Laupäev, 17. september 2022
19:20
Mikk Hendrik Kelder: Tere õhtust, head jalgpallisõbrad! Premium liiga tänane teine ja ühtlasi viimane kohtumine Tartu JK Tammeka ja Tallinna JK Kalevi vahel saab avavile kümne minuti pärast.
19:22
Mikk Hendrik Kelder: Kohtumist võõrustav Tammeka tuleb mängule vastu eelmisel reedel FC Floralt saadud minimaalse 0:1 kaotuse pealt. Kalev aga pidi paar päeva hiljem Tallinna FCI Levadiale 0:3 alla vanduma.
19:25
Mikk Hendrik Kelder: Mõlemal võistkonnal on ka mängukeeldude tõttu olulisi puudujaid, sest Tammeka ridades jääb kohtumisest kõrvale Tanel Tammik. Kalevil aga Hannes Anier ja eelmises voorus rumala punase kaardi korjanud Foday Trawally.
19:27
Mikk Hendrik Kelder: Senise hooaja jooksul on meeskonnad kohtunud kolmel korral ning kui kahel esimesel korral jäi peale pealinnaklubi, siis viimases omavahelises kohtumises natukene enam kui kuu aja eest võidutses jällegi Tammeka.
19:28
Mikk Hendrik Kelder:  Meeskonnad sammuvad platsile. Eelvaatega võrreldes läksid sellel korral täppi kõik mehed.
19:30
Mikk Hendrik Kelder: Tänast kohtumist ohjab Martti Pukk, keda abistavad äärtel kaks Sandrit ehk Sander Saga ja Sander Jürjens. Neljas kohtunik on Kristjan Kattus.
19:31
Mikk Hendrik Kelder:  Avavile!
19:33
Mikk Hendrik Kelder: Esimesed paar minutit on möödunud rahulikult ja kumbki meeskond veel midagi erilist korda saata pole suutnud.
19:33
Külastaja krt kommentaar
tartus teil muidu ju teised kommentaatorid olnud.miks heiti?:(
19:34
Mikk Hendrik Kelder:  Heitil oli sellel nädalavahetusel tudengipealinna rohkemat asja, kui ainult antud mängu kommenteerimine.
19:35
Mikk Hendrik Kelder:  Teniste annab paremalt äärelt terava tsenderduse värava ette, aga Rimmel on valvel ja nopib palli.
19:36
Mikk Hendrik Kelder:  Teniste annab kohe uue tsenderduse ja Palutaja puutest läheb pall nurgalöögiks.
19:36
Mikk Hendrik Kelder:  Puri kornerist ei saa aga asja ning olukorra lõpetuseks teevad Tammeka mehed vea.
19:40
Mikk Hendrik Kelder:  Tammeka sai nüüd väga pikalt sööta, aga viimasel kolmandikul rikutakse rünnak lõpuks ikkagi ära.
19:41
Mikk Hendrik Kelder: Puri üritab tsenderdada, aga üritus jääb nõrgaks ja on Rimmelile taas kerge saak.
19:43
Mikk Hendrik Kelder: Tammeka tuleb nüüd kiirete söötudega paremalt äärelt läbi, aga Teniste tsenderdus ja Laaneotsa jätkulöök ei too hetkel tulu.
19:46
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus 15. minutil saab mängu esimese kollase kaardi Ats Purje, kes teeb haiget Tanel Langile.
19:48
Mikk Hendrik Kelder: Lang annab nüüd kaugelt tuld, aga lajatab siiski napilt üle.
19:48
Külastaja Ag kommentaar
Otseülekande kommentaator ütleb Lauri asemel Paur, aga enda teada Paur veel mängib Kaljus
19:49
Mikk Hendrik Kelder:  Jakovlev loeb Addy äärevahetuse kenasti läbi, aga viimasel hetkel paneb väleda mehe jooksutee siiski Laabus kinni.
19:49
Külastaja nonoh kommentaar
selle nimi on Foreshadowing, see on kirjanduslik võte...
19:49
kaspar paur pole kunagi nii pikk olnud kui täna
19:50
Mikk Hendrik Kelder: Kapperi löök võtab rikošeti ning järjekordne nurgalöök Tammekale.
19:50
Mikk Hendrik Kelder: Juhkam sai jätkuolukorras lubavast kohast löögile, aga siiski selgelt väravast mööda.
19:53
Mikk Hendrik Kelder: Värav Ja nüüd asub Kalev mängu juhtima! Ioan Jakovlev teeb igale vastutulevale mängijale ära, söödab palli väravaesisele Ats Purjele, kes mänguvahendi kindlalt võrku lööb ja omad juhtima viib.
19:55
Mikk Hendrik Kelder: Jakovlev on uuesti aktsioonis: üritab kena sööduga Mihhailovit leida, aga siiski on Aland vahel ja püüab palli.
19:57
Mikk Hendrik Kelder: Mihhailov saab Purje jätku järel hästi löögile, aga Alandi jalatõrje päästab tartlased. Kalevile nurgalöök.
19:58
Mikk Hendrik Kelder: Seda andma minev Jakovlev libastub, aga olukorrast saab Kalev teisegi nurgalöögi. See läheb omakorda kõrgelt üle meeste ja midagi ohtlikku siit seega ei sünni.
19:59
Mikk Hendrik Kelder: Tammeka nurgalöögijärgses olukorras on Kalevi karistusalas palju sagimist ning olukord lõppeb Tanel Langi käemänguga.
20:01
Mikk Hendrik Kelder: Ohtlik! Tammeka mehed pääsevad mitu korda nurgalöögiolukorras üritama, kuid kõigil juhtudel on Kalevi mehed siiski vahel ja blokeerivad sooritused väravaesiselt.
20:02
Mikk Hendrik Kelder: Tammekalt veel üks nurgalöök eelmise olukorra järgselt, aga ainult nurgalöögiks antud olukord ka jääb.
20:03
Mikk Hendrik Kelder: Teniste purjetab paremalt äärelt läbi ning annab söödu alla Purile, kelle löögile saab Rimmel näpud vahele. Veel üks nurgalöök Tammekale.
20:04
Mikk Hendrik Kelder: Sellel standardolukorral on Laur peaga vahel ja järjekordne nurgalöök tartlastele tulu ei too.
20:04
kes teist poolaega kommenteerib?
20:05
Mikk Hendrik Kelder: Kui midagi utoopilist ei juhtu, jääb kommentaator mängu lõpuni samaks :).
20:07
Mikk Hendrik Kelder: Kümmekond minutit esimest poolaega jäänud ning hetkel ütleks, et mõlemal võistkonnal on kõik võimalused olemas.
20:08
Mikk Hendrik Kelder: Tanel Lang sai nüüd natukene haiget, aga toibub siiski ja on platsil tagasi.
20:09
Mikk Hendrik Kelder: Tammekalt uus nurgalöök, aga Laabuse üritus sumbub meestesummas.
20:11
Mikk Hendrik Kelder: Juhkam saab nurgalöögijärgses olukorras löögile, aga Reimaa virutab palli karistusalast minema.
20:12
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus41. minutil saab Kaspar Laur kollase kaardi. Kalevi õnneks ei ole kumbki tänastest seni hoiatada saanud meestest mängukeelu ohus.
20:13
Mikk Hendrik Kelder: Puri tsenderdus jääb ebatäpseks ning Tammeka mehed löögile ei pääse.
20:15
Mikk Hendrik Kelder: Värav Ja Kalev lööb teisegi enne poolaega! Tristan Toomas Teeväli võtab palli kenasti rinnaga ette ning lööb selle järgmise puutega kindlalt Tammeka väravavõrku.
20:16
Mikk Hendrik Kelder:  Purjel ja Juhkamil on omavahel seletamist, aga peakohtunik Pukk rahustab (vähemalt hetkel) mehed loenguga maha.
20:17
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus Juhkam põleb korralikult ning läheb Purjele valusalt sisse. Kalevile karistuslöök.
20:18
Mikk Hendrik Kelder: Jakovlev annab kaarpalli tahaposti, aga omasid see ei leia.
20:18
Mikk Hendrik Kelder: Poolaeg! Tammeka üritas, teenis arvukalt nurgalööke ja oli mängus sees, aga Kalev on oma võimalused suurepäraselt ära kasutanud ja on hetkel kahega peal.
20:21
Külastaja Tra kommentaar
Purje oleks pidanud selle löömise eest otse punase saama!
20:30
oeh, valus vaadata vahepeal neid Tammeka mänge...
20:31
Mikk Hendrik Kelder: Meeskonnad on tagasi platsil ning valmis teist poolaega alustama.
20:32
Külastaja Tm kommentaar
Tammekal jokker Käblik
20:33
Mikk Hendrik Kelder: Ja teine kolveerandtund on alanud!
20:33
Mikk Hendrik Kelder: Teine poolaeg algab sealt, kus esimene pooleli jäi. Tammekale nurgalöök, millest hetkel midagi ohtlikku siiski ei sünni.
20:36
Mikk Hendrik Kelder: Tammeka on nüüd surve peale pannud ning on näha, et praeguse seisuga ei olda kuidagi rahul.
20:36
Viidates eelpool küsitule siis kas Soccernetis on üldse kunagi mängu ajal kommentaatorit vahetatud ?!?
20:37
Mikk Hendrik Kelder: Isiklikult ei tea et oleks, kuid võin ka eksida. Hea küsimus vanematele olijatele.
20:39
Mikk Hendrik Kelder: Purje teenib nüüd Kalevile karistuslöögi, kuid Jakovlevi tsenderdusest ei saa suluseisu tõttu asja.
20:40
Mikk Hendrik Kelder: Petrunin ja Palutaja on nüüd haiget saanud ning vajavad toibumisaega ja füsioterapeudi abi.
20:42
Mikk Hendrik Kelder: Vastuseks külastaja skeptik kommentaarile, siis vahepeal laekunud info kohaselt oli mõni aasta tagasi Narvas olukord, kus kommentaator ei jõudnud õigeks ajaks mängule. Seda tegi kuni avapoolaja lõpuni kaameramees.
20:43
Mikk Hendrik Kelder: Veelma löök healt positsioonilt läheb selgelt üle värava.
20:43
Mikk Hendrik Kelder: Laaneotsa üritusel on Kalevi mehed vahel ning järgnenud nurgalöögist ei saa asja.
20:45
Mikk Hendrik Kelder: Kalev lööb nüüd kolmandat korda palli võrku, aga seda siiski selgest suluseisust.
20:46
Mikk Hendrik Kelder: Kapper murrab äärelt keskele, aga löök on ebatäpne ja läheb selgelt Kalevi väravast mööda.
20:47
Mikk Hendrik Kelder: Teniste tsenderdus keerab ohtlikult värava peale, aga siiski napilt raamidest mööda.
20:50
Mikk Hendrik Kelder: Kalev on nüüd väga madalale vajunud, kuid Tammeka ei ole endiselt eriti ohtlikuks saanud.
20:52
Mikk Hendrik Kelder: Oi-oi, kui hea võimaluse luhtab hetkel Kalev! Mihhailov pääseb Alandiga silmitsi, kuid hakkab kõrvalt kaaslast otsima. Söödu saanud Jakovlevile jõuavad mehed ette ning mehe sooritus lendab ka siiski selgelt üle värava.
20:53
Mikk Hendrik Kelder:  Värav Ja nüüd saab Tammeka enda värava kätte! Langilt madal tsenderdus ning Taijo Teniste lööb selle kenasti otse õhust posti kõrvale.
20:56
Mikk Hendrik Kelder: Tammeka käes on jätkuvalt initsiatiiv ning aega veel millegi korda saatmiseks on.
20:57
Mikk Hendrik Kelder: Kalevilt suurepärane võimalus! Sõtšugovilt suurepärane sööt värava ette, kuid Purje lööb palli ühe puutega latti. Ei tule tallinlastelt endiselt seda kolmandat väravat.
20:58
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus 70. minutil vahetab Tammeka. Värava löönud Taijo Teniste tuleb ära ning mängu sekkub Aleksandr Kukharev.
21:00
Mikk Hendrik Kelder: Jakovlevi nurgalöögist saab Teeväli löögile, aga see üritus jääb nõrgaks.
21:01
Mikk Hendrik Kelder: Tammeka tuleb kohe vastu, aga Kalevi mehed on valvel ja puhastavad palli kindlalt.
21:03
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus Kollane kaart Petruninile, kes teeb ohtlikust kohast Kapperi vastu vea. Kalevi mängijal jääb seega järgmine kohtumine Vapruse vastu vahele.
21:04
Mikk Hendrik Kelder: Tsenderduse puhastavad aga Kalevi mängijad karistusalast kaugele.
21:05
Mikk Hendrik Kelder: Tammekal šanss! Kapper lööb kaugelt peale. Rimmel pudistab palli, aga jätkuolukorras teeb Mätas Tambergile vea.
21:07
Mikk Hendrik Kelder: Veelma saab heast kohast löögile, aga Kalevi mehed blokeerivad selle soorituse.
21:07
Mikk Hendrik Kelder: Kukharev mängib Reimaast mööda, aga tsenderdusel veab jalg alt ja pall lendab üle otsajoone.
21:11
Mikk Hendrik Kelder: Teevälja sööt Jakovlevile läheb pikaks ning pallini jõudmiseks libistama läinud Ioan Jakovlev niidab kaameramehe murule pikali. Kõik on siiski korras ning mängumees palub ka vabandust.
21:12
Mikk Hendrik Kelder: Viis minutit ja lisa veel jäänud. Tammekal on nüüd juba kiire, et siit midagi päästa.
21:14
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus Vahetus Tammeka poole pealt. Ära tuleb Dominic Laaneots ning sisse eelmisel korral Kalevile kaks löönud Henri Käblik.
21:14
Mikk Hendrik Kelder: Tammekalt üle pika aja nurgalöök, aga midagi märkimisväärset sellest tekitada ei suudeta.
21:18
Mikk Hendrik Kelder: Teisele poolajale tuleb ainult kaks lisaminutit.
21:20
Mikk Hendrik Kelder: Värav Ja Kalev otsustab selle asja ära! Ioan Jakovlev lööb vasturünnakule pääsenuna kirstunaela tartlaste puuri ning kolmas värav on tõsiasi.
21:21
Mikk Hendrik Kelder: Ja sellega on kohtumine ka lõppenud! Oli väravaid, oli kaarte ja kõike muud. Aitäh, et jälgisite ning püsige ikka Soccernet.ee lainel!