Teisipäev, 13. september 2022
21:24
Otto Kase:  Tere õhtust kõigile! Pisut rohkem kui poole tunni pärast algab kümme Meistrite liiga matši, millel meie siis pilku peal hoiame. Õhtu naelaks on kindlasti Müncheni Bayerni ja Barcelona vaheline duell, kuid proovin edastada ka teistes mängudes toimuva.
21:26
Otto Kase:  Kella kümnest ei kõla aga Meistrite liiga teise vooru avapauk, kuna esimesed matšid juba toimuvad! Nimelt on Milano Inter hetkel 2:0 juhtimas Plzeni Viktoria vastu ning Sporting on siiamaani suutnud Tottenhami nullil hoida. Nendest matšidest ilmub pisut peale mängude lõppu ka kokkuvõttev uudis.
21:31
Otto Kase: Või kui eelvaade on juba kümme korda läbi loetud, siis võite minna ja panna kirja oma pakkumised meie Meistrite liiga ennustusmängus! Kindlasti võite ka siia mõned ennustused kirja panna - siis saate pärast sõpradele tõestada, et nägite millegi juhtumist ette.
21:36
Otto Kase:  Kohe edastan teile ka algkoosseise, kuid siin üks põnev statistikakild. Kas äkki täna see seeria murdub? Viimase karistuslöögivärava lõi Barcelona 2. mail 2021. aastal. Autoriks oli ei keegi muu kui Lionel Messi.
21:37
Otto Kase:
Siin siis Müncheni Bayerni ja Barcelona algkoosseisud. Nagu eeldada võis, siis Robert Lewandowski on täitsa olemas.
21:42
Külastaja kask kommentaar
2:0 Sporting Tottenhami ees juhib
21:42
Otto Kase:  Tõepoolest, kui 89. minutil oli veel seis 0:0, siis lõpuminutitega suutis Sporting oma ära võtta. Korralik üllatus!
21:43
Külastaja R kommentaar
Super mäng Sportingu poolt.
21:49
Otto Kase:  Aga lisan teile ka teiste mängude koosseisud, et siis vajadusel saate ka nendele duellide mängijatele mõelda.

Liverpool: Alisson, Tsimikas, van Dijk, Matip, Alexander-Arnold, Thiago, Fabinho, Elliot, Diaz, Jota, Salah.
Ajax: Pasveer, Blind, Bassey, Timber, Rensch, Taylor, Alvarez, Bergwijn, Berghuis, Tadic, Kudus.

Leverkusen: Hradecky, Hincapie, Tapsoba, Tah, Kossounou, Demirbay, Andrich, Hudson-Odoi, Hložek, Diaby, Schick.
Atletico: Grbic, Mandava, Hermoso, Witsel, Felipe, Molina, Saul, Koke, Llorente, Felix, Morata.

Porto: Costa, Sanusi, Carmo, Pepe, Joao Mario, Galeno, Uribe, Eustaquio, Pepe, Evanilson, Otavio.
Club Brugge: Mignolet, Meijer, Sylla, Mechele, Odoi, Vanaken, Onyedika, Nielsen, Sowah, Jutgla, Olsen.

Marseille: Pau Lopez, Kolašinac, Balerdi, Bailly, Tavares, Veretout, Rongier, Clauss, Gerson, Payet, Alexis Sanchez.
Eintracht: Trapp, Knauff, Ndicka, Tuta, Jakic, Sow, Hasebe, Kamada, Götze, Linström, Kolo Muani
21:57
Otto Kase:  Nii, aga nüüd kõnnivad mängijad Allianz Arenal väljakule. Kohe-kohe on kohtumised algamas ehk on viimane võimalus oma ennustused kirja panna!
21:59
Külastaja Hmm kommentaar
Bayern 2:3 Barcelona
22:00
Otto Kase:  Aga läksime, avaviled on kõlanud!
22:02
Külastaja Sõber kommentaar
Mis jabur kaameranurk see Bayern-Barca mängus on, väga ebamugav
22:03
Otto Kase:  Barcelona kaitsjad kaotasid vastaste kõrge surve tõttu palli, kuid hispaanlaste õnneks suudeti olukord siiski väravata lõpetada. Esimesed minutid kulgenud Barcelona väljaku poolel.
22:04
Otto Kase:  Kaameranurga asjus ei oska kommenteerida, mind hetkel nagu liiga palju ei häiri. Võib-olla siis Allianz Arenal pole paremat kohta kuhu kaamerat panna?
22:06
Otto Kase:  Pavard põrkas valusalt Marcos Alonsoga kokku, kuid prantslane tõuseb tasapisi püsti ning tundub, et ta saab ikka jätkata.
22:08
Otto Kase:  Aga jah, nagu ka Markus Jürgenson mainis, siis täna on Thomas Mülleri sünnipäev. Mees sai siis (alles) 33-aastaseks. Eks näha, kas suudab pidupäevale ka ilusa punkti panna.
22:10
Otto Kase:  Manuel Neuer päästab! Barcelona pääses 8. minutil esimest korda korralikult rünnakule ning lõpuks sai Pedri trahvikastis täpsust proovida. Sakslaste õnneks näitas Neuer aga klassi kauni jalatõrjega.
22:12
Otto Kase:  Põnev on see, kuidas mõlemad tahavad kaitses madalaid sööte jagada ning samaaegselt ka kõrgelt survestada. Seetõttu on korduvalt juhtunud nii, et kui pall jõuab ühelt väljakupoolelt teisele, siis on koheselt õhus vasturünnaku oht, kuna suur osa kaitsvast tiimist oli lihtsalt kõrgel survestamas.
22:15
Otto Kase:  Novot ... Kuigi Mane ütles, et Lewandowskile enam sööta ei tohi, siis Neuer saatis palli siiski otse poolaka jalale. Tema õnneks oli Upamecano valmis ning rammis Lewandowski pallilt minema.
22:16
Otto Kase:  Bayerni lemmikuks ründetsooniks on hetkel vasak äär, kus Alphonso Davies suuremate raskustega kõigist mööda kihutab. Eriti keeruline on seni olnud Raphinhal.
22:18
Otto Kase:  Värav Ja õhtu esimene värav on löödud: Club Brugge läks Ferran Jutgla täpsest penaltist Porto vastu juhtima!
22:18
Külastaja U kommentaar
Brugge 1 porto 0
22:19
Otto Kase:  Pepe näitas küll, et kohtunik, vaata VAR-i, siin penaltit polnud, kuid see portugallasi ei päästnud. Joao Mario võttis siiski vea hinnaga Jutgla pikali ning järgnenud penalti läks kindlalt sisse.
22:21
Otto Kase:  Kui heita pilk taas Münchenis toimuvale mängule, siis seal põrkasid vahepeal kokku Sabitzer ja Busquets ning selle eest sai esimene ka kollase kaardi. Paar hetke hiljem jalutas aga hoopis Benjamin Pavard väljakult ära. Teda asendab marokolasest Noussair Mazraoui.
22:22
Otto Kase:  Värav Väravaarve avati ka Liverpoolis! Salah sai Jotalt hea söödu ning pidi palli lihtsalt Ajaxi kollkiiperist mööda lööma.
22:22
Live -ajax 1-0
22:22
Miks täna kommemtaarid nii kaua läbi lähevad? Ma enne kirjutasin seisu läks 3min enne kui sa Otto ise reageerisid
22:23
Otto Kase:  Väravatekommentaare hoidsin pisut tagasi jah, kuna vaatasin ise värava ära, et siis seda täpsemalt kirjeldada.
22:26
Huvitav et bayern mängu alguses peale eilöönud, paikku löögiks oli aga ikla ei lööda
22:27
Otto Kase:  Raphinha sai 26. minutil päris vabalt peale lüüa ning tundus, et Neuer seda olukorda ei kontrollinud. Sakslaste õnneks veeres pall aga napilt postist mööda.
22:29
Otto Kase:  Atletico oli väga lähedal penalti saamisele: pall põrkas päris selgelt vastu Edmond Tapsoba kätt, kuid millegipärast ei soovinud kohtunik 11-meetri karistuslööki määrata.
22:30
Ajax viiigistab KUDUUUUS
22:30
Otto Kase:  Värav Tõepoolest, Ajaxi tipuründaja Mohammed Kudus lõi ühe Liverpoolile tagasi ning selles mängus on seis 1:1!
22:32
Huvitav et ucl mängud ja nii vaikne seekord siin
22:34
Otto Kase:  Eks mõnikord tuleb sedagi ette. Ju siis tänased lugejad pole veel leidnud midagi mida kommenteerida.
22:37
Otto Kase:  Põnev on muidugi ka see, et kuigi igas matšis on ligikaudu 37 minutit mängitud, siis viie kohtumise peale on löödud ainult kolm väravat. Jääb üle vaid loota, et teisel poolajal tuleb ikka korralik andmine.
22:41
Otto Kase:  Ai-ai ... Müller sai peale lüüa, kuid samal hetkel sattus Sadio Mane õnnetult palli ette ning nahkkera veeres rahulikult ter Stegenile.
22:43
Otto Kase:  Lewandowski ei saa ikka kuidagi löögile. Seekord jäi talle ette vahetusmees Mazraoui. Kohe järgneval võimalusel kukkus Dembele vastaste trahvikastis ka pikali, ent penaltit sellele ei järgnenud.
22:45
Otto Kase: Värav Lõpuks löödi aga õhtu neljas värav! See sündis Marseille'is, kus Frankfurdi Eintrachti ründaval poolkaitsjal Jesper Lindströmil õnnestus vastaste kollkiiper üle mängida.
22:45
Otto Kase:  Münchenis lisati avapoolajale üks minut.
22:46
Otto Kase:  Brugge oli samaegselt lähedal oma teisele, kuid Andreas Skov Olseni terav pealelöök jõudis Diogo Costa sülle.
22:47
Otto Kase:  Ja poolajaviled on kõlanud! Saate umbes viisteist minutit puhata, teha võileiba ning siis saame mänge uuesti vaadata.

22:48
Külastaja PL kommentaar
Liverpooli mängu kommentaator on ikka väga halb
22:50
Otto Kase: Bayerni fännid näitasid, mida nemad arvavad Inglismaa jalgpallis toimuvast.
22:54
Otto Kase:
23:02
Külastaja Misasja kommentaar
Mis värka selle inglise jalgpalliga on? Mis bayerni fännidele ei meeldi?
23:02
Külastaja Indrek kommentaar
to PL, minu meelest on kommentaator päris asjalik ja hea olnud. Stiil veidi testsugune, kui tavaliselt EPLi kommentaatoritel, aga mind see ei häiri. Üsna värskendav ja meeldiv kuulata.
23:03
Otto Kase: Ja ongi teised poolajad alanud! Loodame, et väravaid tuleb nüüd rohkem.
23:03
Otto Kase:  Ja koheselt oli Raphinha väga-väga lähedal! Mees jäeti täiesti üksinda ning brasiillane kõmmutas palli napilt raamidest mööda.
23:05
Otto Kase: Vahetus Poolajapausil tegi Bayern ka oma teise vahetuse: kollasega Sabitzer läks välja, sisse tuli Leon Goretzka.

23:07
Otto Kase:  Värav Teise poolaja esimene on löödud! Kuigi Porto on koduõuel domineerinud, siis Club Brugge sai 47. minutil kirja oma teise. Autoriks Kamal Sowah, kes realiseeris osavalt omade rünnaku.
23:08
Otto Kase:  Goretzkalt mõnus põmmlöök! Pall lendas päris pikalt, kuid lõpuks tegi ter Stegen vajaliku tõrje.
23:08
Otto Kase: Värav Aga kohe järgnenud nurgalöögi lõi Lucas Hernandez väravasse! Bayern 1, Barcelona 0.
23:10
Otto Kase:  Värav Club Brugge teeb korralikku lammutustööd ... Andreas Skov Olsen sahistas kolmandat korda Porto väravavõrku.
23:12
Otto Kase:  Värav Müncheni Bayern sai juba oma teise kirja! Sane lihtsalt jooksis teistest mööda ning ter Stegenil polnud midagi teha.
23:15
Otto Kase:  Tundub, et väravatejumal on minu soovi kuulanud. Kümne minutiga tulnud neli väravat. Samas, kui nüüd pisut vinguda, siis oleks väravad võinud tulla pisut võrdsemalt, et ikka kõigile jaguks.
23:16
Otto Kase: Panen teile liikuva pildi Sane väravast ka. Päris kiire mees ikka.
23:17
Otto Kase:  Bayerni sotsiaalmeediast leiab juba selliseid postitusi.
23:18
Otto Kase:  Aga mängu juurde naastes tuleb täitsa tõdeda, et väravad on Barcelona murdnud. Meestel ei tule ei söödud ega rünnakud välja.
23:19
Otto Kase:  Leverkusen oli samal ajal lähedal oma esimesele, kuid Schick lõi esiteks palli latti ning Hložek tabas seejärel posti. Atleticol hetkel ikka vedas.
23:19
Külastaja Raigo kommentaar
Teisel poolajal Barca ikka kehv olnud
23:20
Otto Kase: Vahetus Xavi tegi ka kaks vangerdust: paremalt äärelt tulid ära nii Gavi kui ka Raphinha, keda asendavad Frenkie de Jong ja Ferran Torres.
23:21
Otto Kase:  Oi-oi, kui lähedal! Pedri trikitas 63. minutil mõnusalt ning mängis Lewandowskiga ka seina, ent pealelöök (või täpsemalt tõste) põrkas posti.
23:26
Otto Kase:  Ja nüüd tegi Dembele oma sõud. Mees saatis kaks-kolm meest kohvile, kuid tema sööt päris Lewandowskini ei jõudnud.
23:28
Otto Kase:  Vahetus Üllatus? Sadio Mane tuleb välja ning sidemetes käega Gnabry tuleb asemele. Barcelona tegi keskkaitsjate vahetuse: Christiansen välja, Garcia sisse.
23:29
Otto Kase:  Aga nüüd siis veel umbes 20 minutit jäänud mängida. Kas Barcelona tuleb veel tagasi? Kas Liverpool võtab võidupunktid? Mida teevad Atletico ja Leverkusen? Võite vabalt panna kommentaaridesse pakkumisi.
23:30
Otto Kase:  Sane on täitsa Meistrite liiga mees.
23:32
Otto Kase:  Leverkusenil ka ikka pole õnne. Schick sai vist (kuigi läbi õnne) kolmest mehest mööda (sealjuures ka kollkiiprist), kuid palli ei õnnestunud tal ikkagi väravasse saada.
23:35
Külastaja Pull kommentaar
VÄRAVAVAHT!
23:36
Otto Kase:  Lucas Hernandez võttis lohakalt Lewandowski maha ning katalaanid saavad heast kohast karistuslööki lüüa.
23:37
Otto Kase:  Aga sellest midagi ei sündinud. Lewandowski pani otse müüri ning seejärel oli Garcia päris ohtlikult värava ees, kuid tema õnnetuseks seljaga raamide poole. Lõpuks jõudis pall Neuerile.
23:38
Otto Kase:  Vahetus Münchenis tehti veel neli vahetust: Sane (kes sai päris pahaseks) ning Musiala välja, Tel ja Gravenberch sisse. Barcelonal Kessie ja nooruk Fati platsile, Dembele ja Busquets puhkama.
23:40
Otto Kase:  Marseille'is sai Frankfurdi ründaja Kamada keskväljal palli ning ühtegi kaitsjat tal ees polnud. Mees tormas värava suunas ja veeretas ka palli Pau Lopezist mööda. Pallur jõudis tiimikaaslastega ka tähistada, ent lõpuks VAR selle tabamuse siiski tühistas.
23:41
Mis krdi juttu ott Lewast ajab???😂😂😂🤦🏻‍♂️
23:42
Otto Kase:  Võin ka seda kinnitada, et Barcelona juhtkond ei ole tõenäoliselt ainult Münchenis toimuva pärast kuri ...
23:45
Otto Kase:  Värav Kui prantslane pole siiani veel suutnud Atletico eest väravat lüüa, siis Leverkuseni mängumees Robert Andrich kõmmutas just tugeva löögi väravasse. Hispaanlastel paar minutit veel aega, et vähemalt üks punkt koju kaasa võtta.
23:46
Otto Kase:  Värav Aga ühest Leverkusenis ei piisa ... vaid kolm minutit hiljem lõi Moussa Diaby omade teise. Leverkusen 2, Atletico 0.
23:48
Otto Kase:  Värav Portos samuti korralikud tapatalgud. Kui võis arvata, et kodutiim on mängu favoriit, siis paar hetke tagasi lõi Club Brugge'i vahetusmees Antonio Nusa omade neljanda.
23:48
Külastaja parnakas kommentaar
JOEL FAKING MATIPPPPPPPPPPPPP
23:49
Otto Kase:  Värav Ja nagu parnaka kommentaarist võib välja lugeda, siis Liverpooli keskkaitsja Joel Matip viis omad Ajaxi vastu juhtima. Pall põrkas väravasse 89. minutil ehk liialt palju armuaega Ajaxile ei jäetud.
23:49
Külastaja , kommentaar
Sporting ja Brugge senise hooaja meeldivad üllatused
23:51
Otto Kase:  Liverpooli värav tuli seejuures päris napilt. Matip pani nurgalöögist tulnud palli peaga värava poole teele ning kuigi üks Ajaxi kaitsjatest suutis selle ka minema lüüa, siis tegi ta seda pisut liiga hilja ehk nahkkera oli juba täielikult raamidest mööda läinud.
23:52
Otto Kase:  Münchenis on samaaegselt matš läbi saanud. Lõpuminutitel midagi erilist ei juhtunud, suurimaks sündmuseks oli väravalööja Lucas Hernandeze potentsiaalne vigastus.
23:52
Külastaja suits kommentaar
Brügge Meistrite liiga finaali?
23:53
Otto Kase:  Kolin viimasteks sekunditeks üle Marseille ja Eintrachti mängule, kus antud lausa kuus üleminutit.
23:54
Otto Kase:  Aga siingi kõlas nüüd lõpuvile.
23:55
Haha Brugge saab Portost jagu ja juba jagatakse finaali kohta neile 🤣🤣🤣
23:57
Otto Kase:  Seega on tänane mängupäev lõppenud. Ühtegi viiki täna ei tulnudki, võidupunktid said kirja nii Liverpool, Leverkusen, Club Brugge, Bayern kui ka Frankfurdi Eintracht. Seega ilus õhtu oli sakslaste ja belglaste jaoks. Ibeeria poolsaarel nõnda rõõmsaid nägusid aga ei kohta, kuna kaotasid nii Porto, Atletico kui ka Barcelona (Sporting teenis üllatusvõidu, kuid nende duell lõppes pisut varem).
23:58
Otto Kase:  Aga mina tänan ning lugege kindlasti mängujärgset luupi ja järelkaja. Ja ärge unustage, et hommegi mängitakse päris põnevaid Meistrite liiga matše, millest meie ka tekstipõhise LIVE-ülekande teeme!