Teisipäev, 1. november 2022
21:37
Otto Kase:  Tere õhtupoolikut kõigile! Peagi saab alguse selle hooaja eelviimane Meistrite liiga alagrupiõhtu, kui lõppseis selgub nii A-, C- kui ka D-alagrupis. Võite julgelt siia ka oma arvamused kirja panna: kas Tottenham saab edasi, kas Liverpool teeb Napolile eelmise korra eest tagasi ja kas Müncheni Bayern laguneb kodus Interi vastu?
21:40
Otto Kase:  Esimena selgus täna B-alagrupi lõplik olukord: just praegu lõppesid Leverkuseni - Club Brugge ja Porto - Atletico Madridi duellid ning kui esimene kulmineerus väravateta viigiga, siis teises alistas Porto hispaanlased ning kerkis tabeli esimeseks. Pikemalt saate nende mängude kohta juba peagi lugeda!
21:42
Otto Kase:  Proovin täna - nagu ikka - hoida silma peal kõikidel mängudel. Võib-olla pisut suurema tähelepanu all on Liverpooli ja Napoli ning Marseille ja Tottenhami duellid, kuid ükski matš täitsa kajastamata ei jää (ausõna!).
21:43
Otto Kase:  Hakkan teile siia ka koosseise lisama, et te ikka teaks, kes ja kus platsile jooksevad.
21:43
Otto Kase:  Liverpool - Napoli:
21:45
Otto Kase:  Marseile - Tottenham:

21:45
Leverkusen ja Club Brüggue jäi 0:0 ja Atletico kaotas et mis tabliseis siia nüüd jäi
21:48
Otto Kase:  Kuigi näiteks Sofascore ütleb mulle, et Atletico jäi kolmandaks, siis tegelikult peaksid nad ikkagi viimased olema. Punkte on neil sama palju ning väravatevahe ka sama, ent esimesena vaadatakse sootuks omavaheliste matšide seisu ning sealt teenis Leverkusen neli punkti ning Atletico ainult ühe. Seega Diego Simeone mängumehi me Euroopas sel hooajal enam ei näe!
21:49
Otto Kase:  Bayern - Inter:

21:51
Otto Kase:  Sporting - Frankfurdi Eintracht:
21:51
Kahju Atleticost, aga ma ei saa aru, miks Simone ei vallandata, tema aeg ammu läbi Atleticos kahjuks
21:51
Otto Kase:  Vot ei oska öelda jah, kaua on ta seal olnud küll. Teisalt iga paari aasta tagant on ju liiga või mõni karikas ikka võidetud ka ju?
21:53
Otto Kase:  Plzen - Barcelona:

21:54
Otto Kase: Rangers - Ajax:

21:55
Aga ennustan nüüd tulevaste mänge Tottenham võidab 2:1 Marsiellet , Sporting 2:0 Frankfurti ja Liverpool 2:2 Napoli ja viik siis
21:56
Otto Kase:  Ausalt öeldes on mul suhteliselt samasugused pakkumised! Okei, alati võiks lüüa rohkem väravaid, aga sellised seisud täitsa realistlikud.
21:57
Otto Kase:  Nii, aga mehed hakkavad mängudes väljakule jalutama.
22:00
Otto Kase:  Kohtuniku vile on kõlanud, läksime!
22:01
Külastaja Bilbosamakas kommentaar
Jõudu Otto! Mahe vuti õhtu tulemas. Kahju ainult, et kedagi niivõrd suurt mängu nagu Bayern-Inter, ei leitud kommenteerima. Mia San Mia!
22:02
Otto Kase:  Jõudu tarvis! Eks ta omapärane jah, et sellises suures matšis on reaalsuses mängus ainult au.
22:02
Külastaja Mm kommentaar
kuid ükski matš täitsa kajastamata ei jää (ausõna!). Poolik töö teil kui esimesed kaks mängu kajastamta lives
22:03
Otto Kase:  Minu paha! Mõtlesin enne, et ühtegi kell 22 algavat mängu ei jäta ma kajastamata.
22:03
Otto Kase:  Aga võin mängude kohta nii palju öelda, et Napoli pallivõlur Hvitša Kvaratshelia tegi juba Trent Alexander-Arnoldile jalgevahelt.
22:04
Otto Kase:  Marseille'is sai kodutiim kolmandal minutil supervõimaluse, kuid Alexis Sancheze pealöök põrkas napilt raamidest mööda.
22:06
Otto Kase:  Värav Õhtu esimene värav olemas! Ajax mängis end ilusasti rünnakule ning Steven Berghuis pettis ära nii väravavahi kui ka kaitsjad ja lükkas palli kindlalt võrku - Rangers 0, Ajax 1.
22:08
Otto Kase:  Värav Barcelonalgi väravatearve avatud! Lööjaks Sofascore'i andmetel keskkaitsjana mängiv Marcos Alonso ehk Plzen 0, Barcelona 1!
22:08
Napoli põhi koosseisuga väljas?
22:10
Otto Kase:  Keeruline öelda, mis on Napoli põhikoosseis. Parimad mehed on suures plaanis platsil (Kvaratshelia, Osimhen, Lobotka, Anguissa, Di Lorenzo, Kim), kuid näiteks Zielinski praegu pingil.
22:11
Otto Kase:  Marseille'is pidi kodutiim tegema 10. minutil keskkaitses vahetuse: Eric Bailly vigastuse tõttu platsilt ära ning Samuel Gigot sai tema asemel väljakule.
22:16
Otto Kase:  Kuna olen hetkel kõige rohkem Liverpooli - Napoli mängu vaadanud, siis võin öelda, et sealne olukord on neutraalsele fännile päris kaunis: mõlemad ründavad kordamööda ning võimalusi tekib hulgim.
22:16
Otto Kase:  Ai, tundub, et Kvaratshelia tegi pisut oma käele viga. Õnneks vist midagi liiga hullu polnud.
22:18
Otto Kase:  Salah'lt ohtlik tsenderdus Napoli trahvikasti, kuid tiimikaaslased ei saanud egiptlase ideest aru.
22:22
Otto Kase:  Marseille'i mängust saan öelda nii palju, et seal on pigem ründavamaks osapooleks kodutiim. Alexis Sanchez (kes ei pruugi just kõige tulisem Tottenhami fänn olla) on näiteks juba päris mitu pealelööki teinud.
22:23
Otto Kase:  Marseille'is oli muideks enne mängu selline olukord.
22:25
Otto Kase:  Ai-ai-ai! Tottenhami ja Lõuna-Korea suur staar Heung-min Son sai valusa paugu vastu nägu. Tundus, et sai ka nina veriseks.
22:25
Saksamaal teeb Bayern nii hullu survet, et Inter püsib napilt koos. Napilt aga kindlalt!
22:28
Otto Kase:  Tänusõnad meie (mitteametlikule) Bayern-Inter mängu korrespondendile! Vaatasin ise ka nüüd, et sakslastel rohkem pealööke ja ka pallivaldamist.
22:29
Otto Kase:  Oi, aga see on tõesti paha uudis nüüd. Son tuigub ikka päris vaevaliselt väljakult minema ning see näeb täitsa paha välja. Väga-väga loodame, et MM-iks paraneb mees ikka ära.
22:29
Ja kõige selle jutu peale oli Interil mängu parim moment just. Loodame, et kui ise ei löö, siis lüüakse sulle, peab ka antud kohtumises paika
22:30
Otto Kase:  Alex Meretilt hea tõrje 29. minutil! Liverpool tormas vasturünnakule ning Thiago lajatas palli kaugelt värava suunas, ent kollkiiper tõrjus selle nurgalöögiks.
22:31
Otto Kase:  Värav A-alagrupis löödi aga teises mängus teine värav: autoriks Mohammed Kudus. Rangers 0, Ajax 2.
22:31
Otto Kase:  Samaaegselt vuhises Curtis Jonesi pealöök napilt raamidest üle. Liverpool surub!
22:33
Otto Kase: Värav Baierimaal on samuti väravaarve avatud! Nurgalöök lendas kasti ning end oma valvurist vabaks mänginud Pavard lõi raskusteta palli võrku - Bayern 1, Inter 0.
22:33
Otto Kase: Vahetus Aga jah, kinnitan nüüd selle ka ära, et Son vahetati välja. Tema asemel sekkus matši Yves Bissouma.
22:34
Otto Kase:  Milline supertõrje! Marseille sai väga heast kohast pealelöögile, aga prantslasest kollkiiper sirutas ning päästis omad kaotusseisust.
22:35
Külastaja parnakas kommentaar
sportingu nuno santos viidi kanderaamil minema, ise ei nainud, aga tundus nagu acl
22:36
Otto Kase:  Ai-ai, selliseid asju küll kohe üldse tänasesse õhtusse ei tahtnud ... Soovime siit Euroopa teisest otsast Santosele kiiret paranemist!
22:37
Otto Kase: Hoiatus Liverpooli mängijatele on vist täna antud luba jõuliselt mängida. Nüüd lendas Konate lohakalt Lobotkale sisse ning teenis matši esimese kollase.
22:37
Otto Kase:  Umbes kümme minutit veel esimest poolaega mängida.
22:43
Otto Kase:  Värav Õhtu esimene tabamus D-alagrupis löödud! 39. minutit möödunud ning Arthur Gomes lajatas palli Frankfurdi väravavõrku. Sporting 1, Eintracht 0.
22:43
sporting peal
22:44
Otto Kase:  Läks pisut kauem teatamisega aega, kuna proovisin väravat Viaplayst vaadata. Millegipärast mul aga ei hakanud videopilt üldse tööle ehk kahjuks ei oska täpselt öelda, millise väravaga oli tegemist.
22:46
Otto Kase:  Värav Vahepeal ka Barcelona oma õhtu teise värava löönud. Autoriks ääreründaja Ferran Torres. Plzen 0, Barcelona 2.
22:46
Allianz arenal mängupilt ühtlustunud, pull lahtine jalka.
22:49
Otto Kase:  Värav Ja enam Lloris ei päästnud! Chancel Mbemba kerkis hästi kõrgele ning koksas palli täpselt alumisse nurka. Marseille 1, Tottenham 0.
22:49
Otto Kase:  Mitmes mängus kõlanud ka poolajavile, kuid Marseille'is anti kokku lausa seitse lisaminutit.
22:52
Hetkel siis Sporting ja Mariselle edasi siis ja
22:53
Otto Kase:  Just nii. Hetkel Sporting esimene (10 punkti), Marseille teine (9), Tottenham kolmas (8) ja Frankfurdi Eintracht (7) oleks eurosarjadest väljas.
22:53
Otto Kase:  Oi, kui hea kauglöök Harry Kane'ilt! Pall lendas päris ohtlikult lati alla, ent Pau Lopez tõrjus nahkkera raamidest üle.
22:54
Otto Kase:  Aga nüüd kõlas ka siin matšis poolajavile ehk teeme ka meie väikese pausikese.
22:57
Otto Kase:  Kiire kokkuvõte tabeliseisudest ka. A-alagrupis on Ajax kindlalt kolmandat kohta võtmas, teises matšis oli võimalusi nii Liverpoolil kui ka Napolil, kuid kumbki väravaarvet avada ei suutnud. C-alagrupis juhib Barcelona tšehhide vastu 2:0 ning Müncheni Bayern on saamas oma kuuendat võitu. D-alagrupis on seis endiselt väga tasavägine, kuid kuna Marseille lõi viimasel hetkel Tottenhamile ühe ära (britid mängisid väga kaitsvalt), siis võib teisel poolajal oodata veelgi lahtisemat mängu.
22:57
tuli nagu kross kasti ja gomez kuidagi vv alt sai palli vorku
23:06
Otto Kase:  Jäin ise Marseille - Tottenhami mängu peale ning unustasin seetõttu ära, et teistes kohtumistes algas uus poolaeg pisut varem. Igatahes on nüüd igas matšis peale selle ühes kohtunike vile kõlanud ehk läksime taas!
23:08
Otto Kase:  Milano Inter sai palli Sven Ulreichist mööda, kuid sakslased mängisid kavalalt suluseisuga ehk pooled Interi mehed olid karistuslöögi ajal suluseisus. Sealjuures ka palli väravasse toimetanud pallur.
23:08
Millal Meistrite liiga ja Euroopa liiga loos tuleb?
23:09
Otto Kase:  Peaks tulema järgmisel esmaspäeval.
23:11
Otto Kase:  Värav Napoli läheb Liverpooli vastu juhtima!! Pall lendas karistuslöögist trahvikasti ning noor Leo Östigaard pani palli peaga võrku!
23:11
Otto Kase:  Aga ei tasu liiga vara hõisata ... mees võis olla pisukeses suluseisus.
23:13
Otto Kase:  Värav Värav Vahepeal on ka Tšehhis kaks väravat löödud. Esiteks lõi Plzeni mängumees Tomaš Chory penaltist omade auvärava, kuid kolm minutit hiljem lõi Ferran Torres enda teise. Plzen 1, Barcelona 3.
23:14
Otto Kase:  Aga Östigard jäigi väravast ilma! Pikk-pikk VAR-i ülevaatamine selgitas lõpuks välja, et norralane oli siiski suluseisus. Seis seega ikkagi 0:0.
23:16
Otto Kase:  Ajax sai korraks tablool näha ka 3:0 seisu, kuid Šotimaal tehti videokohtuniku abil otsus kärmelt ära ning Mohammed Kudus jäeti väravast ilma.
23:18
Otto Kase:  Napoli oli lähedal! Osimhen tsenderdas palli kasti ning Hvitša Kvaratshelia lendas Alissoni jalge ette. Brasiillane pisut pudistas ka, kuid punasärkide õnneks väravat ei tulnud.
23:19
Otto Kase:  Värav Tottenham lõi värava tagasi!! Kaugelt tulnud karistuslöök lendas otse Clement Lenglet pea peale ning mees lõi tabloole viigiseisu. Marseille 1, Tottenham 1.
23:20
Otto Kase:  Hetkeseisul siis tõuseks Tottenham ise teiseks ning Marseille langeks kolmandaks.
23:22
Otto Kase:  Värav Plzen ei tee Barcelona elu ikka sugugi lihtsaks: Tomaš Chory lõi oma õhtu teise ning vahe on taas üheväravaline! Plzen 2, Barcelona 3.
23:22
pennal frankfurtile
23:23
Otto Kase:  Värav Ja tõepoolest. Frankfurt sai penalti ning Daichi Kamada lõi selle ka sisse. Sporting 1, Frankfurt 1.
23:23
Otto Kase:  Nüüd taastub siis matšieelne seis ehk Tottenham tabeliliidriks, Sporting teiseks, Frankfurt kolmandaks ja Marseille oleks audis.
23:27
Otto Kase: Vahetus Napoli teeb oma esimese vangerduse: Politano läheb välja ning Lozano tuleb platsile.
23:28
Otto Kase:  Inglismaal toimuvas mängus on Napoli saanud viimastel minutitel päris palju rünnata, kuid siiamaani on Liverpool vastu pidanud.
23:29
Otto Kase:  Harry Kane lükkas palli teist korda võrku, kuid mees oli söödu hetkel ikka väga selges suluseisus.
23:29
Otto Kase:  Vahetus Liverpool toob väljakule suvel ostetud Darwin Nunezi. Puhkama saab Curtis Jones.
23:33
Otto Kase:  Värav Tšehhimaal oli nüüd Barcelona kord lüüa: autoriks 19-aastane Pablo Torre. Plzen 2, Barcelona 4.
23:34
Otto Kase:  Värav Ja Frankfurdi Eintracht on teinud edukalt kaotusseisust eduseisu! Randal Kolo Muani lõi 72. minutil omade teise ning hetkeseisul tõstab see tabamus Frankfurdi alagrupi liidriks. Sporting 1, Frankfurt 2.
23:35
Otto Kase:  Värav Ja värava sai ka kirja Eric Maxim Choupo-Moting. Tundub, et Milano Inter sakslaste vastu siiski ei saa. Bayern 2, Inter 0.
23:35
Külastaja Bilbosamaks kommentaar
Chupo vajutas täiest südamest täiega risti! Bayern 2:0 Inter
23:39
Otto Kase:  Nüüd jälle Liverpool pisut initsiatiivi endale saanud! Trent Alexander-Arnold sai kaks korda värava suunas paugutada ning lõpuks proovis ka Mohamed Salah, kuid Alex Meret püüdis palli kinni ning lõpetas vastaste rünnaku.
23:40
Otto Kase:  Vahetus Kvaratshelia täna väravat kirja ei saanud! Temaga koos läheb välja Stanislav Lobotka. Asemele tulevad Elmas ja Zielinski ehk Napoli tegi ühe ründava suunitlusega vangerduse.
23:43
Otto Kase:  Värav Olemas!! Liverpool läheb 85. minutil Napoli vastu juhtima! Pall lendas nurgalöögist kasti ning kui Nunezi pealöök (vist) hoiti napilt väravast väljas, siis Salah lennutas kindlalt palli väravajoonest üle.
23:46
Otto Kase:  Värav Glasgow' Rangers lõi oma alagrupivooru teise värava! James Tavernieri penalti tegi kaotusseisu minimaalseks. Kas veel on šotlastel võimalus üks punkt saada? Rangers 1, Ajax 2.
23:48
Otto Kase:  Värav Ajax ei lasknud vastastel liiga palju rõõmustada: Francisco Conceicao tuli mängu ning lõi juba järgmisel minutil kohtumise neljanda kolli.
23:49
Otto Kase:  Liverpoolis näeme lausa seitset lisaminutit!
23:52
Otto Kase:  Oi-oi-oi, kui lähedal Liverpool oma teisele oli! Nunez pani terava söödu värava eest läbi, kuid Östigard tegi superpuute ja jättis Salah teise väravata.
23:52
Otto Kase:  Ja ka Marseille'i oli väga-väga lähedal, kuid valgesärkidel ei õnnestunud pall võrku panna.
23:56
Hea töö Otto! Bye!
23:56
Otto Kase:  Tänud! Head õhtut!
23:58
Otto Kase:  Värav Ja Darwin Nunez sai millimeetritega oma värava siiski kätte! Pall lendas nurgalöögist van Dijkile, kes selle Meret kõhtu lennutas ning itaallane pudistas selle maha. Nahkkera hakkas põrkama ka värava suunas ja viimasel hetkel pani jala vahele Nunez. Esialgu vilistati uruguaylasele ka suluseis, kuid videokohtuniku abiga anti värav siiski ära. Liverpool 2, Napoli 0.
00:00
Otto Kase:  Sellega teenis ka Napoli oma hooaja esimese kaotuse ehk viie tippliiga peale on veel ainult PSG nulli kaotusega. Liverpool tabeli esimeseks siiski ei tõusnud, kuna avamängus jäädi pisut suurema väravate arvuga itaallastele alla.
00:01
Otto Kase:  Värav Ja ka õhtu viimane duell lõppes väravaga, kui Pierre-Emile Hojbjerg lõpetas Tottenhami vasturünnaku väravaga ning viis mehed alagrupivõitjatena kaheksandikfinaali!
00:02
Otto Kase:  Sellega tänane jalgpalliõhtu ka lõppes! Lugege kas täna või homme mängude järelkaja ning ühe mängu pikemat ülevaadet. Mina tänan! Head ööd!