Pühapäev, 28. august 2022
16:49
Siim Pulst: Tere ilusat laupäeva! Vähem kui poole tunni pärast algab Paides "murdemängude" seeria, mille jooksul saab kogu Premium liiga suur nelik järgmise nädala lõpuks omavahel läbi mängitud.
16:51
Siim Pulst: Mängu eelvaates läksid pihta 21 alustajat 22st. Paide kapten Andre Frolov jääb aga pingile, tema asemel tegutseb paremkaitses Hindrek Ojamaa.
16:53
Siim Pulst: Vigastustega hädas olnud Kallaste, Poom ja Lukka puuduvad kõik ka Flora pingilt, kus istuvad täna vaid kuus varumeest. Samas on pingil ikkagi kvaliteeti.
16:54
Külastaja ka kommentaar
Kus Saag on?
16:54
Siim Pulst:  Saag on vigastusest nii palju taastunud, et on tänaseks pingi peal. Tagasi tervitab Paide ka Ragnar Klavanit, kes on kohe alustamas.
16:57
Siim Pulst: Kihlveokontorites on Flora selgeks soosikuks, mis pole ka ime, sest läbi aegade on Paide suutnud ainult ühe korra Florat liigamängus võita. Vahetult mängu eel on pea kõigis kontorites Flora võidukoefitsient natukene tõusnud, aga sellele vaatamata eeldatakse, et Flora võidutõenäosuseks on täna rohkem kui 50%.
17:00
Ilus pühapäev on tegelikult
17:01
Siim Pulst: Aitäh, täitsa tõsi.
17:01
Siim Pulst:  Sellest kohtumisest teeb otseülekande ETV2, kus ongi ülekanne just algamas.
17:03
Ott Järvela: Ilm Paides ei ole soe. Ilm Paides pole palav. Ilm Paides on kõrvetavalt kuum. Mingid pilved kuskilt kaugelt paistavad, aga vaevalt nad mängijatele varju pakkuma jõuavad. Otse loomulikult tähendab pikemat aega püsinud kuum ilm, et väljak on kuivavõitu. Selle murega võitlemiseks kasteti platsi esimest korda enne soojendust. Nüüd, kui mängijad tagasi riietusruumides ning sissemarsiks valmistumas, on tuletõrjevoolik taas välja veetud ja sellele antakse valu, et väljak oleks veidigi niiske ja seeläbi kiirem. Korraldajate sõnul on plaan platsi ka mängu vaheajal kasta.
17:03
Külastaja . kommentaar
FCF
17:05
Ott Järvela: Teine tähtis info on, et Paide staadioni pirukaletis müüdavad liha- ja viineripirukad (1.50 tükk) on endiselt väga maitsvad ning elav tõestus, et jalgpallimäng ning mõnus snäkk ei ole Eesti Vabariigis teineteist välistavad asjaolud!
17:07
Siim Pulst: Loodame, et Paide väikesevõitu staadion (ja kuivavõitu muru) ei välista ka võimalusterohket jalgpalli. Sel hooajal on Paide ja Flora löönud kolme omavahelise mänguga kokku kolm väravat, kõik kolm märtsikuisel kunstmurul.
17:07
Külastaja Tõnu Tõukemõnu kommentaar
Flora seebiks!
17:10
Siim Pulst:  Kes on täna kõige tõenäolisemad väravalööjad? Coolbet arvab, et Singhateh (koef 3,0), Vassiljev (3,15) ja Zenjov (3,3).
17:10
Külastaja rudo kommentaar
sorry, aga paide annab selle mängu juba eos florale ära. Pihti ja saarmaga peale minna ja loota et nüüd võtame ära. unustage ära. ma ei mõista absoluutselt neid kes se pihti haibivad. pole siiani veel mitte midagi usutavat tema esitusest leidnud
17:15
Siim Pulst:  Meeskonnad on väljakul ja ootus haripunktis. Mängu hakkab ohjama Joonas Jaanovits.
17:16
Siim Pulst: Flora pani palli mängu!
17:17
Külastaja Denis kommentaar
Kreida ja Lubega?
17:17
Siim Pulst:  Floralt esimene teravus juba 50 sekundiga. Zenjovilt terav pall värava ette, kust see klaariti üle otsajoone.
17:18
Siim Pulst:  Vassiljevi nurgalöök kukkus ka väga hästi värava ette maha, aga rohesärgid ei suutnud seda tabada.
17:18
Mis seis selle Lubegags
17:18
Külastaja dkotsjuba kommentaar
Kas tänavu Premium liigas mängitavat palli on võimalik kuskilt ka osta? Väga hea välimusega pall
17:20
Siim Pulst:  Kui keegi teab, võib teisigi valgustada. Mis puutub laenumängijate võimalikke naasmisi, siis eks lähitulevik annab arutust, kui üleminekuaknad sulguma hakkavad.
17:21
Siim Pulst: Mäng on alanud väga korraliku tempo ja intensiivsusega. Flora on kerge initsiatiivi enda kätte saanud, Paide tuleb aga võimalusel kohe kiiresti vastu.
17:23
17:24
Siim Pulst:  Saarma survestas Flora väravavahti nii edukalt, et oleks äärepealt palli ära näpanud. Nõmm sai lõpuks siiski tagasisöödu enda valdusse.
17:25
Siim Pulst:  Ja 9. minutil jõudis Paide oma esimese konkreetse võimaluseni. Saarma pääses viiekastinurga juurest löögile ja pall põrkas väravakonstruktsioonide kaudu üle!
17:25
Külastaja graf1x kommentaar
Korralik latt, krdi kahju et ära tulnud
17:26
Siim Pulst:  Kui esimesed viis minutit oli kerge initsiatiiv Floral, siis järgmisel viiel omakorda Paidel. Nagu oodatud oligi, siis mäng on alanud võrdselt, pingeliselt ja võimalustevaeselt.
17:30
klavan oioi :D
17:30
Siim Pulst:  Mõned lubavad tsenderdused mõlemalt poolelt, aga korralikke lööke ei järgnenud.
17:30
Siim Pulst:  14. minutil proovis Saarma kaugelt täpsust. Raami pall lendas, aga üsna keskele ja mitte ka väga tugevalt, nii et Nõmmele kerge saak.
17:33
Siim Pulst:  Täiesti võrdne heitlus jätkub. Kumbki pole ära vajunud, mõlemad tahavad mängu ise domineerida.
17:37
Siim Pulst: Värav FLORA! KÄÄRLÖÖGIST!
17:37
väga hull värav
17:39
Siim Pulst:  Vassiljevilt karistuslöögist pikk diagonaaltsenderdus, Zenjov tõi palli värava ette ning keskkaitsja Henrik Pürg saatis rikošeti kaudu palli võrku.
17:39
Külastaja .. kommentaar
Julm käär ikka. See pall oleks orbiidil maandunud ilma puuteta
17:42
Siim Pulst:  Vassiljev võttis Paide kasti lähistel söödu vahelt ja vajutas kohe peale, aga Aksalu sai löögi posti kõrvalt kätte.
17:45
Siim Pulst:  Singhateh purjetas kasti ümber ja lajatas ligi 20 meetrilt värava peale, aga üsna keskele ja Nõmm sai selle lati alt kätte.
17:47
Siim Pulst:  Kui Pürgi värav peaks minema Mööli omaväravaks, siis saab Pürg selle eest vähemalt fantasysse söödu punktid. Praeguse seisuga on aga sööt Zenjovi nimel.
17:48
Külastaja parnakas kommentaar
kes kalkuni kaaskommentaator? pähn?
17:48
Siim Pulst:  Ingemar Teever.
17:49
Siim Pulst:  Saarma üritas ülikaugest karistuslöögist otse löögile minna. Kõrgelt üle.
17:50
Siim Pulst: Milleri kauglöök. Mööda. Aga Flora on värava järel isegi ohtlikumaks muutunud, olgugi et pallivaldamine on siis just pigem Paide kätte vajunud.
17:52
Siim Pulst:  Piht läks trahvikasti nurgast löögile. Terav löök, aga otse Nõmme peale.
17:57
Siim Pulst:  Paide piiras pikemalt Flora trahvikasti ja lõpuks jäi Lutsul vähe puudu, et tagapostis Mööli tsenderduseni ulatuda. Hussar takistas teda siiski piisavalt.
17:57
Väga keeruline värav, pole midagi öelda, aga nagu sisemine eestlane minus tahab ikka pilduda natuke kriitikat ka, et reaalsuses olgugi, et seal mingi rikošett oli, siis see pall oli nii aeglane lõppfaasis, et kardan, et mõne protsendi võiks natuke veeretada Aksalu kraesse ka, et ära ei võtnud. Välisliigade Aksalu oleks sellele suutnud reageerid ja kasvõi näpud vahele saanud ma kardan.
18:00
Siim Pulst:  Poolaja lõpus on Paidel hea periood olnud, aga garderoobivärava püüdmiseks on veel vaid mõned minutid.
18:01
Siim Pulst: 2 lisaminutit.
18:03
Siim Pulst:  Poolaeg 0:1! Täiesti võrdne mäng, aga üks efektne löök ja õnnelik rikošett annavad Florale napi edu.
18:11
Siim Pulst: Flora võidu tõenäosust hindavad kihlveokontorid nüüd juba umbes 66% tõenäosusega. Ja kahtlemata ootabki Paidet ees väga raske ülesanne, sest oma mäng tuleb peale suruda, aga Flora on kiirrünnakutel veel eriti ohtlik.
18:13
Külastaja Kolks kommentaar
MIks värav pürgile, tema löök läks ju mööda. Mööli omavärav.
18:13
Külastaja Ok kommentaar
Huvitav kas ainult paides kastetakse muru sedasi, esimest korda näen. Võib olla lihtsalt teadmatuses elanud :D
18:14
Siim Pulst: Ma usun ka, et lõpuks määratakse see pigem omaväravaks. Aga esialgu on protokollis värav Pürgi nimel.
18:16
Külastaja sosku kommentaar
Hea, et üldse kastetakse. Türil tuli sellest näiteks suur skandaal. Vabatahtlikud pidid 50eur veearve ise vallale kinni maksma.
18:18
18:19
Siim Pulst: Aga Paides algas teine poolaeg!
18:19
Külastaja R kommentaar
No Türil pandi hullu ka sellega veits. Mul läks vesi ära sel ajal kui nad väljakut kastsid (elan staadioni lähedal).
18:22
Siim Pulst: Värav  RAUNO ALLIKU! 0:2!
18:23
Siim Pulst: Paide valdas kolm minutit tulutult palli. Flora tuli korra vastu, Alliku pääses vasakult jooksu ja lõi Aksalule "kõrvade vahele". Väravasööt Ojamaale.
18:25
Siim Pulst:  Singhateh proovis kasti tagant peale lüüa. Üsna lootusetult.
18:27
Klavanile ei julgeta kaardi anda.
18:28
Siim Pulst:  Mööl võitis Paidele esimese korneri. Floral on ka üks.
18:29
Siim Pulst: Saarma tsenderdus lendas üle Klavani pea. Jätkuolukorras järgnes veel mitu tsenderdust kasti, aga korraliku pealelöögini ei jõutud.
18:29
Siim Pulst:  Hoiatus Pürg põhjustas 55. minutil ohtlikust kohast karistuslöögi. Vea võitis Simon.
18:30
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Palumets ja Tambedou sisse, Simon ja Piht välja 56. minutil.
18:30
Siim Pulst:  Luts saatis karistuslöögi kõrgelt üle värava. Raisatud võimalus.
18:30
Külastaja Haha kommentaar
Nukker paide nukker
18:33
Siim Pulst:  Hiilgav võimalus üks tagasi lüüa, aga Luts saatis lõpuks kuuelt meetrilt pealöögi kõrgelt üle värava. Tambedou lõikas kõrge surve tulemusel palli vahelt ja Saarma lükkas palli värava ette, kuid see jäi Lutsu peanupu jaoks pisut kõrgeks.
18:36
Siim Pulst: Eemaldamine   Yusif hüppas ohtlikult tald ees Soometsale sisse. Kohtunikud arutasid pikalt ja tulemuseks on 62. minutil punane kaart.
18:36
Siim Pulst:  Pärast korduste nägemist tuleb tõdeda, et see oli ainuõige otsus.
18:37
Siim Pulst:  Flora lähedal kolmandale, aga ei Miller ega Alliku ei pääsenud üksinda värava ees löögile.
18:37
Standard et Yusif paneb mängus ühe mõnusa kärna maha. No ebanormaalselt loll punane keskväljal...
18:38
Külastaja adfgg kommentaar
Ootaks et siin need staar-kiibitsejad nüüd tulevad ja kiidavad ka hea otsuse eest kohtunikke olukorras, mis polnud üldse mitte lihtne.
18:41
Siim Pulst:  Samal ajal kui Paide valmistab ette kolmikvahetust, lükkab Flora rahus palli ja kontrollib mängu täielikult.
18:41
voolaid tõi jälle selle hendrik tiido väljakule. järjekordne null vend
18:42
Siim Pulst: Vahetus Vahetus Vahetus  Saag, Frolov, Pelt sisse, Saarma, Singhateh ja Ojamaa välja. 69. minutil.
18:43
Siim Pulst:  Pürg pääses nurgalöögi järel peaga vabalt löögile. Pehme löök Aksalule muret ei valmistanud, aga lubamatult vabaks jäi Pürg küll.
18:44
Siim Pulst:  Nurgalöök ka Paidele, aga Frolovi tsenderdus ebaõnnestus, aga ...
18:44
Siim Pulst: Värav TAMBEDOU JÄTKUOLUKORRAS ÜKS TAGASI!
18:45
Siim Pulst:  Pelt virutas palli tagasi kasti, Tambedou pööras end löögile ja virutas tugeva löögi üsna terava nurga alt esimese posti kõrvale.
18:47
Mis lood Kreidaga on? Kas see vend kusagil ka mängima hakkab või mis ?!?
18:47
Siim Pulst:  Eks lähinädalad peaks näitama eeldatavasti.
18:47
Siim Pulst:  Vahepeal on selgunud ka õhtuse mängu algkoosseisud. Robert Kirss puuduvat katkise ninaluu tõttu.

Levadia: Karl Andre Vallner, Milan Mitrovic, Maksim Podholjuzin, Brent Lepistu, Ilja Antonov, Til Mavretic, Artur Pikk, Karl Rudolf Õigus, Murad Velijev, Mark Oliver Roosnupp, Zakaria Beglarišvili.
Varus: Artur Kotenko, Markus Jürgenson, Artur Voilenko, Bourama Fomba, Andres Järve, Daniel Luts, Patrik Kristal, Artur Sakarias, Rustam Soirov.

Kalju: Marko Meerits, Henri Järvelaid, Giannis Tsivelekidis, Yohan Mannone, Trevor Elhi, German Šlein, Daniel Sudar, Maksim Gussev, Kaspar Paur, Pavel Marin, Alex Matthias Tamm.
Varus: Sergei Lepmets, Artur Šarnin, Andre Fortune, William Jebor, Kaur Georg Maksimovski, Aleksandr Volkov, Rommi Siht, Stanislav Tsõmbaljuk.

18:51
Siim Pulst: Värava järel on Paide mängust jälle lootuskiir näha, isegi kui palliga toimetab enamuse ajast ikkagi Flora.
18:51
Külastaja juss kommentaar
keegi lõi kirsil ninaluu puruks?
18:52
Siim Pulst: Eks ninaluud võivad ka muudmoodi katki minna. Täpsem teave puudub.
18:52
Siim Pulst:  Lutsul väga hea variant 79. minutil Frolovi karistuslöögi järel, aga ei tabanud lihtsalt palli tagumises postis!
18:52
Külastaja Cp kommentaar
Jah, küsige palun luumurru kohta
18:54
luts vähem valoranti mängida õhtuti
18:56
Siim Pulst:  Jõuline mäng, korralik möll, vile vaikib ja pall liigub kiiresti edasi-tagasi. Publiku jaoks vinge vaatemäng.
18:59
Siim Pulst:  Pürgilt veel mitu olulist sekkumist. Paide suudab aga ka kümnekesi korralikult suruda.
19:00
Siim Pulst: Hoiatus  Ragnar Klavan 86. minutil.
19:00
Siim Pulst:  Tribüünidelt on kokku loetud 402 pealtvaatajat.
19:01
Siim Pulst: Hoiatus  Rauno Alliku võttis kontra maha.
19:02
kas sellised nii räiged särgist rebimised ei võiks punane olla? tundub lihtsalt nii julm ebasportlik
19:02
Siim Pulst: Vahetus  Flora esimene vahetus 89. minutil: Lepik sisse, Alliku välja.
19:03
Siim Pulst: Hoiatus  Frolov 89. minutil. Pingeline lõpp.
19:04
Külastaja mudis kommentaar
Lepik järgmisel hooajal Kuresse laenule.
19:04
Siim Pulst:  4 lisaminutit juurde.
19:06
Siim Pulst: Nõmm püüdis Mööli kauglöögi. Paide surub edasi, aga viimase teravuseni ei ole nüüd tükk aega jõutud.
19:06
Siim Pulst:  Miller lähedal, et kontral mäng ära otsustada, aga Aksalu jõudis vastu ja tõrjus üks-üks-olukorra.
19:08
Külastaja Luts kommentaar
Lutsu võib kokku võtta järgmiselt: 5% midagi teeb 95% bang average
19:08
Siim Pulst:  Mäng läbi!
19:09
Siim Pulst: Flora pääses ülioluliste punktidega koju, kuigi mängu lõpp lasti palju närvilisemaks kui Yusifi punase kaardi järel võinuks eeldada.
19:09
Siim Pulst:  Meil on aga nüüd aeg ümber asuda Levadia ja Kalju kohtumise lainele.