tervitatav. Aga tänane telerežii on tõeliselt kehv - mitmel korral on nurgalöökide, audivisete (kasti) või kontrad asendatud mingite eriti mõttetute lähikaadritega pingil istuvatest meeskondadest või neljandast kohtunikust. No miks?! Kelle jaoks?! Mängu tahaks ikka näha!
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Tutkil on krambid.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurm suutis Golovljovi lähilöögi blokeerida.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis lükkas käega Kovaltšuki nurgalöögi üle lati.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 85. minutil sai kollase kaardi Lipp.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Prõjomov pööras karistusalas ja lõi, Paplavskiselt hea tõrje!
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Dedetško on viidud keskkaitsest rünnakule.
18:46
Kristjan Remmelkoor:  Prõjomov lõi kornerist peaga posti!
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Dedetško sai 88. minutil kollase kaardi (oma hooaja kaheteistkümnenda!) ja peab järgmise mängu Vaprusega vahele jätma.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 4 minutit.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Trans surub, aga aega hakkab väheks jääma, et kahte väravat lüüa.
18:52
Külastaja kollane kommentaar
Mis on ühe hooaja rekord kollaste kaartidega mängijal?
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Kuressaare võitis 3:1 ja suurendas edumaa Transi ees kümnepunktiliseks.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Trans ründas rohkem ja tabas ka kaks korda posti, aga Kuressaare ründas efektiivsemalt.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Ma arvan, et Risto Kägo 26 kollast kaarti 2013. aastast on rekord.