Laupäev, 15. aprill 2023
16:49
Siim Pulst: Tere päikselist laupäeva! Levadia ja Harju panevad kümne minuti pärast palli mängu.
16:50
Siim Pulst: Kui eelmises kolmes mängus kasutas Levadia identset algkoosseisu, siis täna on jäänud välja Heitor, Mavretic ja Velijev, keda asendavad vastavalt Latinovic, Vassiljev ja Mollo.
16:50
Siim Pulst: Laagril vahetab Edur äärepoolkaitses välja Reimaa, pingile on taas jäänud ka Andre Järva. Muus osas paistab kõik ootuspärane.
16:52
Siim Pulst: Levadia koosseisuvalikute taga võib näha mängugraafikut, sest pärast tänast ootavad ees neli mängu järjest Premium liiga tipptiimide vastu. Uustulnuk Harju vastu võib aga värskete meeste nälg neile hoopis kasuks tulla.
17:00
Siim Pulst: Harju pani palli mängu!
17:02
Siim Pulst:  Harju teenis juba teisel minutil esimese nurgalöögi. Vallner püüdis tsenderduse.
17:02
Külastaja stranglers kommentaar
Kas Peetson ei ole enam Levadias või on vigane?
17:02
Siim Pulst:  Peetson on veel paar nädalat vigastatud. Mingisugune koormusvigastus olevat.
17:03
Siim Pulst: Värav 3 minutit ja 5 sekundit möödas ja Agyiri juba paugutab!
17:05
Siim Pulst: Edgar Turilt madal tsenderdus paremalt äärelt ning Agyiri vajutas penaltipunkti juurest vasaku jala välisküljega posti kõrvale.
17:07
Külastaja Tarts kommentaar
Kui midagi hullu ei juhtu või Agiry vigastada ei saa, välismaale ei lâhe, siis tulevad vâga kõvad numbrid tal see aasta!
17:10
Siim Pulst:  Levadia mängib täna ründepaariga, Mollo on Felicioga koos ees, ning Agyiri liitub paremalt äärelt nendega pidevalt kolmandaks.
17:13
Siim Pulst: Värav  13. minutil 2:0! Mollo lööb ja viskab salto!
17:15
Siim Pulst:  Tur oli vist jälle väravasöödu autoriks. Tema tsoonist see läbisööt tuli, kui Mollo kaitseliini taha pääses ja Baturinsi külje alt palli läbi surus.
17:17
Külastaja asd123 kommentaar
Eelvaates välja toodud 64% vajaks üle arvutamist :D
17:17
Siim Pulst:  Värav Üks tagasi! Taaniel Usta 18. minutil!
17:19
Siim Pulst:  Läbisööt Edurilt, misjärel Usta lahendas olukorra ära, aga väravasöötu siiski ei tule, sest ründaja esimene löök põrkas Fomba jalast talle tagasi.
17:20
Siim Pulst: Värav  3:1! Kõik, mis lüüakse, läheb sisse!
17:21
Siim Pulst:  20. minutil Schjönning-Larseni tsenderdus värava ette ja Mollo lükkas neljalt meetrilt tühja.
17:22
Mollo ka paugutab
17:24
Siim Pulst:  Harju võttis sel hooajal esmakordselt kasutusele viiemehelise tagaliini, aga paraku on see igast asendist kärisenud. Järve, Maštšenko ja Kariste mängivad keskkaitses, Ivanjušin ja Edur äärtel.
17:25
Siim Pulst:  Penalti Levadiale!
17:25
Siim Pulst:  Agyiri konksutas trahvikasti paremas nurgas, tehes järgemööda ära Edurile ja Niilopile, enne kui viimane talle tarbetu penaltivea tegi.
17:26
Siim Pulst: Felipe Felicio ei realiseeri! Nõrk löök ja Baturins püüab!
17:28
Siim Pulst:  Kui ma nüüd ei eksi, siis see penaltitõrje oli üleüldse esimene tõrje, mida me täna näinud oleme. Kõik eelnevad postide vahele suunduvad löögid panid võrgu sahisema.
17:28
Siim Pulst:  Hoiatus Edgar Tur teenis vahepeal mängu esimese kollase kaardi.
17:31
Külastaja Miks kommentaar
Miks ei lastud mehel kübarat teha?
17:31
Siim Pulst:  Felipe Felicio proovis kaugelt. Terav löök, aga täpsust polnud piisavalt.
17:32
Saab selle kübara naguni
17:33
Külastaja mhm kommentaar
Hea meel, et Felicio fantasys kapteniks panin täna. Rongiõnnetus on see mees ikka olnd seni…
17:34
Külastaja Gg kommentaar
Tundub pildi järgi selle hooaja publikurekord, tõsi?
17:34
Siim Pulst:  Täitsa võimalik. Playstation 5 loosimine on kõvasti lapsi kokku toonud.
17:35
Siim Pulst:  Kolmas nurgalöök Harjule. Levadial on neid olnud kaks.
17:35
Siim Pulst:  Indi tsenderduse klaaris peaga Fomba.
17:36
Siim Pulst:  Levadia kontra oli palju ohtlikum kui Harju nurgalöök, aga Mollo lõpuks siiski löögile ei jõudnud, sest Felipe Felicio otsustav sööt jäi kehvaks.
17:37
Siim Pulst:  Kolmas korner ka Levadiale. Tsenderdus lendas aga üle kõigi peade.
17:42
Siim Pulst:  Vassiljev võttis vastaste poolel söödu vahelt, tõusis ja läks ise kasti tagant löögile, aga saatis palli meetrijagu üle värava.
17:43
Siim Pulst:  Ohtlik kiirrünnak Harjult ja Vallner pidi Usta löögiks pööranud tsenderduse lati alt ära lükkama.
17:44
Siim Pulst:  Ning järgnenud korneri järel tegi Vallner veel parema tõrje, võttes posti kõrvalt ära Maštšenko terava pealöögi.
17:46
Siim Pulst:  3 lisaminutit tiksuvad.
17:47
Publik oleks kui see enamus oleks täiskasvanud
17:49
Siim Pulst:  Poolaeg läbi, 3:1! Levadia käristas Harju viiemehelise kaitseliini kiiresti ribadeks. Mingist hetkest alates mäng rahunes ja Harjul oli samuti võimalusi, aga tervikuna Levadia kontrollis veenvalt.
18:06
Siim Pulst: Vahetus Debütant Casper Nicolas Lugtmeijer sisse, Schjönning-Larsen välja.
Vahetus Harjul tuli Stefan Tšendei sisse, Marten Niilop läks välja.
18:06
Siim Pulst:  Teine poolaeg käib!
18:09
Siim Pulst: Agyiri keerutas 48. minutil karistuslöögi otse väravale, Baturins tõrjus posti äärest üle otsajoone. Kornerist ohtu ei järgnenud.
18:10
Siim Pulst:  Nurgalöök kohe vastu ka Harjule. Ei tulnud sealtki midagi.
18:10
18:12
Siim Pulst: Hoiatus  Oli see nüüd vea autor Kariste või vaidleja Sobtšenko, kes kaardi sai, aga igatahes teenis Agyiri penalti auga välja.
18:12
Siim Pulst:  Mõlemad mehed said, tundus.
18:12
Siim Pulst:  Agyiri läheb seekord ise lööma.
18:13
Siim Pulst: Värav Läbi Baturinsi käte jõuga võrku! 4:1!

Külastaja Y kommentaar
Võib öelda , et Agiry viimane hooaeg eestis.
18:24
Siim Pulst: Pall Harju väravas, aga ei loe! Kõigepealt Baturinsilt kaks head tõrjet järjest, kolmandal katsel suskas Zakarljuka palli võrku, aga vist Baturinsi käte vahelt.
18:25
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  64. minutil Tur ja Zakarljuka välja, Sakarias ja Yakovlev sisse.
18:25
Siim Pulst: Vahetus  Harjul tuli Järva Taaniel Usta asemele.
18:27
Siim Pulst:  Harju kuues nurgalöök, Levadial on neid neli olnud. Maštšenko kerkis jälle ähvardavalt, aga ei tabanud seekord korralikult palli.
18:29
Siim Pulst: Värav 69. minutil Nikita Vassiljev 5:1!
18:30
Siim Pulst:  831 pealtvaatajat on protokolli märgitud. Hooaja rekord on tõsiasi.
18:33
Siim Pulst: Vahetus  73. minutil Välja sisse, Ainsalu välja.
18:34
Siim Pulst:  Vahetus Vahetus Vahetus Harjult 74. minutil kolm korraga. Sobtšenko, Eerme ja Kariste välja, Reimaa, Rõõmussaar ja Rudenko sisse.
18:34
Siim Pulst: Hoiatus  Mark Edur 74. minutil.
18:37
Siim Pulst: Harjul kasti lähistelt karistuslöök. Indi keerutas otse peale, aga pehme löök Vallnerile probleeme ei valmistanud.
18:37
Külastaja junn kommentaar
Ülimees Käblik vahib pingil!
18:37
Siim Pulst: Vahetus  Velijev sisse, Agyiri puhkama 77. minutil.
18:38
Siim Pulst:  Rudenko pääses kastist löögile, Vallner vastas tasemel jalatõrjega.
18:41
Külastaja Kahju kommentaar
Et rahvas unustab. Miks putin huilot enam ei laulda?
18:42
Siim Pulst:  Ei ole tähele pannud, et täna üldse kuigi palju organiseeritud kaasaelamist oleks olnud.
18:43
Siim Pulst: Värav  Kuues! Välja nurgalöök, Fomba pealöök. Nii lihtne see ongi.
18:47
Siim Pulst:  Rõõmussaar pääses ootamatult Vallneriga silmitsi, aga keerutas palli napilt üle tagumise ristnurga!
18:50
Kui see polnud viga, siis….
18:50
Siim Pulst:  1 lisaminut juba käib.
18:51
Siim Pulst: KÕIK! Levadia võtab ülikindla 6:1 võidu ja kerkib vähemalt ööpäevaks tabeliliidriks. Harju jätkab tabeli põhjas ja peab nentima, et tippklubide peale nende hammas veel ei hakka.
18:52
Siim Pulst:  Tänan jälgimast ja kohtumiseni juba homme, mil on kavas veel kolm Premium liiga kohtumist. Head õhtut!