Neljapäev, 8. september 2022
21:48
Mikk Hendrik Kelder: Tere õhtust! Kell 22.00 algab teine ports Konverentsiliiga avavooru kohtumisi ning eestlaste rõõmuks alustab oma tiimi ehk FCSB põhikoosseisus West Ham Unitedi vastu ka Joonas Tamm.
21:52
Mikk Hendrik Kelder: Nii Karol Mets kui ka Karl Jakob Hein jäid vastavalt Zürichi ja Arsenali eest pingile, kui kahe meeskonna omavahelises kohtumises jäi täna Arsenal peale seisuga 2:1.
21:53
Mikk Hendrik Kelder:  Olgu ka mainitud, et selle mängu näol oli tegu Euroopa liiga avavooru kohtumisega.
21:55
Mikk Hendrik Kelder: Konverentsiliigas pääses täna 67. minutil põllule ka Vlasi Sinjavski, kelle võistkond Slovacko viigistas eelmisel aastal Floraga maid jaganud Partizaniga kodus 3:3.
21:55
Nädalavahetusel inglise liiga ei toimu? Või kuninganna surm seda ei mõjuta?
21:55
Mikk Hendrik Kelder:  Ametlikku teadaannet pole veel tulnud, kuid suure tõenäosusega lükatakse mängud edasi.
21:58
Mikk Hendrik Kelder:
21:58
21:59
Mikk Hendrik Kelder: Meeskonnad on tulnud platsile ning läheb poolte loosimiseks.
22:01
Mikk Hendrik Kelder: Enne avavilet toimub veel leinaseisak pooleteist tunni eest lahkunud kuninganna Elizabeth II mälestuseks.
22:02
Mikk Hendrik Kelder:  Avavile!
22:04
Mikk Hendrik Kelder: Esimesed minutid on möödunud West Hami pallivaldamise tähe all, kuid midagi ülemäära ohtlikku pole veel suudetud tekitada.
22:06
Mikk Hendrik Kelder:  FCSB saab nüüd löögile, aga see on Alphonse Areolale kerge saak.
22:08
Mikk Hendrik Kelder: Said Benrahama saab ohtlikult löögile, aga FCSB mehed blokeerivad selle ürituse nurgalöögiks.
22:09
Mikk Hendrik Kelder: Manuel Lanzini nurgalööki pääseb seesama Benrahama ohtlikult jätkama, aga külalismeeskonna kaitsjad on vahel ja likvideerivad ohu.
22:11
Mikk Hendrik Kelder:  Nüüd on FCSB kastis penaltihõngu, aga siiski saab West Ham nurgalöögi.
22:11
Mikk Hendrik Kelder:  Ja nüüd peab väravavaht Tarnovanu palli ühe käega ära lükkama. Tamme koduklubi on hetkel tugeva surve alla jäänud.
22:11
Külastaja johhaidii123 kommentaar
Tamm mängib West Hami vastu ja ei suudetud kedagi kommenteerima panna eesti keeles???
22:12
Mikk Hendrik Kelder:  Tolles nurgalöögi olukorras sai valusalt meeskonnakaaslaselt jalaga näkku Maxwel Cornet, kes vajab ka arstiabi.
22:13
Külastaja suits kommentaar
Teeksin sama märkuse. Viaplayl on ju kommentaatoreid küllaga...
22:14
Mikk Hendrik Kelder:  Vladimir Coufali aut karistusalasse klaaritakse FCSB poolt järjekordseks nurgalöögiks, mille puhastamisega saavad see kord hakkama kaitsjad.
22:16
Mikk Hendrik Kelder: Nüüd sai Tamme koduklubi üle pika aja rünnakule tulla, kuid karistusalasse antud tsenderdus ei kujutanud londonlaste väravale ohtu.
22:17
Mikk Hendrik Kelder:  Tamm klaarib nüüd kõrge palli kenasti Said Benrahama eest auti.
22:19
Mikk Hendrik Kelder:  Maxwel Cretule tehakse nüüd haiget ja West Hamil on kasutada hea koha pealt karistuslöök.
22:19
Mikk Hendrik Kelder:  Sellest ega ka selle jätkust siiski asja ei saa.
22:19
Külastaja kommentaar
Roma sai üllatus kaotuse
22:20
Mikk Hendrik Kelder:  West Hami kastis on nüüd ebakõlad, mille tulemusena teenib Rumeenia tiim nurgalöögi.
22:21
Mikk Hendrik Kelder:  Andrea Compagno pääses sellest olukorrast ka peaga löögile, aga siiski meetri-kahe jagu üle värava.
22:22
Mikk Hendrik Kelder:  Nüüd blokeerib Tamm hästi Gianluca Scamacca löögi ning jätkuolukorrast löövad West Hami mehed selgelt mööda.
22:24
Mikk Hendrik Kelder: Aktiivselt mängu alustanud Maxwel Cornet murrab mitmest mehest läbi ja üritab seejärel karistuslööki välja teenida, aga kohtunik näitab kresoluutselt, et mees end püsti ajaks.
22:25
Mikk Hendrik Kelder: Joonas Tamm klaarib palli Gianluca Scamacca eest nurgalöögiks.
22:26
Mikk Hendrik Kelder:  Ja taas on FCSB mehed hästi vahel ning olukorra lõpetuseks teenitakse paremal väljakuservas ka karistuslöök.
22:29
Mikk Hendrik Kelder: West Ham saab nüüd pikemalt söötu lükata, kuid siiski ei suudeta leida käike ette.
22:29
Mikk Hendrik Kelder:  Nüüd saab Cornet löögile, aga Joyskim Dawa on vahel ja klaarib palli nurgalöögiks.
22:30
Mikk Hendrik Kelder: West Hami mehed nõuavad kätt, kuid seda ei saada ning ka jätkuolukord puhastatakse võõrsilmeeskonna poolt kindlalt.
22:32
Mikk Hendrik Kelder:  Andrei Cordea pääseb FCSB poolelt peaga hästi löögile, kuid Alphonse Areola püüab selle.
22:34
Mikk Hendrik Kelder: Cordeale astutakse nüüd valusalt jala peale ning FCSB saab karistuslöögi.
22:34
Mikk Hendrik Kelder: See mängitakse lühidalt lahti ning West Hami värava poole kiirustama ei hakata.
22:35
Mikk Hendrik Kelder:  Mõnda aega tagasi hakkas Londonis ka tugevalt sadama ning vihm ei taha siiamaani vaibuda.
22:37
Mikk Hendrik Kelder: Värav JA FCSB ON LÄINUD JUHTIMA!! Darius Olaru ühepuutesöödust jõuab pall tahaposti Compagnole, kes on tühjaks jäänud värava ees kindel ja lööb oma võimaluse ära.
22:39
Mikk Hendrik Kelder:  Vabandust, värava lõi siiski teine mees, kelle särginumber hakkab numbriga üheksa ehk Andrei Cordea.
22:39
Mikk Hendrik Kelder: West Hamil on nüüd kasutada järjekordne nurgalöök ning juba mitmendat korda peab kohtunik karistusalas olevaid mehi rahustama.
22:40
Mikk Hendrik Kelder:  Ja nii nurgalöögil kui ka selle jätkul on Tamme võistkonnakaaslased kenasti ees, likvideerides nii ohu.
22:41
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus  Nüüd teeb igal pool aktsioonis olev Cornet Cretule haiget ja saab hoiatuskaardi ära.
22:43
Mikk Hendrik Kelder:  Tamm on nüüd kenasti vahel ja blokeerib tsenderduse nurgalöögiks.
22:44
Mikk Hendrik Kelder: Pall lendab meestest üle Emersonile, kelle tsenderduse järel pääseb peaga suunama Scamacca, kuid lööb siiski selgelt mööda.
22:45
Mikk Hendrik Kelder: Nüüd mängitakse Scamaccale jooksu peale hea läbisööt, kuid mees lajatab ühe puutega palli väravast meetrite jagu mööda.
22:47
Mikk Hendrik Kelder:  West Hami poolehoidjate näod on murelikud ja FCSB toetajatel on laulud üles võetud. Igatpidi loogiline.
22:47
Mikk Hendrik Kelder:  Kohtunik lisas esimesele poolajale kaks üleminutit.
22:48
Mikk Hendrik Kelder:  Tamm blokeerib järjekordse kodumeeskonna löögiürituse.
22:49
Mikk Hendrik Kelder: Florinel Coman mängib kõrge palli Andrei Cordeale jooksu peale, aga Alphonse Areola tuleb vastu ja klaarib selle.
22:50
Mikk Hendrik Kelder: Poolaeg! Domineerivamaks pooleks oli West Ham, kuid ka FCSB meeskonnal olid omad võimalused, millest üks edukalt ära kasutati. Ka Joonas Tamme mäng keskkaitses on olnud siiamaani kindel.
22:55
See "Operation London Bridge" vms oodanud teoks saamist vist isegi alates '60ndatest ... Paari aasta eest nägin mingit youtube videot selle kohta kus mainiti, et kõik spordivõistlused peatatakse jne - osad olla seda ka vist juba ametlikult teinud. Eks jalgpalli suhtes kuuleb hiljemalt reede hommikul täpsemalt ...
23:01
Mikk Hendrik Kelder: Meeskonnad on tulnud platsile, et jätkata teise poolajaga.
23:06
Mikk Hendrik Kelder:  Teise poolaja avavile on nüüd lõpuks kõlanud.
23:07
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus West Ham tegi enne veel mitmeid vahetusi, kui väljakue tulid Michail Antonio ja Lucas Paqueta. Ära läksid Benrahama ja Lanzini
23:07
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus  47. minutil saab hoiatada endine Juventuse mees Angelo Ogbonna.
23:08
Mikk Hendrik Kelder: FCSB karistuslöögist aga suuremata asja ei saanud.
23:09
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus 48. minutil tuli Gianluca Scamacca asemel platsile Michail Antonio. Vaatasin enne suures meeste- ja vahetustesummas valesti, seega Benrahama asemel sekkus poolajal siiski Jarrod Bowen ning Antonio pidi oma võimalust paar minutit kauem ootama.
23:10
Mikk Hendrik Kelder:  Lanzini annab ohtliku läbisöödu, aga Cornetil jääb natukene puudu, et see endaga kaasa saada.
23:12
Mikk Hendrik Kelder:  Cretult madal pall kasti, aga Compagno jätk on nõrk ja Areola nopib lahtise palli hõlpsalt.
23:13
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus  Ka esimesel poolajal mitmeid vigu teinud Emerson saab nüüd kaardi ära.
23:15
Mikk Hendrik Kelder: Joonas Tamm niidab palli puhtalt Lucas Paqueta jala pealt auti ära.
23:17
Mikk Hendrik Kelder:  West Ham domineerib ning üritab tulla, aga hetkel sisavad FCSB mehed kindlalt ees.
23:19
Mikk Hendrik Kelder: Andrea Cordea läheb konksutamise järel löögile, aga see sooritus läheb väga tugevalt mööda.
23:20
Mikk Hendrik Kelder: Ja nüüd näitas ebatäpset jalga tsenderdamisel Vladimir Coufal.
23:21
Mikk Hendrik Kelder:  Hoiatus Michail Antonio läbimurde peatab Joyskim Dawa.
23:22
Mikk Hendrik Kelder: Enne seda oli FCSB pikalt West Hami karistusala ümber luuramas, kuid palli kaotamise järel saigi ohtlik vasturünnak, mis kollasega päädis, alguse.
23:22
Mikk Hendrik Kelder:  Karistuslöögist ei suuda West Ham aga midagi ohtlikku tekitada.
23:23
Mikk Hendrik Kelder:  Ja nüüd on Dawa käed jälle ohtlikult Antonio küljes. Sellel mehel tuleks siiski ettevaatlikumaks muutuda.
23:24
Mikk Hendrik Kelder: Emersoni pall kasti ei leia omasid.
23:25
Mikk Hendrik Kelder: Penalti West Hamile! Tarnovanu ja Cornet põrkavad kõrget palli jahtides valusalt kokku ning pärast väikest mõtlemisaega annab peakohtunik penalti ära.
23:25
Külastaja habe kommentaar
Jõhkralt palju väänlevad maas need Tamme meeskonnakaaslased ikka.
23:25
Mikk Hendrik Kelder:  Ja mõlemad mehed vajavad nüüd ka korralikult arstiabi.
23:26
Mikk Hendrik Kelder:  HoiatusTanovanu saab veel kaardi ka ära.
23:27
Mikk Hendrik Kelder:  Cornet seis paistab halvem olevat, sest temale on järele tulnud kanderaam ning mees on siiamaani maas pikali.
23:28
Mikk Hendrik Kelder: VahetusNing sellega Cornet mäng ka lõppeb ja tema asemel sekkub platsile Pablo Fornals.
23:28
Mikk Hendrik Kelder:  Aga nüüd on aeg penaltiks ja seda läheb lööma Jarrod Bowen.
23:29
Mikk Hendrik Kelder:  VäravVäga kindlalt lati alla ning West Ham on mängus tagasi!
23:29
Külastaja VAR kommentaar
VAR üle ei vaata olukord?
23:31
Külastaja Trk kommentaar
Milleks üldse VAR, kui sellised penaltid kehtima jäävad?
23:31
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus70. minutil teeb FCSB vahetuse, kui väljakult lahkub Compagno ja mängu sekkub David Miculescu.
23:32
Mikk Hendrik Kelder:  Michail Antonio saab nüüd ohtlikust kohast löögile, aga mõne meetri jagu väravast mööda.
23:33
Mikk Hendrik Kelder: Siiski oli seal rikošett. Selle tulemusel teeniti nurgalöök, mis klaariti omakorda uueks nurgalöögiks, millest enam midagi ohtlikku ei sündinud.
23:33
Külastaja R kommentaar
Selles konverentsiliiga faasis pole VARi.
23:35
Mikk Hendrik Kelder: Värav Ja nüüd lööb West Ham juhtvärava siiski ära! Pikalt otsitakse, söödetakse ning lüüakse ka peale ja lõpuks on Emerson see mees, kes Michail Antonio nina eest lahtise palli nopib ning selle võrku lööb.
23:36
Mikk Hendrik Kelder: Lucas Paqueta annab väga ohtliku palli värava eest läbi, aga FCSB õnneks ei ulatu kodumeeskonna mängijad seda suunama.
23:37
Mikk Hendrik Kelder:  FCSB teenib nurgalöögi, millest siiski midagi märkimisväärset ei suudeta tekitada.
23:38
Miks ei ole? ManU - RSO mängul on ju
23:38
Päris õnnetu värav. Antonio oli pool kilomeetrit suluseisus, aga pall jõudis temani FCSB mängija jalast vist?
23:39
Mikk Hendrik Kelder: Manchester United mängib Euroopa liigas sellel hooajal.
23:39
Mikk Hendrik Kelder: Mäng on nüüd muutunud väga lahtiseks ja võitluslikuks. West Ham tahab asjad lõplikult ära otsustada ning FCSB soovib siiski millegagi siit koju minna.
23:40
Tänud vastuse eest, mitmel ekraanil mängud lahti- kõik selge. Penalti olukord endiselt 50/50 mänguline olukord ja penalti 100% ülekohtune
23:41
Mikk Hendrik Kelder:  Dawal on nüüd krambid ja Fornals jookseb teda aitama.
23:42
Mikk Hendrik Kelder:  West Hami järjekordne nurgalöök tuleb väga värava peale, aga siiski suudavad FCSB mängijad ohu likvideerida.
23:42
Mikk Hendrik Kelder:  HoiatusRazvan Oaida saab Fornalsi mahakiskumise eest hoiatada.
23:42
Tammele sobis bussi parkimine selgelt paremini kui selline lahtine mäng.
23:44
Mikk Hendrik Kelder:  Michail Antonio tahab nüüd karistusalas ühe puutega löögile minna, aga pall tabab hoopis tema teist jalga.
23:46
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus Dawa tuleb ära ning viimasteks minutiteks sekkub platsile Denis Harut.
23:47
Mikk Hendrik Kelder:  Antonio mängib käega ning heast kohast karistuslöök Tamme võistkonnale.
23:48
Mikk Hendrik Kelder:  Pall läheb aga pikaks ning lõpuks ei saa Coman sellele korralikult pihta.
23:50
Mikk Hendrik Kelder: Värav  Ja nüüd on kõik! Michail Antonio vabaneb ühe pöördega Joonas Tammest ning lööb karistusalasse jõudnuna West Hami kolmanda ära.
23:50
Mikk Hendrik Kelder:  Kahju nii tulemusest kui ka sellest, et Tamm oli siiamaani väga kenasti hakkama saanud.
23:50
Oeh. Kolmas puhtalt Tamme pealt.
23:52
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus FCSB poolelt tuleb ära Razvan Oaida ning sekkub Eduard Radaslavescu. West Hami poole pealt lahkub Ogbonna ning viimasteks hetkedeks päsäeb põllule Craig Dawson.
23:53
Mikk Hendrik Kelder:  Kohtunik lisas teisele poolajale kuus üleminutit, millest pool on mängitud.
23:55
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus Veel üks vahetus FCSB poolelt, kui Darius Olaru lahkus ning platsile tuli Bogdan Rusu.
23:56
Mikk Hendrik Kelder:  West Ham hoiab rahulikult palli ning näha on, et ka FCSB mehed ei jaksa enam.
23:57
Mikk Hendrik Kelder:  Läbi! FCSB ja Joonas Tamm võitlesid südilt, kuid pidid siiski nimeka West Hami paremust tunnistama.
23:57
Mikk Hendrik Kelder:  Aitäh, et jälgisite ja kaasa rääkisite ning püsige ikka Soccernet.ee lainel!