Kolmapäev, 7. september 2022
21:53
Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on kuus viimast Meistrite liiga alagrupiturniiri esimese vooru kohtumist. Kaks mängu on täna juba peetud, kui Amsterdami Ajax alistas Glasgow Rangersi 4:0 ning Lissaboni Sporting oli parem Frankfurdi Eintrachtist 3:0.
21:57
Külastaja Raigo kommentaar
Tervist. Mis siinse rahva top3 võiks olla kes suurimat favoriidi koormat kannavad? ManCity kindalsti, PSG vast ka ja ise pakuks kolmandaks Barcat.
22:00
Kristjan Remmelkoor:  Mängudes kõlavad järjest avaviled!
22:01
Kristjan Remmelkoor:  1. minutil juba Osimhen (Napoli) tabas Liverpooli värava posti!
22:02
Kas algkooseisud ka ilmuvad või peab ise vaatama neid?
22:03
Kristjan Remmelkoor: 12 meeskonda korraga mängivad, ma siia ei hakanud kõiki koosseise kopeerima.
22:04
Kristjan Remmelkoor:  Zielinski löök läks kastis Milneri käe pihta ja Napoli teenis penalti!
22:06
Kristjan Remmelkoor:  Värav Zielinski realiseeris ise 5. minutil penalti! Lõi enda poolt vaadates vasakule, Alisson hüppas teisele poole.
22:06
Külastaja sir sunny athletics kommentaar
jehuuu na-po-li!!!!
22:06
Kristjan Remmelkoor:  Napoli alustas teravalt, kolm ohtlikku palli pandi Liverpooli kaitseliini taha, neist esimesest löödi posti ja kolmanda järel teeniti penalti, millest skooriti.
22:08
Barcal oli päris heast kohast karistuslöök. Mängiti kavalalt ja hästi lahti aga tulemust ei toonud.
22:08
Liverpool ka kehva võitu kuidagi , loodan et Klopp suudab mängijat mängima panna
22:09
Kas Kloppi seitme aasta reegel peab ka nüüd paika?
22:13
Kristjan Remmelkoor: Diaby (Leverkusen) pääses karistusala joonelt löögile, Mignolet püüdis.
22:14
Kristjan Remmelkoor:  Värav Kessie viib 13. minutil nurgalöögi olukorras peaga Barcelona juhtima! Vastaseks Plzeni Viktoria.
22:15
Kristjan Remmelkoor: Dembele andis nurgalöögi, Kounde jätkas peaga ja siis Kessie lõpetas peaga.
22:16
Kristjan Remmelkoor:  Brightoni lootsi Potterit seostatakse praegu Chelseaga kõige tugevamalt.
22:18
Kristjan Remmelkoor: 18. minutil tõrjus Alisson Napoli teise penalti, mida lõi Osimhen!
22:20
Kristjan Remmelkoor: Penalti määrati selle eest, et Van Dijk tegi Osimhenile kastis vea. Kohtunik käis ekraani vaatamas ja seejärel määras penalti.
22:21
Külastaja Uudo kommentaar
No miks vahetada lööjat
22:21
pekki küll
22:23
Kristjan Remmelkoor:  Schick (Leverkusen) pääses madalast tsenderdusest viiekastist löögile, Brugge kaitsja suutis blokeerida.
22:27
Kristjan Remmelkoor: Barcelona oli jäämas vähemusse ja Plzen teenimas penaltit, aga kohtunik muutis VAR-i abil oma otsust ja hoopis Mosquera (Plzen) sai kollase kaardi!
22:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav Sane viis 25. minutil Bayerni juhtima (Interi vastu)!
22:30
Kristjan Remmelkoor:  Kimmich andis oma väljakupoolelt suurepärase pika söödu, kaitseliini taha spurtinud Sane võttis selle hästi maha, mängis Onanast mööda ja veeretas palli väravasse.
22:30
Külastaja kask kommentaar
barcal joppas
22:30
Kuidas Bayer/Inter mäng on? Kui keegi vaatab
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav 31. minutil läheb Napoli 2:0 juhtima! Anguissa mängis Zielinskiga seina ja lõi palli väravasse.
22:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav 34. minutil lõi Lewandowski kasti joonelt alla nurka ja Barcelona juhib 2:0!
22:35
Kristjan Remmelkoor:  Sergi Roberto andis Lewandowskile söödu.
22:41
Kristjan Remmelkoor:  Tolles Barcelona-Plzeni mängu võimalikus penaltiolukorras nägi kohtunik algul seda, et Christensen tegi Mosquerale karistusalas viimase lootuse vea, aga hiljem selgus, et Mosquera käsi läks kõigepealt Christensenile näkku ja seepeale taanlane kukkus vastasele selja tagant jalgadesse.
22:43
Kristjan Remmelkoor:  Värav Sylla viis 42. minutil peaga nurgalöögi olukorrast Club Brugge juhtima (Leverkuseni vastu)!
22:44
Kristjan Remmelkoor: Leverkuseni väravavaht Hradecky püüdis küll selle pealöögi kinni, kuid kukkus siis koos palliga väravasse!
22:45
Väga halb Barcalt
22:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav 44. minutil läheb Napoli Liverpooli vastu juba 3:0 juhtima! Simeone skooris, aga ülisuure eeltöö tegi Kvaratshelia.
22:48
Kristjan Remmelkoor:  Kvaratshelia mängis vasakul äärel mööda nii Alexander-Arnoldist kui ka Gomezest ja pani siis palli värava ette, kuhu oli jõudnud Simeone.
22:48
Napoliiiiiiiiiiiiiiiiiii
22:49
Kristjan Remmelkoor:  Värav Värav Sykora (Plzen) vähendas 44. minutil vahe minimaalseks, aga Lewandowski lõi 45+3. minutil Barcelona 3:1 ette!
22:51
Kristjan Remmelkoor:  Sykora skooris peaga Jemelka tõstest, Lewandowski skooris peaga Dembele tsenderdusest.
22:52
Kristjan Remmelkoor: Dembele enne tsenderduse andmist triblas, kaotas palli, aga siis võitis jõulise libistamisega palli äärel endale tagasi.
22:52
Kohe näha et Liverpool igatseb Manet
22:53
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed poolajad lõppenud! Atletico - Porto 0:0, Barcelona Plzen 3:1, Brugge - Leverkusen 1:0, Inter - Bayern 0:1, Napoli - Liverpool 3:0, Tottenham - Marseille 0:0.
22:58
Kristjan Remmelkoor: Napoli kolmanda värava autor Simeone oli kõigest kolm minutit enne skoorimist väljakule tulnud, vigastada saanud Osimheni asemele.
22:59
Kusjuures oli Barcal üks väga hea kombinatsioon kus lõpuks oli nii et Lewa kannaga lükkas edasi ja Pedri lõi väravavahist mööda aga kaitsja sai ette
23:01
Külastaja si kommentaar
int-bay 1. poolaeg - megahäid võimalusi polnud kellelgi, bayern veidi parem, rünnakud lõpetatakse löögiga, aga need kastist väljas ja kaugelt, onanale kerged pallid olnud. Inter seevastu jookseb rünnakulahendustega suht kinni, tundub et selget plaani pole ja kõik loodavad, et keegi lõpuks 1-1 olukordadest midagi välja võlub. Lautaro võtab hästi palle maha ja leiab häid lahendusi, aga siis nagu öeldud jookseb kinni. See mulle silma jäänud.
23:02
Kristjan Remmelkoor:  Teised poolajad üksteise järel algavad!
23:03
Kristjan Remmelkoor:  Liverpool vahetas teise poolaja eel keskkaitsjat: Gomez välja, Matip sisse.
23:05
Kristjan Remmelkoor:  Värav Zielinski lööb 47. minutil Napoli juba 4:0 ette!
23:05
Barca ka kaitsja vahetus. Roberto välja, Pique sisse
23:07
Kristjan Remmelkoor:  Pika söödu ette saanud Simeone andis lühikese söödu kõrvale Zielinskile, kelle esimese lähilöögi suutis Alisson tõrjuda, aga Zielinski jõudis ise tagasipõrganud pallini ja tõstis selle pehmelt võrku.
23:07
Oeh... pole sõnu :(
23:08
Kristjan Remmelkoor:  Värav Diaz lööb 49. minutil ühe Liverpooli poolt tagasi!
23:09
Kristjan Remmelkoor:  Robertson võitis keskväljal palli ja andis söödu, Diaz lõi karistusala tagant alla tagumisse nurka.
23:10
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine 48. minutil jäi Marseille vähemusse, punase kaardi sai Chancel Mbemba.
23:11
Kristjan Remmelkoor:  Mbemba libistas viimase kaitsjana Sonile tagant jalgadesse.
23:12
Kristjan Remmelkoor:  Džeko (Inter) pääses kastis löögile, kuid lõi Neuerile sülle.
23:13
Kristjan Remmelkoor:  Atletico avavärav tühistati suluseisu tõttu.
23:15
Kuidas Atletico ja Porto mängus lood on
23:15
Barca teisepoolaja algul ikka väga ägedalt otsib neljandat väravat
23:16
Kristjan Remmelkoor:  Atletico - Porto mängus on pallivaldamine 50:50, pealelöögid 5:8.
23:16
Külastaja Yo kommentaar
Homseks Klopp töõtu?
23:19
Kristjan Remmelkoor:  Eustaquio (Porto) hea kauglöögi tõrjus Oblak posti äärest ühe käega ära.
23:19
Ei tea kas homseks aga tundub et 7aasta reegel vist painab ikka
23:21
Kristjan Remmelkoor:  Meret (Napoli) tõrjus lati alt Diaze pealöögi, tsenderduse andis Diazele Alexander-Arnold.
23:22
Kristjan Remmelkoor: Pikemat Soccerneti ülevaadet saab muide tänaste kohtumiste järel lugeda Interi ja Bayerni mängust.
23:25
Kristjan Remmelkoor:  Värav 66. minutil läheb Bayern Interi vastu 2:0 juhtima!
23:26
Kristjan Remmelkoor:  Sane mängis Interi kastis Comaniga kaks seinasöötu järjest ning seejärel suunas D'Ambrosio palli õnnetult oma väravasse.
23:27
Kristjan Remmelkoor: Oblak (Atletico) tõrjus esiposti äärest Joao Mario lähilöögi.
23:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav 67. minutil lööb Lewandowski 20 meetrilt ühe puutega alla nurka, Lewandowskil nüüd kübaratrikk ja Barcelona juhib Plzeni Viktoria vastu 4:1!
23:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav Leverkusen viigistas 73. minutil Brugge vastu! 1:1.
23:32
Kristjan Remmelkoor:  Hudson-Odoi tsenderdus oleks ilmselt niisama ga tagumisse küljevõrku kukkunud, aga õrnalt riivas peaga palli Schick, kes sai värava enda nimele.
23:33
Kristjan Remmelkoor:  VAR siiski tühistas selle Leverkuseni värava suluseisu tõttu!
23:33
int-bay 2.poolaeg inter täna väravat ei löö, kui lööb siis lööb bayern. Bayernil hoog kasvab, asjad tulevad järjest paremini välja, interil ei õnnestu seevastu mitte midagi.
23:34
Kristjan Remmelkoor: Värav  Ferran Torres viis Barcelona 5:1 juhtima!
23:35
Kristjan Remmelkoor:  Dembele tõstis palli pehmelt kaitseliini taha karistusalasse ja Torres lõi otse õhust ühe puutega lähedalt lati alla.
23:36
Kristjan Remmelkoor:  Värav Richarlison viis peaga arvulises ülekaalus oleva Tottenhami Marseille'i vastu 76. minutil juhtima!
23:37
Kristjan Remmelkoor:  Perišic andis tsenderduse ja Richarlison sai kirja oma esimese värava Tottenhami särgis.
23:37
Barcal päris hästi asjad toimivad esimeste mängude põhjal ka koduses liigas
23:40
Kristjan Remmelkoor:  Värav 81. minutil lõi Richarlison teise värava veel! Jälle peaga, seekord postipõrkega. Tottenham juhib 2:0.
23:43
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine 81. minutil jäi Porto vähemusse, kuna Taremi sai oma teise kollase kaardi (karistusalas sukeldumise eest).
23:47
Kristjan Remmelkoor: Bayern kaotas oma kasti juures söötes palli ja Correa (Inter) sai karistusalas vabalt löögile. Aga lõi täiesti mööda.
23:48
Kristjan Remmelkoor:  Üleminutid on kõikides mängudes alanud või algamas.
23:51
Kristjan Remmelkoor:  Club Brugge võitis Leverkusenit 1:0, seal kõlas esimesena lõpuvile.
23:51
Kristjan Remmelkoor:  Bayern võitis Interit 2:0.
23:52
Kristjan Remmelkoor:  Värav Atletico lõi 90+1. minutil 1:0 juhtvärava!
23:53
Kristjan Remmelkoor:  Atletico söötis palli madalalevajunud Porto karistusala ümber ja Hermoso läks 15 meetrilt löögile, mis võttis tugeva rikošeti ja maandus võrgus.
23:55
Kristjan Remmelkoor:  Npaoli võitiski Liverpooli 4:1! Tottenham võitis Marseille'id 2:0, Barcelona Plzeni Viktoriat 5:1.
23:55
Kristjan Remmelkoor:  Ainsana käib veel Atletico ja Porto mäng.
23:56
Kristjan Remmelkoor:  Porto teenis 90+5. minutil penalti!
23:57
Kristjan Remmelkoor: Alles äsja värava löönud Hermoso mängis oma karistusalas käega, seetõttu penalti.
23:58
Kristjan Remmelkoor:  Värav Uribe lõi 90+6. minutil penaltist 1:1! Oblak sai alumise nurga juures käe vahele, aga löök oli tugev ja läks võrku.
23:58
Kristjan Remmelkoor:  Atletico - Porto mängus on lisatud kokku 9 minutit, neist 8 on nüüd täis.
00:01
Kristjan Remmelkoor: Värav Atletico lööb 90+11. minutil 2:1 võiduvärava! Simeone tormab ka nurgalipu juurde tähistama.
00:02
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöögi olukorras Griezmann lõi peaga.
00:03
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on kõik mängud lõppenud: Napoli - Liverpool 4:1, Atletico - Porto 2:1, Brugge - Leverkusen 1:0, Barcelona - Plzen 5:1, Inter - Bayern 0:2, Tottenham - Marseille 2:0.
00:04
Kristjan Remmelkoor:  Varsti siis Bayerni ja Interi mängust pikem ülevaade ka, kohtumiseni!