Neljapäev, 13. oktoober 2022
21:56
Marko Susi:  Tere õhtust! Täna on eriline päev, sest kaks meie mängumeest alustavad Euroopa liigades põhikoosseisus.
21:57
Marko Susi:  Karol Mets ja Zürich sõidavad külla PSV-le, Nikita Baranovi Jerevani Pjunik hakkab madistama Vilniuse Žalgirisega.
21:59
Marko Susi:  Teised eestlased ehk Joonas Tamm ja Vlasi Sinjavski alustavad oma kohtumisi pingilt.
22:00
Marko Susi:  Baranovi Pjunik on oma alagrupis teisel kohal. Tänase võidu korral tõuseks meie mehe tööandja tabeli tippu.
22:00
Marko Susi:  MÄNGUD ON ALANUD!
22:02
Marko Susi:  Kui Baranovi koduklubil on seis hea, siis Metsa leivaisa Zürich istub nulli silmaga tabeli põhjas.
22:03
Marko Susi: Hoiatus  Mets teenib juba 2. minutil kollase kaardi, kui rikub määrusi PSV noormängija Xavi Simonsi vastu.
22:05
Marko Susi:  Žalgirise ja Pjuniku kohtumises on leedukad alustanud päris hästi. Esimese nelja minutiga on sooritatud kaks pealelööki, kuid Pjuniku puurivahi David Yurchenko jaoks need liiga ohtlikuks pole osutund.
22:09
Marko Susi: Värav 9. minut: PSV pääseb juhtima!
22:11
Marko Susi: Nurgalöögist pääses üks PSV mängumees löögile. Pealöögi tõrjus Zürichi väravavaht Yanick Brecher, aga jätkuolukorras sai jala valgeks Erick Gutierrez.
22:15
Marko Susi: Pjuniki ja Žalgirise kohtumine on esimese 13 minuti möödudes olnud tasavägine, mõlemal poolel on olnud võimalusi, aga midagi üleliia ohtlikku pole loodud.
22:16
Marko Susi:  Värav 15. minut, PSV juhib 2:0! PSV rünnaku lõpetab Joey Veerman, keerutades nahkkera paremasse alumisse nurka. Zürich saab nagu koolipoisid.
22:20
Marko Susi:  Kui Karol Metsal ja Zürichil on seis lihtsalt öeldes täbar, siis Nikita Baranov on esimesed 20 minutit tegutsenud hästi. Seal mängus on seis jätkuvalt 0:0.
22:24
Marko Susi:  Värav 22. minut: Žalgiris lööb oma esimese eurosarja värava, 1:0. Fabien Ourega lajatab efektse ülepuusalöögiga mänguvahendi Pjuniku väravavõrkku.
22:28
Marko Susi:  NAPIKAS! Pjuniku ründajal Luka Juricicil avanes suurepärane võimalus mängu viigistamiseks, kuid väravaesiselt sooritatud löök ei õnnestunud.
22:29
Marko Susi:  Pjunik on hakanud rohkem pressima. Taas tekkis võimalus, aga löök vuhises väravast mõne meetri jagu mööda.
22:32
Marko Susi:  Samal ajal on elumärke ilmutamas ka Zürich. 31. minutil teenitud nurgalöögist saadi peaga proovida, aga löök takerdus oma meeste otsas. Seal on seis jätkuvalt 2:0 PSV kasuks.
22:35
Marko Susi:  Värav3:0... PSV lööb 35. minutil kohtumise kolmanda, väravaautoriks Ibrahim Sangare.
22:37
Marko Susi:  Esmase tsenderduse klaaris Karol Mets, sellele järgnes järjekordne sööt kasti. Esmase pealelöögi Brecher tõrjus, kuid lahtise pallini jõudis esimesena Sangare ning lõi mänguvahendi peaga sisse.
22:39
Marko Susi:  Karol Mets teeb taas liiga Xavi Simonsile. Seekord jäävad kohtunikul kaardid taskusse.
22:42
Marko Susi:  Värav 42. minutil läheb Žalgiris 2:0 ette, Pjunik on löödud sellili.
22:43
Marko Susi:  Pjuniku mehed kaotasid keskväljal palli, millele järgnes Mathias Oyewusi tugev lirakas alla paremasse nurka. Mõlemal eestlasel on olukord nutune.
22:46
Marko Susi:  4:0 on lähedal! PSV kapten Cody Gakpo virutas palli vasaku alumise nurga suunas, kuid pisut läks mööda.
22:47
Marko Susi:  Avapoolaeg läbi! Zürich läheb vaheajale 0:3 kaotusseisus, Pjunik on taga 0:2.
23:02
Marko Susi:  MÄNGUD JÄTKUVAD!
23:06
Marko Susi: Kolmas eestlane on pääsenud väljakule: Vlasi Sinjavski toodi vahetusest sisse.
23:06
Marko Susi:  Seal mängus on meie mehe koduklubi Slovacko 0:1 maas Nice' vastu.
23:11
Marko Susi:  Värav 55. minut ja Zürich on 0:4 kaotusseisus.
23:12
Marko Susi:  Joey Veerman lööb oma teise tänases mängus. Kindel löök alla paremasse nurka jääb Zürichi puurivahi jaoks peatamatuks.
23:13
Marko Susi:  Vahetus Äsja skoorinud Veerman tuleb ka vahetusse. Tema asemele tuleb Johan Bakayoko.
23:15
Külastaja Jummel kommentaar
Kuidas saab üks riigi meister teine hooaeg nii põhjas olla omadega? Kas neil läks võidu sats laiali?
23:18
Slovacko mängu vaadates silm puhkab. Kaotusseisus küll hetkel (äärepealt oleks viigistatud just), aga Zürichiga võrreldes vähemalt oskavad mängida.
23:20
Marko Susi:  Žalgiris kontrollib jätkuvalt mängu, sama teeb ka PSV. Metsa ja Baranovi koduklubidel on tänane päev kaunis halvasti läinud.
23:21
Marko Susi:  žalgirise fännid on terve mängu vältel häälekalt kaasa elanud - kõrv puhkab.
23:23
Marko Susi:  Žalgirise kolmas on lähedal. Baranov jääb üksi kahe mehe vastu, aga õnneks läheb pealelöök latti.
23:27
Marko Susi: 70. minut: Artak Dashyani kauge karistuslöök on terav ja ohtlik, aga Žalgirise väravavaht Edvinas Gertmonas on ülesannete kõrgusel.
23:32
Marko Susi:  75. minut toob vahelduseks ühe Zürichi pealelöögi. PSV väravavahile Benitezile see raskusi ei valmista.
23:34
Marko Susi: Värav  1:2! 77. minutil eksib Žalgirise Nemanja Ljubisavljevic oma karistusalas määruste vastu ning kingib Pjunikile penalti, mille Aras Özbiliz realiseerib.
23:35
FCSB saab kodus taanlastelt 0-5 tappa. Tamme koht peaks kindlamast kindlam olema, kui tagasi tuleb.
23:36
Marko Susi: Samal ajal viigistab Slovacko. 75. minutil löödud värava autoriks on Michal Tomic. Seis Nice's on 1:1.
23:40
Marko Susi:  Värav84. minutil teeb PSV seisuks 5:0.
23:40
Külastaja jep kommentaar
Hahaha mida Manu korraldab, mida statistikat ja 0-0
23:42
Marko Susi:
Anwar El Ghazi triblangule järgnes vasakult poolt löök, mis maandub väravas.
23:43
Marko Susi:  Vahetus85. minut jääb Nikita Baranovi viimaseks. Tema asemele tuleb platsile Stefan Spirovski. Baranov võib oma mänguga rahule jääda, täitsa okei partii temalt.
23:44
Marko Susi:  EemaldamineNice keskkaitsja Jean-Clair Todibo saab punase kaardi. Slovackol ühemeheline ülekaal.
23:44
Nice on nüüd ka vähemuses. Lootus on, et Slovacko teeb äkki imet
23:45
Slovacko 2:1 ees :o)
23:46
Marko Susi: Värav  ALLEAAA! Slovacko läheb 2:1 juhtima. Väravaautoriks Petr Reinberk.
23:47
Külastaja mutionu kommentaar
miks see Nice tühjade tribüünide ees mängib?
23:47
Sinjavsky võtab juba mitmendat korda vastaste kaitsjalt vea välja nende väljaku poolel.
23:48
Marko Susi:  Nice tribüünid on tühjad, sest fännide käitumine on varasemalt jätnud soovida.
23:49
Marko Susi:  Zürichi piinad on läbi. Kohtumine lõppeb 5:0. Karol Metsalt täismäng, kuid see vast rõõmu ei valmista.
23:53
Marko Susi:  SEE ON VÕIT! Slovacko alistab 2:1 Nice. Teenitud võiduga tõustakse neljale punktile, teist kohta hoidvast Nice'st kõigest punkt maas.
23:54
Marko Susi:  Ja ühtlasi on ka Žalgirise ja Pjuniku kohtumine leidnud lõpu. Žalgiris võidab 2:1. Pjunik püsib kuue punktiga jätkuvalt teisel kohal, viimasel kohal asetseval Žalgirisel on neli silma.
23:55
Marko Susi:  Aitäh, et lugesite. Loodame, et Metsa ja Baranovi järgmised mängud lähevad paremini. Head ööd teile ja olge mõnusad! Nägemist!