Pühapäev, 4. september 2022
14:24
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat pühapäeva! Õigepea on algamas Tallinna Kalevi ja Kuressaare Premium liiga mäng.
14:27
Kasper Elissaar: Võistkonnad tulevad väljakule. Suuri üllatusi kummalgi pool ei ole. Ainus vast see, et Kuressaare poolelt alustab Silver Alex Kelder täna pingilt.
14:29
Kasper Elissaar: Ja mainida võib sedagi, et Oliver Rass jäänud täna pingile. Kalevil alustab teist mängu järjest väravasuul Maico Rimmel. Kure poolelt Ingmar Krister Paplvaskise puudumine oli eelnevalt teada.
14:30
Kasper Elissaar: AVAVILE! Kure lõi palli auti.
14:32
Kasper Elissaar: Kalevi puhul mainime ära, et Trawally tõesti alustab täna pingilt, aga kuna ta eelmise mängu lõpus palus ise vahetust, sest reitega oli mingi mure, siis seegi ootuspärane.
14:33
Kasper Elissaar: Kuressaare mängis nurgalöögi lahti, aga pealelöögini ei jõutud. Saadakse hoopis uus korner.
14:33
Kasper Elissaar: Liit sai löögile, aga Rimmel püüdis.
14:34
Külastaja Asd kommentaar
Reimaa kus?
14:34
Kasper Elissaar: Reimaa on nädala algusest haigusega kimpus olnud.
14:37
Kasper Elissaar: Mängu esimesed minutid on kuulunud Kuressaarele.
14:41
Kasper Elissaar: Kuressaare järjekordne nurgalöök liiga ohtlikuks ei läinud. Kalevi järjekordne katse kontrasse minna lõppes ka varakult.
14:42
Kasper Elissaar: Teeväli läks löögile ja sai nurgalöögi. Tema siis täna mängib taas Kalevis, hooaja alguses oli Kuressaares.
14:43
Kasper Elissaar: Tutki vastu tegi Kalev nurgalöögi olukorras vea.
14:44
Kasper Elissaar: Hoiatus13. minutil võetakse Reinkort enne kasti jõudmist maha. Kollane kaart Petruninile.
14:44
Kasper Elissaar: Pajunurmelt suurepärane karistuslöök! Ristnurga kõrvale posti!
14:45
Kasper Elissaar: Väga vähe jäi praegu puudu, et saarlased oleksid 14. minutil juhtima saanud.
14:46
Kasper Elissaar: Kalev jõudis ka nüüd löögile, aga Purje löök Sillamaa tsenderdusest lendas väravast väga mööda.
14:50
Kasper Elissaar: Karofeld tassib välja! Purje saab 20. minutil kastis löögile, aga Kuressaare väravavahi reaktsioonitõrje peatab Purje soolo.
14:55
Kasper Elissaar:  Hoiatus24. minutil tõmbab Männilaan vastase keskväljal käega pikali ja saab uueks vooruks mängukeelu.
15:01
Kasper Elissaar: Mäng on võrdustunud ja mõlemad proovivad otsida. Kaitseliinid on aga sedavõrd hästi organiseeritud, et rünnakul variante naljalt ei teki.
15:04
Kasper Elissaar: Tribüünilt nõuti Soomrele käega mängu, aga väljakul suurt nõudmist polnud ja Jaanovits ei arvanud sellest midagi.
15:04
Kasper Elissaar: VäravIoan Jakovlev viib 34. minutil aga Kalevi juhtima! Oli suuremat sorti rikošett ka!
15:05
Külastaja Fann kommentaar
Kure liiga sirgjooneline võrreldes oma eelmiste mängudega
15:05
Kasper Elissaar: Petrunin lõi, see blokeeriti kaitsja poolt, pall kukkus Jakovlevile ette, kes proovis kasti tagant ning Veeringu rikošett ei jätnud Karofeldile võimalust.
15:07
Kasper Elissaar: Värav36. minutil lööb Sten Reinkort kohe 1:1! Rimmel tõrjus talle ette ja viie meetri pealt lihtne ülesanne.
15:07
Kasper Elissaar: Laht sai kastis vasakuga löögile, Rimmel tõrjus selle Reinkortile ette ja sealt see tuli.
15:08
Kasper Elissaar: Rimmelil on nüüd õlaga pahasti ja arst väljakul.
15:09
Kasper Elissaar: Läheme mänguga edasi. Kalevi eduseis püsis täpselt nii kaua, kuni Kuressaare jõudis palli keskringist rünnakule viia.
15:10
Kasper Elissaar: Reinkort pööras hästi, võttis kaks meest ette ning läks kastijoonelt löögile, ent veidike mööda.
15:11
Kasper Elissaar: Ai-ai-ai! Jakovlev oli jooksus, mängis värava ette vabale Sillamaale, kelle esimene puude oli must nagu septembri öö. Pajunurm sai vahele. Kohutav raiskamine.
15:13
Kasper Elissaar: Laht proovis eemalt, aga oli ebatäpne.
15:14
Kasper Elissaar: Jakovlevi karistuslöök leidis müürist Reinkorti näo. Ründaja vajab kosutust.
15:15
Kasper Elissaar: Reinkort saab vatitupsu ninna.
15:18
Kasper Elissaar: 45 minutit ja kaks üleminutit niisamuti saavad täis ja esimene poolaeg on lõppenud 1:1 viigiga!
15:18
Kasper Elissaar: Oli võrdne mäng mõlemapoolsete võimalustega. Seis on aus. Kalev sai juhtvärava, aga Kure vastas väga kiirelt. Mõlemad olid analoogsed olukorrad ka, kus tõrje järel jäi pall teisele mehel ette. Usun, et teisel poolajal näeme veel väravaid.
15:33
Kasper Elissaar: Läheme uuesti. Teine poolaeg!
15:33
Kasper Elissaar: Vahetusi ei tehtud.
15:37
Kasper Elissaar: Sillamaa purjetas hirmsa hooga kasti. Tegi meeletu soolo ja lõpuks võeti maha. Penalti 49. minutil!
15:37
Kasper Elissaar: HoiatusLiit saab kollase kaardi ka, sest pani Sillamaale jala taha, kui proovis palli saada.
15:38
Kasper Elissaar: MAGNUS KAROFELD! Tõrjub Jakovlevi penalti vasakust altnurgast ning seejärel ka jätkulöögi!
15:41
Kasper Elissaar: Karofeld püüdis nüüd veel kauglöögi.
15:47
Kasper Elissaar: Brit Maria Taela fotod sellest, kuidas penalti tuli ja kuidas Jakovlev jätkuolukorras ära ei löönud. Foto: Brit Maria Tael

15:47
Kasper Elissaar: Pajunurm saatis karistuslöögist palli presidendi loosi suunas. See sooritus ebaõnnestus totaalselt.
15:50
Kasper Elissaar: Brit Maria Taela fotosid veel mängust:

15:50
Kasper Elissaar: 62. minutil pidi Rimmel vähe korralikuma tõrje tegema. Korneri järel lõi Tutk selgelt üle.
15:50
Kasper Elissaar: Hoiatus63. minutil sukeldub Jakovlev omale kollase kaardi välja. Mehel on nüüd järjest olnud ebaõnnestumisi.
15:55
Kasper Elissaar: Hoiatus67. minutil kollane kaart Larsenile.
15:55
Külastaja juku kommentaar
ebareaalne, Veering ei puutunud palligi ja t6mbas Jakovlevi maha. Kindel pennal. Sitt otsus kohtunikult
15:57
Kasper Elissaar: Soomre on maas. Kožuhhovski nõuab penaltit. Reaalsuses lükkas vist Reinkort Soomre vastu Lauri.
15:57
Kasper Elissaar: Teine poolaeg on olnud sündmusterohke.
15:58
Kasper Elissaar: Vahetus70. minutil Männilaan ära, Lipp väljakule.
15:59
Kasper Elissaar: Vahetus71. minutil saab Anier puhkama ja Trawally tuleb sisse. Tema keskväljale Purje kohale, Purje tippu Anieri kohale.
16:01
Kasper Elissaar: Kure otsib oma teist, aga ei saa palli kuidagi raamidesse.
16:04
Kasper Elissaar: Laur sai korneri jätkuolukorrast kastis löögile, aga Liit blokkis kohe.
16:04
Kasper Elissaar:  Vahetus76. minutil Soomre puhkama ja Rasmus Saar väljakule.
16:05
Kasper Elissaar: VäravKalev ehitab omale ise ja Lipp lööb Kuressaare 2:1 juhtima 77. minutil!
16:06
Kasper Elissaar: Rimmel söötis Teevälja suunas, aga Tutk tuli tal selja tagant välja, võttis ise söödu vastu ning pani selle edasi Lipule, kes vormistas ära.
16:06
Kasper Elissaar: Lipp nüüd oli minemas üks-ühte ja kukutati, aga ei saanud vigagi!
16:06
Kasper Elissaar: Sammud läksid sassi vist rohkem Lipul endal, ütleks korduse järgi.
16:12
Kasper Elissaar: Rimmel toob lati alt välja Lahe löögi!
16:13
Kasper Elissaar: VahetusTeeväli ära ja Ševjakov sisse 85. minutil.
16:14
Kasper Elissaar: Tavapärane liikumine: Ševjakov nüüd äärekaitses, Stepanenko keskkaitses ja Laur teise ründajana ees.
16:16
Kasper Elissaar:  HoiatusEemaldamine89. minutil võtab Larsen maha Sillamaa ning tema jaoks on mäng läbi. Kuressaare lõpetab vähemuses!
16:17
Kasper Elissaar: Karistuslöögi järel asi ohtlikuks ei läinud. Karofeld ei pidanud sekkuma.
16:18
Kasper Elissaar: Neli üleminutit! Kure veel peal 2:1, aga ühega vähemuses.
16:19
Kasper Elissaar: Vahetus90+1. minutil Laht puhkama, Kelder väljakule. Endine Kalevi mees!
16:19
Külastaja Fan kommentaar
Kasper,miks Kalev ei saa oma kodu murul mängida?
16:20
Kasper Elissaar: Väljakud pannakse paika hooaja eel. Siis käisid Kalevi keskstaadionil veel ehitustööd. Loodetavasti uuest hooajast saavad oma ajaloolises kodus mängida, kuigi eks neil on seal spordiselts Kaleviga ka omajagu maadejagamist olnud.
16:21
Kasper Elissaar: Karofeld püüdis tsenderduse. Kalevi jaoks hakkab aeg otsa saama.
16:21
Kasper Elissaar: 207 pealtvaatajat täna.
16:22
Kasper Elissaar: Kalev hoiab survet, aga kas pealelöök ka saadakse?
16:22
Kasper Elissaar: Ei. Viskavad valeaudi.
16:23
Kasper Elissaar: KÕIK! Kuressaare saab võõrsilt 2:1 võidu Kalevi üle. Kalev pole sel hooajal Kuressaarelt punkte veel saanud. Kodumeeskond jätkab tabelis 21 punktiga kaheksandal ja külalismeeskond 39 punktiga viiendal real.
16:24
Kasper Elissaar: Kalev ilmselt oleks oma pingutuse pealt võinud ka viiki väärida, aga eks see eristabki neid veel tabelikeskmikust: Kure lõi oma asjad ära, Kalev raiskas muuhulgas penalti.
16:24
Kasper Elissaar: Aitäh, et olite meiega! Vaadake-kuulake veel intervjuusid ja õigepea juba ka Premium liiga 27. vooru lõpetuseks tipplahing Tallinna derbi näol.