Pühapäev, 9. aprill 2023
18:58
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat pühapäeva õhtut! Premium liiga kuuendale voorule tõmbavad joone alla Kalev ja Levadia, kes sammuvad neil hetkedel Sportland Arena murule.
19:00
Kasper Elissaar: Koosseisud on täna üllatusvabad. Mõlemad treeneribrigaadid tuginevad neile palluritele, kes seni on edu toonud. Levadia hetkel 10 punkti peal, Kalevil on seitse silma.
19:01
Kasper Elissaar: Avavile! Levadia alustas!
19:02
Kasper Elissaar: Ilm on Tallinnas jätkuvalt päikseline. Sooja kaheksa-üheksa kraadi. Veidi tuuline.
19:06
Kasper Elissaar: Esimesel viiel minutil on mäng olnud võrdne. Kalev on juba kaks nurgalööki teeninud, mis tõsi, tulu ei toonud.
19:10
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Tere Kasper. Väike ettepanek. Ehk saaks aktiivse premi punktitabeli kodulehel seal lehe paremas ääres üles poole tuua, et kui natuke kerida uudiseid, siis kui juba kalender mingi hetk seal vastu tuleb, võiks ka punktitabel kiiremini vastu tulla, ilma, et pead avalehelt kuhugi ära klikkima end.
19:11
Kasper Elissaar: Tere-tere! Kunagi oli kalender alati kõige ülemine ehk need asjad seal parempoolses tulbas on pidevalt mingisuguses liikumises. Aga jah, natuke kõrgemale saab küll!
19:12
Kasper Elissaar: VäravAleksandr Zakarljuka viib Levadia 11. minutil 1:0 juhtima!
19:13
Kasper Elissaar: Agyiri mängis nurgalöögi lahti. Tur läks kasti tagant löögile, Forsman tõrjus penaltipunktile ja sealt lükkas Zakarljuka ühe puutega sisse.
19:16
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
see mäng vist nüüd tehtud, võib liverpooli arsenali peale kolida :D
19:16
Kasper Elissaar: Nüüd lennutas Agyiri korneri värava ette, aga sealt tuli see kiirelt ära.
19:16
Külastaja mc kommentaar
Mis seis Latinovichiga on? Ja kas ukrainlane Markovskiy toodigi ainult duublisse mängima?
19:17
Kasper Elissaar: Premium liigas saab võistkond korraga mängitada viit välismaalast ning täiendavalt üht hoida pingil. Kuna võistkond on olnud praegu edukas, pole ilmselt Torres hakanud ülemäära vangerdama. Algkoosseis kolmandat mängu järjest täpselt sama.
19:17
Külastaja G kommentaar
Arsenal licerpool tehtud mäng
19:20
Kasper Elissaar: Purje pääses vahepeal löögile, aga üldiselt on mäng nüüd pigem koondunud Kalevi väljakupoolele.
19:20
Kasper Elissaar: Levadia mängijate seisudest veel rääkides, siis vigastatud on vaid Rasmus Peetson. Uuel nädalal loodetakse ta võistkonnaga treenima saada.
19:25
Kasper Elissaar: Kalev annab Levadiale keskväljal päris palju ruumi. Rohesärgid saavad üsna vabalt lükata.
19:27
Kasper Elissaar: Forman tõrjus esipostist Felipe Felicio madala löögi!
19:28
Külastaja U kommentaar
Kalev peab pigem õnnelik olema, et Tamme lahkus. Pole kunagi mõistnud tema kvaliteeti.
19:31
Kasper Elissaar: Kuna meil siin Eestis meeldib igasuguseid derbisid ka välja mõelda, siis täna on Sportland Arenal haruldane kolmepoolne Macroni derbi! Nii Kalevi, Levadia kui ka kohtunikud riietab Itaalia rõivabränd Macron. Tribüünilt on puudu vaid Prantsusmaa president.
19:35
Kasper Elissaar: Larsen kukkus tsenderdades ja sai veidike haiget, aga suudab jätkata.
19:35
Külastaja Mõte kommentaar
Olen jõudnud sinna kohta, kus artikkel tundub huvitav, siis avan aritkli ja nähes autori all ühte kindlat nime, ei hakka ka seda artiklit isegi lugema :) Avastasin tänase mängu ajal, et keegi kommenteerib samal ajal mängu - oli see vist Rimo Hunt? Kas keegi pole mõelnud alternatiivse portaali tegemise peale? Kasvõi hobi korras alguses, ei viitsi oma klikke jagada sellisele türanniale, kus putinist toidab kõike ja OJ ülistab 24/7. Huvi on tänu Betsafele premium liiga vastu kõvasti tõusnud, suurima hea meelega paneks isiklikult ka õla alla.
19:38
Kasper Elissaar: Mina kohtusin neljapäeval ühe Levadia fänniga, kes tahtis uut portaali teha! Aga no tõele au andes on Eestis kõvasti rohkem meediamaju kui Soccernet.ee. Ühest äärmusest teiseni. On ka jalkaskeenes alternatiive. Peaks olema kõigile midagi.

Rimo, tõsi küll, rääkis lihtsalt mikrofoni lähedal muud juttu. :)

19:38
Kasper Elissaar: VäravErnest Agyiri lööb 37. minutil 2:0! Röövis kasti taga Teeväljalt palli ja tugev löök alla nurka! See mees on punases ikka.
19:40
Külastaja Faktid kommentaar
Agiry on ülekaalukalt hetkel parim mees meie liigas.
19:41
Külastaja G kommentaar
Velijevile väravasööt?
19:41
Kasper Elissaar: Väravasöötu siin ei ole. Agyiri võttis Teeväljalt palli ära.
19:41
Külastaja Mõte kommentaar
Aga premium liigat nii detailselt kajastavat portaali ei ole minu teada? Pigem tehakse lihtsat ala kokkuvõtvad uudised suurte nelikute mängude ja ka mingite skandaalsete asjade osas
19:42
Kasper Elissaar: Kõige põhjalikumat ja laiemat kajastust kodusest jalgpallist pakub tõesti Soccernet.ee. :)
19:43
Kasper Elissaar: Levadia krutib ja krutib survet peale. Pidevalt käiakse Kalevi kastis ja sooritatakse ka erineva tõsiseltvõetavusega pealelööke.
19:46
Külastaja G kommentaar
Leva küll võimas see hooaeg, aga ootame ära flora kalju paide, ja siis saab teada tõeliku levadia
19:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Levadia 2:0 eduseisuga!
19:48
Kasper Elissaar: Mäng algas mõne Kalevi võimaluse, aga Levadia hoidis initsiatiivi ja tekitas ridamisi rünnakuid. Väravad tulid selle kõige loomuliku osana ka. Levadial on kindlasti teenitud eduseis ja praegu ei paista, kuidas Kalev siit mängu tagasi sisse saaks.
19:48
Külastaja Mõte kommentaar
Äge vend oled ja lahe et vead seda asja. Alati on see niimoodi olnud, et maksja tellib muusika, nii kahju et praegu on see maksja kes on. Igal juhul nagu mainisin - loodan muutusele, on see siis perekonnapuu välja juurimine süsteemist või et panete mingi uue rahastussüsteemiga portaali paika. :)
19:54
Kasper Elissaar: No ma olen Soccernetis töötanud 15 aastat. Seni pole veel pidanud kogema, et keegi kuskilt kõrgemalt või tagatubadest ütleks mulle, mida ma pean või tohin või ei tohi teha või kirjutada. Aga mine tea, võib-olla tulevad needki ajad! Kardetavasti siis ei jääks aga toimetusest midagi järele. 

Eks me teeme nii hästi ja põhjalikult kui oskame ja oma vahendite juures suudame. Alati on arenguruumi ja kasutamata potentsiaali. Teisalt kui vaatame, kus oli Soccernet näiteks kümme või viis aastat tagasi ja kus ta on praegu, siis see vahe on meeletu.

Tuletan meelde ka, et praegu on kogu me sisu lugejatele tasuta kättesaadav. Eestis on see juba üpris haruldane. Mitte, et ei peaks soovima kogu aeg areneda, aga hinnake seda, mis teil on. 
20:03
Kasper Elissaar: Teine poolaeg käib!
20:03
Külastaja G kommentaar
Kasper vaata siis et jätkat samas vaimus edasi. Edu ja jaksu
20:03
Külastaja G kommentaar
Leva lööb 4 veel , siis peaks olema tabeli liidrt ?
20:04
Kasper Elissaar: Viis peaksid lööma.
20:06
Kasper Elissaar: Kalev on tulnud isuga, aga Levadia kvaliteet on seni kõrgem.
20:08
Kasper Elissaar: Jõujoonte kirjeldamiseks veel esimese poolaja statistikat ka.

Pealelöögid 5:9, löögid raami 2:7, nurgalöögid 2:4, pallivaldamine 50:50. Esimesena siis Kalevi ja teisena Levadia numbrid.
20:10
Kasper Elissaar: Ilmauudiseid nii palju, et nüüd läks päike tribüünil viimaste pealtvaatajate pealt maha. Kaunis aeg küll, kui kell kaheksa õhtul on veel valge!
20:11
Kasper Elissaar: Teeväli võttis kasti lähedalt trahvilöögi välja. Kalevile võimalus!
20:12
Kasper Elissaar: Kovaltšuk lõi karistuslöögi müüri ja jätkupalli Jalgpalli tänavale!
20:12
Külastaja fantasy kommentaar
Protokollis pole 1. väravale söötu, soccerneti protokollis on. Kumb Soccerneti Fantasys siis peale jääb? Fantasys praeguse hetkel pole
20:14
Kasper Elissaar: Tõemonopol väravasöötude osas on Soccernet.ee käes. Kui mäng läbi saab, saadan e-kirja, milles fikseerin Fantasyga seotud väravasöödud ära. Vahel lisatakse neid juba jooksvalt ka, aga hiljemalt mängujärgse kirjaga muutub seis paremaks.
20:17
Kasper Elissaar: Vahetus61. minutil esimesed vahetused. Kalev võtab välja Sillamaa ja Sinilaiu ning asendab nad vastavalt Jürisoo ja Smirnoviga.
20:19
Külastaja MP kommentaar
Tur fantasysse ei saa söödupunkte?
20:19
Kasper Elissaar: Saab ikka!
20:19
Külastaja fantasy kommentaar
Selge Kasper, tänud ja hoia kõva!
20:22
Kasper Elissaar:


Natuke meeleolupilte Sportland Arenalt. Fotode autoriks Katariina Peetson (jalgpall.ee).
20:23
Kasper Elissaar: Levadial oli siin paar nurgalööki, aga seis püsib muutmatuna.
20:25
Kasper Elissaar: Vahetus69. minutil teeb Levadia oma esimesed vahetused: Velijev ja Felicio ära ning Yakovlev ja Mollo Bessala sisse.
20:26
Kasper Elissaar: Vahetus69. minutil tuleb Kaspar Laur lihasvigastusega väljakult ära ning Andreas Kiivit tuleb tema asemel platsile.
20:27
Külastaja What!! kommentaar
Läbiaegade parim hooaeg? Mis Kasper ennustad? Kes hüppab üle varju, kes teeb oma, kes üllatab?
20:30
Kasper Elissaar: Hooaeg on alanud mõnusalt üllatusterohkelt ja tore, et kõik on juba punkte kuskile kaotanud. See on liigale ainult hea. Aga arvan, et hooaja lõikes pääsevad maksvusele tavapärased jõujooned ja juba esimese ringi lõpuski on see vaatepilt liigatabelis harjumuspärasem kui praegu. Ehk ma ei usu, et keegi tegelikult sellist revolutsiooni siin tegema hakkab nagu näiteks Vaprus seni ähvardanud on.
20:30
Kasper Elissaar: Mollo kauglöök lendas taevasse.
20:31
Kasper Elissaar: See on ka ütlemata, et Teeväli läks Lauri lahkumise järel ise keskkaitsesse ja Kiivit mängib ikkagi ees, mitte kaitses, kus ta tegelikult noorena on toimetanud.
20:33
Kasper Elissaar: Vahetus77. minutil saab avavärava autor Zakarljuka puhkama ja Nikita Vassiljev pääseb platsile.
20:34
Kasper Elissaar: 267 pealtvaatajat on täna Lillekülas kokku loetud.
20:35
Kasper Elissaar: Heitor sai nurgalöögist peaga löögile ja Forsman tegi suurepärase jalatõrje!
20:37
Kasper Elissaar: Yakovlev suunas palli üle värava!
20:37
Kasper Elissaar: Vahetus  81. minutil Kovaltšuk puhkama ja Vadim Mihhailov tuleb vasakule äärele.
20:37
Kasper Elissaar: Kalevil sellega tänaseks vahetuspausid kasutatud.
20:39
Kasper Elissaar: Hoiatus82. minutil saab Kalevi kaptenist Marek Kaljumäest esimene mees, kes täna selles mängus kollase kaardi saab. Andis kõksu Agyiri jalgadesse.
20:42
Kasper Elissaar: Vahetus86. minutil saavad puhkama Levadia võtmemehed Agyiri ja Mavretic. Sisse Henri Välja ja Patrik Kristal!
20:43
Kasper Elissaar: Nüüd on ka Levadial vahetused tehtud. Mõni minut veel lõpuni.
20:44
Külastaja Mõte kommentaar
Rahastuse osas - raske on uskuda, et mitte mingeid suuniseid ei tule, eriti arvestades neid signaale jalkaliidu juhi poolt, mis meil siin russofoobsete teemadega esile tulid. Tõtt öelda olen teie podcastide kuulaja olnud alati juba esmaspäeval või teisipäeval, aga see kui kiiresti Karpini teema ära vaikisite võrreldes Betsafe’iga, siis olen pettunud. Ei ole podcaste kuulanud sellest saati. Kui muul põhjusel kui ülevalt signaalide tõttu see ei olnud, siis oskad ehk seletada, miks otsustasite nii rahulikult võtta seda? Jürgen Hennile ka ei tulnud signaali, et ole hea võta oma FB hääl maha sealt Vassiljevi kapteniks olemise pollist? Päriselt, ma ei taha midagi halvaga, aga praegusel hetkel on koondisel ja minu jaoks ka soccernetil vastik maik küljes nende sekenduste tõttu.
20:46
Kasper Elissaar: Võib-olla siis lõpetasidki selle kuulamise liiga vara ära, sest Karpini teema oli meil üleval päris pikalt ja ma ei tea enda toimetusest kedagi, kelle arust see olukord asjaosaliste poolt hästi ära lahendati. Sellega seoses on päris mitmel asjal halb maik küljes.
20:46
Külastaja Mõte kommentaar
Lisaks - 30a pukis, kuidas endiselt võimalik? Selle osas ju ikka oskad midagi öelda… Mäletan et isegi OJ tegi artikli Pohlaku osas, kui see kätega kallale läks volikogus ja siis pärast õigustas ka ennast veel.
20:48
Kasper Elissaar: Kui räägime Aivar Pohlakust, siis liidu president ta päris 30 aastat olnud pole. Aga seni on ta jalkaliidu üldkogul saanud klubidelt erakordselt suure ja ühtse toetuse. Sedasi ongi ta pukis. Klubid usaldavad! Vastuhääli on seal olnud ikka minimaalselt.
20:48
Külastaja Mõte kommentaar
Siis tõesti minu viga - hea meel et olete endiselt sama meelt, loodame et kõigil meeles see juunikuises aknas kodumängu ajal!
20:49
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit tiksusid täis ja Levadia saab 2:0 võidu!
20:51
Kasper Elissaar: Levadia jätkab tabelis teisena, võrdsetel punktidel liidri Floraga. Kalev on kuues. Teisel poolajal Levadia ohjas asju ja hoidis eduseisu. Mäng rahunes, aga võit on igati teenitud.
20:56
Külastaja Mõte kommentaar
Minu kui harrastusvaataja jaoks on see klubidepoolne ühehäälne toetus arusaamatu - meenutab yhtesid teisi valimisi mitte üldse nii kaugelt geograafilises mõttes…
20:57
Kasper Elissaar: Ju siis klubid, kes on igapäevaselt asjaga lähedalt seotud, on Pohlaku tööga oluliselt suuremal määral rahul kui tavalised jalgpallifännid, kes asja kõrvalt jälgivad.
21:00
Kasper Elissaar: Aga minu poolt tänaseks kõik. Aitäh, et jälgisite ja elasite kaasa! Premium liiga kuuendal voorul on nüüd joon all. Uued mängud ja uued ülekanded juba uuel nädalal. Ees ootab karikanädal! Teisipäeval Kuressaare - Flora ja kolmapäeval Trans - Paide. Intriigi jagub! Püsige lainel ja head õhtut!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!