Laupäev, 17. september 2022
16:53
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 29. voor jätkub Narva Transi ja Tallinna Flora mänguga.
16:55
Kristjan Remmelkoor:  Mängukeelu ära kandnud Irie naaseb põhikoosseisu, võttes koha Nesterovskilt tagasi. Eelmises mängus 30. minutil välja vahetatud Mihhailovi asemel alustab algkoosseisus Pevtsov. Muus osas on Transi põhikoosseis tavapärane.
16:56
Kristjan Remmelkoor:  Floral puudub Miller, kes sai eelmises voorus Puriga kokkupõrkel haiget ja läks 70. minutil longates vahetusse. Puudub täna ka Seppik ning lisaks juba varem vigastatud olnud Lukka ja Poom.
16:58
Kristjan Remmelkoor:  Tavapäratumatest mängijatest kuuluvad täna Flora põhikoosseisu Lipp ja Järviste. Mõlemad on põhis sel Premium liiga hooajal viiendat korda, Järviste küll teist korda järjest. Lipp mahtus viimati 11 alustaja sekka 2. juulil.
16:58
Külastaja Artur kommentaar
Kunstmurul mängitakse kuid peale mängu narva ütleb et võiks krenholmis mängida
17:00
Ošomkov on vist just narva pärit
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Flora pani palli mängu!
17:01
kunstmuru on suht kole
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev ei hakanud 25 meetrilt karistuslöögist otse peale lööma, vaid tsenderdas, Irie klaaris.
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Zenjov tegi paremal äärel hea läbimurde ja andis terava palli värava eest läbi, Alliku ei ulatanud napilt jalga vahele panema!
17:07
Külastaja Arturile kommentaar
Ära muretse, Trans ei ütle. Ka fännidele meeldib Fama rohkem, katus ju pesl. Kreenholmis puudub valgustus, sellepärast ongi Fama. Ega Transil pole selliseid tingimusi, mis on Floral. Edu Transile.
17:09
Külastaja striim kommentaar
kus mängu üle kannab? youtubest ei leia miskit
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Mängu kannab üle ETV+.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste pani madala palli kasti, Poljakov klaaris.
17:12
tänud, Kristjan! Kas veebist vaadates saab kuidagi vene keele asemel eesti keele peale ka üle minna? Tänud ette
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Sport.err.ee-st näeb eestikeelsete kommentaaridega.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš tsenderdas hästi, Prõjomovi maapõrkega pealöök jäi pehmeks, Nõmm püüdis.
17:18
Kristjan Remmelkoor: Dedetškoga jalgupidi kokku põrganud Zenjov jäi Transi karistusala joonele lebama, Vassiljev lõi palli auti.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Paistab, et korraks väljaku kõrvale juhatatud Zenjov saab jätkata.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Esimese nurgalöögi teenis 19. minutil Trans. Kovaltšuk andis seda, Zenjov oli peaga vahel.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuk proovis karistusalas Lilanderist mööda mängida, Lilander pani aga hästi keha vahele ja kattis palli auti.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Värav 21. minutil Ojamaalt oivaline eeltöö ja Vassiljev lööb ühe puutega Flora 1:0 ette!
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa konksutas end läbi nii Kulinitšist, Iriest kui ka Taradudast ning enne Dedetško tulekut söötis kõrvale, kuhu oli jõudnud Vassiljev.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Vihmasadu tundub olevat Narvas päris tugev.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi kauglöök jäi pehmeks ja takerdus Dedetško jalgadesse.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuk sai põsele haiget, kuna jooksis peapalli löönud Soometsale otsa, aga suudab väikese pausi järel jätkata.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Järviste tsenderdust ulatas Zenjov napilt peaga puutuma, kuid mitte head lööki tegema.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Taradudalt müksu saanud Alliku vajab abi.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 38. minutil sai kollase kaardi Irie, kes libistas jalga Ojamaale.
17:38
Külastaja Ek kommentaar
Ojamaa ikka haige diver
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Alliku puges vasakul äärel osavalt Kulinitši ja Taraduda vahelt läbi ning söötis karistusala keskele, Järviste pealelöök healt positsioonilt ebaõnnestus!
17:41
Külastaja Irw kommentaar
Top diver jaa, Irie lendab korgid ees yle palli jalga ja pihta saaja on diver v. Okei siis
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Ojamaa hakkas jälle triblama ning Poljakov tegi talle vea ja sai 41. minutil kollase kaardi. Mõlemal Transi keskpoolkaitsjal nüüd samale vastasmängijale tehtud vea eest kaart käes.
17:42
Issand kuidas kohtunik iga asja vilistab flora kasuks.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  43. minutil pääses Pürg hästi peaga Vassiljevi nurgalöögist löögile! Pall lendas tagumise posti kõrvalt mööda.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes! Flora oli pallivaldamise ja võimaluste tekitamise poolest parem ja lõi ühe värava ning juhib 1:0.
17:56
Külastaja X kommentaar
Trans peaks tegema vahetusi. Tuleb teha kohe, muidu on hilja. Zaka ja Käos sisse, siis hakkab tomuma ...
18:02
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus  Nagu X soovis, siis Trans teeb kohe enne teise poolaja algust kaks vahetust. Poljakov ja Pevtsov välja, Nesterovski ja eelmises mängus kaks väravat löönud Zakarljuka sisse.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Koževnikov mängib teisel poolajal paremal äärel, kus enne oli Pevtsov, ning Zakarljuka on Prõjomovi lähedal ees.
18:06
Kristjan Remmelkoor:  50. minutil tabas Prõjomov peaga latti!
18:08
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš andis selles olukorras paremalt äärelt tsenderduse ja Prõjomov pääses kuuelt meetrilt Pürgi kõrvalt hästi löögile.
18:10
Kristjan Remmelkoor:  Alliku oli pika söödu järel keskelt läbi pääsemas, aga jäi väga napilt suluseisu.
18:11
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev tsenderdas ja Alliku sai peaga karistusala tagumisest äärest jätkata, Järviste oli sisse jooksmas, kuid Alliku suunas palli liiga Matrossovi lähedale, viimane püüdis.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Irie, kellel on kollane kaart all, tegi Allikule väikese vea ning ei olnud kohtuniku vilega rahul. Kohtunik Ošomkov kutsus seepeale Irie endaga vestlema ja Irie noogutas leplikult.
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Dedetško tõusis vahepeal uljalt ründaja positsioonile, kuid naasis mõne aja pärast tagasi keskkaitsesse.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Trans on teisel poolajal rohkem initsiatiivi endale võtnud.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 66. minutil Transi kolmas vahetus: Irie välja, Škinjov sisse.
18:24
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on täna Narvas kokku loetud 328. Transi kodumängude keskmine on muidu alla 200.
18:24
Kristjan Remmelkoor:  Trans on nüüd mõlemad kollase kaardiga mehed (Poljakov, Irie) välja vahetanud.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi tsenderduse Škinjov peaga klaaris.
18:26
Kristjan Remmelkoor:  Škinjov tuli keskkaitsesse, kus enne mängis Dedetško, kes nihkus nüüd kõrgemale.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Aloe tsenderdus jäi liiga pehmeks ja Nõmm noppis selle.
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 73. minutil Flora esimene vahetus: Alliku välja, Lepik sisse.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav Lepik lõi kohe 74. minutil värava! Trans viimasel ajal ründas, aga Flora juhib nüüd 2:0.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav Ja 76. minutil lööb Lepik juba 3:0 Florale!
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Esmalt Flora teise värava kirjeldus: Lipp pani kaitseliinist pika palli ette, Lepik jooksis seal kaks Transi keskkaitsjat üle, Matrossov tuli oma karistusalast välja ja sai korraks palli puutuda, kuid Lepik mängis temast mööda ja saatis palli alla nurka.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Flora kolmanda puhul andis Vassiljev söödu Lepikule, kes sisenes karistusalasse ja lõi jälle samasse alanurka.
18:36
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus Trans vahetas Kulinitši ja Kovaltšuki välja, Käose ja Golovljovi sisse.
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav 82. minutil andis Vassiljev nurgalöögi, Pürg jooksis Zakarljuka eest ära ja lõi peaga 4:0 Florale!
18:40
Transi treener on ikka imelik. Käos ja Golovlov ei suuda 3 väravat lüüa. Põhikoosseis oleks pidanud olema teine. Trans, saada treener minema.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus Flora teeb 85. minutil kolmikvahetuse: Järviste, Ojamaa ja Zenjov välja; Kreida, Kuraksin ja Šapovalov sisse.
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Kreida madal tsenderdus lõpetas Matrossovil süles.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Kuna mäng on tehtud, siis lisati ainult 1 minut.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Mängupilt selline polnud nagu skoor, aga Flora võidab Transi 4:0.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Flora vajab veel järelejäänud seitsmest mängust maksimaalselt nelja võitu, et tiitel kindlustada.
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Mängu otsustas supervahetus - Lepik tuli 73. minutil sisse, lõi 74. minutil ühe värava ja 76. minutil teise.
18:50
Kristjan Remmelkoor: Kell 19.30 algab juba järgmine Premium liiga mäng, mida saab vaadata Soccernet TV-st. Head õhtu jätku!