Neljapäev, 1. jaanuar 1970
21:53
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Kuus mängu läheb kohe käima!
21:53
Kristjan Jaak Kangur: Kaks mängu on juba peetud ja algus oli vägev, sest Dinamo šokeeris kohe üle-eelmisel hooajal alles karikat tõstnud Chelseat! Iseasi, kui suur üllatus see oligi, arvestades Chelsea kesist vormi koduliigas, aga siiski. Dortmund alustas seevastu kindla võiduga, aga neil ei olegi muud varianti, kui grupis on veel ka Man City ja Sevilla.
21:55
Külastaja Siimi kommentaar
Mille eest Zagrebi fänne vaatama pole lubatud?
21:55
Kristjan Jaak Kangur: Nad olid täitsa olemas, aga kuhugi väga kaugele-kõrgele tribüünil ära peidetud.
21:56
Kristjan Jaak Kangur: Algavatest mängudest on suurima luubi all muidugi Man City ja Sevilla ning PSG ja Juventuse vastasseisud. Aga põnevaid paare on veel, näiteks kas Celtic suudab oma kodus midagi tiitlikaitsja Real Madridi vastu?
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Tänaste mängude osas on muidugi juba tähtaeg lukus, aga veel pole hilja - homseid kohtumisi saab ennustada ja sõbraliigasid ka teha.
21:58
Kristjan Jaak Kangur: PSG fännid on avapaugu puhul korraliku ilutulestiku ka teinud, sealt väike trahv tuleb, aga mis teha. Vähemalt on äge vaadata!
22:00
Kristjan Jaak Kangur: LÄKS!
22:05
Külastaja suits kommentaar
@Siimi Kui tekib küsimus, miks Dinamo staadionil Maksimiril olid tribüünid kinni, siis seda 2020. aasta maavärina tõttu. Staadioni pole jätkuvalt korda tehtud.
22:05
Dortmund võitis siis 3:0 Kopenhageni , Kristjan :)
22:06
Kristjan Jaak Kangur: Jaa, parandatud, aitäh!
22:06
Kristjan Jaak Kangur: Värav NEYMAR SÖÖDAB, MBAPPE VAJUTAB JA PSG ON JUBA 1:0 EES!!!!
22:06
Kristjan Jaak Kangur: Neymar tõstab varbaga üle kaitsjate ja Mbappe lööb otse õhust... Imeilus värav!
22:11
Kristjan Jaak Kangur: Üks tähelepanek veel ka Chelsea kohta - kui kaitse niimoodi käriseb, siis ei tule ka tulemusi.
22:15
Külastaja Uudo kommentaar
Jürgenson porgandeid söönud enne mängu või
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Mõtled, et nägemine nii hea?
22:16
Kristjan Jaak Kangur: Aga kõigis mängudes nüüd 15 minutit möödas ning PSG-Juve ainus, kus väravaid seni löödud. Võiks juba olla ka rohkem kui üks, aga korra ei saanud Mbappe uuesti õhust enam pallile pihta ja Vlahovicil on samuti mingid variandid olnud, ent suluseis või Donnarumma on asja ära rikkunud.
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Värav Selle peale kohe tuleb: Marian Shved viib Šahtari võõrsil Leipzigi vastu 1:0 ette!
22:20
Kristjan Jaak Kangur: Milik saab viielt meetrilt peaga lüüa, kuid Donnarumma teeb supertõrje!
22:22
Külastaja Raul kommentaar
Celtic on fantastiliselt alustanud, nagu võis arvata. Meeste töötahe ja intensiivsus on Reali päris ära ehmatanud. Just ragises post ka.
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Manchester City läheb Sevilla vastu ette, värava autoriks ... pakute? Muidugi Erling Haaland!
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MBAPPE TEIST KORDA! 22 minutit mängitud, Verratti-Mbappe-Hakimi ja siis Mbappe otsustavalt. Ilusad seinasöödud ja siis jälle teist korda otse õhust! PSG mängib praegu imelist jalgpalli.
22:25
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd niidab Bremer Mbappe maha ja Ramos läheb korda looma. Väike rüselus klaaritakse ära, aga kohtunikul on arutamist. Lõpuks lendavad ainult kollased.
22:28
Kristjan Jaak Kangur: Soovituslik on üle vaadata Šahtari värav, sest see läheb õpikusse peatüki "kuidas väravavaht mängida ei tohi" alla. Peter Gulacsi otsib väravast 25 meetri kaugusel söötu, hakkab trikitama, kaotab palli ja Shved lükkab selle tühja võrku... Pildil on siis koht, kus Gulacsi palli kaotas.
22:29
Kristjan Jaak Kangur: Haalandi oma on seevastu klassika - ole värava ees õiges kohas ja suuna Kevin De Bruyne sööt sisse! Lihtne.
22:34
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Salzburg pääseb kodus Milani vastu ette! Noah Okafor keerab Pierre Kalulu lootusetult sõlme ja istuli ning lööb 1:0!
22:34
Külastaja Jaan G. Luiga-Donnarumma kommentaar
Miks härra Jürgenson härra noorem-Tiislerit parodeerib sedasi?
22:37
Mis uus tehnoloogiat kasutatakse jälle ja mis see endast kujutab
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Mida silmas pead? Kui suluseisutehnoloogiat, siis see on tõesti tänavu uus asi. Põhimõte aga ikka sama nagu enne, lihtsalt uus tehnika ja ägedam visuaal.
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Mbappe kiirest avaväravast ka veel paar sõna. Tänane värav oli talle Meistrite liigas esimese viie minuti jooksul juba viies, ainult Messi on suutnud nii kiiresti ühe võrra rohkem lüüa.
22:39
Jaa suluseisutehnoloogia
22:42
Kristjan Jaak Kangur: Palli sees on andur ja asi on automaatsem, mis peaks tähendama, et ka kiirem. Mõned videod, sest need annavad kõige paremini aimu, millega on tegemist. Täna võeti selle uue tehnoloogiaga juba ka esimene värav ära, seda Copenhagenilt:
22:42
Benzema sai vigastada
22:42
Külastaja johhaidii123 kommentaar
Mis Benzemal juhtus
22:44
Kristjan Jaak Kangur: Tuli 30. minutil ära ja näitas paremale põlvele. Halb uudis Realile ja Prantsusmaale, aga kuna lahkus oma jalal, pole ehk väga hull?
22:45
Kristjan Jaak Kangur: Värav Milanilt kiire viik! Alexis Saelemaekers lööb 40. minutil Salzburgi vastu 1:1.
22:47
Kristjan Jaak Kangur: Juventuse noor keskväljamees Fabio Miretti niidab avapoolaja lõpetuseks Neymaril jalad alt ja saab ka kollase. Kohati on päris jõuline võitlus.
22:48
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolajad läbi! PSG juhib kaheväravalise eduga, teistes mängudes on seis 1:0 või viigis. Põnevust jagub!
22:54
Külastaja BT kommentaar
BT Spordi kommentaator (Robbie Savage): kui Sevilla kaitseks City vastu veel sügavamalt, oleks nad parkimisplatsil :D
22:56
Kristjan Jaak Kangur: Natuke lihtsalt ilusat pilti Pariisist ka:
23:01
Kristjan Jaak Kangur: Läheme jälle! Esimestes mängudes on pall juba teiseks poolajaks veerema lükatud.
23:07
Külastaja Miks kommentaar
Miks ott alagrupi mängudele oma sõna pole leiutanud?
23:07
Kristjan Jaak Kangur: Sest seal on hea eestikeelne sõna juba olemas, pakun.
23:08
Külastaja Marps kommentaar
Mulle meeldiks kui ta oma keele üldse leiutaks
23:10
Kristjan Jaak Kangur: Messi mängib Mbappele jooksu peale, läheb-läheb ja lööb ... üle jala küljevõrku. Neymar küsib värava ees, miks söötu ei andnud.
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Värav DONNARUMMA EKSIB RÄNGALT JA JUVENTUS LÖÖB ÜHE TAGASI! Nurgast tuleb tsendedus, Donnarumma mängib end olukorrast täiesti välja ja vaheajal pingilt sekkunud Weston McKennie lööb ühe tagasi! 2:1 ja Juventus jälle mängus!
23:15
Kristjan Jaak Kangur: Teine ja viik ka lähedal, aga Vlahovici löögi toob Donnarumma täna teise suurepärase tõrjega välja!
23:15
Külastaja Alex kommentaar
Mis benzemaga juhtus? Sain alles nüüd kälgima
23:15
Kristjan Jaak Kangur: Tuli paremale põlvele näidates pooletunnise mängu järel platsilt ära. Eks täpsemalt kuuleme homme või lähipäevil, seal on ilmselt vaja uuringuid teha.
23:17
PSG on veidi šokkis
23:17
Kahju
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav Benfica lööb Maccabile viie minuti sees kaks! Kõigepealt Rafa Silva 1:0 Alex Grimaldo söödust ja siis Grimaldo ise 2:0.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Man City samuti 2:0 Sevilla vastu ees! Joao Cancelolt palli saanud Phil Foden mängib kastis kaitsjad üle ja veeretab siis posti kõrvale.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav  Real on asunud probleeme lahendama. Celticule lööb 56. minutil esimese Vinicius Jr ja 60. minutil teise Luka Modric. 2:0!
23:23
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav Nüüd ainult kahekaupa lüüaksegi! Leipzigis teeb Mohamed Simakan 1:1, aga Šahtar läheb kaks minutit hiljem Marian Shvedi teisest väravast uuesti 2:1 ette!
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Vahepeal oli natuke tegemist ühe teise vägeva uudise avaldamisega, mis praegu otseselt Meistrite liigaga ei seostu, aga äkki tulevikus? Paide noor poolkaitsja Kevor Palumets kolib Belgia kõrgliigasse ja sealt peaksid olema uksed lahti juba ükskõik kuhu. Väga vinge üleminek!
23:26
Kristjan Jaak Kangur:  Värav City kolmas, Haalandi teine - 67. minutil Foden söödab ja norralane lööb. 3:0!
23:28
Kristjan Jaak Kangur: Grimaldo värav. Õhtu kõige ilusam olemas või anname ikkagi Mbappele?
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Realilt kolmas! Eden Hazard saab 77. minutil jala valgeks!
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Šahtar läheb võidu suunas!!! Mõhailo Mudrõk lööb veerand tundi enne lõppu kolmanda ja seis 3:1!!!
23:35
Šahtar on Leipzigi vastu 3-1 ees. Tedesco on hommikuks läinud.
23:37
Kristjan Jaak Kangur: Kui Šahtari esimene tuli Gulacsi rängast veast ja teine tugevast rikošetist, siis kolmanda puhul lõpetati Leipzigi nurgalöögi järel kiirrünnak perfektse lahendusega.
23:40
Kristjan Jaak Kangur: PSG, kes nii hästi alustas, on suures hädas, sest nende värava all käib hirmus trall, aga pall teist korda võrku ei lähe. Veel. Kümmekond minutit on kõigis mängudes lõpuni jäänud.
23:44
Kristjan Jaak Kangur: Värav Tuleb neljas ka ja nüüd vilistab kodupublik juba Leipzigi halastamatult välja, samas kui ukrainlastest fännide "molodtsõ" kaigub võimsalt. Mudrõk sedapuhku söötja, Lassina Traore vormistab värava eest 4:1.
23:44
Šahtari neljas.
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Neymaril hea võimalus mäng Pariisis ära lõpetada, ent nüüd teeb jalgadega supertõrje Mattia Perin!