Siim Pulst: Tere taas! Algkoosseisud on eriliste üllatusteta, aga pingilt leiame Tammeka ründaja Artur Uljanovi, kes pole 11 kuud väljakul käinud.
16:38
Siim Pulst:  Tipuründes eelistas Marti Pähn vigastatud Kevin Mätase asendajana Devid Lehterit.
16:39
Siim Pulst: Paide alustab täpselt sama algkoosseisuga nagu kolmapäeval, mil kaotati Kuressaarele, aga Kaimar Saag on vähemalt pingile naasnud.
17:00
Siim Pulst: Tribüünid on kahjuks vaid hõredalt täis, kuigi ilm on täna Tartus tegelikult täitsa korralik. Isegi natuke kahju on, et töögraafik nõuab selle mängu kodust kajastamist.
17:00
Külastaja e3 kommentaar
kus mööl on
17:00
Siim Pulst:  Mööl on vigastusega väljas. Tema osalemine oli küsimärgi all, nagu ka Saagil.
17:02
Siim Pulst: Paide pani palli mängu!
17:03
Siim Pulst:  Frolov võttis juba 20 sekundi järel ohtlikust kohast karistuslöögi välja. Saarma proovis otse peale lüüa, aga üsna lootusetu üritus siiski.
17:04
Külastaja B. kommentaar
Huvitav mida peab Saarma tegema, et koondisesse jõuda..
17:06
Külastaja Elion kommentaar
Saarma peaks Florasse minema. Sellest ju räägitud
17:06
Siim Pulst:  Paide kontrollib palli, aga mängutempo ei ole teab mis kõrge ja väravavõimalustest veel rääkida ei saa.
17:06
Saarma peab esiliigas mängima, et koondisesse saada
17:09
Siim Pulst:  Lang vajutas kasti tagant palli kõrgele taevasse, aga see kukkus lõpuks ikkagi värava peale, nii et esimene löök väravale läks kirja.
17:09
Siim Pulst:  Saarma raiskab! Pääses Alandiga silmitsi ja üritas palli väravavahist üle tõsta, aga kõksas selle selgelt väravast mööda. No sellised võimalused tuleb küll ära lüüa, kui koondisesoovi on.
17:16
Siim Pulst: 13 minuti täitudes hea variant Paidel. Saarma pani paremalt äärelt karistuslöögi kasti, kuid pealöögi järel oli tulemuseks vaid nurgalöök. Sealt ohtu ei järgnenud, aga Paide surve jätkub.
17:18
Siim Pulst:  Veel üks karistuslöök Paidele, seekord vasakult äärelt. Saarma tsenderdas, Juhkam tõi palli värava ette tagasi ja Gomis kõksas sealt palli üle värava!
17:22
Siim Pulst:  20 minutit mängitud ja ei meenu, kas Tammeka tipuründaja Lehter on üldse palli puutunud.
17:24
Külastaja junn kommentaar
Kaamerate vastas oleva renoveeritava maja valgeid katteid saaks edukalt kasutada oma maailmavaate,lemmikjogurti või muusikastiili reklaamimiseks. Või lihtsalt keegi p...e saata!
17:26
Siim Pulst:  Huvitavad mõtted. Eks kui väljakul suurt midagi ei toimu, siis kisubki mõtted mujale. Ei tea kas see kunstmuru on aeglane või mis, aga mängutempo tundub kuidagi eriti uimane.
17:27
Väga uimane värk jah!
17:31
Siim Pulst:  Pool tundi saab mängitud. Kui esimesed 15 minutit kuulusid selgelt Paidele, siis pärast seda on mäng võrdsustunud. Ohtlikud võimalused on aga siiani 3:0 Paide kasuks.
17:31
Külastaja Maku kommentaar
Kas kaamerapildi kvaliteet on lagnenud? Ei jäta pro muljet enam.
17:33
Külastaja R kommentaar
Paide satsil potentsiaali nii kõvasti aga Voolaid...
17:33
Siim Pulst:  Paidele teine nurgalöök. Tammekal pole veel ühtegi.
17:34
Siim Pulst: Lang klaaris aga Saarma madala tsenderduse ära.
17:37
Zaho teeb Aafrikas head tööd, ta kajastab trenne oma youtube kanalil.
17:37
Jarju paneb banaani ette! Selline tore sõnakasutus siis! :)
17:38
Siim Pulst:  Frolov teenis veel ühe karistuslöögi. Standardolukordi on Paidel küll kõvasti olnud. Nii mõnigi neist on ka ohtu toonud, kuid seekord Saarma tsenderdusest midagi ei tekkinud.
17:39
Siim Pulst: Tammeka seni parim variant, kui Laabus pääses kastijoonelt löögile, aga saatis palli üle värava.
17:40
Mätas vigastatud?
17:41
Siim Pulst:  Jah. Paar päeva tagasi ei osatud veel öelda, kui pikaks mängupaus kujuneb.
17:42
Siim Pulst:  Veelma teenis trahvikasti vasaku külje juurest karistuslöögi.
17:43
Siim Pulst:  Laaneots mängiti lahtimänguga löögile, kuid pealelöök blokeeriti. Paide vasturünnak lõppes optimistliku ja ebaõnnestunud kaugüritusega Gomisi poolt.
17:45
Siim Pulst:  Laabus on väljaku kõrval siruli ja Tammeka peab vähemuses hakkama saama.
17:45
Siim Pulst:  Kõik laabus siiski :) 11 vs 11 jälle.
17:46
Siim Pulst: Paide ohtlik korner!  Saarma nurgalöögi järel pääses Frolov kastist jalaga löögile. Pall põrkas mängijatest üles ja Gomis üritas käärlööki, kuid ebatäpselt.
17:47
Siim Pulst: Poolaeg läbi, 0:0!
17:48
Siim Pulst:  Paide oli üle, ähvardas eelkõige standardolukordades ja ühe korra ka mänguliselt. Jarju ei pidanud teises väljakuotsas kordagi sekkuma.
17:49
Külastaja Heix kommentaar
See poja kes kommenteerib vöiks pigem laste mänge kommenteerida...täielikult poisikese jutt...banaan ette,kuu pörkkest ja muu selline lapse jutt aga kindlasti mitte proffesionaalne
17:50
Külastaja Komm kommentaar
Mtea päris hea see uus kommentaator ma ütleks
17:50
Siim Pulst: Eks see ole alati maitse asi. Nende konkreetsed väljendid on minu meelest küll täitsa ok.
17:56
Hea kommentaar ehk sellistele poisikeste ohtu lastele
17:56
Külastaja komm kommentaar
Kommentaator on ok, pole mingi monotoonne soigumine nagu ühel teisel.
17:58
Külastaja Leopold kommentaar
Mulle ka meeldib kommentaatori optimistlik ellusuhtumine, lõbus kuulata ja tekitab head tuju.
18:01
Siim Pulst: Teine poolaeg läks!
18:03
Ei ole nagu kuulnud,et möne JALGPALLIRIIGI kommentaator oleks öelnud,et banaan ette ...hahaha aga noh amatööri jaoks ok...ega tase saagi soccerneti kommentaatirite seas körgem olla kui on riigi jalka tase
18:05
Külastaja heh kommentaar
Just nägin laivis küsitlust, Kelder vastas et Jarju saab rohkeim tõrjeid, jah kogemata, aga tundub et selliste mängudega nagu see/eelmised nii halb eksimus ei olnudki..
18:06
Siim Pulst: Veelma võttis vasakult äärelt karistuslöögi välja. Puri pani palli kasti, aga see jäi madalaks ja Saliste klaaris.
18:09
Siim Pulst:  Pisut elu on mängu juurde tulnud. Tammeka on teisel poolajal juurde pannud, mäng liigub rohkem ühelt poolt teisele.
18:10
Siim Pulst:  Veelma läks 54. minutil kasti tagant löögile. Polnud paha üritus, aga keeras ikkagi paar meetrit üle tagumise ristnurga.
18:11
Siim Pulst:  Aiaiai, Teniste istus murule ja küsib vahetust.
18:12
Siim Pulst:  Parema jala sääremarjale või hüppeliigesele pandi jääkott peale. Ja kaptenipael tuli juba maha, nii et vahetus on kindel.
18:12
Siim Pulst: Vahetus  Pael läks Puri õlavarrele. Mängu saabub Giacomo Uggeri.
18:13
Siim Pulst:  Halvad uudised muidugi ka Eesti koondise jaoks.
18:14
Heix - see, et jalgpall on mõnes riigis võtnud religiooni mõõtmed, ei tähenda, et kommentaatorid peaksid mängu kirjeldama nagu preestrid, pühakirjast näpuga järge ajades. Jalgpalli enamasti mängitakse ikka publikumi lõbustamiseks ja on tore, kui ka kommentaator suudab lõbus olla.
18:14
Siim Pulst: Vahetus  Paide esimene: 58. minutil Saag sisse, Hõim välja.
18:14
Cosmos väljastas järgmise, Kohila teavituse, et viie klubi pöõrdumises polnud ka nende juhatusega asi kooskõlastatud. Eile Ravens. Siim kas uurite kes ja miks need asjad välja laseb ja kas ka ülejäänud kolmel tõsitaga? Kellegi vimm mängus!?
18:15
Siim Pulst:  Ma ei ole kahjuks lähemalt kursis selle teemaga.
18:15
Öelge ausalt, mis värk kommentaatori sisu eksimustega on? Mitu ekraani jälgida või kuidas see täpselt toimib? Videos selgelt kohe näha et muhk on, aga arusaam jõuab selgelt hiljem, nagu var mis võtab aega vahest. :D
18:16
Siim Pulst:  Kommentaatori seisukoht on tavaliselt kuskil väljaku nurgas väljaku tasapinnal. Pole ime, kui seal paljud asjad märkamata jäävad. Televaatajal on tavaliselt parem vaade asjadele. Väike monitor ei päästa.
18:17
18:17
Siim Pulst: Hoiatus  61. minutil esimene kaart ... Silver Alex Kelderile.
18:17
Külastaja Päris halb kommentaar
Paide mäng ikka väga ümmargune pikk pall ja kõik, lootsin natuke rohkemat.
18:20
Siim Pulst: Hoiatus Laaneots 64. minutil. Mäng läheb elama vaikselt.
18:20
Külastaja spets kommentaar
Paidel on küll nagu mängu, aga mõned liigutused ei toimi, Täpselt see, et Hõim välja, sorri, aga mööli on vaja tagasi. Või treereritele lisa abi hankida..
18:21
Siim Pulst: Saarma kauglöök vinditas väga mõnusalt värava suunas, aga Aland suutis selle raskustega siiski ära võtta!
18:21
Siim Pulst:  Uggeri mängib vasakründes, Veelma läks sealt Teniste kohale.
18:23
Siim Pulst:  Ning Saag läks Paidel rünnakule, Gomis nihkus vasakule äärele ja Luts paremale äärele ning Frolov asus keskväljale Hõimu kohale.
18:24
Siim Pulst: Vahetus Vahetus Paide vahetab 68. minutil: Gomis ja Luts välja, Piht ja Mošnikov sisse.
18:26
Külastaja Henri kommentaar
Ilmselt Voolaid püsib Paide tüüris vaatamata mis iganes tulemustele ja mängupildile…maru nigelad on seniste mängude põhjal ja ega vaatamata pronksile polnud ka eelmine aasta ilus.
18:26
Külastaja Oi jah kommentaar
No see on ikka iba juba, mida härra kommentaator puhub
18:27
Siim Pulst:  Paide on nüüd survet peale saamas. Neljas nurgalöök. Saarma tsenderdus leidis aga Laaneotsa peanupu.
18:29
Siim Pulst:  Paide viimaste vahetuste järel liikus Saarma äärele, Piht teisel äärel. Saag tipus ja Mošnikov natuke allpool.
18:29
Siim Pulst: Hoiatus Eemaldamine  Kelder, 73. minutil! Võttis vasturünnaku alge maha ja ongi duši alla minek!
18:30
Siim Pulst: Videkordus kinnitas, et väga küüniliselt niitis Laabuse maha.
18:31
Kelder hea tola
18:32
Kelder peab siin kaarte võtma. Hooaja alguses pakuti ta kollaste top1-te
18:32
Siim Pulst: Hoiatus  Veelma (?) 76. minutil. Paide surve jätkub ka arvulises vähemuses.
18:32
Siim Pulst: Vahetus  Yusif saabus Ojamaa asemele.