Kolmapäev, 2. november 2022
21:42
Kristjan Remmelkoor:  Tere, peagi algavad samaaegselt Meistrite liiga hooaja kuus kõige viimast alagrupimängu. 15 edasipääsejat on juba selged. Teadmata on veel see, kas 16. edasipääseja on Milan või Salzburg. Milanile piisaks kodus viigist.
21:43
Kristjan Remmelkoor:  Aga selles tekstilaivis hoian silma peal kõigi kuue mängu olulisematel sündmustel, hiljem saate Soccernetist lugeda Milani ja Salzburgi kohtumise pikemat ülevaadet.
21:43
Kristjan Remmelkoor:
21:43
21:44
Kristjan Remmelkoor:  Sellised on Milani ja Salzburgi põhikoosseisud.
21:49
Ennustan Milan võidab 2:1 Salzburgi
21:57
Kristjan Remmelkoor:  H-alagrupis konkureerivad PSG ja Benfica täna esikoha pärast. G-grupis ei saa enam ükski koht muutuda: Manchester City lõpetab esimesena, Dortmund teisena, Sevilla kolmandana ja Kopenhaagen neljandana.
22:00
Kristjan Remmelkoor:  Kõlavad mängude avaviled!
22:01
Külastaja parnakas kommentaar
enamus fifa ultimate teami mangijaid ootavad tana milani voitu, ma pakun
22:02
Kristjan Remmelkoor:  Salzburg pani esimesel minutil pika audiviske Milani karistusalasse, pall klaariti ära.
22:05
Kristjan Remmelkoor:  Palmer (Manchester City) pääses karistusalast löögile, kuid tulistas üle.
22:05
Kristjan Remmelkoor:  Milani kapten Theo Hernandez tabas posti! Milan oli skoori avamisele lähedal.
22:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav Esimese meeskonnana skooris Zagrebi Dinamo, kes läks võõrsil Chelsea vastu juhtima!
22:09
Kristjan Remmelkoor:  Petkovic oli see, kes 7. minutil peaga mõnelt meetrilt skooris.
22:10
Kristjan Remmelkoor: Paremalt äärelt anti värava eel tsenderdus, Azpilicueta ja Ademi õhuvõitlusest põrkas pall Petkovicile ette.
22:11
Kristjan Remmelkoor:  Goncalo Ramos (Benfica) tabas üheksandal minutil posti.
22:11
Külastaja Juss kommentaar
Ac Milan kaotab 5-0
22:14
Kristjan Remmelkoor:  Kobel pidi Dortmundi supertõrjega päästma. Tõi hüppelt ühe käega posti äärest välja Bardghji pealöögi.
22:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav Värav PSG ja Milan skoorisid!
22:16
Kristjan Remmelkoor:  Milanil lõi 14. minutil Giroud peaga Tonali nurgalöögist alla nurka.
22:18
Kristjan Remmelkoor:  PSG-l lõi Mbappe 13. minutil 20 meetrilt postipõrkega madala löögi väravasse. Söödu sai ta Messilt, konksutas siis veidi palliga mitme Juventuse mehe vahel ja pani löögi teele.
22:18
Kristjan Remmelkoor:  Värav Chelsea viigistas Zagrebi vastu, värav Sterlingult!
22:20
Kristjan Remmelkoor:  18. minutil. Aubameyang andis kastis kannasöödu, Sterling tegi paar puudet ja lõi siis alla tagumisse nurka.
22:20
Kristjan Remmelkoor:  Värav Benfica läks Maccabi vastu juhtima! Goncalo Ramos skooris 20. minutil.
22:21
Külastaja Kas kommentaar
Kas Psg fännid laulavad putin huilo?
22:23
Kristjan Remmelkoor:  Kõrge pall riputati karistusalasse, Otamendi suunas selle peaga keskele ja Ramos lõi peaga alla nurka.
22:24
Külastaja H kommentaar
Benfica peab võitma päris suurelt et esikoha napsata
22:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav 23. minutil läks Dortmund 1:0 Kopenhaageni vastu ette, Hazard värava autoriks!
22:27
Kristjan Remmelkoor:  Passlack tegi paremal äärel Dortmundi väravale suurepärase eeltöö, Hazard sai kastis palli omaks võtta ja lõi tugevalt keskele. VAR vaatas üle, et ega pall Passlacki tsenderduse eel üle otsajoone ei käinud, aga kõik oli määrustepärane.
22:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav Chery realiseeris 26. minutil penalti, nii et Maccabi viigistas Benfica vastu!
22:30
Kristjan Remmelkoor: Tsenderdus tabas karistusalas Bahi kätt, VAR-i abil määrati penalti, mille Chery lõi tugevalt posti kõrvale.
22:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav Värav Sevilla avas City vastu skoori ja Chelsea läks Zagrebi vastu 2:1 juhtima! Väravaid tuleb täna kiires tempos.
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Rafa Mir skooris Sevilla meestest nurgalöögi olukorras, lüües peaga palli täpselt tagumise posti kõrvale küljevõrku. Nurgalöögi andis Isco.
22:32
Vahepeal lõi giroud teise aga var võttis suluseisu
22:35
Kristjan Remmelkoor: Chelsea eest skooris Zakaria, tugeva madala löögiga umbes 14 meetrilt. Eeltöö tegi paremal Mount.
22:36
Kristjan Remmelkoor:  Giroud' värav jah tühistati suluseisu tõttu, ta jõudis muidu Hernandeze löögi järel esimesena puurivahist tagasipõrganud pallini.
22:40
Eeldan, et Eesti koondise nimekiri tuleb lâhiajal? Mäng Lâtiga peaks olema ülejärgmisel kolmapäeval ...
22:40
Kristjan Remmelkoor:  Värav Juventus lõi PSG vastu 1:1 viigivärava! Bonucci 39. minutil.
22:42
Kristjan Remmelkoor:  Locatelli tsenderdas, Cuadrado suunas peaga värava ette ja Bonucci sahistas mõnelt meetrilt võrku.
22:43
Kristjan Remmelkoor:  Värav Kopengaahen viigistas Dortmundi vastu! Haraldsson skooris 41. minutil.
22:44
Kristjan Remmelkoor:  Claesson andis karistusala vasakust servast söödu ja Haraldsson lõi alla tagumisse nurka.
22:46
Son läheb operatsioonile kus ta eile vasta nägu sai, kahju
22:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed poolajad on lõppenud: Milan - Salzburg 1:0, Chelsea - Zagreb 2:1, Kopenhaagen - Dortmund 1:1, City - Sevilla 0:1, Juventus - PSG 1:1, Maccabi - Benfica 1:1.

Kõik tiimid seega skoorinud peale Salzburgi ja Manchester City.
22:51
Kristjan Remmelkoor: Kui mängud praeguste seisudega lõppeksid, oleksid tabeliseisud sellised:

E: Chelsea 13, Milan 10, Salzburg 6, Zagreb 4.
G: City 11, Dortmund 9, Sevilla 8, Kopenhaagen 3.
H: PSG 12, Benfica 12, Juventus 4, Maccabi 4.
22:54
Kristjan Remmelkoor: Milan - Salzburg mängus olid avapoolajal pealelöögid 9:7 (nendest raamide vahele 3:3), nurgalöögid 1:2, pallivaldamisprotsent 46:54.
23:03
Kristjan Remmelkoor:  Teised poolajad järjest algavad!
23:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav Milan lõi kohe 46. minutil 2:0! Rebic tsenderdas paremalt äärelt, Giroud andis peaga väravasöödu ja Krunic lõi peaga alla nurka.
23:07
Milaaaan 2 0
23:07
Kristjan Remmelkoor:  Salzburgil oleks nüüd vaja vähemalt kolm väravat lüüa, et Milani asemel edasi pääseda.
23:09
Kristjan Remmelkoor:  49. minutil pidi Chelsea väravavaht Mendy tegema hea tõrje, Sutalo pääses nurgalöögist peaga löögile.
23:09
Nüüd Milanil tehtud ka ja edasipääs tagatud
23:12
Kristjan Remmelkoor:  Värav Manchester City viigistas Sevilla vastu! Lewis 52. minutil, seis nüüd 1:1.
23:14
Kristjan Remmelkoor:  Alvarez andis hea läbisöödu ja 17-aastane Meistrite liiga debütant Lewis tulistas lati alla.
23:15
Kristjan Remmelkoor:  Kuuest mängust neljas nüüd seis 1:1.
23:15
Kristjan Remmelkoor:  Ja 12 tiimist 11 on skoorinud, Salzburg veel ainsana väravata.
23:17
Kristjan Remmelkoor:  Värav 57. minutil lõi Giroud oma õhtu teise värava ja Milan juhib Salzburgi vastu juba 3:0!
23:18
Kristjan Remmelkoor:  Leao purjetas palliga pikalt - üheltpoolt karistusala teiselepoole - ning andis siis madala tsenderduse, mida Salzburgi kaitsjad ei suutnud klaarida, Giroud skooris lähedalt ühe jalapuutega.
23:19
Kristjan Remmelkoor: Värav  Musa viis 59. minutil Benfica 2:1 Maccabi vastu juhtima ja praeguse seisuga ka alagrupi liidriks!
23:21
Kristjan Remmelkoor:  Bah tsenderdas paremalt äärelt, Musa jooksis õigeaegselt esiposti juurde ja lõi peaga ära.
23:25
Kristjan Remmelkoor:  Sergio Ramos (PSG) lõi kaugelt, Szczesny korraks pillas, aga siis püüdis.
23:26
Kristjan Remmelkoor:  Leao tulistas 66. minutil latti! Milani neljas värav oli lähedal.
23:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav 69. minutil läheb PSG Juventuse vastu 2:1 juhtima! Nuno Mendes sai Mbappelt söödu ning murdis vasakult äärelt kasti ja lõi tagumisse küljevõrku.
23:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav Grimaldo viis samal minutil Benfica 3:1 Maccabi vastu juhtima!
23:30
Kristjan Remmelkoor:  Grimaldo skooris otse karistuslöögist, üle müüri.
23:32
Kristjan Remmelkoor: Värav  Rafa Silva lõi 73. minutil Benfica neljanda! Ühe puutega Nerese väga heast eeltööst.
23:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav Alvarez viis 73. minutil City 2:1 Sevilla vastu ette!
23:36
Kristjan Remmelkoor:  De Bruyne andis suurepärase läbisöödu, keskelt läbi pääsenud Alvarez mängis palli väravavahist kõrvale ja lõi lati alla.
23:36
Kristjan Remmelkoor:  Locatelli (Juventus) lõi värava, mis tühistati suluseisu tõttu.
23:36
Kas benfical piisab grupivõiduks, kui peaks lööma 2 veel ja psg juve jääb 2 1
23:39
Kristjan Remmelkoor:  Siis oleksid nii omavahelised mängud, väravate vahe kui ka löödud väravad võrdsed, ma polegi uurinud, kes sel juhul grupi võidaks.
23:41
Kui psg jubve lõppeb 2-1 ja benfica peaks võitma 6 -1 siis oleks pati seis ja punkte sama löödud ja lastud väravad sama ja omavahelised mängud mõlemad viigis
23:41
Kristjan Remmelkoor:  Kiire otsing ütles, et siis loeksid kõikides alagrupimängudes võõrsil löödud väravad.
23:42
Kristjan Remmelkoor:  Ja siis peaks Benfica alagrupi võitma.
23:43
Kristjan Remmelkoor:  Värav Aga Manchester City läks Sevilla vastu 3:1 juhtima!
23:44
Kristjan Remmelkoor:  Alvarez sai ühe värava kõrvale täna kirja oma teise resultatiivse söödu (ta võttis kõrge pressinguga vastastelt palli ära), Mahrez skooris.
23:45
Kristjan Remmelkoor:  Mahrez võttis ühe puutega palli omaks ja teisega lõi 15 meetrilt üles nurka.
23:45
Kiire kontroll itab jah et oleks 9-6 benficale
23:46
Benfica võiks küll grupi võita ja play offis näeks äkki psg -bayern /real/ city
23:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav Benfica lõi kahest puuduolevast väravast ühe 88. minutil ära! 5:1 juhivad.
23:48
Kristjan Remmelkoor:  Henrique Araujo suskas ära, ühe puutega Bahi söödust.
23:48
Aega jääb väheks et 1 lüüa
23:50
Kristjan Remmelkoor:  Värav Junior Messias lõi 90+1. minutil Milani 4:0 ette!
23:52
Kristjan Remmelkoor:  Sai Giroud'lt söödu, vedas palli paremalt äärelt kasti ja lõi tagumisse kõljevõrku ära.
23:52
Kristjan Remmelkoor:  Värav Benfica lõigi 90+2. minutil 6:1!!
23:53
USKUMATTTTTU BENFICAAAAA
23:53
BENFICAAAA 6 -1 🤯🤯🤯🤯🤯
23:54
Kristjan Remmelkoor:  Joao Mario tulistas kauglöögi alla nurka.
23:55
Mils neymar eimängi täna. Pole isegi kooseisus
23:55
Kristjan Remmelkoor:  Neymar ei mänginud kogunenud kollaste kaartide tõttu.
23:56
Kristjan Remmelkoor: Aga viimased Meistrite liiga alagrupimängud on nüüd lõppenud!
23:57
Kristjan Remmelkoor:  Lõppseisud: Milan - Salzburg 4:0, Chelsea - Zagreb 2:1, Kopenhaagen - Dortmund 1:1, Juventus - PSG 1:2, Maccabi - Benfica 1:6, City - Sevilla 3:1.
23:59
Kristjan Remmelkoor:  Kõige märkimisväärsem sündmus oli siis see, et Benfica haaras 6:1 võiduga alagrupis PSG ees esikoha, võrdse punktide arvu ja väravate vahe juures sai määravaks võõrsil löödud väravate hulk.
23:59
Kristjan Remmelkoor:  Viimase kaheksandikfinaal-pääsme võttis endale väga kindlalt Milan, alistades Salzburgi 4:0, kuigi oleks piisanud ka viigist.
00:00
Külastaja X kommentaar
See rekord, et kaks Portugali klubi võidavad oma grupi Meistrite liigas?
00:02
Kristjan Remmelkoor:  Lõplikud punktiseisud:

G: City 14, Dortmund 9, Sevilla 5, Kopenhaagen 3.
H: Benfica 14, PSG 14, Juventus 3, Maccabi 3.

00:06
Kristjan Remmelkoor:  Seega kõik 16 Meistrite liiga kaheksandikfinalisti: Napoli, Liverpool, Porto, Club Brugge, Bayern, Inter, Tottenham, Eintracht, Chelsea, Milan, Real Madrid, Leipzig, Manchester City, Dortmund, Benfica, PSG.

Kaheksandikfinaalis 4 klubi Inglismaalt, 4 Saksamaalt, 3 Itaaliast, 2 Portugalist, 1 Hispaaniast, 1 Prantsusmaalt, 1 Belgiast.