Kolmapäev, 31. august 2022
19:14
Kris Ilves: Tere õhtust! Premium liiga 26. voor lõppeb A. Le Coq Arenal, kus suures mängus lähevad vastamisi Flora ja Kalju.
19:15
Kris Ilves: Koosseisud on uudises olemas, aga lisame alustajad ka siia.

Flora: Karl-Romet Nõmm, Michael Lilander, Henrik Pürg, Markkus Seppik, Kristo Hussar, Markus Soomets, Konstantin Vassiljev, Daniil Kuraksin, Martin Miller, Henrik Ojamaa, Rauno Alliku.

Kalju: Marko Meerits, Henri Järvelaid, Giannis Tsivelekidis, Yohan Mannone, Trevor Elhi, German Šlein, Daniel Sudar, Kaspar Paur, Maksim Gussev, Alex Matthias Tamm, Pavel Marin.
19:16
Kris Ilves: Ainus märkimisväärne liigutus on tehtud Flora poolt, kui alustab Kuraksin, mitte Zenjov. Ilmselt on üheks põhjuseks see, et Zenjov on mängukeelu ohus. Samas seisus on ka Alliku, aga tema alustab.
19:27
Kris Ilves: Meeskonnad tulevad väljakule.
19:30
Kris Ilves: Kalju pani palli mängu!
19:31
Kris Ilves: Ja juba esimesel minutil Kaljult esimene pealelöök, kui Sudar sai Tamme söödust kastis lüüa, aga löök läks üle jala.
19:32
Külastaja mudis kommentaar
Kuraksin on väga potentsiaalikas mees, hea et põhis alustab. Grünvald peaks olema Flora esikinnas, loodetavasti varsti terve.
19:33
Külastaja fänn kommentaar
Millal viimati see suure suuga välja reklaamitud mängueelne jalgpallistuudio ETV-l oli? Vähemalt mina pole ammu selle peale sattunud.
19:35
Kris Ilves: Kalju on hästi alustanud. Paur leidis hea sööduga kastist Elhi, aga Seppik blokeeris söödu värava eest. Järgmises olukorras püüdis Nõmm aga Pauri tsenderduse.
19:38
Kris Ilves: Flora jõudis esimest korda Kalju karistusalasse kaheksandal minutil, aga Tsivelekidis klaaris Milleri tsenderduse.
19:40
Kris Ilves: Kuraksini madala tsenderduse lõi esimesest postist minema Mannone.
19:41
Kris Ilves: Foto: Brit Maria Tael

19:43
Kris Ilves: Sudar teenis Kaljule esimese nurgalöögi, mis mängiti lahti, Pürg klaaris ja Järvelaidi pealelöök lendas üle ... küljejoone.
19:44
Kris Ilves: Veel üks nurgalöök Kaljule ja taas Pürg klaaris.
19:49
Kris Ilves: Florale esimene nurgalöök 19. minutil, kui Kuraksin pikendas, Seppik sai samuti pea vastu, aga olukord lõppes Milleri kauglöögiga, mis lendas selgelt väravast mööda.
19:50
Kris Ilves: Flora esimene väga hea võimalus 20. minutil, kui Alliku leidis hea tsenderdusega kastist Vassiljevi, kes lõi aga otse õhust palli üle värava.
19:51
Kris Ilves: Nõmm püüdis Elhi tsenderduse kindlalt.
19:53
Kris Ilves: Taas sarnane olukord, kui Nõmm püüdis Pauri tsenderduse kindlalt.
19:55
Kris Ilves: Flora esimene pealelöök raamidesse 25. minutil, kui Kuraksin keerutas ennast kastis löögile, aga Meerits oli valvel ja püüdis madala löögi.
19:58
Kris Ilves: Alliku teenis Mannone vastu Florale karistuslöögi ja Pürg sai 27. minutil Vassiljevi tsenderdusest peaga suunata, aga suunas väga napilt posti kõrvalt mööda!
19:59
Kris Ilves: Ja Florale veel 29. minutil ohtlik karistuslöök. Seppik pikendas Vassiljevi tsenderduse värava ette, kus Miller sai peaga löögile, aga Meerits tõrjus ristnurgast!
20:00
Kris Ilves: Sellele järgnenud Flora nurgalöögist asja ei saanud.
20:01
Kris Ilves: Vahelduseks ka üks Kalju rünnak, aga see ohtlik ei olnud, kui Nõmm püüdis Marini tsenderduse.
20:05
Kris Ilves: Floral oli karistuslöök ja nurgalöök järjest, aga kumbki Kaljule ohtlikuks ei kujunenud.
20:07
Kris Ilves: Tamm võttis kolm-neli meest üksinda ette, aga tema löök blokeeriti. Seejärel jooksis Flora kontrasse, kuid Kalju jõudis tagasi kaitsesse.
20:08
Kris Ilves: Alliku võitis keskväljal palli ja Šlein proovis teda seejärel maha võtta, aga ei õnnestunud. Allikul oli Kuraksin kõrval, aga otsustas ise löögile minna ja lõi mööda.
20:09
Kris Ilves: Kalju nõelas kohe järgmisel rünnakul vastu, kui Paur sai löögile, aga Nõmmele see probleeme ei valmistanud.
20:09
Kris Ilves: Pall kukkus õnnega pooleks Allikule karistusalas ette, aga Tsivelekidis jõudis blokeerima. Natuke rohkem kui viis minutit poolaja lõpuni. Kas tuleb esimesel poolajal üks ära?
20:09
Külastaja Vaataja kommentaar
Kas Rauno Allikul on kinnisidee mitte täna assisti saada?
20:11
Kris Ilves: Mannone sikutas kasti juures Alliku maha, aga kohtuniku vile vaikis.
20:13
Kris Ilves: Mannone eksis sööduga ja Miller keerutas kasti juurest rikošetist üle värava.
20:14
Kris Ilves: Sellele järgnenud Flora nurgalöök oli ohtlik. Pall oli värava ees lahtine, aga Kalju sai lõpuks klaaritud. Vist käis pall isegi postis ära.
20:15
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud. Seis on 0:0.
20:16
Kris Ilves: Flora on domineerivam pool olnud ja rohkem võimalusi tekitanud, aga sellist sajaprotsendilist, et pane pall lihtsalt võrku, ei olnud.
20:25
Külastaja Tore kommentaar
Lahe üritus aga uni tuli peale, millal mängima hakatakse?
20:27
Kris Ilves: Fotod: Brit Maria Tael

20:31
Kris Ilves: Flora pani palli uuesti mängu!
20:31
Külastaja skeptik kommentaar
Sinjavskil (sai kollase) & Slovackol ka täna kõige paremini ei läinud - võõrsil kaotati Plzenile 0:3 ...
20:31
Kris Ilves: Hoiatus Mannone sai 46. minutil oma kollase kätte, kui võttis päris jõuliselt Alliku maha.
20:33
Kris Ilves: Elhil olid mustad sekundid, kui kaotas oma mehe äärel ära ja seejärel tegi Lilanderile vea, aga pääses kollasest kaardist.
20:34
Kris Ilves: Värav VASSILJEVI TSENDERDUS JA HENRIK OJAMAA PEAGA!!!
20:34
Kris Ilves: Meerits sai näpud vahele, aga kuna pall läks nii täpselt posti kõrvale, siis maandus ikkagi võrgus.
20:37
Kris Ilves: Paur sai karistusala joone juurest vasaku jalaga löögile, aga selgelt raamidest mööda.
20:39
Kris Ilves: Lilander proovis umbes 20 meetrilt, aga lõi üle värava.
20:40

20:40
Külastaja teine saarlane kommentaar
ojamaa hea jalgade töö, aga nagu ikka jäi pallile ette. Rünndaja?!
20:41
Külastaja Raunts kommentaar
Ei tea kas Allikul juuksed segavad vaatevälja,et ühtegi söötu ei anna õigel ajal
20:41
Kris Ilves: Komissarov on peagi mängu sekkumas ehk tema vigastuspaus saab läbi.
20:44
Kris Ilves: ALLIKU OJAMAA TSENDERDUSEST PEAGA LATTI!
20:44
Kris Ilves: Jätkuolukorras püüdis Meerits palli. Flora teine oli väga-väga lähedal.
20:44
Kris Ilves: Vahetus Kalju esimene vahetus 59. minutil: Sudar välja ja Komissarov sisse.
20:46
Kris Ilves: Ojamaa keerutas vasaku jalaga karistusala joone juurest, aga Meerits oli valvel ja tõrjus posti kõrvalt!
20:48
Kris Ilves: Värav FLORA TEINE! MARTIN MILLER!
20:49
Kris Ilves: Hussar mängis küljesisseviske lahti, sai palli tagasi endale ja tsenderdas selle värava ette, kus Miller koksas ära.
20:49
Kris Ilves: Aga siin on suluseisulõhna ...
20:50
Kris Ilves: Värav loeb, aga küsimused jäävad õhku rippuma.
20:51
Külastaja janar kommentaar
sulg oli jahhh
20:52
Külastaja das.hf kommentaar
Ei tea, kui täpsed väljaku jooned on, aga ETV kordust vaadates tundus, et Mannone kattis tagumise jalaga sulu ära.
20:53
Külastaja Ddffg kommentaar
Aga mis nüüd arvamused on kui õigest hetkest pilt telekasse pandi?
20:53
Külastaja Hmm kommentaar
Ei midagi uut, et flora suluseisuvärav on okei
20:54
Kris Ilves: Vahetus Kalju vahetused 68. minutil: Gussev ja Elhi välja, Volkov ja Jebor sisse.
20:55
Kris Ilves: Aga Kalju on kerge surve nüüd peale saanud. Kolm nurgalööki on teenitud lühikese ajaga ja nüüd ka karistuslöök.
20:55
Kris Ilves: Ka karistuslöögi suutis Flora klaarida.