Teisipäev, 7. märts 2023
17:51
Mikk Hendrik Kelder: Tervitused! FC Kuressaare ja Harju JK Laagri vaheline Premium liiga kohtumine on Kuressaare kunstmurustaadionil vähem kui 10 minuti pärast hakkamas.
17:54
Mikk Hendrik Kelder: Koosseisudest nii palju, et kodumeeskonna alustajad läksid eelvaates täismahus täppi. Harju puhul on aga muudatusi mitmeid, sest Reinhard Reimaa asemel saab vasakul äärekaitses proovida mängukeelu alt vabanenud Andres Järve, keskväljal alustab taas Usalifa Jose Indi, äärtel on kohad sisse võtnud Kaarel Usta ja Roman Sobtšenko ning ees saab uue võimaluse Taaniel Usta.
17:54
Külastaja MNa kommentaar
Kuressaares täna jälle päris "mõnus" tuul ja mingit paska sajab ka alla.
17:56
Mikk Hendrik Kelder: Matši peakohtunik on Kristjan-Eric Lääne, keda assisteerivad äärtel Neeme Neemlaid ja Lauri Salei. Neljas õigusemõistja on Roman Daniljuk. Videoruumis toimetavad Kristo Tohver ja Sander Saga.
17:58
Mikk Hendrik Kelder: Olgu veel kord mainitud, et Kuresaare avavooru kohtumine Tammekaga jäi ilmastikuolude tõttu laupäeval ära. Seega on täna saarlaste jaoks uus võimalus kodus hooaeg avada (ja loodetavasti mäng ka lõpuni pidada).
17:58
Külastaja R kommentaar
Tehke ülekande heli korda palun.
17:58
Külastaja ff kommentaar
Pohlaku mikker tehke korda, pläriseb mõnusalt
17:59
Mikk Hendrik Kelder: Meeskonnad on platsil, pooled on loositud ja kohe saame mänguga alustada. Mikrofonidega seotud info on edasi antud.
18:00
Mikk Hendrik Kelder: Avavile!
18:01
Külastaja vigastus kommentaar
krt see kuressaare kunstmuru mäng näeb ülekandest nii vastikult halb välja. nagu tõeline külaliiga. kas tõesti ei ole võimalik kaameraid teisele poole sättida. näeks natukenegi tõsiselt võetav cälja
18:02
Mikk Hendrik Kelder: Kuressaare saadab esimese palli karistusalasse karistuslöögi järgselt, aga mingit ohtu see uustulnuka Harju väravale ei kujuta.
18:03
Külastaja Dfghj kommentaar
Jube pime tundub platsil olevat
18:05
Mikk Hendrik Kelder: Esimesed viis minutit on kulgenud võitluslikult, aga rabedalt ja suuremate võimalusteta. Eks mängib selles kõiges rolli ka kurikuulus Saaremaa tuul.
18:08
Mikk Hendrik Kelder: Kaarel Usta läheb löögile, aga selgelt väravast mööda. Enne seda sai väljaku teises otsas üritada Liit, aga ka sellest olukorrast ei tulnud midagi ülemäära ohtlikku.
18:08
Külastaja Rivo kommentaar
Krt mis udukogu peab vaatama
18:08
Külastaja lisaks vigastusele kommentaar
kõige hullem mu arust ei ole isegi see, et taustal on mingid angaarid. Kõige hullem on see valgustus. Sellest ma küll aru ei saa kuidas on nõuetekohane mängida toalambi valgusel telemängu
18:09
Mikk Hendrik Kelder: Lepik pöörab karistusalas kenasti vastase pealt maha, aga tema löök blokeeritakse. Jätkuolukorras keerutab Kuressaare pikalt karistusala ümber, aga seda märkimisväärsete tulemusteta.
18:09
Külastaja Mk 104 kommentaar
Harjul oli täna mängule ja on mängult tagasi lühem tee. Kui koduvõistkonnal.🤔
18:12
Mikk Hendrik Kelder: Veeringu jala alt läheb pall ohtlikult läbi, aga kurss on pigem väravast mööda ja ka Karofeld on valvel.
18:12
Külastaja küünal kommentaar
pime on ju, väga pime on
18:13
Külastaja Ee kommentaar
Mis jalgpall see on? Pikk ette ja ise järele
18:14
Mikk Hendrik Kelder: Liit teenib nüüd nurgalipu ja karistusala vahel ohtlikust kohast karistuslöögi. Palli taha asub Laht.
18:15
Mikk Hendrik Kelder: Veering saab olukorrajärgselt ka vabalt löögile, aga Baturins on valvel ja tõrjub palli nurgalöögiks.
18:15
Külastaja Dfghj kommentaar
Krt silm kohe puhkab. Mehed arenevad mühinal sellistes tingimustes sellist mängu mängides
18:16
Mikk Hendrik Kelder: Nurgalöögist saab keegi Kure meestest pea ka vahele, aga üritus on suurema tugevuse ja täpsuseta ning Baturins nopib palli.
18:16
Külastaja ee kommentaar
Mingeid laternaid ei panda põlema või pealampidega läheb varsti edasi?
18:17
Külastaja ee kommentaar
Järva on Paides ka olnud, kommentaatoritele teadmiseks
18:18
Külastaja Küsimus kommentaar
Kurja küll ei taha Kongole liiga teha aga reaalselt Kongos on ka paremad tingimused, päris kurb.
18:18
Mikk Hendrik Kelder: Dõmov annab kaugelt tuld, aga tegu on selgelt liiga optimistliku üritusega ja pall maandub väravast kaugel eemal.
18:21
Mikk Hendrik Kelder: Supervõimalus Kurel! Liit leiab hea sööduga Männilaane, kes annab palli omakorda karistusalasse Lepikule. Pallile vastu jooksnud ründaja läheb ühe puutega löögile, aga Baturins vastab hea tõrjega posti kõrvalt.
18:22
Mikk Hendrik Kelder: Pajunurme sooritus nurgalöögist on aga ebatäpne ning lendab kõrgelt üle väravaraamide.
18:22
Külastaja Küsimus kommentaar
Kas need valgustused vastavad premium liiga nõuetele?
18:23
Mikk Hendrik Kelder: Peavad tervikuna vastama.
18:23
Külastaja küünal kommentaar
päris hea. telepildist on näha valgustite aluse valguslaigud väljakul :| krt sellist asja ma pole veel varem näinud päris hea
18:23
Külastaja Dfghj kommentaar
Protokolli järgi plats on rahuldavas seisukorras
18:24
Külastaja Dfghj kommentaar
Protokolli järgi plats on rahuldavas seisukorras
18:24
Külastaja Seitsmes kohtunik kommentaar
Raporteerin et kunstmuru ja valgustus on väga heas seisukorras
18:25
Mikk Hendrik Kelder: Lepik purjetab nüüd korralikult, aga Ivanjušin libistab end lõpuks siiski vahele.
18:25
Mikk Hendrik Kelder: Esimese 25 minutiga on Lepik näidanud täitsa head teravust. Saab huvitav näha olema, milliseks tema hooaeg saarlaste ridades kujuneb.
18:27
Külastaja Dfghj kommentaar
Karofeldi jalaga mäng on ka jeelijeeli rahuldavas seisukorras
18:28
Mikk Hendrik Kelder: Kaarel Usta pääseb karistuslöögi järel ühe puutega lööma, aga lajatab raamidest mööda.
18:32
Mikk Hendrik Kelder: Vahepealsed mintuid on kulgenud suuremate võimalusteta. Korralik võitlus käib sellest olenemata igal pool.
18:33
Külastaja K. kommentaar
Panin ülekande käima ja kohe tuli lapsepõlv meelde. See hetk kui kell on juba pool 11 ning õues on pime, aga sai kuttidega palli ikka edasi kõksitud. Ilmselgelt kõik sellises olukorras saavad aru, et ega sealt enam head nahka ei tule, aga pusivad ikka edasi. Anyhow, kui tahetakse mängida profesionaalset või poolprofesionaalset jalgpalli, siis peaks sellisel aastaajal mängima ainult nädalavahetustel ning mängud peaksid algama kell 14 näiteks. On publikul parem, on mängijatel parem, on kaamerameestel mõnusam seal seista.... Oeh.
18:34
Mikk Hendrik Kelder: Kaarel Usta lööb karistusalajoone pealt peale, aga Karofeld on esiposti juures valvel ja tõrjub palli kahe käega.
18:36
Mikk Hendrik Kelder: Harju kaks järjest teenitud nurgalööki mingit tulu ei too.
18:36
Külastaja ee kommentaar
Pohlakult iga aasta sama jutt. "See aasta on kõige võrdsem liiga"
18:37
Mikk Hendrik Kelder: Lahe nurgalöögi järel teeb Liit vea ning ei saa ka Kuressaare enda järjekordsest nurgalöögist midagi märkimisväärset. 
18:38
Külastaja Ra kommentaar
Männilaan mul triple fantasy's
18:40
Mikk Hendrik Kelder: Harju oli nüüd kõrgelt peal ja võitis järjest mitu auti. Lõpuks tegi Järva Lahele haiget ja seeläbi sai Kuresaare oma väljakupoolelt tulema.
18:41
Mikk Hendrik Kelder: Soomre tsenderdus võtab tuule abil väga huvitava kaare sisse ning on peaaegu väravassegi kukkumas, aga lõpuks jääb siiski täpsusest natukene puudu.
18:42
Mikk Hendrik Kelder: Nüüd on Lahe söödu järel Harju karistusalas taas kord segadus, aga välja tulnud Baturins saab lõpuks palli enda valdusesse. 
18:42
Külastaja Seitsmes kohtunik kommentaar
Pohlak kiidab, et kõige võrdsem premium liiga üldse ja toob näiteks Vapruse, kes varemgi hooaja alguses Kaljut võitnud ja viimaseks jäänud
18:45
Külastaja Dfghj kommentaar
Ma pole üle kolme söödu järjest kummaltki meeskonnalt näinud vist
18:46
Mikk Hendrik Kelder: Lisaminuteid esimesele kolmveerandtunnile juurde ei anta. Poolaeg!
18:48
Mikk Hendrik Kelder: Oli võitluslik poolaeg, mille parim moment oli Mark Anders Lepiku ühe puutega tehtud löök posti kõrvale. Ka Harjul olid mingid võimalused, kuid nullid püsivad. Teeme väikese pausi ja oleme varsti tagasi!

18:50
Külastaja suits kommentaar
Ma ei ole eriline hädaldaja, aga märtsis nädala keskel mängimine on täielik bullshit. Sellist komejanti ei ole vaja ei publikule, mängijatele ega treeneritele.
18:53
Külastaja Geenius kommentaar
Staadionil on külm kuhu keegi ei taha vaatama minna. Ülekanne on pime ja kehva kvaliteediga. Mäng on väga nõrgal tasemel ning ebahuvitav. Tere tulemast Premium Liiga!
19:00
Mikk Hendrik Kelder: Nii, teine poolaeg on kohe algamas.
19:01
Mikk Hendrik Kelder: Ja läksime taas!
19:03
Külastaja ee kommentaar
Tammeka mäng jääb ära ja Pohlak jumala rahul
19:05
Mikk Hendrik Kelder: Harju teise poolaja esimene karistuslöök jääb nõrgaks ja jõuab vaevu karistusala lähistele välja. 
19:05
Külastaja Gg kommentaar
Kas tammeka mäng jääb ära või lükkun ainult edasi ja mängitakse ikka täna?
19:06
Mikk Hendrik Kelder: Tammeka mäng ei ole hetkel tulnud info kohaselt täna toimumas.
19:06
Külastaja kelder kommentaar
Pohlak naerab, et haha Tammekal siis teine mäng juba, mis ilmaolude tõttu ära jääb. Cartoon network
19:06
Külastaja Patuk kommentaar
No absurd, miks see Tammeka mäng ära jääb? Tartus igatahes ilmastik väga okei, vastab täielikult märtsi algusele.. mis toimub? Naljanumber.
19:09
Mikk Hendrik Kelder: Ohtlik! Lepik keerab ennast penaltipunkti juures vastase pealt taas maha, aga ebamugavast asendist sooritatud löök läheb siiski üle värava.
19:09
Mikk Hendrik Kelder: Pealtvaatajaid on täna väljaku äärde kogunenud 119. 
19:10
Külastaja kalevipoeg kommentaar
Väljak pidavat liiga kehv olema
19:11
Mikk Hendrik Kelder: Värav Harju JK Laagri asub juhtima! Kaarel Usta läheb karistusalajoone pealt tagasipõrkunud palli lööma ning saadab meestesumma tagant mänguvahendi Kuressaare väravasse. Harjule ajaloo esimene Premium liiga värav.
19:11
Külastaja rallikas kommentaar
Nahhui seda Fantasyt teha kui pooled mängud edasi lüatakse? Talvele tuli jalgpall jälle ootamatult.
19:11
Külastaja kelder kommentaar
Kes korvab külalismeeskonna kohalesõidu ja kommentaatorite ja kaamerameeste kohalesõidu, kui tund aega enne algust otsustatakse, et mäng jääb ära?
19:11
Külastaja Pes kommentaar
Mida Kuressaare teeb nagu United kaitses 💀💀
19:12
Külastaja tere kommentaar
johhaidii.. mitmendat korda juba see on, et proto tuleb valja ja siis alles teavitatakse et mang jaab ara
19:12
Külastaja Gg kommentaar
Protokollis on tammekal, et "kunstmuru heas seisukorras"
19:14
Mikk Hendrik Kelder: Pall jäi korraks ohtlikult Harju karistusalas lahti, aga lõpuks saavad külalismeeskonna mängijad selle minema löödud.
19:15
Külastaja Poiss kommentaar
Normaalne orkaan
19:16
Mikk Hendrik Kelder: Indi teravast nurgalöögist asja ei saa, sest keegi harjukatest teeb karistusalas vea.
19:16
Külastaja Lambine kommentaar
Tartus täiega korralik ilm terve päev olnud, miks nüüd lambist ära jäetakse?
19:16
Külastaja Poiss kommentaar
Kure sellise ilmaga taganttuul päris mõnus
19:16
Külastaja Poiss kommentaar
Kure sellise ilmaga taganttuul päris mõnus
19:16
Külastaja Gg kommentaar
Tartus ilm kordades normaalsem kui hetkel kuressaares
19:16
Külastaja rallikas kommentaar
Lumi lendab õnneks horisontaalselt. Muidu saaks Harju teist mängu valge vaibaga mängida.
19:17
Mikk Hendrik Kelder: Järva tuleb nüüd platsi kõrvale ning vajab toibumiseks aega. Sai mees valusa laksu vastu pead.
19:18
Mikk Hendrik Kelder: Kuressaare teenib Harju käega mängu järel heast kohast karistuslöögi.
19:19
Mikk Hendrik Kelder: Pajunurm läheb tulistama, aga löök läheb siiski selgelt üle värava.
19:21
Külastaja skeptik kommentaar
Mitu mängu lãheb siis mârtsis vaja, et Flora koondise jaoks rütmi viia? Kahest ei piisa jah ?!?
19:22
Mikk Hendrik Kelder: Baturinsi väljalöök lendab tuule tõttu korralikult tagasi ning maandub pealekauba enne keskjoont audis. Lumetormi vaibumisest ei ole juttugi.
19:22
Külastaja Gg kommentaar
Pohlak ei näe ilmas probleemi
19:23
Mikk Hendrik Kelder: Kuressaare meeste nurgalöök tuleb otse värava peale, aga Baturins on kõige kõrgemal ja lööb rusikatega palli minema.
19:23
Mikk Hendrik Kelder: Nüüd jääb Dõmovi üritus ebatäpseks ja läheb raamistikust mööda.
19:24
Mikk Hendrik Kelder: Lepik kiirustab löögile minekuga ning taas kord aktsioonis oleval Baturinsil ei teki mänguvahendi noppimisega mitte mingisugust probleemi. 
19:25
Külastaja Andrei Elvast kommentaar
No wtf siin toimub. Kas härra vesti ülesanne on et publiku huvi oleks suur ümmargune 0? Sellise ilmaga keegi ei vaevu kohale minnagi. Lisaks veel ebareaalselt suur vigastamise oht...
19:26
Külastaja graf1x kommentaar
täiesti masendav vaatepilt ju? ei mahu pähe kuidas kalendrit tehes on kõik klubid nõus sellega
19:28
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus Kuressaare vahetab. Karl Rudolf Õigus läheb ära ning Mathias Palts tuleb sisse.
19:28
Külastaja Andrei Elvast kommentaar
Sellise ilmaga polegi võimalik korralikult mängida. Telekast tundub nagu rahvaliiga finaal.
19:29
Mikk Hendrik Kelder: Samoura on nüüd vist katki ja küsitakse ka vahetust. Lonkab mees platsilt minema.
19:29
Külastaja Gg kommentaar
Esimese viie mänguga juba mingi 2-3 mängijat väljaku tõttu vigased
19:31
Mikk Hendrik Kelder: 75. minutil lööb Kuressaare ridades Pajunurm värava ära, aga abikohtunik Neeme Neemlaid fikseerib suluseisu.
19:32
Mikk Hendrik Kelder: Korduse põhjal selgub, et Lepik lõi lõpuks palli peaga sisse, aga kuna Pajunurm oli selgelt aktiivne suluseisus oleva mängijana, siis see tabamuse saatust ei muuda.
19:33
Külastaja graf1x kommentaar
vennad lasevad lühikeste varukatega jah, ei taha teada kui mitu sauna vaja seal teha, et kontidelt ice cubsid maha saada
19:34
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus 78. minutil tuleb Stefan Tšendei platsile, Indi lahkus. Enne sekkus Samoura asemel ka Reinhard Reimaa.
19:34
Mikk Hendrik Kelder:  Hoiatus 79. minutil teeb Marten Niilop Sander Lahele haiget.
19:35
Mikk Hendrik Kelder:  VAR kontrollis veel kaardiga seonduvat olukorda, aga jääb esialgne otsus jõusse.
19:35
Mikk Hendrik Kelder:  Värav Ja saab Kuressaare värava kätte!
19:37
Mikk Hendrik Kelder: Tundub, et Reimaast läheb pall väravasse Lahe poolt antud karistuslöögi järel.
19:37
Külastaja vihva kommentaar
panin korra peale. kure tähistab. ok. aga mis sitt see on, seltsimehed?
19:37
Külastaja ee kommentaar
Siin oleks vaja samasugust reeglit nagu Fääridel. Yks màngija hoiab palli kinni kui lahtilöök om, tuul puhub minema selle palli muidu
19:37
Külastaja graf1x kommentaar
norm owngoal ilus sooritus iseenesest:D
19:39
Külastaja ... kommentaar
Kas Laht saab assisti?
19:39
Mikk Hendrik Kelder: Jah, peaks saama küll.
19:41
Mikk Hendrik Kelder: Palts annab nüüd valeaudi. Viis minutit on seda huvitavat jalgpallikohtumist veel jäänud. Ilmselt tuleb aga mingisugust lisa ka.
19:42
Mikk Hendrik Kelder: Männilaan pääseb Baturinsiga silmitsi, aga väravavht tõrjub palli ja pealekauba on ka suluseis.
19:43
Külastaja Poiss kommentaar
Mitte essugi ei saa aru mis platsil kus on
19:45
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus Eemaldamine Nüüd eemaldatakse Victor Da Silva ja seda teise kollase kaardi tulemusel. Millal (ja kas) ta esimese hoiatuskaardi sai, jääb mulle ausalt öelda müsteeriumiks.
19:45
Külastaja ff kommentaar
Kaamera petab! Tegelt paistab päike ja mängida täitsa mõnus. Pohlaku suhtumine tundub vähemalt selline
19:45
Külastaja ee kommentaar
VAlge palliga mängitakse sellisel väljakul v
19:47
Külastaja appi appi kommentaar
Loomade jalgpalli meenutab..:)
19:47
Mikk Hendrik Kelder: Kohtumisele on lisatud kaks üleminutit.
19:47
Külastaja Tore kommentaar
Siin mängul siis paremad tingimused, kui Sepa statal? Hea nali
19:47
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus90+1. minutil võtab Järve Lepiku hoiatuskaardi hinnaga maha.
19:48
Mikk Hendrik Kelder: Lahe tsenderduse järel saab Liit löögile, aga siiski väravaraamidest mööda.
19:48
Külastaja ants kommentaar
Kuidas need mängud nüüd meie koondist aitavad, millest OJ räägib?
19:48
Külastaja Mees kommentaar
Meenutab jäähokit see mäng, ise ma kunagi ei näe kui litter väravasse läheb, aga kommentaatorite järgi saan aru
19:49
Mikk Hendrik Kelder: Baturins ei saa palli pidama väljalöögiks. Üle poole minuti on lätlane juba proovi teinud.
19:49
Mikk Hendrik Kelder: Platsil toimuv on segadus ja torm aina tugevneb.

19:49
Külastaja asd kommentaar
Harju mängib vist kõik mängud tormis
19:51
Külastaja Kuidas kommentaar
Kuidas pohlak tingimustega rahul kommenteerides?
19:51
Mikk Hendrik Kelder: Lõpuvile! FC Kuressaare ja Harju JK Laagri teevad võitlusliku 1:1 viigi. Mänguilust juttu teha ei saa, aga väravaid lõpuks siiski löödi ja ka üks eemaldamine leidis aset. Mõlema meeskonna jaoks on tegu hooaja esimese punktiga.
19:51
Mikk Hendrik Kelder: Aitäh, et vaatasite seda ekstreemses ilmas kulgenud mängu ning kuulake-vaadake ka intervjuusid!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!