Kolmapäev, 15. märts 2023
21:16
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Mängude alguseni on jäänud kolmveerand tundi, viskame pilgu koosseisudele.
21:20
Kristjan Jaak Kangur: Liverpool läheb Reali vastu imet üritama niimoodi, et vigastatud Bajcetici ja haigestunud Hendersoni asemel on algkoosseisus Milner. Lisaks asendab viimase liigamänguga võrreldes Jota Elliotti ehk minnakse koguni nelja ründajaga. Aga vaja on ju ka vähemalt kolme väravat.

Real Madrid teeb võrreldes viimase liigamänguga samuti kaks vahetust. Karim Benzema hüppeliiges lubab tal Rodrygo asemel algkoosseisu naasta, pingile jääb ka Aurelien Tchouameni ja alustab Antonio Rüdiger.
21:23
Kristjan Jaak Kangur: Napoli asub eduseisu kaitsma avamänguga võrreldes kahe muudatusega. Mathias Olivera ja Hirving Lozano asemel alustavad Mario Rui ja Matteo Politano.

Eintracht teeb neli vahetust - avamängus punase kaardi saanud Randal Kolo Muani ja Jesper Lindström jäävad eemale, Philipp Max ja Kristijan Jakic pingile. Alustavad Christopher Lenz, Sebastien Rode, Ansgar Knauff ja Rafael Borre.
21:24
Kristjan Jaak Kangur: Mängu eel on põhiteema muidugi see, et "fännid" laamendavad Napolis. Eintrachti poolehoidjaid ei tahetud algul mängule üldse lubada, lõpuks otsust ikkagi muudeti, aga olukord Itaalias on viimastel tundidel täiesti käest läinud.
21:26
Kristjan Jaak Kangur: Napoli kesklinn näeb praegu selline välja. Väga näotu lugu. Eintrachti fännidega on kampa löönud ka Atalanta huligaanid.
21:46
Kristjan Jaak Kangur: Liverpooli vanameister teeb täna suuri numbreid:
21:51
Külastaja . kommentaar
mulle see kaos meeldib,go frankfurt!
21:52
Kristjan Jaak Kangur: Kui ultrad ühiselt tribüünil asju teevad, on tore, aga mismoodi saab ükskõik millise linna segipeksmine vahva olla?
21:52
Külastaja d kommentaar
Kristjan mis võimalust sa näed reaalselt Liveroolil ? Kipun arvama , et edasipääs ebatõenäoline juhul kui Liverpool ei saa kiiresti 1-2 väravat kätte .
21:53
Kristjan Jaak Kangur: Klopp ütles, et võimalus on 1% ja eks ta sinnakanti kisub küll. Konks on ju selles, et Liverpool võib ise lüüa küll, aga seejuures tuleks ka Reali nullil hoida. Ja hispaanlastel on see mees tagasi:
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Meeskonnad tulevad Madridis ja Napolis murule!
21:59
Kristjan Jaak Kangur: Tuletame meelde - kaheksa hulgas on juba Chelsea ja Manchester City Inglismaalt, Inter ja Milan Itaaliast, Benfica Portugalist ning Müncheni Bayern Saksamaalt. Hispaania au on seega vaid Reali kaitsta.
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Pall mõlemas kohtumises mängus!
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Esimesed viis minutit on asju pigem kontrollinud Real ja Napoli ehk kumbki pole lasknud väravat vajavatel külalistel initsiatiivi võtta.
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Selle jutu peale eksib muidugi kohe Rüdiger ja Salah jätab Nunezile, kelle löögi Courtois tõrjub!
22:11
Kristjan Jaak Kangur: Ka Napolil on esimene korralikum šanss kirjas, aga Politano löögi suutis Trapp tõrjuda.
22:12
Kristjan Jaak Kangur: Real on teeninud juba kolm nurgalööki, Liverpoolil nende puhtaks löömine kõige paremini ei õnnestu. Kroos üritab eemalt - Alisson püüab.
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Vinicius ja Benzema korraldavad ohtliku vasturünnaku, Benzema aga pudistab natuke ning kaitsjatele appi jõudnud Gakpo lööb palli üle otsajoone.
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Alissonilt supertõrje!
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Kroosi tsenderduse mängib Rüdiger peaga tagasi värava ette, seal näib täiesti vabal Viniciusel olevat kõigest vormistamise vaev, aga Alisson saab kuidagi meetri pealt käe ette!!!
22:18
Kristjan Jaak Kangur: Teises mängus on saanud proovida mõlemad Napoli suurimad staarid Kvaratshelia ja Osimhen, aga esimene põrutas täiesti mööda ja teine oli enne löögile pääsemist siiski suluseisus.
22:19
Kristjan Jaak Kangur: Liverpoolil on samuti võimalusi, eeskätt tekitab neid Salah, aga Jota ei taba heal positsioonil olles korralikult palli!
22:21
Kristjan Jaak Kangur: Kvaratshelia teeb pika soolo ja lööb terava nurga alt, Trapp tõrjub!

22:21
Kristjan Jaak Kangur: Camavinga lajatab mõnekümnelt meetrilt põiklatti! Reali värav on olnud mitu korda väga lähedal. Kordus näitab, et Alisson sai näpud vahele ka, seega juba teine väga hea tõrje järjest.
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Benzema jõuab täna Reali särgis peetud Meistrite liiga mängude osas samale pulgale Sergio Ramosega ja jääb Raulist maha vaid ühe mänguga. Casillaseni on veel veidi minna.
22:24
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd proovib Modric - napilt üle. Realil on kirjas juba seitse pealelööki.
22:26
Kristjan Jaak Kangur: Mõlemas mängus on 25 minutit mängitud, Eintracht pole selle ajaga raamidesse saanud ühtegi lööki ja Liverpool on saanud ühe. Pole just see materjal, mille pealt väravat oodata.
22:27
Näha on ,et Liverpool on hädas
22:28
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Eintrachti kaitsja Evan Ndicka saab 26. minutil õhtu esimese kollae kaardi. Ei suutnud keskväljal Osimheni ilma veata pidurdada.
22:34
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Christopher Lenz liitub meeskonnakaaslasega kollaste kaartide klubis. Jällegi viga keskväljal olukorras, kus muudmoodi hakkama ei saanud.
22:35
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd peab hiilgama Courtois!!! Nunez lõikab vasakult kasti ja lööb paremaga teravalt peale, belglane tõrjub täielt hüppelt. Ilmselgelt Liverpooli parim šanss seni.
22:36
Kristjan Jaak Kangur: Teine tuleb kohe otsa - Gakpo annab eemalt tuld! Jälle tõrjub Courtois palli üle otsajoone.
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Madridis on mäng siiski võrdsem kui Napolis, Eintrachtist ei paista kodumeeskonnale vastast olevat.
22:43
Külastaja Tom kommentaar
Courtois - maailma parim väravavaht
22:44
Kristjan Jaak Kangur: Benzema teeb karistusalas Jotale vea, aga enne on portugallasele fikseeritud suluseis. Korduste järgi üsna napp...
22:47
Külastaja rallikas kommentaar
Nii kiireid liputõstmisi pole ammu euroopas näinud
22:47
Kristjan Jaak Kangur: Benzema proovib eemalt, Milner blokeerib ja pall on Alissoni jagu.
22:47
Kristjan Jaak Kangur: Liverpool tuleb jälle paremalt, Rüdiger blokeerib tsenderduse nurgalöögiks.
22:48
Kristjan Jaak Kangur: Madridis avapoolaeg läbi!
22:49
Kristjan Jaak Kangur: Värav AGA MITTE NAPOLIS!!! OSIMHEN VIIB NAPOLI 1:0 ETTE!!!
22:49
Külastaja sir sunny athletics kommentaar
osimhen lihtsalt lendas :O
22:50
Kristjan Jaak Kangur: Teine üleminut käib, kui Politano tsenderdab paremalt ja Osimhen lööb täiesti segamatult peaga ristnurka!
22:51
Kristjan Jaak Kangur: Osimheni jaoks kenake juubel - 90 mängu Napoli särgis ja 50. värav! Sel hooajal juba 22. tabamus.
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaja numbreid - Liverpool vs Real löögid 9:9, raamilöögid 4:4. Napoli vs Eintracht löögid 8:2, raami 5:0.
23:06
Kristjan Jaak Kangur: Läksime jälle! Vahetusi kummaski mängus ei tehta.
23:07
Kristjan Jaak Kangur: Jälle poolvõimalus Liverpoolil - Gakpo söödab peaga healt positsioonilt tagasi karistusala keskele, aga korraliku löögini lõpuks ei jõutagi. Midagi jääb kogu aeg puudu.
23:11
Kristjan Jaak Kangur: Minu teada on teda poolfinaalidest alates tagasi oodata.
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Oligi lähedal! Vinicius lükkab keskele Benzemale, seal pannakse blokk ette - aga suluseis ka!
23:13
Kristjan Jaak Kangur: Alisson tõrjub kohe Valverede löögi, kui Robertsoni eksimus on Realile šansi kinkinud!
23:13
Kristjan Jaak Kangur: Kohe seejärel laseb Liverpool luhta hea kaks-kaks vasturünnaku, sest Salahi sööt on liiga pehme!
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Värav Aga Napolis teeb Osimhen 53. minutil asjad selgeks - sirutab värava ees jala välja, lükkab Di Lorenzo söödu võrku seisuks 2:0 ja ongi kõik!
23:15
Kristjan Jaak Kangur: Väike ehmatus ka, sest Osimhen teeb palli võrku libistades vasakule randmele viga, aga lapitakse kokku ja läheb mäng edasi.
23:16
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Liverpoolilt 57. minutil kaks vahetust - Jota ja Nunez ära, Elliott ja Firmino sisse.
23:20
Kristjan Jaak Kangur: Eintracht on jõudnud esimese raamilöögini! Aega läks selleks 58 minutit, kuid Meret püüab Kamada löögi väga rahulikult.
23:20
Kristjan Jaak Kangur: Pool tundi minna. Liverpool vajab kolme, Eintracht koguni nelja väravat. Hetkel ei näe kummaski mängus imet kohe kuidagi juhtumas.
23:22
Kas Osimhen läheb suvel kuhugile teise klubisse või kuidas temaga seis on? Ja mis oleks ideaalne klubi tal?
23:22
Kristjan Jaak Kangur: Ise on ta rääkinud, et tahaks Inglismaal mängida. Arvestades, et leping kehtib tal 2025. aasta suveni, ei anna Napoli teda kindlasti odavalt ära ehk see piirab juba iseenesest huviliste ringi kõvasti.
23:23
Kristjan Jaak Kangur: Valverde lööb peaga napilt üle!
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Eintracht laguneb - Sow teeb Zielinski vastu penaltiväärilise vea ja poolakas lööb ise 11 meetrilt 3:0! Rahulikult otse keskele, Trapp hüppas ära.
23:28
Kristjan Jaak Kangur: Napoli saab juba lubada endale luksust põhimehi välja vahetada - Politano ja Kim pääsevad puhkama. Eintrachtil ei näe mitte midagi varuks olevat, endiselt on neil teise poolaja paarikümne minutiga kirjas vaid üks kesisevõitu pealelöök. Kolo Muani avamängu punane sai ikkagi kokkuvõttes saatuslikuks.
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd lööb Benzema heast kohast üle! Teoorias võiks ka tänases mängus näiteks viis väravat juba kahe peale kirjas olla, häid võimalusi on mõlemale jagunud. Aga on null.
23:32
Külastaja Haaland-osimhen kommentaar
Osimhen citysse hakkavad haalandiga koos paukutama
23:33
Kristjan Jaak Kangur: No siis võib selle jalgpalli vaatamise lukku ära panna, mingit põnevust enam ei oleks! Tegelikult muidugi tuleks Guardiolal sellisel juhul oma mänguplaane kõvasti üle vaadata.
23:33
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Klopp vaatab, et kollast kaarti polegi seni antud. Võtab siis endale ühe. Kohtunikud ka sakslased, ju said oma keeles kaubale.
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetusest Milneri asemele Oxlade-Chamberlain. Palju see aitab, ei tea.
23:34
Parem Osimhen Arsenali siis oleks võimas see
23:36
Kristjan Jaak Kangur: Napoli pingil käib juba väiksemat sorti pidu. Pole ju varem kunagi Meistrite liigas veerandfinaali jõutud, 16 hulka pääsemine on seni laeks jäänud.
23:37
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on Klopp kuri juba omade peale, sest Liverpool muudkui söödab, aga lüüa ei raatsi kuidagi. Lõpuks ei tulegi sellest rünnakust midagi.
23:38
Kristjan Jaak Kangur: Värav  BENZEMA LÖÖB 1:0!!!
23:40
Kristjan Jaak Kangur: Viniciuse käed käisid suure kaarega, aga pall neid ei tabanud, nii et värav loeb! Benzema sai Camavingalt söödu, van Dijk jõudis veel jaole, aga pall põrkas Viniciusele, kes lükkas istuli maas olles tagasi Benzemale ja siis oli juba vormistamise küsimus. Benzema kaheksas mäng ja seitsmes värav Liverpooli vastu!
23:40
Kahju Liverpoolist , oh jah
23:40
Külastaja fjllo kommentaar
Loserpoolid arvasud, et neil on isegi mingi voimalus v
23:41
Kristjan Jaak Kangur: Liverpool ei ole teisel poolajal teinud veel ühtegi pealelööki. Vaheajaks oli mõlemal lööke võrdselt, Real on nüüd enda üritused kahekordistanud, Liverpool ... ei ole.
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Benzema ja Modric pääsevad ka väljateenitud puhkusele, Dani Ceballos ja Rodrygo tulevad vormistama. Kaks minutit hiljem lahkuvad ka Vinicius ja Kroos, sisse Asensio ja Tchouameni.
23:44
Kristjan Jaak Kangur: Kui Karim saaks, siis Karim mängiks Meistrite liigas Liverpooliga kas või iga päev!
23:45
Kristjan Jaak Kangur: Spalletti on vahepeal teinud täpselt sama mida Ancelotti ehk aina oma tähti välja vahetanud. Juba puhkavad nii Kvaratshelia, Zielinski kui ka Osimhen.
23:46
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Carvajal ka veel puhkama, Lucas Vazquez sisse.
23:47
Kristjan Jaak Kangur: Staadionile antakse Liverpooli fännidele tavapäraselt teada, et nad pärast lõpuvilet oma kohtadele jääksid. Kuidagi eriti optimistlikul toonil tehtud teadaanne - seal sektoris ilmselt erilist rõõmu küll pole.
23:51
Austust avaldama või miks kohtadele peab jääa?
23:51
Kristjan Jaak Kangur: Võõrsilfänne ei lasta kunagi koos kodufännidega staadionilt välja. Turvalisus.
23:52
Kristjan Jaak Kangur: Napolis on kõik! 3:0, kokku lausa 5:0 ja Napoli on esmakordselt Meistrite liiga veerandfinaalis!
23:52
Kristjan Jaak Kangur: Real tahab veel ühte penaltit saada, kui pall vahetusest sekkunud Tsimikase kätt tabab. VAR uurib, kaua.
23:53
Kristjan Jaak Kangur: Felix Zwayer käib veel ka ekraani juures, aga penaltit sealt tõesti ei tulegi. Pall läks Tsimikase põlvest vastu tema kätt.
23:54
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Aga kreeklane sellega ei lepi ja paneb Ceballosele küünarnukiga näkku, et kollane ikkagi kätte saada!
23:56
Kristjan Jaak Kangur: Mäng sellega läbi! Real läheb 1:0 võidu ja 6:2 koondeduga ainsa Hispaania klubina kaheksa hulka, Liverpooli saadab Santiago Bernabeult koju "You'll Never Walk Alone".
00:00
Kristjan Jaak Kangur: Veerandfinaalide loos juba reedel, mängud aprillis pärast koondiseakent. Aitäh ja head ööd!