Neljapäev, 27. oktoober 2022
19:29
Marko Susi: Tere õhtust! 15 minuti pärast alustavad Euroopa ja Konverentsiliiga esimesed mängud.
19:34
Marko Susi: Varajstes mängudes on võitlustules neli eestlast:
Joonas Tamm alustab FCSB põhikoosseisus, kui minnakse Konverentsiliigas vastamisi Anderlechtiga,
Vlasi Sinjavski (pingil)  ja Slovacko madistavad Konverentsiliigas Kölniga,
Karol Mets (pingil) ja Zürich võõrustavad Euroopa liigas Bodö/Glimti ja
Karl Jakob Hein (pingil) ning Arsenal külastavad Euroopa liiga raames PSV Eindhovenit.
19:36
Külastaja mikael kommentaar
kas õhtustes mängudes ka eestlasi näha võib?
19:37
Marko Susi:  Õhtul on ainsa eestlasena lahinguvalmis Nikita Baranov, kui Jerevani Pjunik sõidab külla Bratislava Slovanile. Arvan, et Baranovi nägemine on üpris tõenäoline.
19:41
Marko Susi: Kui Metsal ja Tammel on alagrupis väga masendavad lood, siis Vlasi Sinjavski ja Slovacko võivad hea õnnega tõusta teiseks. Hetkel ollakse nelja punktiga viimane, kuid tänasel vastasel Kölnil ja eelmises voorus peksungit saanud Nice'il on kõigest kuus silma. Trumbid on vastastel, aga lootust jagub.
19:41
Marko Susi: Ja meeskonnad liiguvad murule!
19:43
Marko Susi:  Lootustandev faktikillukene: FCSB ainus punkt teeniti Anderlechti vastu, kui mängiti 0:0 viiki. Ehk saadakse ka täna punkte?
19:45
Marko Susi: Mäng läks käima!
19:46
Marko Susi:  Anderlecht jagab kohe mängu laiali, kuid soovid olid suuremad kui mänguoskus lubas - pallikaotus.
19:47
Marko Susi:  Anderlecht proovib taas kõrgemale tõusta, kuid söötude kvaliteet on seni alt vedanud.
19:49
Marko Susi: FCSB põrutas kontratünnakusse, õigemini Octavian Popescu tegi soolotõusu, kuniks murti keskväljal Murillo poolt kõhuli.
19:50
Marko Susi:  Esimesed neli minutit on Anderlecht hoidnud rohkem palli, aga FCSB kontrad on olnud teravamad. See võiks justkui nende tänane võti olla.
19:52
Marko Susi:  Anderlechti vasak äär Amuzu näitab samasugust kiirust nagu suvel Paide vastu. Seekord aga ruumi ei jäänud piisavalt, tsenderdus blokeeriti. Anderlecht ründab rohkem pahemast äärest.
19:53
Marko Susi:  Sama ppõhimõtet kasutavad ka FCSB mehed. Juba teist korda jõuti vasakult poolt tsenderduseni, kuid midagi enamat pole saavutatud.
19:54
Marko Susi:  FCSB ründab taas vasakust äärest. Popescu madal tsenderdus karistusalasse võttis rikošeti, millele järgnes blokeeritud pealelöök - Nurgalöök.
19:55
Marko Susi: Ohtlikult lähedal! Järjekordne nurgalöök kulmineerus Edjouma pealöögiga, mis maandus värava katusele. FCSB on terav.
19:56
Marko Susi:  Välkkiiretl on pall teise värava alla jõudnud. Anderlechti teravale rünnakule järgneb nurgalöök. See saadeti värava alt kaugele minema.
19:57
Marko Susi: Samal ajal, kui mängud käivad, pole Slovacko - Köln stardipauku saanud. Hetkel ei tea miks mäng viibib.
19:58
Marko Susi:  Sain targemaks - mäng viibib, sest ilm on vilets. Jään vastuse võlgu, millal ja kas matš avavile saab.
19:59
Marko Susi:  Anderlecht on päitsed mängule peale saanud. Kõik kümme väljakumängijat seisavad kõrgel ja lükkavad palli. Kui mänguvahend läheb kaotsi, võidetakse tagasi.
20:01
Marko Susi: Ja just siis, kui kiidan, teevad belglased pahandust. Domineerimine ei tulnud välja, pall kaotati peaaegu ära. Nende õnneks jõudis väravavaht Van Crombrugge enne Popescut jaole ning klaaris selle.
20:02
Marko Susi:  Ehmatusest on üle saadud, jälle surutakse FCSB-d madalale.
20:04
Marko Susi: Anderlecht otsib lühikeste söötudega teed karistusalasse, aga FCSB mehed seisavad kindlalt. Värava ette jõuavad vaid tsenderdused, millega on Tamm ja Dawa ilusti hakkama saanud.
20:05
Marko Susi:  Palli valdamine on 20 minuti järel 65:35 Anderlechti kasuks. Samas midagi erakordset pole see neile toonud.
20:07
Marko Susi:  Kolaki! Amuzu proovis väga ulakalt Oaidat kohvile saata, aga FCSB mängumees jooksis talle tuimalt sisse. Anti mõista, et trikkidega siin vetes kaugele ei sõua.
20:08
Marko Susi:  Taas proovib FCSB nõelata kontrast, kuid tõus piirdub keskväljal teenitud karistuslöögiga.
20:10
Marko Susi: Esimest korda tänases mängus näitavad FCSB mehed kõrget survet. Press lammutati laiali, aga mõni sekund hiljem kaotasid Anderlechti poisid palli. Tasub proovida.
20:12
Marko Susi:  Südantsoojendav moment PSV - Arsenali mängust: 25. minutil lasid PSV fännid 25-aastaselt siit ilmast lahkunud kamraadi jaoks valla suure aplausi, millega koos paukus väljaspool staadionit ilutulestik. Ilus!
20:13
Marko Susi:  Anderlechti Fabio Silva proovib Joonas Tamme maha murda, kuid tuul müüril ei tee muffigi! Portugallane sai ise hoopis haiget, Tamm ei teinud teist nägugi. Vot nii mängivad Eesti pojad kaitset.
20:15
Marko Susi:  Vahelduseks Slovacko kohta uudiseid: mäng pole endiselt alanud. Grupi teises kohtumises asus Nice 1:0 Partizani vastu juhtima.
20:16
Marko Susi:  FCSB mehed kaotavad keskväljal totralt palli. Belglased tahtsid kontrasse joosta, kuid Refaelovi tõusu peatas Radunovici viga.
20:18
Marko Susi: 32 minutit on mängitud, Joonas Tamme esitus on seni olnud soliidne. Eestlane leidis eest püstsööduga Popescu, kes hoidis palli omadele. Rünnak kulmineerus pealöögiga, mis lendas üle värava.
20:20
Marko Susi:  Fabio Silva saab pidevalt füüsilist kiusu. Seekord jäi ta Radunovici vastu hätta, mille järel nõudis viga.
20:23
Marko Susi: Oi-oi-oi! Popescu tripsutas Anderlechti kastis kaks kaitsjat ära ning pääses pealelöögile. Löök ebaõnnestus, väravavaht puterdas, aga jõudis ise lahtise pallini. FCSB näitab head teravust.
20:25
Marko Susi:  VäravFCSB võib hästi mängida, aga Anderlecht mängib paremini. Belgia koondislane Yari Verschaeren lajatab 38. minutil oskuslikult nahkkera FCSB väravasse ning teeb seisuks 1:0. Paremalt äärelt tulnud tsenderdus maandus talle jalale, sealt lendas nahkkera ühe puutega Tarnovanu seljataha.
20:26
Marko Susi: FCSB pole kaotusseisu kiuste püssi põõsasse visanud. Proovitakse jätkuvalt kontratega ehitada, kuid õnne ei ole.
20:27
Marko Susi:  Avavärava juures oli veel halb see, et Verschaerenit markeeris Tamm. Või noh, üritas markeerida.
20:28
Marko Susi:  VäravArsenal on 0:1 kaotusseisus PSV vastu. 43. minutil saatis hollandlane Xavi Simons uhke soolo järel Ramsdale'i seljataha.
20:29
Marko Susi:  Unustage see, mis hetk tagasi kirjutasin. Simonsi tabamusele eelnes suluseis. Arsenali ja PSV seis endiselt 0:0.
20:30
Külastaja Juss kommentaar
Miks ei mängi sinjavski koduklubi Livescore nimeline veedisait märgib slovack-gologne delay Keegi teab põhjust?
20:30
Marko Susi:  Slovacko mängul on väidetavalt vilets ilm, sellepärast on kohtumine edasi lükatud.
20:30
Marko Susi: FCSB-l on kasutada heast kohast karistuslöök.

20:31
Täname
20:31
Marko Susi: OI KUI LÄHEDAL! Radunovici karistuslöök oli otse väravavahi pihta, kes taaskord puterdas. Lahtisele pallile pääsesid Rumeenia klubi esindajad löögile, kuid see lendas üle
20:33
Marko Susi: Avapoolajad on läbi!
20:35
Marko Susi:  Esimesel poolajal on ainsa eestlase klubina viigiseisul Arsenal. Zürich on 0:1 maas Bodö/Glimti vastu ning FCSB ajab samal seisul taga Anderlechti. Aeg on paras, et teha mõned võileivad, küsida kuidas pereliikmetel läheb ja kümnekonna minuti pärast lähevad mängud edasi.
20:38
Vahepeal käis kusagilt läbi miski uudis nagu Käit mängivat ilma selle peapaelata vms - kas see peaks mingi nali olema või mis ?!?
20:40
Marko Susi:  Pean tõdema, et pole sellega kursis. Püüdsin veebist infot leida, kuid ei leidnud.
20:45
Marko Susi:  Mehed voolavad tasapisi tunnelist väljakule, õige pea algab teine poolaeg.
20:47
Marko Susi:  Slovacko - Köln: Mehed teevad hetkel sooja, ehk hakkab varsti kohtumine pihta.
20:47
Marko Susi:  Teine poolaeg läks käima!
20:50
Marko Susi:  Akrobaatika: Refaelov ja Oaida astusid õhuvõitlusesse. Anderlechti mees oli Oaidast kõrgemal, võib-olla isegi liiga kõrgel, sest kukkus kukerpalliga murule. Õnneks kumbki haiget ei saanud.
20:52
Marko Susi: FCSB on teisel poolajal esimese nelja minutiga olnud päris terav. Palli on vallatud rohkem, kui vastasvõistkond.
20:54
Marko Susi: VahetusParem hilja kui mitte kunagi: FCSB tegi poolajal kaks vahetust. Väljakult lahkusid Olaru ja Dumiter, nende asemele tulid tipuründaja Compagno ja Radaslavecu.
20:56
Marko Susi:  Fabio Silva võttis FCSB mehi ette, kuid kaotas palli. Hiilgava spaagega olukorra klaarinud Oaida sai jalale pisut haiget. Õnneks on mees korras ning platsil tagasi.
20:56
Marko Susi:  Anderlechtil oli vahepeal kasutada kohtumise kolmas korner, aga FCSB pikad tornid saatsid ka selle palli rahumeeli minema.
20:57
Marko Susi:  Rääkides FCSB pikkadest tornidest, siis Tamme ja Dawa keskkaitsepaar on päris tugev. Kui völja arvata väravaolukord, siis mehed on suurepäraselt Anderlechti ründajatega hakkama saanud.
20:59
Marko Susi:  VäravPSV lööbb õhtu teise värva, esimese mis loeb. Joey Veerman põrutas 56. minutil nahkkera Ramsdale'i seljataha. PSV juhib 1:0.
21:00
Marko Susi:  Anderlechti teine on lähedal, kui äsja kiidetud Tamm arvestab palli lendu valesti, mänguvahend jõudis tagumises postis olnud Fabio Silvani, kuid Radunovici kaitsetöö päästis FCSB halvimast.
21:01
Marko Susi: Fabio Silva proovis seekord üksi Dawa ja Tamme vastu, aga mehed punases lahendasid olukorra kindlalt.
21:03
Marko Susi:  Värav FCSB VIIGISTAB! Radunovic riputab palli 60. minutil karistusalasse, kust vahetusest sekkunud Compagno saadab selle peaga väravavõrku. Imeline lõpetamine, tablool 1:1.
21:04
Marko Susi:  Anderlecht proovib kohe vastu nõelata, aga Amuzu kaotab vabaduses joostes palli üle kontrolli, väravalöök FCSB-le.
21:07
Marko Susi:  Värav PSV asub Arsenali vastu 63. minutil 2:0 juhtima. Cody Gakpo nurgalöök maandub Luuk De Jongi pea peal ning lendab sealt edasi väravasse. Aaron Ramsdale küpsetab korraliku piruka endale, kui lööb rusikaga pallist mööda. Hein poleks sellist prohmakat teinud ...
21:08
Marko Susi: VahetusVahepeal on Anderlecht teinud kaks vahetust, FCSB ühe. Diawara ja Refaelov välja, Ashimeru ja Stroykens asemele. FCSB poolelt tuli välja hea partii teinud Popescu, platsile Florinel Coman.
21:10
Marko Susi:  HoiatusCompagno lendab korraliku pauguga Anderlechti mängijale selga ning saab kollase. Heast kohast karistuslöök belglastele ... kust saab peaga löögile Vertonghen. Üritus läks mõne meetri jagu väravast mööda.
21:11
Marko Susi:  Compagno sai kohe mõni hetk hiljem ise haiget. Liikus väljaku kõrvale, kuid juba on platsil tagasi.
21:13
Marko Susi: VäravVahepeal viigistas ka Zürich. 67. minutil skooris Nikola Boranijasevic. Tablool 1:1.
21:15
Marko Susi:  Compagno on taas aktsioonis. Anderlechti keskkaitsja Hoedt hüppas talle selga ning teenis sellega karistuslöögi. Compagno pole vilega rahul.
21:16
Marko Susi:  Tammelt hea kaitsetöö: takistas osavalt Amuzu liikumist, mille tõttu otsis Anderlechti mees värava eest sõpru, aga neid seal ei olnud.
21:17
Marko Susi:  Paistab, et Amuzu tahab skoori teha. Suurepärase läbisöödu järel pääses üks-ühe vastu Tarnovanuga, aga väravavaht jäi duellis peale. Kõrvalt oli näha, et Fabio Silva ootas söötu.
21:18
Marko Susi:  VäravTeenitud korner kandis vilja! Anderlecht juhib taas, pealöögiga skoorib Jan Vertonghen. Tablool 2:1, 75 minutit mängitud.
21:24
Marko Susi: FCSB teenib ohtlikust kohast karistuslöögi. Miculescu niideti paremal äärel maha, tsenderduse koht ... löögile saadi, kuid Hoedt klaaris. Jätkuolukorras sooritati kauglöök, selle järgnes korner ...
21:25
Külastaja Kas kommentaar
Kas voolaid andunud PSV fänn? kohati päris halb kuulata
21:26
Marko Susi:  Värav 2:2! Nurgalöögist pääseb peaga löögile Oaida, kelle ürituse tõrjub Van Crombrugge, aga Joyskim Dawa on õigel ajal õiges kohas ja koksab puusaga nahkkera väravasse. 18 minutit pluss üleminutid jäänud.
21:27
Marko Susi:  Tuleb Anderlecht vastu. Duranville pääseb löögile, aga FCSB puurivaht pareerib selle nurgalöögiks.
21:28
Marko Susi:  Kornerist ei tule suurt midagi, oht klaaritud.
21:29
Marko Susi:  Ashimeru teeb Oaidale haiget. Pall FCSB-le, Oaida vajab pisut tohterdamist.
21:30
Marko Susi:  Karol Mets on 84. minutil Zürichi eest platsile pääsenud!
21:30
Marko Susi:  HoiatusHoedt saab vääritud kollase. Anderlechti keskkaitsja lendab põlv ees Compagnole sisse, kes nüüd on murul pikali.
21:31
Marko Susi:  VahetusFCSB vahetab: Malocm Edjouma välja, asemele Marco Dulca.
21:32
Marko Susi:  Hoiatus Miculescu võtab Anderlechti kiire maha ning saab 89. minutil kollase.
21:33
Marko Susi:  Rumalus... Coman pääseb vasakul äärel jooksu, super võimalus sööta Miculescule, aga otsustab kentsaka kauglöögi kasuks.
21:34
Marko Susi:  Anderlecht otsib seda võiduväravat, aga kaitse ja väravavaht hetkel peavad. Samal ajal on Miculescu murule jäänud.
21:34
Marko Susi:  Lisaks on alanud üleminutid, kohtunikebrigaad lisas viis lisaminutit.
21:35
Marko Susi:  VahetusHea mängu teinud Miculescu tuleb ka pingile, tema asemele Ianis Stoica.
21:37
Marko Susi:  HoiatusMurillo saab kollase. Virutab Dulcale joostes käega näkku. Vähem kui minut on jäänud.
21:38
Marko Susi:  Värav Zürich keeras kaotusseisu ümber! Neljandal üleminutil teeb Antonio Marchesano seisuks 2:1. Kas tuleb Metsa leivaisale esimene võit sellel Euroopa liiga hooajal?
21:39
Marko Susi:  FCSB tüuseb lõpusekunditel kontrasse, aga rünnak ebaõnnestub.
21:40
Marko Susi:  Lõpuvile on kõlanud! Anderlecht ja FCSB mängivad vaatemängulise 2:2 viigi. Belgia fännid lasid kohtumise lõpus valla tugeva vilekoori.
21:41
Marko Susi:  Zürichi võit on kindel! Zürich võtab 2:1 võidu Bodö/Glimti üle ning tõuseb punkti kaugusele kolmandal kohal olevast Glimtist. Lootus Konverentsiliigasse kukkumiseks on elus.
21:43
Marko Susi:  Ja Arsenal alistub 2:0 PSV-le. Minu poolt on tänaseks kõik, aitäh, et lugseite.
21:43
Marko Susi: See jäi mängu lõpus märkamata, et Anderlechti Murillo sai teise Hoiatus ning lahkus 90+4. Eemaldaminekaardiga.
21:45
Marko Susi:  Ärge kaugele minge, sest hetke pärast algab Nikita Baranovi ja Jerevani Pjuniku mäng. Mina lähen nüüd eemale, teiega liitub Mikk Hendrik. Nägemist!
21:56
Mikk Hendrik Kelder:  Tervitus ka minu poolt! Toon teieni olulisemad sündmused Bratislava ja Pjuniku mängust, kus alustab viimaste ridades põhikoosseisus ka Nikita Baranov.
21:59
Mikk Hendrik Kelder: Baranovi jaoks siis tegu teise korraga sellel hooajal Konverentsiliigas, kus saab Armeenia võistkonna eest alustada (ja ka mängida).
22:00
Mikk Hendrik Kelder: Mõlemad võistkonnad on oma alagrupis keskmikud, sest Pjunik asub hetkel kuue punktiga teisel kohal ning Slovan Bratislava viie punktiga kolmandal positsioonil.
22:00
Mikk Hendrik Kelder:  Avavile!
22:01
Mikk Hendrik Kelder: Bratislava käib juba esimesel minutil Pjuniku karistusalas mitmel korral luuramas, aga hetkel ei saada sealt enamat.

22:04
Mikk Hendrik Kelder: Edasine periood on rahulikum olnud. Ka Baranov on mõne korra mänguvahendit sööta saanud.
22:06
Mikk Hendrik Kelder: Nüüd oli mõne minuti jooksul kaks olukorda, kus Slovani mehed penaltit nõudsid. Peakohtunik Manuel Schuettengruber kamandas aga mehed pikemalt mõtlemata püsti.
22:08
Mikk Hendrik Kelder: Esimese ohtliku pealelöögi teeb Slovani mees Lucas Lovat, aga Pjuniku puurilukk David Yurchenko on kindel, tõrjudes palli nurgalöögiks. Sealt ei saa slovakid midagi.
22:09
Külastaja Paldiskist kommentaar
Jõudu jaksu selle põnevuskohtumise kajastamisel
22:09
Mikk Hendrik Kelder:  Läheb tarvis, ma tänan!
22:10
Mikk Hendrik Kelder:  Teises sama alagrupi kohtumises on FC Basel asunud juba Žalgirise vastu 1:0 juhtima.
22:12
Mikk Hendrik Kelder: Juraj Kucka läheb kaugelt õnne proovima, aga suurt ohtu see üritus Pjuniku väravale ei kujutanud.
22:14
Mikk Hendrik Kelder: Tuleb ohtlik löök, aga Yurchenko on taas kindel ja püüab palli.
22:15
Mikk Hendrik Kelder:  Esimese veerandtunni möödudes tuleb tunnistada, et kodus mängiv Slovan on selgelt aktiivsem olnud, omades väga mitmeid võimalusi skoorimiseks Pjuniku mitte ühegi vastu.
22:17
Mikk Hendrik Kelder: Slovani järjekordsest nurgalöögist hetkel asja ei saanud. Kogu olukord sai alguse sellest, et Yurchenko pillas võrdlemisi lihtsas olukorras palli üle otsajoone.
22:20
Mikk Hendrik Kelder:  Nüüd on saanud Pjunik natukene rohkem palli vallata, kuid midagi ohtlikku pole tekitada suudetud.
22:22
Külastaja Hea enne kommentaar
Kuna 22.22 siis soovime edu Eestile
22:23
Mikk Hendrik Kelder: Baranov eksis nüüd sööduga keskväljale, aga tema õnneks olid meeskonnakaaslased lähedal olukorda lappimas.
22:24
Mikk Hendrik Kelder:  HoiatusHoiatada saab Pjuniku mees Anton Bratkov kiirrünnaku peatamise eest.
22:26
Mikk Hendrik Kelder: Slovani mehed pääsevad nurgalöögijärgselt karistusalas proovima, kuid mitu meetrit üle värava.
22:29
Mikk Hendrik Kelder: Kunagisel ehk 2016. aasta EM-il Venemaa võrku ilusa värava löönud Vladimir Weiss saab nüüd natukene haiget. Ääre pealt teele pandud karistuslöögist ei võlu Slovani mehed aga midagi ohtlikku välja.
22:30
Mikk Hendrik Kelder: Olgu siis mainitud, et endise Espanyoli ja Olympiacose mehe Weissi näol on ka tegu meeskonna kapteniga.
22:30
Külastaja Trk kommentaar
Mis ühendab kahte hetkel mängivat klubi, Manut ja sheriffi?
22:33
Mikk Hendrik Kelder:  Vastus pole see, mida ilmselt otsitakse, aga näiteks võitsid mõlemad alagrupi autsaiderit Omoniat viimaste kodus, lüües neile kolm väravat.
22:33
Külastaja to trk kommentaar
mõlemad jalgpallimeeskonnad
22:34
Mikk Hendrik Kelder:  Baranov klaarib nüüd kenasti Slovani meeste poolt karistualasse läkitatud söödu auti.
22:35
Kumbagi meeskonna algkoosseisus ei ole ühtegi koduriigi mängijat.
22:37
kust pidi teadma, et sa just seda mõtled ...
22:37
mu oma oli ka õige
22:38
Mikk Hendrik Kelder:  Slovani ning Pjuniku kohtumine on vahepeal taas rahunenud ning midagi märkimisväärset pole viimastel minutitl kumbki võistkond pakkunud.
22:40
Mikk Hendrik Kelder: Vahepeal tuli infot, mis saab teise Eesti koondislase, Vlasi Sinjavski koduklubi Slovacko mängust sakslaste Kölniga. See peetakse järele homme, kell 14.00.
22:40
Keegi ei pidanud midagi teadma. Lihtsalt jäi mulle silma ja ManU osas pani veidi imestama, muud ei midagi.
22:41
Mikk Hendrik Kelder:  Pjuniku poolelt saab Juninho lubava koha pealt löögile, aga põrutab korralikult üle värava.

22:45
Mikk Hendrik Kelder: Pjunik jõaub taas Slovani karistusalasse, aga seal veab mehi peapalli mängimisel tehnika kiirelt alt ning väravalöök Slovanile on tõsiasi.
22:46
Mikk Hendrik Kelder:  Poolaeg! Slovan on olnud aktiivsem ning omanud paremaid võimalusi. Samas näitas poolaja teises pooles Pjunik, et ka neilt on põhust midagi oodata.
22:46
Külastaja Kaalikas kommentaar
Mis ime läbi Ronaldo algkoosseisus
22:46
Külastaja Mikk Hendrik Kelder kommentaar
Manchester United läks 44. mänguminutil Sherifi juhtima 1:0. Nurgalöögist värava autor Diogo Dalot.
22:46
Sinjavski ei mängi täna?
22:47
Mikk Hendrik Kelder:  Täna mitte, lootus selleks on homse päeva näol.
23:00
Mikk Hendrik Kelder: Meeskonnad on tagasi platsil ning teine poolaeg on kohe algust saamas.
23:02
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus Pjunikult veel vahetus, kui ära tuleb Yusuf Otubanjo ning sisse Dame Diop.
23:02
Mikk Hendrik Kelder:  Ja läksime taas!
23:04
Mikk Hendrik Kelder:  Kohe on väga ärev Pjuniku kastis! Esimese löögi Yurchenko tõrjub ning jätkuolukorrast pääseb üritama ka Weiss, kelle sooritus väga hea koha pealt läheb väravast lihtsalt mööda. Selgelt luhatud moment Slovani meeskonnale.
23:07
Mikk Hendrik Kelder:  Slovan tuleb taas, aga kauglöök lendab Pjuniku puurist siiski selgelt mööda.
23:07
Külastaja Wow kommentaar
Kristo Tohver enne ka nii suurt mängu vilistanud?
23:09
Mikk Hendrik Kelder:  Oleneb, kuidas määratleda sõna "suur". Euroopa liigas on tegu kogenud kohtunikuga, kes on vilistanud näiteks nii Chelsea kui ka Real Sociedadi kohtumisi.
23:09
Mis saab fännidest kes mängu planeerinud, reisinud, piletid ostnud ja mäng järgmisele päevale lükatakse?
23:10
Mikk Hendrik Kelder:  Jään täpse vastuse võlgu, aga eks see neile korraliku summa lisakulu maksma läheb, kui matši ikkagi näha tahetakse
23:12
Mikk Hendrik Kelder:  Vahepeal mängust ka: ärevamad momendi Pjuniku kastis on taas mõneks ajaks möödanik ning hetkel saab Armeenia võistkond ise pikemalt söötu lükata. Teenitakse ka nurgalöök.
23:13
Mikk Hendrik Kelder: Jätkuolukorras saab Diop karistusala joone pealt löögile, aga ei taba kuidagi raame.
23:13
Külastaja Jaak kommentaar
HJK - AS Roma 1:1
23:15
Mikk Hendrik Kelder:  Weiss ei saa nüüd kaaslase söötu otsajoone peal kätte ning lööb palli frustratsioonist kõrgele publiku sekka.
23:15
Aa norm. Ma arvasin ta ainult abikohtunik olnud
23:16
Mikk Hendrik Kelder: Tohver on FIFA kategooria väljakukohtunik juba aastast 2010 ehk piiri peale pole tal naljalt oma karjääri jooksul asja olnud.
23:17
Mikk Hendrik Kelder:  Juninho on saanud  haiget ning tuuakse väljaku kõrvale toibuma.
23:19
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus Ning Juninho mäng saabki sellega läbi. Tema asemel tuleb sisse Mihhail Kovalenko.
23:19
Mikk Hendrik Kelder:  Ja Pjunik saab penalti!
23:20
Mikk Hendrik Kelder:  Hoiatus Slovani väravavaht Chovan eksib rängalt sööduga ning võtab palli vahelt lõiganud Diopi maha.
23:21
Mikk Hendrik Kelder:  Värav 64. minutil realiseerib Eugeniu Cociuc kindlalt penalti, lüües enda poolt vasakule ja saates Chovani teisele poole. Pjunik ühega peal!
23:22
Külastaja to Wow kommentaar
wtf :D sa ei tea, et tohver peakohtunik?
23:23
Mikk Hendrik Kelder: Slovani mehed on nüüd korralikult äksi täis. Eks see on loogiline, arvestades, et suurem osa mängust nende käes olnud.
23:25
Väga ei ole huvitanud kus eesti kohtunikud on. Eestis pole ùldse midagi vaadata
23:25
Mikk Hendrik Kelder: Kodumeeskonna mängijad panevad terava palli Pjuniku värava eest läbi, aga seal pole ühtegi jätkajat.
23:27
Mikk Hendrik Kelder:  Oi-oi kui napilt! Slovani mees Aleksandar Cavric saab täiesti vabalt paari meetri pealt peaga löögile, aga siiski natukene Pjuniku väravaraamidest mööda.
23:29
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus Slovan teeb vangerdusi. Väljakult lahkuvad Jurij Medvedev ja Lucas Lovat ning mängu sekkuvad Eric Ramirez ja Lukas Pauschek.
23:31
Mikk Hendrik Kelder: Slovan söödab pikalt ning lõpetuseks peab Yurchenko sekkuma, kuid vahetult enne seda käis pall siiski üle otsajoone.
23:32
Mikk Hendrik Kelder: HoiatusYurchenko saab veel hoiatada ka. Täpsem põhjus jäi hetkel nägemata.
23:33
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus Slovani poolelt veel üks vahetus. Weissi tööpäev sai läbi ja mängu tuli Andre Green.
23:35
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus 77. minutil vahetab ka Pjunik. Väravalööja Cociuc ning Hovhannes Harutjunjan ära. Põllule pääsevad Stefan Spirovski ja Roman Karasjuk.
23:36
Mikk Hendrik Kelder: Pjuniku meestest on keegi murule jäänud, saades päris suure vilekoori osaks.
23:37
Mikk Hendrik Kelder: HoiatusKaart Pjuniku mehele Luka Juricicile.
23:37
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus Ja sama mees tuleb ka ära. Mängu sekkub tema asemel Aleksandre Karapetjan.
23:38
Mikk Hendrik Kelder: Baranovi võistkonnakaaslastel on võimalus vasturünakuks, aga meeste juhe jookseb kokku ning võimalus sumbub kiirelt.
23:39
Mikk Hendrik Kelder: Slovan pommitab kaugelt, aga Yurchenkole otse sülle.
23:39
Külastaja küss kommentaar
Mis mängu Tohver vilistab?
23:40
Mikk Hendrik Kelder:  Freiburgi ja Olympiacose vahelist kohtumist.
23:41
Mikk Hendrik Kelder:  Värav Ja saab Slovan ikkagi kätte selle, mida on pikalt otsitud. Kena söödukombinatsiooni järel pääseb löögile Guram Kashia ning pall lendab läbi Yurchenko näppude võrku.
23:43
Mikk Hendrik Kelder:  Värav Püha müristus, mis toimub?! Pjunik mängib keskelt lahti ning peale Baranovi söötu Yurchenkole eksib viimane täiesti rängalt pika palli löömisel, lubades olukorda sekkuda Eric Ramirezel, kes õhus lahtiseks jäänud palli peaga väravasse koksab.
23:44
Mikk Hendrik Kelder: Mõne minutiga on Pjuniku kolmest punktist saamas ümmargune baranka.
23:44
Mikk Hendrik Kelder:  HoiatusRamirez kiskus peale skoorimist ka särgi seljast, saades seega hoiatada.
23:44
Panin betsafe miljonimängus küsimusele “mõlemad meeskonnad löövad vähemalt ühe värava?” Vastuseks ei. Freiburg-Olympiakos Sest olympiakos pole värvaid löönud. Nüüd hoian hinge kinni
23:45
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus 86. minutil teeb Slovan veel vahetusi. Lahkuvad Giorgi Chakvetadze ja Alen Mustafic. Sekkuvad Vernon De Marco ning Uche Agbo.
23:46
Mikk Hendrik Kelder:  Baranovile tehakse viga, mille käigus tuleb mehel putsa jalast ära.
23:47
Mikk Hendrik Kelder:  Kohtumisele on lisatud viis üleminutit.
23:48
Mikk Hendrik Kelder:  Pjunikul oli hea šanss, aga Slovani mehed viskusid ette ja blokeerisid löögi kindlalt.
23:48
Külastaja Mhhh kommentaar
Mis sai? Oskas paelu siduda?
23:49
Mikk Hendrik Kelder:  Paelad jäid antud olukorras isegi kinni.
23:50
Olgu siis juba mainitud, et lisaks Tohverile ka Kaivoja, Klaasen ja Frischer tööl. Ja Freiburg just viigistas.
23:51
Mikk Hendrik Kelder: Diop pääseb proovima, aga lööb hüppelt palli täiesti üle värava.
23:53
Mikk Hendrik Kelder:  HoiatusKaardi korjab veel Slovani mees Jaromir Zmrhal. Pjunikul hea koha pealt karistuslöök.
23:53
Mikk Hendrik Kelder:  Aga sellest ei tule siiski mitte midagi.
23:54
Mikk Hendrik Kelder:  Ja kõlas ka lõpuvile! Pjunik esines südikalt, kuid Slovan omas terve mängu vältel paremaid võimalusi, kasutades neist mõned ka lõpus edukalt ära.