Pühapäev, 9. oktoober 2022
14:20
Kasper Elissaar: Tere ja kaunist pühapäeva!
14:21
Kasper Elissaar: EM-valikgrupp on meil nüüd teada. Õhtuse naiste Balti turniiri finaalini on aga aega. Siia sobib kenasti Premium liiga! Eriti kui duelliks on Kuressaare ja Paide madin. Järvamaalastel on saarlastega kõvasti probleeme olnud tänavu.
14:22
Kasper Elissaar: Algkoosseisud on uudises ning Kuressaare poolelt on vigastuspausilt tagasi Paplavskis. Paidel alustavad nii Gomis kui ka Tur. Ojamaa on Yusifi vigastuse tõttu keskkaitses taas.
14:23
Kasper Elissaar: Aga päris mitmed mehed, kes väljakule jooksevad, särasid ka septembris. Vaatame sellegi üle!
14:30
Kasper Elissaar: Võistkonnad on Kuressaares väljakul.
14:31
Kasper Elissaar: AVAVILE!
14:36
Kasper Elissaar: Mäng on alanud ootuspäraselt võitluse tähe all.
14:40
Kasper Elissaar: Paide on üheksandal minutil nüüd päris lähedal, aga Paplavskis püüab väravaesisesest sudimisest pealelöögi!
14:40
Kasper Elissaar: VäravJa Kuressaare läheb hoopis ise juhtima! Mattias Männilaan 10. minutil!
14:42
Kasper Elissaar: Kure läks kontrasse. Reinkort säilitas palli, jagas Lahele. Laht andis vasakult äärest tsenderduse viiekasti, kust Männilaan lõi Peldi selja tagant ühe puutega 1:0.
14:42
Külastaja graf1x kommentaar
Peldi kooliraha maksmine on nii pikk protsess, et äkki ikka paide väsib ära tema mängitamisest
14:42
Kasper Elissaar: Saarma nüüd aktsioonis, aga Paplavskis sai tema värava ette antud söödu kätte.
14:46
Kasper Elissaar: VäravPalju pole vaja! Mechini Gomis lööb 16. minutil 1:1!
14:48
Kasper Elissaar: Mööl sai keskelt hästi tulema. Andis palli Edgar Turile, kes lükkas madala söödu värava ette ning Gomisel ka vaja ainult jalg vastu panna, et pall oleks vasakul all nurgas.
14:51
Pelt on jah juba sellises vanuses, et vöiks juba lolle vigu vältida. Aga tal ikka tuleb mängus paar brainfarti
14:52
Kasper Elissaar: Mäng on väga võrdne. Umbes selline, nagu kolmanda ja viienda satsi duellist oodata ka võiks.
14:52
Külastaja mc kommentaar
Kasper, kas Levadia poolt on uuel nädalal taas mingeid uudiseid oodata?
14:52
Kasper Elissaar: Jutte liigub igasuguseid, jah.
14:52
Kasper Elissaar: Jarju sai nüüd ühe pealelöögi püütud.
14:54
Gomis tundub päris huvitav kuju. Pelt tundub liiga pehme ja ei mängi lõpuni olukordi ei saa aru
14:54
Tur mõnusalt terav olnud
14:55
Kasper Elissaar: Reinkorti löök võttis nüüd rikošeti ja läks Paide väravast mööda.
14:59
Kasper Elissaar: Simon proovis kääre lüüa ning Paplavskis püüdis! Aga enne tabas pall kohunikku ehk jätkati kohtuniku palliga.
15:01
Kasper Elissaar: Paide jälle rünnakul ning Frolov võtab lõpuks nurgalöögi välja. Mäng on Kure värava lähistele kaldunud.
15:02
Kasper Elissaar: Saarma korneri järel saadakse ka löögile, aga Kuressaare kaitsjad toovad joone pealt ära!
15:02
Kasper Elissaar: VäravAga tuleb Kuressaare vastu ja läheb teist korda juhtima! Sten Reinkort lööb 32. minutil 2:1!
15:04
Kasper Elissaar: Märten Pajunurm lasi täiesti kuldse püstsöödu ette. Reinkort võttis omaks, läks Peldist mööda, tegi Ojamaast möödumiseks ka pette ning löök alla vasakusse nurka.
15:04
Pelt...
15:05
Kasper Elissaar: Gomisil on nüüd mure. Paide saarlasest füsioterapeut Riina Riisik on väljakul ja aitab Paide ründajat.
15:05
Kasper Elissaar: Vahetust on vaja! Kristofer Piht tuleb.
15:07
Kasper Elissaar: Vahetus36. minutil tehti see vahetus ära. Piht sisse ja vigastatud Gomis välja. Jalalabaga oli tal mure.
15:10
Kasper Elissaar: Värav40. minutil lööb Reinkort 3:1! Oh sa issand!
15:11
Kasper Elissaar: Kalju fännid on täna ilmselt suurimad Kure fännid!
15:12
Kasper Elissaar: Reinkort sai Seemanilt palli, mängis Männilaanega seina ning vasakuga kasti tagant tagumisse ristnurka! Väga ilus värav!
15:13
Kasper Elissaar:  Laht kruttis nüüd oma löögi väravast väga mööda.
15:14
Kasper Elissaar: Kolmanda koha allergia on väga ilus sõnastus!
15:18
Kasper Elissaar: Kelder kukkus veel karistusalas, aga ei tule sealt midagi.
15:18
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit on täis tiksunud ja kõlab esimese poolaja lõpuvile! Kuressaare 3, Paide 1! Täitsa hull seis ikka.
15:19
Kasper Elissaar: Mäng algas võrdselt, aga Kuressaare läks kärmelt juhtima. Paide vastas kiirelt ja sai isegi initsiatiivi enda kätte, ent Kure nõelas jälle vastu ning siis virutati juba kolmas ka.
15:19
Külastaja Siiakala kommentaar
Pelti kooliraha pole enam kooliraha vaid rohkem nagu see, kui sa maksad juba viiendat semestrit oma laiskvorstist poja ülikooliarveid, sama ajal kui ta õppimise asemel õlut joob ja plikasid taga ajab
15:25
Külastaja Dan kommentaar
Tõesti.. Paide kaitsjate agressiivsuse puudumine on märgatav. Reinkort ja Männilaan mängiks nagu 14a poiste vastu
15:25
Külastaja heh kommentaar
Pelt polegi mängjana väga keegi.
15:32
Kasper Elissaar: Teine poolaeg läks käima!
15:32
Külastaja cg kommentaar
Ojamaa on keskkaitses ju..
15:32
Kasper Elissaar: HoiatusVeering võtab kohe Pihti maha ja saab hoiatada.
15:33
Kasper Elissaar: Paplavskis toob nüüd välja! Pelt sai löögile, aga mõnelt meetrilt tehtud löök ei jõudnud võrku. Saag oli väga lähedal noolimas!
15:36
Kasper Elissaar: VäravPaide tuleb hooga! Robi Saarma 49. minutil lööb 2:3!
15:36
Täiesti müstiline ikka kuidas paide terve hooaja vältel hädas kurega. See seis ei tohiks ju samas väga üllatav olla
15:37
Kasper Elissaar: Saarma söötis õhust kannaga Pihtile. Tema jätkas Saarmale tagasi. Ründaja jooksis kasti ja läbi Paplavskise näppude paremasse taha nurka.
15:41
Külastaja KOONDIs kommentaar
Mingi müstikat pole, Kure sel hooajal on ikka väga hea.
15:42
Kasper Elissaar: Paide valmistab ette portsu vahetusi.
15:44
Kasper Elissaar: Männilaane tsenerdus langes Jarju kätte.
15:45
Kasper Elissaar: VahetusVahetus Vahetus 57. minutil Saag, Simon ja Tur välja: Tambedou, Mošnikov ja Darboe sisse.
15:47
Kasper Elissaar:  VäravVIIK MAJAS! 59. minutil lükkas Mošnikov Frolovi kaitsjate selja taha, sealt tuli pass värava ette ning Piht lõi 3:3!
15:47
Külastaja kommentaar
Paideeeee
15:47
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
kas üks paide mees kollast ei saanud seal enne vahetusi, kohtunik kutsus kõrvale ja käsi läks tasku aga kaamera läks olukorra pealt ära
15:48
Kasper Elissaar: Piht võis saada küll 57. minutil kollase kaardi. Aga kindel pole.
15:49
Kasper Elissaar: Vahetus61. minutil Rass välja ja Soomre sisse.
15:49
Kasper Elissaar: See tähendab, et Larsen läks vasakule ja Soomre tuli paremale.
15:50
Külastaja Jah kommentaar
SofaScore järgi ka kollane Paidele 57.minutil
15:50
korralik kühveldamine
15:55
Kasper Elissaar: Paplavskis tõrjub! Paide ikka jahib!
15:56
Kasper Elissaar: Mööli ja Pihti löögid järjest võttis väravavaht ära. Ja nüüd vajab natuke kosumist ka.
15:56
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
jesus
15:58
Kams ja co vist juba Gambias. Minu arust eelmine aasta kui Kams ja co ka ära olid ss Zlaval olid täpselt samamoodi jube rasked ja koledad mängud :D Paide mehed nagu teaks, et kui bossusid kohal pole, siis võib natuke ladnamalt võtta :D Samas Kure vastu on alati neil raske olnud muidugi.
15:59
Kasper Elissaar: Hooaja alguses, kui Kuressaarega kohtuti, oli kõige kõvem direktor mängul turundusjuht Marek Tiits. Siis mäletame, kuidas läks.
15:59
Mööl kas sa konksu tegemisest oled midagi kuulnud? Ma nägin siit 200km kauguselt ka ära, et sa tahtsid seda söötu sinna panna...
16:02
Kasper Elissaar: Darboe ja Tambedou uhasid ka vahepeal kasti tagant, aga ei saanud pihta väravale.
16:03
Kasper Elissaar: Veering sai Pihtilt küünarnukiga. Kure mehed nõuavad kaarti. Mis oleks siis teine.
16:03
Kasper Elissaar: Kordusest lööki ei tuvastanud. Aga kokkupõrge muidugi oli.
16:03
Kasper Elissaar: 167 pealtvaatajat täna Saaremaal.
16:06
Kasper Elissaar:  Pajunurm uhas peale, aga oli ebatäpne.
16:06
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil Männilaan puhkama ja Lipp väljakule.
16:06
Kasper Elissaar: Nüüd platsil hunnik mehi maas. Mõlemalt poolelt. Arstid väljakul.
16:06
Kasper Elissaar: Hoiatus79. minutil saab Ojamaa omale kaardi.
16:09
Kasper Elissaar: Mošnikovi kauglöök oli Paplavskise jagu.
16:10
Kasper Elissaar: Umbes kümmekond minutit on minna. Seis jätkuvalt 3:3.
16:11
Kasper Elissaar: Ojamaa ja Laht põrkasid kokku ning viimane vajab kõvasti abi praegu.
16:11
Kasper Elissaar: Käega on seal midagi pahasti. Aga saab püsti.
16:12
siit peaks korralikult üleminuteid tulema
16:12
Kasper Elissaar: Laht naaseb väljakule. Kuressaare paneb samas vahetusi valmis. Miil, Allast ja Kivi. Kaks kaitsjat, üks ründaja.
16:13
Kasper Elissaar: Lipp spurtis, andis Lahele, kes otsis Reinkorti läbisööduga, aga Jarju pall.
16:14
Kasper Elissaar: Jarju sai Lahe karistuslöögi lati kohalt kätte.
16:15
Kasper Elissaar: Mööl paneb meetri pealt üle värava 88. minutil! Ikka juhtub täna!
16:16
Kasper Elissaar: Aga see pealöök oli suhteliselt raske sooritus. Ei tulnud kõige mugavamalt.
16:16
Külastaja junn kommentaar
Mööl on juba vana!
16:16
Kasper Elissaar: Hoiatus89. minutil astub Pelt Lipule ette.
16:17
Kasper Elissaar: Viis üleminutit!
16:19
Ja Pelt vist ootab Vapruse kutset!
16:20
Kasper Elissaar: Hoiatus90+3. saab Kelder kollase. Ei midagi üllatavat.
16:22
Kasper Elissaar: Kuressaare saab nurgalöögi! Viimane minut käib. Kas lähevad veel võitu jahtima?
16:22
Kasper Elissaar: Väga kehv pall Lahelt ja kõlab lõpuvile! Kuressaare 3, Paide 3!
16:23
Kasper Elissaar: Kuressaare mängis kaheväravalise edu maha, aga röövib ikkagi Paidelt punkte. Paide kaotab punkte, aga suurendab Kaljuga vahet.
16:23
Kasper Elissaar: Lõpuks vist aus tulemus.
16:24
Kasper Elissaar: Igatahes oli kihvt lahing.
16:26
Kasper Elissaar: Premium liiga voor pole aga veel läbi. Flora tahab tiitli ära kindlustada. Mäng Pärnus algab juba kell 17.15!
16:28
Kasper Elissaar: Minu poolt siit praeguseks kõik. Kes intervjuud otse-eetris maha magas, saab neid õigepea lugeda juba portaalist kirjalikul kujul ning tulemas on veel ka põhjalikum ülevaade. Aitäh, et jälgisite ja püsige ikka Soccernet.ee lainel! Ilusat päikselist pühapäeva jätku!