Pühapäev, 16. oktoober 2022
16:55
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat pühapäeva! Õigepea on algamas Premium liiga põhimõtteline vastasseis, kui Nõmme Kalju läheb vastamisi FC Floraga.
16:57
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudistes olemas ja olulisemad nüansid: mured KTM-ide tervisega loob olukorra, et Kalju väravasuul alustab Marko Meeritsa asemel Henri Perk. Alex Matthias Tamm on täna täitsa puudu. Floral ei ole Konstantin Vassiljev ka oma säärevigastuse järel veel algkoosseisu naasnud.
16:57
Kasper Elissaar: Palju põnevam teema on aga see:
16:58
Külastaja Nunes kommentaar
Pakun, et Perk vahetatakse kohe mängu alguses välja.
16:58
Külastaja Si kommentaar
Palju õnne Vassiljev ja Flora 1 aasta lepingu pikendamise puhul!
16:59
Külastaja Helnik kommentaar
Kus markus poom kadunud on
16:59
Kasper Elissaar: Poom on vigastatud olnud juba päris pikalt.
17:05
Kasper Elissaar: Aga mäng on õigepea algamas. Selle toob teieni juba Kristjan.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt! Kalju algkoosseisust tooksin välja ka selle, et lisaks Pergile on Avilov samuti sel Premium liiga hooajal viiendat korda väljakul, tal oli vahepeal pikem vigastuspaus.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Flora kindlatest põhimeestest on Lilander jäetud seekord pingile ja Hussar alustab.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenite loosimisel sai Ojamaa valida Florale väljakupoole.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Are Habichti mälestuseks toimub minutiline leinaseisak.
17:16
Külastaja Helgi kommentaar
Mis puhul Soomets kiilakas on?
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Avavile käis!
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Kreida karistuslöögile pani Seppik jala vahele, aga korralikku lööki ei tulnud.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Kallastele pandi platsi ääres vatt ninna, kuna oli väike verejooks.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Lisaks Soometsale on kiilakaks aetud ka Hussar. Olen kuulnud, et Hussar asub esmaspäevast spordirühmas aega teenima, võib-olla siis Soomets ka.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Pürg lõi palli üle vastutulnud Nõmme oma väravasse! Aga fikseeriti suluseis, kuna Pürg püüdis vahelt ära võtta söötu, mis oli mängitud suluseisus asunud Volkovi suunas.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Kalju spordidirektor Arbeiter sai protesteerimise eest kollase kaardi.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Arbeiterile oli see juba liigahooaja neljas kollane kaart, nii et tal jääb järgmine mäng vahele.
17:27
Külastaja rallikas kommentaar
Kas kaitse tahtlik pallimängimine suluseisu ei annuleeri?
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Eks see on piiripealne olukord. Üldiselt peaks annulleerima, aga hetkel läks pall selgelt Volkovi suunda ja Volkov püüdis ka minna palli mängima.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Kreida karistuslööki ei suutnud Kallaste peaga värava ette jätkata, pall läks Kallaste peast üle otsajoone.
17:34
Külastaja ants kommentaar
Volkov oli sulus ja kuna ta seal seda palli ootas, siis oli kaitsja sunnitud seda palli mängima. Seega ründaja mõjutab kaitsja tegevust ja seega jääb suluseis püsima. Ilma Volkovita oleks saanud ju lasta pallil väravavahile veereda.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Šlein libistas Ojamaale jalgadesse ja sai 19. minutil kollase kaardi.
17:38
Saarma läheb ka spordirühma?
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Saarma läheb ka jah.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Värav 23. minutil läheb Kalju juhtima! Nurgalöögist tekkis hirmus suur sagimine ja Avilov surus lõpuks palli võrku.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidi nurgalöögi suunas Babitšev peaga värava ette, Zenjovi ja Volkovi õhuvõitlusest põrkas pall Avilovile, kes mitmendal katsel palli Hussari ja Pürgi vahelt läbi surus.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 26. minutil Flora sunnitud vahetus keskkaitses: Pürg välja, Lipp sisse.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Mängu alguses teenis Flora päris palju standardolukordi, nüüd on Kaljul olnud umbes seitsme minuti jooksul kolm nurgalööki. Lahtisest mängust pole häid väravavõimalusi veel tekitatud.
17:48
Külastaja graf1x kommentaar
kaljul tõesti teine hingamine, floral kopp ees veidi?
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 32. minutil sai kollase kaardi Subbotin, kes läks Millerile jalgadesse.
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Kalju karistusalas käis pall vastu Marini kätt, aga penaltivääriliseks seda ei hinnatud.
17:54
Kristjan Remmelkoor:  Gussevi löök karistusala paremast äärest võttis Lipu jalast rikošeti ja lendas üle.
17:54
Külastaja Mhv kommentaar
Flora vöiks ühe luti saada vahelduseks küll. Ülbe ja priviligeeritud mansa
17:55
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaid kukkus platsi kõrvale asfaldile ja sai haiget, aga jätkab mängu.
17:55
korralik padukas
18:00
Kristjan Remmelkoor:  Volkov jäi Järvelaidi söödu ajal suluseisu.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
18:04
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes! Kalju juhib 1:0, sellise lõppseisu korral tõuseks Kalju kolmandaks ja Flora 46-mänguline kaotuseta seeria katkeks.
18:05
Kristjan Remmelkoor:  Oli võitluslik ja üsna võrdne poolaeg, kus mänguilu ei olnud, ainus värav löödi nurgalöögist.
18:05
Külastaja jopski kommentaar
kuraksin on puudu
18:19
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
18:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Kalju tegi vaheajal ühe vahetuse: Paur välja, Komissarov sisse.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Šapovalovi sööt vasakult värava ette läks liiga ette, kaaslased selleni ei jõudnud.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Marini tsenderdus ebaõnnestus, pall lendas värava taha.
18:26
Külastaja Tase kommentaar
Rohelised räuskavad ja ropendavad üle platsi meeletult lihtsal. Teeks sama Leva vennad, oleks ammu hala lahti, et on alles närvihaiged. Topeltstandardid :D
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidi nurgalöögist jäi pall värava ette lahti! Hetkeks kõik seisid ja ei saanud vist aru, kus pall on, aga siis kaitsjad klaarisid.
18:28
Külastaja Hyrax kommentaar
Lilanderi pole siis Pürg kohe põles ära ja üldiselt Flora kaitse põleb.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini kauglöök oli hea, aga distants oli ikkagi liiga kauge, Nõmm võttis palli lati alt ära.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  58. minutil Flora seni parim võimalus! Zenjovilt väga hea läbisööt kaitsjate taha Šapovalovile, ründaja madala löögi Perk tõrjus.
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus 60. minutil Flora kolmikvahetus: Šapovalov välja, Alliku sisse; Kreida välja, Vassiljev sisse; Miller välja, Kuraksin sisse.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Flora on hakanud kiiremini liigutama kui varem ning mängu domineerima.
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa söötis Allikule, kes pääses 14 meetri kandist löögile, mis jäi aga pehmeks ja läks väikese rikošetiga mööda.
18:43
Külastaja Jaak kommentaar
Juba lihtsalt tulevikule mõeldes kuluks Kalju võit täna ära!
18:43
Külastaja Tarvas kommentaar
Miks florakad niimoodi kohtunikku sõimata võivad, et silmad peast väljas, aga teised satsid Eestis selle eest alati karistada saavas?
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidi nurgalöök oleks peaaegu otse tagumisse ristnurka kerinud, Nõmm tõrjus palli ühe käega ära.
18:47
Külastaja Mis nüüd kommentaar
Ebareaalne kisa Flora poolt
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Flora ladus lühikese aja jooksul viis tsenderdust Kalju karistusalasse, lõpuks kaotas Vassiljev Kalju karistusala lähedal palli ära.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 75. minutil Flora viimane vahetus: Hussar välja, Lilander sisse.
18:50
Tuleb pehme penalti Florale.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Zenjov lõi karustusala paremast äärest peale, läks üle.
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 78. minutil Kalju vahetus: krampides Gussev välja, Elhi sisse.
18:53
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 79. minutil läks kollane kaart Flora pingile, vist Indermittele.
18:53
Külastaja Ss kommentaar
Alati hoitud sats hädas ja kohe vaja kohtunikke niiii meeletult suruda ja karjuda nende peale. Näitab nii mõndagi.
18:54
Kristjan Remmelkoor: Kuraksinilt kannasöödu saanud Kallaste tsenderduse Avilov peaga klaaris.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalöögi lõi Perk käega minema.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 83. minutil Kalju kolmas vahetus: Volkov välja, Jebor sisse.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Perk võttis väikese tohterdamispausi.
18:57
dzumadil nagu noor kuno tehva :D
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 86. minutil sai kollase Babitšev, kes tegi Soometsale vea.
19:00
oodake sellest me siin kommentaarides ei räägi et kui Subbotin sai täiesti õige kollase, siis Kalju vennad eesotsas Aviloviga räuskasid ikka väga mõnuga ja ka sinna ei läinud kaarte. Ja nüüd kui Flora ei saa kaarte, siis on mingi hoidmine. See on ju nali, sõbrad.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev tõstis palli kasti, Kallaste löök ei tulnud välja.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Alliku tahtis penaltit, aga sai hoopis 88. minutil kollase kaardi.
19:02
tiitli pohmell
19:02
Külastaja Oijah kommentaar
Uskumatu kui ott ei maini florakate käitumist hiljem kohtunikuga
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Alliku peab nüüd järgmise mängu vahele jätma.
19:03
Külastaja lol kommentaar
See Kaivoja oli mängjana juba halb, aga kohtunikuna on ta veel halvem.
19:03
19:04
oodake, Alliku vastu tehakse selge penalti viga ja ta saab rääkimise kollase ja me räägime siin et hoitakse ja tuleb pehme penalti. See on ju nali, sõbrad
19:04
Külastaja Terree kommentaar
No see Florakate räuskamine on mitme aasta kõige hullem, mis Eesti liigades näntud… ja ma vaatan võinalusel kõiki mänge.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 4 minutit.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Flora surve on tugev, aga aega on jäänud veel vaid 3 lisaminutit.
19:08
Kristjan Remmelkoor: Nõmm läheb viimaseks standardiks ette karistusalasse.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Kuraksin virutas karistusala nurga juurest üle ja kõlas lõpuvile! Kalju võitis Florat 1:0!
19:09
Külastaja Heh kommentaar
On tõesti nii hull kisa v? Ma mäletan mõnda muud mängu kus juba on asjad üle käte, täna siis veel hullem ja kõik ok? 😀 😀