Pühapäev, 2. oktoober 2022
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Tere, kohe on algamas Premium liiga 30. vooru maiuspala Nõmme Kalju - Tallinna Levadia.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Kalju peab võitma, et võtta tagasi kolmas koht Paidelt, kes alistas täna Transi 2:0.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Kalju algkoosseis on võrreldes eelmise vooruga täpselt sama, aga Levadia koosseisus on uus peatreeneri kohusetäitja Andrejev pakkunud meile üllatusi.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson on esmakordselt pärast 2021. aasta maikuud Premium liigas põhis, Luts on üldse esmakordselt oma karjääri jooksul Premium liigas põhis. Liliu on esmakordselt pärast juulikuud tagasi koosseisus, kuid alustab pingilt. Liiga parim väravakütt Beglarišvili alustab esmakordselt pärast aprillikuud varupingilt.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Kalju pani palli mängu!
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Marin lõi Kalju ilusa rünnaku järel ise terava nurga alt peale, Vallner oli esiposti juures olemas ja püüdis.
17:19
Külastaja Tom kommentaar
Liliu kübaratrikk pingilt tulemas
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Luts sai Pikalt söödu ja pääses umbes 15 meetrilt löögile! Löök jäi pisut nõrgaks ja Tsivelekidis blokeeris.
17:20
A, muide, kas Velijev on nüüd ametlikult Aseritega seotud või need viimased mängud polnud n-ö FIFA omad ja võib veel vahetada?
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Neljandal minutil lõi Ugge peaga nurgalöögist latti!
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Velijev peaks veel saama oma jalgpallikodakondsust valida, ta punktimängudes pole Aserbaidžaani esindanud.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  8. minutil Kalju seni parim moment! Tamm sai Meeritsalt pika palli ette ja jooksis Ugge üle, kuid lõi karistusalast palli nõrgalt väravast mööda, Peetson jõudis ka kehasse tulla segama.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Meerits eksis karistusalast väljatormanult palli klaarimisega, Antonov proovis oma poolelt tühja väravat tabada, kuid ei õnnestunud. Antonovi teelesaadetud pallini üritas jõuda ka Velijev, kes jäi suluseisu.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Meeritsa pika palli võttis Volkov Levadia kasti juures maha ja Tamm pääses kohe ka löögile, löök läks siiski keskele ja Vallner püüdis.
17:30
Keegi muidu teab, et kas Viaplay vms ka seda EURO2024 valiksarja loosi näitab nãdala pãrast ?!?
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Volkov lõi terava nurga alt, Vallner püüdis.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupu ja Lutsu söötude järel tulistas Velijev 17 meetrilt posti! Teist korda täna Kalju väravaraamid ragisesid.
17:35
Külastaja vp kommentaar
Viaplay näitab küll jah loosimist.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidi madalale tsenderdusele suutis Tamm jala vahele panna, kuid natuke kehvas positsioonis, ohtlikku lööki ei tulnud.
17:39
Külastaja Notes kommentaar
Luts rünnakul silmapaistvalt hea ikka olnud seni, enesekindlus on olemas
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Luts tegi Komissarovile osavalt jalge vahelt ära.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Ugge lõi 25. minutil nurgalöögi olukorras peaga tühjast väravast üle!
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Fortune'i sööt ei leidnud üles Volkovit, kellel olnuks hea variant keskelt läbi pääseda.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Ugge surus Tamme jõuliselt väljaku kõrvale asfaldi peale pikali, midagi tõsist õnneks ei juhtunud.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Mitrovici jaoks jäi pall pisut kõrgeks ja ta ei suutnud Velijevi nurgalööki peaga raamide vahele suunata.
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Tsivelekidis oli abikohtuniku suunas väga kuri, et Lutsule viga ei fikseeritud, kui Lutsu käed käisid kreeklasel seljas.
17:54
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Ugge sikutas Tamme särgist maha ja sai 37. minutil mängu esimese kollase kaardi.
17:55
Kristjan Remmelkoor:  Antonovil ja Fortune'il tekkis väike konflikt, aga nad lahutati ära.
18:00
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderdusest lõi Velijev peaga mööda.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale ei lisatud midagi, vaheajale minnakse seisul 0:0.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Oli tempokas ja võimalusterohke poolaeg, eriti just poolaja esimene pool. Rohkem palli valdas ja paremaid võimalusi tekitas Levadia, kes tabas kaks korda väravaraame ja lõi korra peaga tühjast väravast üle.
18:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Kalju tegi vaheajal vahetuse: Tamm välja, Gussev sisse.
18:19
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov proovis karistusala nurgast palli pehmelt tagumisse ristnurka tõsta, pisut läks mööda.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp lõi 20 meetrilt madalalt mööda.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Marini tsenderdus langes Vallneri saagiks.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Gussev mängib sealsamas vasakul äärel, kus esimesel poolajal mängis Tamm.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Jaanovits jäi korraks pallile ette.
18:26
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaid vajutas karistusala nurga pealt üle.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Levadia nurgalöök põhjustas veidi ärevust, aga olukord lõppes Pika suluseisuga.
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Paurilt söödu saanud Marin murdis palliga trahvikasti ja lõi tugevalt esiposti äärde, Vallner tõrjus.
18:34
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 61. minutil Levadial esimene topeltvahetus: Luts ja Jürgenson välja, Beglarišvili ja Õigus sisse.
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Fortune näitas pingile, et tahab vahetust.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Fortune istus murule maha ja lonkas 65. minutil vahetusse, kust sekkus Subbotin!
Vahepeal esindustiimi koosseisust külmutatud Subbotin teeb oma esimese Premium liiga mängu pärast juulikuud.
18:39
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on kokku loetud 503.
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Vallner läks keskväljale väravast välja ja triblas riskantselt Šleini vastu! Šleinist põrkas pall Vallneri õnneks auti.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp tsenderdas, Beglarišvili lõi peaga posti!
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili pääses jälle peaga löögile, seekord Pika tsenderdusest, kuid löök läks rahulikult Meeritsale sülle.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Velijev lõi pärast vilet palli ära ja sai 78. minutil kollase.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 81. minutil Kalju vahetus: Volkov välja, Jebor sisse.
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 81. minutil vahetab ka Levadia: Velijev ripuründest välja, Liliu tema asemele!
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Täna on tõeline leppimispäev - Subbotin ja Liliu lasti mõlemad üle pika aja Premium liiga väljakule tagasi.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 85. minutil sai kollase Beglarišvili, kes tegi keskväljal selja tagant Komissarovile vea.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 86. minutil võttis vaidlemise eest kollase Komissarov.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Komissarov peab nüüd järgmise mängu vahele jätma.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu tugev kauglöök ei leidnud ristnurka üles.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 88. minutil võttis kollase ka vea teinud Peetson.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 3 minutit.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90+2. minutil võttis kollase ka Järvelaid, nii et kaarte siin lõpus sajab.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Värav 90+3. minutil lööb Liliu 1:0 Levadiale!
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Pikk tõstis palli karistusalasse, Õigus hoidis palli napilt enne otsajoont väljakul ja söötis Liliule pea peale. Liliu suunas peaga palli alla nurka.
19:07
Panin 90min mängu käima alles, tundub et ainult nüüd juhtubki
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine Aga penalti veel Kaljule ja punane kaart Uggele!
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Lepistu rääkis ka endale kollase kaardi.
19:09
Samas huvitav, et mäng ära ei lõpetatud
19:09
Kristjan Remmelkoor: Paur lõi 90+7. minutil penalti üle ja kohe kõlas ka lõpuvile, mis andis Levadiale 1:0 võidu!
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Penalti anti Ugge käega mängu eest. Ugge sai seal olukorras siis oma mängu teise kollase.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Oli tempokas mäng väga hullu lõpuga! Liliu tuli üle kahe kuu esmakordselt platsile ja lõi hilise võiduvärava, Kalju penaltist vastata ei suutnud ja langes täna neljandale kohale.