Teisipäev, 25. oktoober 2022
21:06
Marko Susi:  Tere õhtust kõigile! Pisut vähem, kui tunni pärast algab Meistrite liigas kuus matši. Põnevust pakkuvaid kohtumisi on mitmeid, kuid õhtu tõmbenumbriks on Dortmundi Borussia ja Manchester City kohtumine. Tegu on ikkagi esimese korraga, kui Erling Haaland naaseb Westfalenstadionile. Põhifookus on suunatud sinna, kuid püüan kajastada ka teisi kohtumisi.
21:08
Marko Susi:  Hetkel kõib kaks mängu. Londoni Chelsea läks hetk tagasi RB Salzburgi vastu 2:1 juhtima, kui Kai Havertz lajatas mänguvahendi lati alla. Samal ajal juhib Sevilla 1:0 Kopenhageni vastu.
21:11
Marko Susi: Matšide ootuses edastan teile järgemööda tänaseid algkoosseise. Esimesena viskame pilgu peale Dortmundi ja Man City meestele.
21:15
Marko Susi:  Põnevuseskaala teist kohta hoiab Benfica ja Juventuse lahing, sest viimase kahe vooru eel on itaallased Euroopa liiga kursil – teist positsiooni hoidval Benfical on punkte kaheksa, Juventusel kolm.

21:19
Marko Susi:  Tõsi ta on! F-alagrupis teisel kohal olev Leipzig võõrustab valitsevat meistrit Real Madridi. Leipzig vajab punkte nagu haug vajab vett, sest enne viiendat vooru edestatakse Donetski Šahtari vaid ühe punktiga. Šahtar madistab täna Celticuga.

Leizpigi algkoosseis:
21:20
Marko Susi:  Ja siin on ka Real Madridi põhikoosseis:
21:30
Marko Susi: Zagrebi Dinamo võõrustab AC Milani. Milan vajab võitu, sest enne viiendat vooru edestab teisel kohal olev Salzburg neid kahe silmaga. Nende võistkondadae algkoosseisud:

Zagrebi Dinamo: Livakovic, Moharrami, Ademi, Ivanušec, Petkovic, Ristovski, Ljubicic, Mišic, Šutalo, Peric, Oršic
Milan: Tatarusanu, Bennacer, Tonali, Giroud, Rebic, Rafael Leao, T. Hernandez, Kalulu, Kjaer, Gabbia, De Ketelaere

21:35
Marko Susi: Enne mainisin paari sõnaga Celticu ja Šahtari mängu. Paslik oleks edastada ka nende põhirivistused.

Glasgow Celtic:
21:35
Marko Susi:  Donetski Šahtar:
21:39
Marko Susi:  Enne veel, kui jõuan PSG ja Maccabi Haifa kosseisudeni, toon tähelepanu kohe lõppevatele matšidele. Chelsea juhib võõral väljakul 2:1 Salzburgi vastu, mängida on jäänud minut. Samal ajal juhib Sevilla 3:0 Kopenhagenit. Kohtumiste järel ilmub Soccernet.ee portaali nende ülevaade.
21:40
Marko Susi:  Aga ... lubatud PSG ja Maccabi Haifa koosseisud.

PSG:

21:43
Marko Susi:  Haifa: Cohen, Goldberg, Mohamed, Lavi, Atzili, Pierrot, Chery, Abu Fani, Batubinsika, Cornud, Seck
21:45
Marko Susi: Esimesed mängud on läbi. Chelsea alistas 2:1 Salzburgi ning kindlustas alagrupist edasipääsu. Sevilla tegi Kopenhagenile 3:0, kuid edasipääsust lahutab neid kaks punkti. Sevilla viimane kohtumine on Man City'ga, seega tõenäoliselt peavad nad leppima Euroopa liigaga.
21:47
Külastaja Hmm kommentaar
Kas Salzburgil on lootust ikka edasi saada või kuidas nüüd on?
21:49
Marko Susi: Salzburg hoiab enne Milani mängu tabelis teist kohta. Juhul, kui Milan Zagrebile ära paneb, siis juhivad nad Austria klubi ühe punktiga. Viimases voorus lähevad nad omavahel vastamisi, seega võimalus edasipääsuks on päris suur, tuleb lihtsalt mees olla ja Milan kotti panna. Viimane kord, kui Milan ja Salzburg vutti tagusid, lõppes kohtumine 1:1.
21:50
Marko Susi: Õhtu viimaste lahinguteni on jäänud veidi vähem kui kümme minutit.
21:52
Marko Susi:  Haalandi irve reedab, et mees on mänguks valmis. Eelmises omavahelises kohtumises hiilgas norrakas graatsilise kung-fu-stiilis väravaga.
21:55
Külastaja suits kommentaar
Benfica - Juventuse mängul pole väravajoonetehnoloogiat.
21:59
Marko Susi: Nonii: Hetke pärast lähevad mängud käima!
22:01
Marko Susi: MÄNGUD KÄIVAD!
22:02
Marko Susi:  Dortmundil alustab põhikoosseisus 17-aastane Youssoufa Moukoko, kes Bundesligas on kümne mänguga löönud neli väravat ja andnud kolm resultatiivset söötu.
22:03
Marko Susi:  Kolmandal minutil asus Dortmund tormakalt rünnakule, kuid nende kahjuks löögini ei jõutud.
22:07
Marko Susi: Hoiatus  Seitsmendal minutil saab Joao Cancelo kollase kaardi, kui tõmbab 20 meetri peal Karim Adeyemi maha.
22:08
Marko Susi:  Julian Brandt virutas peale, aga mööda.
22:11
Marko Susi:  Kümme minutit on mängitud, üheski mängus pole veel väravani jõutud.
22:15
Marko Susi:  VäravLeipzig asub Real Madridi vastu 1:0 juhtima! 13. minutil lööb Leipzigi keskkaitsja Josko Gvardiol nurgalöögist palli peaga väravasse.
22:17
Marko Susi: Lähedal: 16. minutil pääseb Adeyemi kaitseliini seljataha jooksu, kuid ei suuda mänguvahendit Stefan Ortegast mööda lüüa.
22:19
Marko Susi:  VäravPaistab, et Juventus kukub Euroopa liigasse! 17. minutil viib Antonio Silva Benfica 1:0 juhtima. Juventus peab täna kindlalt võitma, et edasipääsulootus püsiks.
22:21
Marko Susi:  VäravLeipzigi mehed pikka juttu ei viitsi rääkida: 19. minutil lööb Christopher Nkunku seisuks 2:0.
22:21
Külastaja Juss kommentaar
Kas näeme Euroopa liigas finaali Barca-juve
22:22
Marko Susi: Euroopa liigas segavad kaarte ka Manchester United ja Arsenal, seega väga keeruline on ennustada, kes finaali jõuavad.
22:23
Marko Susi:  VäravPSG juhib Maccabi Haifa vastu 1:0! 19. minutil skooris Lionel Messi.
22:24
United ja segab kaarte?HELL NAA
22:25
Marko Susi:  Mu sisemine Man Utd fänn võib-olla keelab mul ratsionaalselt mõelda ... samas mine kurja tea, ten Hagi armee hakkab veel tegusi tegema.
22:26
Marko Susi:  Dortmund surub! Giovanni Reyna pääseb 25. minutil City karistusalas löögile, aga Ortega jaoks see raskusi ei valmista.
22:26
No siis neli jagavad võitja
22:28
Marko Susi:  Vahepeal on pööraseks andmiseks läinud Benfica ja Juventuse vahel. Värav Värav 24. minutil lõi Dusan Vlahovic 1:1, neli minutit hiljem viis Joao Mario realiseeritud penalti koduvõistkonna taas juhtima.
22:30
hehe ma ise ka UTD fann aga see tiim ei tundu selline et võidetaks lähiajal midagi
22:31
ennustusmanguks oleks hää kui madrid teeks comebacki
22:35
Marko Susi:  VäravPSG juhib 2:0! Väravaautor Kylian Mbappe.
22:36
Marko Susi:  VäravJuve saab kolinal tuppa! Rafa Silva lööb 35. minutil 3:1. Hetkel tundub, et Juventus ei hakka isegi Euroopa liigas midagi tegema ... kole.
22:38
Marko Susi:  Värav PSG ründetrioo on kõik skoorinud: 35. minutil teeb Neymar seisuks 3:0.
22:39
Marko Susi:  VäravDonetski Šahtari jaoks pole seis kiita: Celtic pääses 34. minutil Georgios Giakoumakis väravast 1:0 juhtima.
22:41
Keegi actually ennustas ka Maccabi peale?
22:42
Marko Susi:  Värav Milan nõuab edasipääsu: 40. minutil viib Matteo Gabbia Milani 1:0 Zagrebi vastu juhtima.
22:44
Marko Susi:  VäravVõib-olla peaks Haifa peale panustama? 38. minutil lööb Abdoulaye Seck ühe tagasi, seis on 3:1.

Okei, ärge pigem panustage nende peale, enne teeb elevant kukerpalle ja saltot kui Haifa PSG-le ära paneb.

22:45
Marko Susi:  Poolajale on lisatud üks lisaminut.
22:46
Marko Susi:  Seda siis Dortmund - City mängus.
22:47
Marko Susi:  Mõlemal poolel on olnud võimalusi, kuid väravani pole jõutud. Adeyemi šanss oli selgelt ohtlikuim. Haaland on olnud nähtamatu, kuid tema jaoks piisab ühest momendist. Tehke kiired võikud, seejärel läheme mängudega edasi.
22:48
Marko Susi: Värav  Poolaja lõppu sähvatas PSG oma neljanda: 45. minutil duubeldas oma väravatesaldot Lionel Messi.
22:53
Marko Susi:  Poolajapausil sättisin uudises paika mängude skoorid ja väravalööjad. Kellel huvi, saab üle vaadata.
23:01
Marko Susi:  Väike faktikillukene ka: Lionel Messil on avapoolajal löödud kahe värava järel kokku 129 Meistrite liiga tabamust. Enim väravaid on tagunud Cristiano Ronaldo, tema saldol seisab 140 tabamust.
23:02
Marko Susi:  Messi stiilinäide:
23:02
Marko Susi:  Teised poolajad algavad!
23:03
Marko Susi:  VahetusErling Haaland ja Joao Cancelo tulevad pingile, nende asemele Bernardo Silva ja Manuel Akanji. Akanji oli alles suvekuudel Dortmundi mees.
23:07
Marko Susi:  Haalandi jaoks on tänane mäng esimene selle hooaja Meistrite liiga kohtumine, kus ta käis platsil, aga väravat ei löönud.
23:08
Marko Susi:  VäravMilan jubi 2:0: 50. minutil skoorib Rafael Leao.
23:12
Marko Susi:  Rodri võtab Schlötterbecki veaga maha, aga saab ise kõvasti haiget. Dortmundi mehe põlv läks hispaanlasele reielihase pihta, mis võttis mängumehel pisarad lahmama.
23:12
Marko Susi:  Õnneks on kõik korras, Rodri on juba platsil tagasi.
23:13
Juve audis
23:13
Marko Susi:  Just! Benfica juhib 4:1 Juventuse vastu. 50. minutil skooris Rafa Silva.
23:14
Schlotterbeck*
23:14
Marko Susi:  PENALTI! City teenib 57. minutil peanlti.
23:16
Marko Susi:  KOBEL!!!! Riyad Mahreze penalti läheb alla vasakusse nurka, kuid Gregor Kobeli pikad käed on seal vastas. Endiselt 0:0
23:18
Marko Susi:  VäravŠahtar viigistas Celticu vastu: 58. minutil skooris Mihhailo Mudrik. 1:1.
23:19
Marko Susi:  VäravMilan juhib 3:0: 59. minutil lööb Olivier Giroud penaltist kolmanda.
23:22
Marko Susi:  Man City lükkab vastase poolel söötu ja otsib kohta, kust sisse murda, aga Dortmund seisab tugevalt.
23:25
Marko Susi:  Gregor Kobel jätkab päästmist! 67. minutil pääses Riyad Mahrez penaltipunkti lähistel löögile, aga Kobeli supertõrje hoiab tablool viiginumbreid.
23:26
Marko Susi:  Kui esimene poolaeg oli pigem Dortmundi mäng, siis hetkel domineerivad City mehed. Kollasärkidel on vaja kannatada veel veidi enam kui 20 minutit.
23:27
Marko Susi:  VäravPSG juhib 5:2 Haifa vastu: 64. minutil skooris Kylian Mbappe.
23:28
Marko Susi: Värav  Milan juhib 4:0: Zagrebi Robert Ljubicic lõi omavärava.
23:29
Marko Susi:  Ohtlikust kohast karistuslöök Dortmundile! Manuell Akanji mängis karistusala äärel käega.
23:31
Marko Susi:  Thorgan Hazard saatis palli teele, kuid see tabas müüri. 74 minutit mängitud, seis jätkuvalt 0:0-
23:33
Marko Susi: Dortmundi ja Man City lahingut on järel vaid 15 minutit. City otsib taas rahulikult õiget momenti ja kohta, Dortmund panustab kontrate peale.
23:35
Marko Susi:  City pikk söödumäng läks luhta, Dortmund proovis kontrasse, aga taas on aeg City paariminutiliseks söötudejadaks.
23:37
Marko Susi:  Värav Vahepeal on skoorinud Juventus, täpsemalt Arkadiusz Milik. 77. minutil tegi poolakas seisuks 4:2, kuid sellest on vähe. Juve vajab võitu.
23:38
Marko Susi:  Vahetus81. minutil läheb Phil Foden puhkama, platsile jookseb Jack Grealish.
23:39
Marko Susi:  VahetusDortmund vahetab ka. Thorgan Hazard ja Yousuffa Moukoko tulevad välja, platsile jooksevad Anthony Modeste ja Marius Wolf.
23:41
4:3 siiski juve ja benfical
23:43
Marko Susi: Tõepoolest. Juventus tuleb mängu tagasi. Seekord skooris 79. minutil Weston McKennie. Lootus püsib, kuid endiselt on vaja kahte väravat. Seis on 4:3.
23:46
Psg 7:2
23:46
Marko Susi:  Värav PSG on korraldamas täielikke tapatalguid. 84. minutil viis Carlos Soler prantslased 7:2 juhtima.
23:47
Marko Susi: Värav Leipzig on kindlustamas triumfi real Madridi üle. 81. minutil tegi Timo Werner seisuks 3:1.
23:48
Messilt täna imeline mäng
23:49
Marko Susi:  Üleminutid on jooksmas. Paistab, et see mäng jääbki väravateta. Üks lisaminut on veel jäänud.
23:50
Marko Susi:  City lükkab rahulikult söötu, ette poole ei vaata.
23:51
Marko Susi:  Kõik! Dortmundi Borussia ja Manchester City mängivad 0:0 viiki. City on alagrupi võitnud, Dortmund kindlustas edasipääsu.
23:52
Marko Susi: Lõpuvile on kõlanud kõigis kuues kohtumises.

23:54
Marko Susi:  Real Madrid lõi veel viimastel minutitel ühe tagasi, kuid 2:3 kaotus on tõsiasi. Mängude tulemusi vaadake ülalolevast uudisest. Suured tänud teile, et lugesite ja kaasa kirjutasite. Meistrite liiga viies voor jätkub juba homme, kui selgub Barcelona saatus. Head ööd, olge mõnusad!