Laupäev, 22. oktoober 2022
16:50
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 33. voor jätkub Tallinna Flora ja FC Kuressaare kohtumisega.

Flora on juba tiitli kindlustanud. Kuressaare võib täna kindlustada viienda koha, praegu on veel Narva Transil teoreetiline võimalus saarlastest mööduda.
16:53
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes eelmise vooruga, kus mõlemad meeskonnad üle üsna pika aja kaotasid, on Flora teinud põhikoosseisus kolm ja Kuressaare kaks muudatust. Floral alustavad Pürgi, Hussari ja Šapovalovi asemel Lipp, Lilander ja Kuraksin. Kurel alustavad mängukeelu alt naasnud sünnipäevalaps Kelder ja Laht, pingile on jäetud Rass ja Lipp.
16:54
Kristjan Remmelkoor:  Täna kannab Alliku mängukeeldu. Esmakordselt pärast augustit on aga koosseisus olemas vigastuspausilt naasnud Poom, kes alustab pingilt.
16:57
Kristjan Remmelkoor: Kuressaare algkoosseisu kuulub kolm mängijat (Paplavskis, Männilaan, Reinkort), kes viibivad seal laenul Florast.
16:58
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad marsivad väljakule.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Flora pani palli mängu!
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Erinevalt paberile märgitust mängib tegelikult Flora tipuründes Zenjov, vasakul äärel on Ojamaa ja paremal äärel Kuraksin.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Lahe tsenderdusele sai Liit pea vahele, kuid ei suutnud korralikku lööki sooritada.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Laht tulistas kaugelt, Nõmm pani rusikad vastu ja tõrjus.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on teinud head kõrget pressingut, 7. minutil sai Flora alles esimese korraliku rünnaku teha, saarlased puhastasid pallid kastist ära.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Kreida karistuslöögi tõrjus Paplavskis posti kõrvalt.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav Aga 10. minutil Kreida ikkagi ilusast kauglöögist skooris! Flora juhib 1:0.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa andis söödu ja Kreida virutas 20 meetrilt kõvasti tagumisse ristnurka.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare mängis nurgalöögi lahti ja jalaga pääses veerevat palli lööma Männilaan, kes tulistas üle.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Kuraksin lõi kaugelt ja madalalt, Paplavskis ei saanud esimese hooga palli püütud, aga korjas selle teisel katsel siiski endale sülle.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 24. minutil võttis Lipp kollase kaardi hinnaga maha Männilaane, kes oli ohtlikule kontrarünnakule jooksmas.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Kuraksin läks palliga karistusala joone juurde, kust lõi peale, Paplavskis püüdis.
17:29
Külastaja Maku kommentaar
Kes on järgmine aasta Flora esiründaja?
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi kauglöögile sai ka Paplavskis käe vahele, kuigi see oleks niisamagi mööda läinud.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Kelder ja Zenjov põrkasid peadpidi kokku. Mõlemad vajavad tohterdamist, eriti Zenjov.
17:34
Kristjan Remmelkoor: Zenjov sai küll püsti, aga tundub, et tehakse vahetus ja Šapovalov läheb tema asemele sisse. Kelder paistab saavat jätkata.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 34. minutil vahetab Flora ründajat: Zenjov välja, Šapovalov sisse.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Nõmme tõrje päästab 37. minutil Flora! See oli Kuressaare seni parim võimalus. Reinkort söötis karistusalas kõrvale Männilaanele, kes löögi sooritas.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Värav 39. minutil lööb Šapovalov 2:0!
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis pani oma värava alt kõrge palli mängu, Kuraksin lükkas selle keskväljalt peaga Kure kaitseliini taha, Pajunurm lasi palli arusaamatul põhjusel läbi ja Šapovalov pääses üks-ühele ning lükkas palli alla nurka.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa lõi kasti tagant, löök jäi veidi pehmeks ja Paplavskis püüdis.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisatakse 2 minutit.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Šapovalov istus korraks valuliku näoga murule ja võttis alaseljast kinni, aga mängib edasi.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Kelder viskas end Flora kastis pikali, aga kohtunikult sünnipäevakingitust penalti näol ei saanud.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes! Flora juhib Kreida ja Šapovalovi väravatest 2:0.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Esimestel minutitel oli Floral raske Kuressaare kõrge pressingu alt välja saada, aga ülejäänud poolajal mängis Flora kenasti, pall liikus Kuressaare karistusala ümber hästi. Paar head kontravõimalust oli ka külalistel, kuid Männilaan võeti ühe korra kollase kaardiga maha ja ühe korra tõrjus Männilaane lähilöögi Nõmm.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Kuraksin pani madala palli esiposti juurde värava ette, Paplavskis sai selle kätte.
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Šapovalov pääses seljaga värava poole olles kastist löögile ja saatis palli taevasse.
18:12
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 55. minutil Kuressaare esimene vahetus: Soomre välja, Lipp sisse.
18:14
Kristjan Remmelkoor:  Šapovalovi löök kasti tagant jäi kõveraks ja läks mööda.
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 63. minutil sai keskväljal tehtud vea eest kollase kaardi Soomets.
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Lilander lõi kaugelt, Paplavskis tõrjus.
18:24
Kristjan Remmelkoor:  Šapovalov pääses karistusalas löögile, kuid lõi vastu viimast Kuressaare kaitsjat ehk Liitu.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav 69. minutil vähendab Lipp vahe minimaalseks!
18:28
Kristjan Remmelkoor: Laht söötis Otto-Robert Lipule, kelle madal löök 20 meetrilt läks meestesummast läbi ja lõpetas väravanurgas.
18:29
Külastaja @Maku kommentaar
Sappinen.
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Flora vahetus: Kuraksin välja, Vassiljev sisse.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Lipp proovis veelkord umbes samast kohast lüüa, seekord takerdus pall kaitsja (teise Lipu) jalgadesse.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 74. minutil Kuressaare vahetus: Reinkort välja, Rass sisse.
18:34
Kristjan Remmelkoor: Jälle põrgatakse peadpidi kokku! Seekord Flora kastis Otto-Robert Lipp ja Lilander.
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Männilaane pikka auti Veering pikendas ja Lipu pealöögi Nõmm püüdis. Kohe pärast pealööki toimus Lipu ja Lilanderi peade kokkupõrge. Lipp peab mängust lahkuma.
18:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 79. minutil Kuressaare sunnitud vahetus: Lipp välja, Kivi sisse.
18:39
Pull, et Flora 1 ja 2 meeskonna vahe pole eriti suur.
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaarel on nüüd kõik kolm vahetuspausi kasutatud, Floral on veel üks järel.
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 82. minutil niitis Veering kontrarünnakule sööstnud Šapovalovi pikali ja sai kollase kaardi.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurm lõi ülikaugelt üle ja mööda. Kelder oli korraks krampidega maas, aga ajas end ise püsti.
18:43
Vaevalt Vassiljev järgmine hooaeg jätkab.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Kreidalt ohtlik madal pall värava eest läbi, keegi selleni ei ulatanud.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 86. minutil võttis kollase kaardi Pajunurm.
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurm peab nüüd järgmise mängu kaartide tõttu vahele jätma.
18:45
Külastaja skeptik kommentaar
Huvitav kas Flora kavatseb viimaks mõnele 30+ aastasele ka ust nãidata ?!?
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste keerutas pikalt nurgalipu juures ja teenis olukorra lõpetuseks korneri. 89. minut käib.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaarelt hea kauglöök, Nõmm tõrjus.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis läks nurgalöögiks Flora karistusalasse ja pääses 90. minutil ka löögile! Kreida tõrjus väravajoonelt jalaga palli ära.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 3 minutit.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis on taas Flora kastis, Kurele uus nurgalöök.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaarel oli mitu standardolukorda järjest, lõpuks tulistas Laht kaugelt üle.
18:51
Henn tuleks ka välja vahetada, sest mängupilt on nõrgapoolne.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Kuressaare tegi lõpu põnevaks, aga Flora võitis 2:1.