Kris Ilves: Tere õhtust! Premium liiga 4. voor jätkub Sportland Arenal, kus lähevad vastamisi Kalev ja Flora.
Kris Ilves: Koosseisud on sellised ja suur üllatusi ei ole:

Kalev: Oskari Jussi Forsman, Mikk Johannes Siitam, Kaspar Laur, Georg Pank, Hugo Palutaja, Marek Kaljumäe, Sander Sinilaid, Tristan Toomas Teeväli, Ramol Sillamaa, Arseni Kovaltšuk, Ats Purje.
Flora: Evert Grünvald, Daniil Kuraksin, Marko Lipp, Märten Kuusk, Kristo Hussar, Konstantin Vassiljev, Martin Miller, Henrik Ojamaa, Sergei Zenjov, Rauno Alliku, Sten Reinkort.
19:23
Kris Ilves: Aga märkimisväärne on see, et eelmises mängus vigastusega välja tulnud Ken Kallastet koosseisus pole ja vasakkaitses alustab Daniil Kuraksin. Samuti vigastusega välja tulnud Martin Miller on Kalevi vastu algkoosseisus.
19:31
Kris Ilves: Mäng algas!
19:33
Kris Ilves: Sillamaa pääses juba 2. minutil Purje söödust Grünvaldiga silmitsi, aga Flora väravavaht säras jalatõrjega!
19:34
Külastaja Hobune kommentaar
Vaatan hetkel seda live ja motiskeln endamisi ja kusin endalt - mille parast ma peaksin hetkel seal staadionil olema ja vahtima sealt? Kui keegi teab uhte head pohjust, siis ootaks hobusele vastuseid.
19:35
Kris Ilves: Flora sai 4. minutil mängu esimese nurgalöögi, aga Vassiljevi tsenderdus lendas lihtsalt üle otsajoone. Päris tugev tuul on Lillekülas.
19:38
Kris Ilves: Teine nurgalöök 7. minutil oli juba palju parem. Zenjov sai Vassiljevi tsenderdusest peaga löögile, aga ei suutnud palli raamidesse suunata.
19:44
Kris Ilves: Flora on palliga mängu enda kätte saanud ja otsitakse häid lahendusi Kalevi karistusala lähistel.
19:46
Kris Ilves: Forsmanilt supertõrje 15. minutil!!! Vassiljev tsenderdas palli värava ette, kus Reinkort sai peaga löögile, aga Forsman tõrjus lati alt!
19:46
Külastaja guruguru kommentaar
Tõugjas võiks olla Flora algkoosseisus. Kindlasti väärib seal kohta.
19:47
Kris Ilves: Pank võttis karistusala lähistel Zenjovi maha ja Florale väga heast kohast karistuslöök.
19:48
Kris Ilves: Vassiljev tulistas karistuslöögi selgelt väravast mööda.
19:49
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
To Hobune: Ainuke positiivne asi hetkel statal olles oleks see, et palju vaba ruumi ja saad endale meelepärase koha valida ilma trügimata.
19:50
Kris Ilves: Hoiatus Purje küünarnukk käis Kuuse vastu liiga kõrgel ja 19. minutil esimene kollane kaart.
19:54
Kris Ilves: Pank võitles Kalevile välja esimese nurgalöögi. VAR kontrollis enne seda võimalikku penaltit, aga penaltit ei olnud. Kalevi nurgalöögist asja ei saanud.
19:54
Külastaja Jaan kommentaar
Purje ei viitsinud hüpata, vaid tõukas vastast.
19:57
Kris Ilves: Kalev on saanud kaks karistuslööki keskväljalt ja Sinilaid on mõlemal korral palli kasti riputanud, aga need pole Flora väravale ohtlikuks kujunenud.
19:58
Kris Ilves: Hoiatus Zenjov takistas Kalevi karistuslöögi lahtimängimist ja sai selle eest 27. minutil kollase kaardi.
20:01
Keegi muidu teab, et kuidas Klavanil lood pokkeriga? Kuuldavasti tema, Lindpere, Zevakin, Valting ja kaks venda viiest miinusest suunduvad millalgi sügisel kuhugi välismaale pokkerit mängima - sellel kuuikul kãivat ka omavaheline võistlus selgitamaks kes saab tolle ürituse ajaks sviidi samal ajal kui ülejäânud peavad piinlema tavalistes viie tärni tubades ...
20:02
Külastaja Hyrax kommentaar
Võrdsete meeskondade mäng. Kas Flora on kehva või Kalev on väga hea. Võib-olla mõlemad
20:04
Kris Ilves: Flora on rohkem palliga, aga Forsmanil eriti palju tööd pole olnud, kui välja arvata üks supertõrje Reinkorti vastu.
20:05
Kris Ilves: Kuusk vajutas väga kaugelt peale ja pall lendas napilt üle värava. Forsmanil olukord kõige paremini kontroll all ei olnud.
20:06
Külastaja M kommentaar
Kas Kallaste kohta on täpsemat infot. Kui tõsise vigastusega on tegemist?
20:06
Kris Ilves: Hetkel mitte.
20:08
Kris Ilves: Ojamaa mängis Reinkortiga seina ja läks karistusala lähistelt löögile, aga pall keeras posti kõrvalt mööda.
20:08
Kris said mütsi kätte? :D
20:09
Kris Ilves: Kiire nädal on olnud, pole jõudnud sellega tegeleda. Seega ei ole.
20:09
Kris Ilves: Kalevi karistusalas oli suur segadus, aga kalevlased pääsesid ehmatusega, sest lõpuks keegi florakatest tegi vea.
20:10
Kris Ilves: Hoiatus Teeväli tegi keskväljal Milleri vastu vea ja 39. minutil mängu kolmas kollane kaart.
20:10
Külastaja Fantoom kommentaar
Kris, sa oled paljude jaoks kangelane, et Kure mängu selles purgaas kommenteerisid. Kogu minu pere tänab!
20:11
Kris Ilves: Heh, ma loodan, et kodus oli seda mängu parem jälgida kui väljaku kõrval.
20:11
Kris Ilves: Sinilaid sai karistusala lähistelt löögile ja pall lendas rikošetist napilt posti kõrvalt mööda! Nurgalöök Kalevile.
20:12
Kris Ilves: Nurgalöögist asja ei saanud, aga Kalev sai palli tagasi ja Sinilaid läks uuesti ise löögile, Grünvald tõrjus.
20:13
Kris Ilves: Reinkort ja Siitam maadlevad Kalevi karistusalas! VAR kontrollib penaltit!
20:14
Kris Ilves: Kontroll lõpetatud! Penaltit ei tule!
20:14
Külastaja Jack kommentaar
Kas Pürgi kohta on infot tulnud, karjäär läbi või üritab järgmine hooaeg ikka uuesti?
20:15
Kris Ilves: Tal on tõesti tõsisem vigastus ja keeruline prognoosida naasmisaega.
20:17
Kris Ilves: Nüüd kukkus Vassiljev Kalevi karistusalas ja mõned florakad küsisid penaltit, aga Frischer näitas kohe, et ei olnud viga.
20:17
Kris Ilves: Hoiatus Ojamaale ka veel 45+1. minutil kollane kaart.
20:18
Kris Ilves: Sellega on ka avapoolaeg lõppenud. Kalev 0, Flora 0.
20:18
Kris Ilves: Mõnevõrra üllatuslikult väga võrdne esimene poolaeg. Mõlemal oli üks supervõimalus, aga väravavahid särasid. Flora on palliga veidi aktiivsem, aga mitte väga ohtlik.
20:19
miks meie nendest asjadest kordusi ei näe mida var üle vaatab
20:20
Kris Ilves: Loodetavasti mida hooaeg edasi, seda paremaks läheb ka koostöö pilditootja ja VAR-i ruumi vahel.
20:23
Külastaja tanel kommentaar
Kalev on väga sitke olnud senise hooaja 2,5 mänguga. Väga huvitav projekt, Klavan ja Lindpere kindlasti tunnevad asja ja klubi kvaliteet on tõusujoones. Ma usun, et 5-7 aasta jooksul võib Kalev kerkida ka tiitlipretendendiks, kui asjad samas suunas liiguvad.
20:32
Kalevile respekt. Väga tubli hooaja algus
20:33
Kris Ilves: Siiani ei ole veel ühtegi väravat löödud kolmele meeskonnale - Florale, Levadiale ja Kalevile.
20:33
Külastaja lillemäe kommentaar
Keegi siinolijatest oskab kommenteerida, mis aastast Flora kasutab ainult eesti kodakondseid mängijaid? Alati see nii ju ei olnud, sest tulevad meelde aastad, kui näiteks Hakola ja Hamre meie liigas tegusid tegid. Tundub natuke ebareaalne stabiilselt euroopas alagrupis mängida (ja kaugemalegi jõuda) ainult eestlastega mängides.
20:34
Kris Ilves: Mäng jätkub!
20:34
Kris Ilves: Vahetusi kumbki meeskond ei teinud.
20:36
Kris Ilves: Zenjov sai Vassiljevi tsenderdusest kastist löögile, aga Forsmanile see probleeme ei valmistanud.
20:39
Keegi teab miks Tamm praegu fcsb pingil ka pole?
20:39
Sander Van De Streek vms on vist seni viimane välismaalane Floras ja tema käis Meistriliigas mingi 10-12 aastat tagasi ehk ...
20:40
Kris Ilves: Sakari Tukiainen oli ka mälu järgi mingi kuus-seitse aastat tagasi Floras?
20:41
Kris Ilves: Kalev jooksis pärast Flora nurgalööki kontrasse, aga Kovaltšuki tsenderduse noppis Grünvald.
20:41
Kris Ilves: Ojamaa sättis ennast kastist parema jalaga löögile, aga ei saanud palli raamidesse.
20:42
Külastaja to skeptik kommentaar
kas Nurmela mitte ei olnud paar aastat tagasi soomlasena Floras?
20:42
Külastaja kris ja kompanii kommentaar
no kuulge. nurmela mängis ju alles mõned aastat tagasi floras ...
20:42
Kris Ilves: Muidugi, jah.
20:42
Külastaja graf1x kommentaar
streek vast kõige teravama lennuga välismaalane pärast miranchuki eesti liigast minnes
20:43
kalevi vormid väga mõnusad see hooaeg
20:44
Külastaja asd kommentaar
Kas Peetson lähebki siis vãlismaale lõpuks? Samas kuhu tal nt ikka minna oleks peale Skandinaavia?
20:45
Kris Ilves: Ei ole selle osas infot. Aga praegusest mängust rääkides, siis suures plaanis vaatab vastu samasugune pilt nagu esimesel poolajal ehk Flora otsib rohkem, aga Kalev seisab sitkelt vastu.
20:45
Külastaja to graf1x kommentaar
van de streek oli ikka enne mirantšuki
20:47
Kris Ilves: Zenjov leidis karistusalast Vassiljevi, kes läks varbaga löögile, aga selgelt üle värava.
20:47
Kris Ilves: Vahetus Kalevi esimene vahetus 59. minutil: Sinilaid välja, Smirnov sisse.
20:48
jh tõsi, kirjutasin imelikult, mõtlesin, et miranchuk parima lennuga olnud ja ss streek
20:51
Kris Ilves: Tundub, et Flora on palli natuke kiiremini liikuma saanud ja jõutakse rohkem kasti kui esimesel poolajal, aga Kalev püsib endiselt väga hästi.
20:52
Kris Ilves: Vahetus Flora esimene vahetus 63. minutil: Zenjov välja, Mihhailov sisse.
20:53
Kris Ilves: Aga nõelab ka Kalev vastu. Kovaltšuki löök blokeeriti kastis.
20:54
Kris Ilves: VAR kontrollis võimalikku penaltit, aga penaltit ei tulnud. Ilmselt siis seda Kovaltšuki blokeeritud lööki vaadati.
20:54
Tukiainen 2016 ja Van De Streek 2013, aeg lendab. Flora saab Eesti parimad enda ridadesse, pole enam vaja välismaalasi. Mujalt kui Florast väga välismaale ei saa, koondisesse ka Florast lihtsam saada kui mujalt. Seega kõik eestlased tunglevad Florasse. Kalju ja Levadia mehed on paljuski Florast eemaldatud mängijad.
20:56
Kris Ilves: Vassiljev mängis Reinkortiga kokku ja lõpuks Hussar läks kasti lähistelt löögile. Ruumi ei ole, kalevlased blokeerivad. Mihhailov proovis samuti kaugelt ja selle Forsman püüdis.
20:57
Kris Ilves: Kalev jooksis vahepeal kontrasse ja teenis ka nurgalöögi, aga sellest asja ei saanud.
20:59
Külastaja Y kommentaar
Palju mängida jäänud
21:00
Kris Ilves: 70 mängitud.
21:00
Kris Ilves: Flora surub palliga karistusalasse, kuid seal saab ruum otsa ja Kalevi mängijad jäävad löökidele ette. Ei ole lihtne.
21:01
Kris Ilves: Värav Ja nüüd saab Flora kätte! 72. minutil! Alliku magati värava ees maha ja Flora ründaja suunas Vassiljevi tsenderduse mõnelt meetrilt võrku!
21:04
Kris Ilves: Flora otsib teist. Vassiljevil järjekordne tsenderdus värava ette, kus aga Kuusk ei saanud pallile korralikult pihta.
21:05
Kris Ilves: Kaljumäe vajutas kaugelt peale ja tabas Milleri pead. Frischer pani koheselt mängu seisma.
21:06
Kris Ilves: Sellepärast oli ka väike mängupaus, aga Miller saab jätkata.
21:10
Kris Ilves: Laur tegi karistusala lähistel Alliku vastu vea ja heast kohast karistuslöök Florale.
21:11
Kris Ilves: Värav Vassiljev ümber müüri ja postist tagasipõrkunud palli pani Miller sisse!
21:11
Kalevi mehed ei viitsi kaitsta?
21:13
Kris Ilves: Vahetus Kalev vahetas ka: Kiivit ja Jürisoo sisse, Sillamaa ja Teeväli välja.
21:13
Kris Ilves: Reinkortil oli 85. minutil võimalus Flora kolmas lüüa, aga Forsman tegi supertõrje!
21:17
Kris Ilves: Vahetus Flora vahetus 89. minutil: avavärava autor Alliku välja, Šapovalov sisse.
21:19
Kris Ilves: 4 minutit lisati teisele poolajale.
21:20
Kris Ilves: Grünvald puterdas Flora väravasuul, aga kalevlased korralikult löögile ei saanud.
21:23
Kris Ilves: Mäng on lõppenud. Kalev 0, Flora 2.
21:24
Kris Ilves: Flora võttis teisel poolajal jõuga võidu ära. Vassiljevilt kaks väravasöötu, Alliku ja Miller lahendasid.