Teisipäev, 30. august 2022
19:56
Siim Pulst: Tere õhtust! +30st on märkamatult saanud +13, aga jalgpalli mängimist see ei takista. Tartu Tammeka ja FC Kuressaare kohtumine tõotab tabeli keskel nii mõndagi klaarimaks muuta.
20:00
Siim Pulst:  Algkoosseisud on suuremate üllatusteta. Eelvaates ennustatuga võrreldes on vaid Otto-Robert Lipp platsil ja Aleksander Iljin pingil. Näis, kuidas Kuressaare ründekolmik täpsemalt moodustub.
20:01
Siim Pulst: Kuressaare pani palli mängu!
20:03
Siim Pulst:  Männilaan on võtnud koha sisse ründajate all, kus muidu tegutseb mängukeelu all olev Laht, ning Kuressaare kõrgeimad mehed on teineteist väga hästi täiendavad Reinkort ja Lipp.
20:05
Külastaja nonoh kommentaar
rabe on Tammekal see algus
20:05
Siim Pulst:  Mäng on alanud vigaderohke võitlusega. Pigem on mäng koondunud Tammeka poolelele, aga kumbki pole sündmusi veel enda kontrolli alla saanud.
20:06
Siim Pulst: Värav  OIOIOI!! ALAND KÜPSETAB!
20:06
Siim Pulst:  Tammeka väravavaht jäi Kure kõrge pressiga nii piinlikult hätta, et ta klaaris palli vastu Männilaant, kelle küljest põrkas pall võrku.
20:07
Siim Pulst: Mäng on seega pakkunud null pealelööki, aga ühe värava.
20:07
Külastaja Kurjam kommentaar
No johhaidi
20:09
Siim Pulst:  Lang proovis kauglööki, aga rikošett võttis niigi nõrgavõitu löögilt igasuguse hoo ja pall veeres Paplavskiseni.
20:12
Siim Pulst:  Jah, kahjuks on see hangunud juba mitu minutit.
20:15
Siim Pulst: Probleemidega tegeletakse ja kohe-kohe peaks pilt tagasi tulema.
20:15
Siim Pulst:  Refreshige lehte ja näete pilti.
20:16
Siim Pulst: Värav  1:1 penaltist! Mätas!
20:18
Siim Pulst:  Kahjuks pean praegu võlgu jääma, kuidas penalti teeniti, sest ka mina istun täna arvutiekraani taga. Aga küll jõuame selgitada veel söötjat ka.
20:20
Siim Pulst: Pajunurm proovis kasti tagant ühe puutega löögile minna. Teenis sealt nurgalöögi, aga siis ise libastus seda nurgalööki lahti mängides.
20:23
Siim Pulst:  Kapper saatis terava palli värava eest läbi. Ilmselt oligi see hoopis löögina mõeldud, aga igatahes põrkas pall meetreid mööda. Üsna sumbuurne paistab see mäng, aga poolvõimalused ei puudu kummagi värava alt.
20:26
Külastaja Ee kommentaar
Akki keegi ytleks s6brale et mikri valja t6mbaks või siis järgmine kure kodumäng sooviks, et mikker kure ultrate käes oleks. Kohutav kuulata
20:28
Siim Pulst:  Reinkort võttis paremal äärel ohtlikust kohast karistuslöögi välja.
20:28
Siim Pulst: Hoiatus  Juhkamile ka kaart selle eest. 28. minut.
20:30
Siim Pulst:  Pajunurmelt terava nurga alt pommlöök värava peale ja Aland ei jäänud kaugele, et pall taas mängija kaudu oma väravasse lükata. Seekord põrkas pall Andersoni peanupu kaudu õnnelikult väravast mööda.
20:30
Siim Pulst:  Järgnesid kaks nurgalööki, mis midagi erilist kaasa ei toonud.
20:33
Siim Pulst:  Teniste teenis ka Tammekale esimese nurgalöögi. Kuressaarel on neid olnud kolm.
20:33
Siim Pulst:  Välja pall põrkas ohtlikult läbi võitluse värava ette, aga tagaposti juures ei olnud sinisärke ja kaitsjad klaarisid.
20:34
Siim Pulst:  Veidi hiljem jätkuolukorras läks Teniste kauglöögi peale. Otse Paplavskise peale.
20:38
Siim Pulst:  Kuressaare neljas nurgalöök. Pajunurme tsenderdus klaariti Välja poolt. Järgnes veel Seemani kauglöögiüritus, aga see oli üsna lootusetu.
20:39
mis see tammeka plaan tagant lahti mängimisel on, kui poolikud keskkaitsjatele vastu ei tule?
20:42
Siim Pulst: Päris hädas ollakse selle pressiga jah. Aga kui juba vastase poolele jõutakse, siis suudetakse ise ka ohtlikud olla.
20:43
Siim Pulst: Tammeka teine nurgalöök. Välja pall klaariti kaitsjate poolt.
20:44
Tammeka PR-spetsialist on kommenteerima pandud ja juba teist korda Tammeka ning Kure mängus.
20:46
Siim Pulst:  Poolaeg 1:1!
20:47
Siim Pulst: Üsna õiglane seis, pigem võiks seis isegi 0:0 olla. Tunnetutlikult on Kuressaarel justkui kerge initsiatiiv, aga mõlemal on olnud enam-vähem võrdselt poolvõimalusi.
20:54
Siim Pulst: Tammeka viigivärava eest saab fantasy'sse söödupunktid Aleksandr Kuhharev, kes oli teeninud penalti trahvikasti servas näoga otsajoone suunas. Rumal penaltiviga.
20:58
Siim Pulst:  Nagu videokordus kinnitab, oli selle äärmiselt rumala penaltivea autoriks Joonas Soomre.
21:01
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
21:01
Külastaja Johaidii kommentaar
Totaalne huumor mis penalti jälle, paneme kinni selle kohaliku jalkavärgi kui ei taha normaalselt vilistada ja toimetada
21:06
Siim Pulst: Küllaltki sumbuurne ja praagirohke mäng jätkub. Ilmselt aitab sellele kaasa ka väljak, mis peaks olema ootamatult saabunud paduvihmade tulemusel üsna pehme.
21:10
Siim Pulst:  Lipp röövis Tammeka ülesehitusfaasis taas söödu vahelt, jõudis palliga kasti ja läks ka löögile, aga kaitsjad blokeerisid.
21:13
Siim Pulst:  57. minutil viis Seemani läbisööt Männilaane väravavahiga silmitsi, aga ta jäi terava nurga alla ja Aland suutis üle otsajoone tõrjuda.
21:13
Siim Pulst:  Nurgalöök ohtu ei kujutanud.
21:15
Siim Pulst:  Lipp tekitas omapoolse jooksuga teravust, aga kolme kaitsja vahel ei piisanud isegi tema väledatest jalgadest.
21:15
Siim Pulst: Hoiatus  Veering võttis 59. minutil oma kasti lähistel Mätase maha.
21:15
Siim Pulst: Vahetus 60. minutil Laaneots sisse, Kuhharev välja.
21:16
Siim Pulst: Eeldatavasti liigub Veelma nüüd vasakääreks ja Laaneots asub tema senisele kohale ründekolmiku vasakpoolse liikmena.
21:16
Siim Pulst: Hoiatus Joonas Soomrele samuti kaart. 61. minutil.
21:17
Siim Pulst:  Laabusel ei jäänud palju puudu, et Välja nurgalöök värava poole lükata.
21:20
Siim Pulst:  Mätas keeras end trahvikasti vasakust küljest löögile. Pall lendas küll üle, aga raskest olukorrast võlus ta tegelikult päris hea löögi välja.
21:21
Siim Pulst:  Teises väljakuotsas läks Reinkort terava nurga alt löögile ja Aland tõrjus üle otsajoone.
21:22
Siim Pulst: Kelderi pealöök tabas Pajunurme nurgalöögi järel posti! 66. minutil.
21:23
Külastaja Tore kommentaar
Hästi hea on jalgpalli vaadata kui kommentaatori jaoks mängivad mängu "fc kuressaare" ja "meie". Hästi valitud, soccernet
21:24
Siim Pulst:  Hoiatus Kuressaare abitreener Igor Morozov saab suupruukimise eest hoiatatud.
21:25
Siim Pulst:  Tamme staadionilt on kokku loetud 274 pealtvaatajat.
21:27
Siim Pulst: Välja püstsööt viis Tammeka 70. minutil kolmekesi kahe vastu kontrale, aga Mätase sööt kastis oli kehv ja Laaneotsa löök lõpuks samuti.
21:27
Siim Pulst: Vahetus  Käblik tuli 72. minutil sisse. Anderson läks välja.
21:28
Siim Pulst:  Lang laskus keskväljalt keskkaitsesse ja Laaneots rünnakult keskväljale, et ees Käblikule ruumi teha.
21:30
Siim Pulst: Männilaan söötis 73. minutil Reinkoti taas Alandiga silmitsi, aga väravavaht jõudis õigeaegselt jaole ja lükkas jalgadega palli minema. Jätkuolukorras lõi Schjönning-Larsen lubavast kohast väravast mööda.
21:30
Siim Pulst:  Ja 74. minutil pääses ka Soomre üsna ohtlikust kohast löögile. Rikošeti kaudu nurgalöögiks.
21:31
Siim Pulst:  Nurgalöögile järgnes mõnevõrra segadust, aga mitte pealelööki.
21:31
Siim Pulst:  15 minutit minna ja mäng on järsku meeldivalt lahtiseks läinud.
21:34
Siim Pulst:  78. minutil söötis Männilaan suurepäraselt Lipu löögile, aga Aland vastas supertõrjega!
21:38
Siim Pulst:  Käblik tekitas vasturünnakul elevust, aga olukorrad lõppesid ikkagi korraliku pealelöögita.
21:39
Siim Pulst:
21:39
Siim Pulst:  Tammekal oli üle pika aja kasutada nurgalöök, aga Välja libastus ja sinna see kadus.
21:40
Siim Pulst: Vahetus  84. minutil Rauno Tutk sisse, Otto-Robert Lipp välja.
21:44
Siim Pulst: Pärast Tutki sekkumist on ründajate alla liikunud Seeman. Männilaan ja Reinkort ees.
21:45
Siim Pulst:  Pajunurmelt 89. minutil suurepärane nurgalöök, aga kaks lähilööki järjest said kaitsjate poolt blokeeritud. Ei Reinkort ega Liit ei saanud palli kaitsjatest mööda.
21:46
Siim Pulst: Ei, Tutk on ikkagi ise ründajate all. Seeman lihtsalt sattus sinna ennist.
21:47
Siim Pulst: Hoiatus  Veelma 90+1.
21:49
Teeme nii, et see kommentaator enam Tammeka mängudele peale ei jutusta. Jah olen Kure poolehoidja, aga siiski on Kure ja meie mäng piinlik
21:49
Siim Pulst:  Paplavskis sai vigastada, mäng seisab ja oodata on väravavahi vahetust.
21:50
Siim Pulst: Vahetus  90+5. Karofeld tema asemele.
21:50
Külastaja Kuressaarelane kommentaar
Tammeka tv käib tõepoolest
21:51
Siim Pulst:  Mäng läbi!
21:52
Siim Pulst: Kuressaare tahtis väga seda mängu võita, aga Tammeka pidas vastu. Lõpuks ei ole ilmselt kumbki selle tulemusega rahul.