Pühapäev, 9. oktoober 2022
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 31. vooru lõpetavad Pärnu Vaprus ja Tallinna Flora. Kui pärnakad suurüllatust ei valmista, siis kindlustab Flora oma 14. Eesti meistritiitli.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Vaprusel on täna kaartidega eemal Kask ja Kauber, koosseisus on aga tagasi Kase ja Usta. Pärnakate ülejäänud põhikoosseis on sama, mis eelmises vooruski.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Floral on eelmises voorus säärevigastusega välja vahetatud kapten Vassiljev täna puudu, lisaks kannab Zenjov mängukeeldu ning traumade küüsis on endiselt Lepik, Poom ja Lukka. Alliku on nii palju valmis, et alustab pingil.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Kuna mitmeid ründavaid mängijaid on puudu, siis teenis Šapovalov sel liigahooajal teist korda pääsme Flora algkoosseisu.
17:15
Külastaja Karl kommentaar
Kui Flora võidab kas siis täna tuleks ka karikatõstmine? Medalid vist anti kätte hooaja lõpuüritusel?
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Karikas antakse üle viimases voorus, medalid jah hooaja lõpuüritusel ehk Jalgpalligalal.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Voiteh Karnatsevitš teeb täna peakohtunikuna kõrgliigas oma debüüdi.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Ta vilistas mängu käima!
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Šapovalovi esimene löök blokeeriti, Flora teenis esimese nurgalöögi, Kreida andis seda, keegi pallini ei küündinud.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Kõrre triblas end ootamatult 18 meetri peale löögile, kuid tulistas mööda.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste lükkas peaga Kreida karistuslöögi värava ette, Vainu sai seal palli kindlalt kätte.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Flora valdab palli, aga pole esimese kümne minutiga ühtki väga ohtlikku võimalust tekitanud.
17:29
Külastaja Lahe kommentaar
Thomas Häberli on trenner kes tahab EMile saada läbi loosiõnne, mitte vastaseid alistades?😂 Kõva treener küll kes ainult san marino ja maltaga võidu % kogub
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa läks vasakuga kasti tagant löögile, Kase blokeeris.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Kuraksin pani palli värava eest läbi, aga sellel oli vastas vaid Kõrre, kes puhastas igaks juhuks riskivabalt üle otsajoone.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 20. minutil annab Karnatsevitš oma karjääri esimese Premium liiga kollase Veensalule, kes libistas Soometsale jalga.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Usta proovis kontrarünnakul Lilanderist läbi murda, see tal ei õnnestunud.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Miller tsenderdas, Kuraksin lõi peaga üle, kaitsja segas ka teda piisavalt.
17:46
Külastaja aus mees kommentaar
Lelov võiks oma observatsioonid natukene lühemalt ja konkreetsemalt edastada. Miks on vaja minut aega jahuda mingist mõttetust olukorrast samal ajal kui mäng käib edasi ja ammu juba uued olukorrad? Minu jaoks täiesti arusaamatu. Alvar Tiisler Eesti üks parimaid kindlasti, las kommenteerib mängu ja kui midagi asjalikku Lelovil öelda siis öelgu lühidalt ja konkreetselt.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Kõrre ei lasknud Lilanderil endast mööda triblada, pani hästi keha vahele.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav 30. minutil viib Kuraksin Flora juhtima!
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa triblas karistusalas Kõrrest läbi ja söötis keskele, kust Šapovalov lükkas palli edasi, Miller lasi palli läbi ja Kuraksin sahistas lähedalt võrku.
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Vainu tuli väravast õigeaegselt välja ja jõudis enne Šapovalovit pika pallini.
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Värav 35. minutil lööb Šapovalov Flora teise!
17:54
Kristjan Remmelkoor:  Pärnakad söötsid oma karistusala servas palli, Margi sööt Kaseni ei jõudnud, sest Šapovalov noppis selle Kase eest ära ning lõi palli läbi Vainu käte ette nurka.
17:55
Külastaja v kommentaar
uskumatu et vainut jälle eelistatakse nõmmele.
17:55
Külastaja Jaan kommentaar
Usta ei saa üldse aru, mis mängus toimub.
17:56
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 39. minutil sikutas Kase karistusalas Milleri särgist pikali, Florale penalti!
17:57
Kristjan Remmelkoor:  Värav 40. minutil realiseeris Ojamaa penalti ja Flora juhib 3:0! Lõi alla vasakule, Vainu hüppas teises suunas.
17:57
Kristjan Remmelkoor:  Karnatsevitši jaoks oli see siis karjääri esimene määratud penalti Premium liigas.
18:00
Kristjan Remmelkoor:  Soomets vajutas nurgalöögijärgses olukorras kasti tagant üle puusa ja kõrgelt üle värava.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisa ei tulnud, kõlas vaheajavile! Flora juhib 3:0.
18:03
Kristjan Remmelkoor: Flora alustas väga hiilivalt, 30. minutil tekitati alles esimene suurepärane võimalus, aga see kasutati kohe ära ja kümme minutit hiljem oli juba pealinlaste eduseis 3:0.
18:05
Mitu penaltit Kase see hooaeg kinkinud on
18:05
Kristjan Remmelkoor:  See oli neljas Kase põhjustatud penalti.
18:13
Külastaja Miller kommentaar
See esimene värav vaja ikka üle vaadata, hädasti oleks vaja et see sööt sealt Millerile läheks :D
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vaprus tegi vaheajal vahetuse: Tiismaa välja, Kiivit sisse.
18:18
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
18:19
Kristjan Remmelkoor:  47. minutil püüti kohe karistusalasse Kiiviti peale tsenderdada, aga palli noppis õhust Nõmm.
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Värav 48. minutil lööb Kuraksin oma teise ja Flora neljanda värava! Ühe puutega Šapovalovi söödust alla nurka.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse esimene nurgalöök natuke tekitas ärevust, aga lõpuks said florakad sellega hakkama.
18:26
Kristjan Remmelkoor: Värav  Ojamaalt söödu saanud Kallaste andis omakorda vasakult äärelt söödu karistusalasse, Šapovalov võttis palli üsna rahulikult omaks ja lõi siis madalalt võrku - Flora juhib 5:0.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Metso andis Vainu suunas liiga nõrga tagasisöödu, mille lõikas vahelt Šapovalov, kellel aga ei õnnestunud palli väljaku piirides hoida.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Metso lõi kaugelt, Nõmm püüdis ja karjus oma kaitsjate peale.
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Seppikult väga halb pallikaotus, Kiivit tegi vaheltlõike ja pääses puhtalt üks-ühele, aga Nõmm tõrjus!
18:33
Kristjan Remmelkoor:  See oli Vapruse seni parim võimalus.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vapruse teine vahetus: Vallik välja, Aer sisse.
18:35
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Pärnus 446.
18:38
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 66. minutil Flora topeltvahetus: Soomets välja, Järviste sisse; Lilander välja, Hussar sisse.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Mark tulistas kasti joonelt, Nõmm tõrjus altnurgast!
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa murdis kontrarünnakul Metso vastu end löögile, Vainu tõrjus esiposti juurest.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Pürg pääses kornerist puhtalt peaga löögile! Aga lõi mööda.
18:45
Kristjan Remmelkoor: Värav  73. minutil pääses Pürgi uuesti kornerist peaga löögile ja seekord lõi sisse! Flora juhib 6:0.
18:46
Kristjan Remmelkoor:  Väravasöödu saab nurgalööke andev Kreida.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav Vaprus lõi auvärava! Usta selle autoriks. Metso löögi Seppik blokeeris, pall põrkas kõrgele õhku, kust Nõmm selle püüdis, kuid pillas palli sülest lahti ja Usta lükkas tühja võrku.
18:47
Külastaja Vasja kommentaar
Ja Eestikoondis on jälle eesti meister
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 75. minutil Flora topeltvahetus: Seppik välja, Lipp sisse; Šapovalov välja, Varjund sisse.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Kiivit mängis Lipust mööda ja läks kastist löögile, Nõmm selle püüdis.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Veensalu istub krampidega murul.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Värav Miller lööb 79. minutil Florale 7:1!
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste tsenderdas, Kõrre hakkas palli puhtakslöömise asemel seda imelikult põlvedega töötlema ning pärnakad ei suutnudki palli kastist puhastada, Kuraksinist põrkas see hästi ette Millerile, kes skooris.
18:53
Külastaja Rene kommentaar
Huvitav, miks oped teevad väravalöökidel ajal järske tõmbeid, selle asemel, et kaader suuremaks keerata. Oleks palju sujuvam pilt.
18:54
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vaprus vahetas Veensalu välja ja Ustritski sisse.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemad Florast Vapruses laenul viibivad mängijad - Kiivit ja Ustritski - on nüüd väljakul.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Järviste madala kauglöögi Vainu püüdis.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei antud, kõlas lõpuvile! Flora võitis 7:1.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Flora kindlustas seega viis vooru enne lõppu oma 14. Eesti meistritiitli!
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Flora lubas ka Vaprusel täna palli vallata ja tempo oli üsna madal, aga vajalikel hetkedel oskasid külalised teravaid momente luua ja realiseerida.