Pühapäev, 23. aprill 2023
12:20
Marko Susi: Tere ja ilusat päeva, head jalgpallisõbrad! Premium liiga pühapäev saab avapaugu 10 minuti pärast, kui Harju JK Laagri võõrustab Tartu JK Tammekat. Mõlemad meeskonnad istuvad tabeli põhjas - tammeka on kahe punktiga üheksas, Harju ühe silmaga kümnes.
12:23
Marko Susi:  Harju Laagri kaotas eelmises voorus 1:6 Tallinna Levadiale. Tammeka sai nädala sees Tallinna Kalevilt kere peale 1:2.
12:25
Marko Susi: Külalised Tartust mängivad järgmises koosseisus:

12:27
Marko Susi:  Harju Laagri koosseisust niivõrd uhket graafikat ei ole, küll aga on info:

Põhikoosseis: Ivans Baturins, Andres Järve, Danil Maštšenko, Marius Alexandre Samoura, Kaspar Rõõmussaar, Daniil Rudenko, Marten Niilop, Usalifa Jose Indi, Kaarel Usta, Andre Järva, Taaniel Usta
Varus: Matheas Madik, Magnar Vainumäe, Kristjan Kriis, Stefan Tšendei, Sten Marten Viira, Sander Must

12:28
Marko Susi:  Meeskonnad on platsil üles rivistunud ning laul kõlab - kohe hakkame mängima!
12:30
Marko Susi:  Mäng käib!
12:30
Marko Susi:  Tammeka alustab palliga ja ründab parempoolset väravat.
12:32
Marko Susi:  Tammeka on teravalt alustanud. Avaminutil oli juba penaltihõngu, kui üks sinisärk võeti maha, aga kohtunik näitas nurgalööki. Sealt tuli keskmisse ohtlikkusega pealöök.
12:34
Marko Susi:  Tammeka teenib 4. minutil nurgalöögi.
12:35
Marko Susi: Sel korral oli Uljanovi tsenderdus parem kui esimene, aga sellegipoolest suutsid Harju kaitsjad palli klaarida.
12:37
Marko Susi:  Harju näitas 6. minutil esimest korda teravaust. Rünnaku lõppfaasis pääses löögile Usalifa Jose Indi, ent tabas Ustat.
12:40
Marko Susi: Tammeka on lähedal endale ehitamisega, aga siiski pääses. Mägimetsa tagasisööt läks Bracelli ja Tammiku vahele, kaitsjad ei suutnud valida, kumb mängima peaks. Seetõttu sai Andre Järva jooksma, andis ka söödu tiimikaaslasele, kelle löögiüritus jäi nõrgaks.
12:42
Marko Susi:  Harju proovib tagant lühikese sööduga tulla, aga ei suuda. Baturnis on sunnitud nahkkera küljeauti lööma.
12:44
Marko Susi:  Värav Harju JK Laagri läheb 14. minutil Tammeka omaväravast juhtima!
12:46
Marko Susi: Sinisärgid kaotasid enda karistusala paremas ääres palli, Järva mängis endale trahvikastis ruumi ning otsis madala sööduga värava eest omasid. Omasid ei leidnud, kuid Tammeka keskkaitsja Rasmus Kallas palli klaarida üritades lükkas omale.
12:47
Marko Susi: Värav  Tammeka pikalt kaotusseisu ei kannata - 17. minutil viigistab Tanel Lang!
12:48
Marko Susi:  Karistuslöögist trahvikasti tulnud tsenderdus jäi sinna lahtiseks, Lang torkas mänguvahendi pealsega vasakusse alanurka.
12:49
Marko Susi: Tammeka vasak äär Carl Robert Mägimets saab haiget ja jääb murule lebama. Arstid on väljakul, proobleem näib olevat jalaga.
12:50
Marko Susi:  Mees kõndis omal jalal platsi kõrvale, karistuslöök Tammekale.
12:51
Marko Susi:  Esialgse tsenderduse klaaris rusikatega Baturins, järkuolukorras lennutas Veelma paremalt äärelt palli kasti, Tammiku pealöök ebaõnnestus.
12:51
Külastaja Varro Vooglaid kommentaar
Harju ei suuda ikka 0 taga hoida üldse.
12:52
Marko Susi:  Daniil Rudenko keerutab trahvikasti tagant peale, aga Aland tõrjub selle nurgalöögiks. Kornerist midagi ohtlikku ei tule.
12:53
Marko Susi:  Tammeka teenib 20 meetrilt karistuslöögi.
12:54
Marko Susi:  Tammik vajutab sealt peale, aga üsna keskele - Baturins püüab vähese vaevaga.
12:58
Marko Susi:  Kui väravate eel oli teravam Harju, siis viimased 13 minutit on domineerinud Tammeka. Lööke on sooritatud mitmeid, ent liiga ohtlikud pole need olnud.
12:59
Marko Susi:  Hoiatus Usalifa Jose Indi võtab keskväljal ühe Tammeka mehe maha ning saab kollase. Harju pallur jätab järgmise kohtumise vahele, sest hoiatuskaarte on tal juba neli.
12:59
Külastaja A. kommentaar
Kes seal mängus ruuporisse jutustab? :)
13:03
Marko Susi: Tammeka on taas ohtlik, kuid söödu ja löögi hübriid Langi jalast läheb üle otsajoone.
13:05
Külastaja Mhm kommentaar
Kvaliteet ikka tabeli viimaste lahingule omane
13:06
Marko Susi:  Värav Taaniel Usta paneb pöörase ülepuusalöögi 36. minutil võrku ja viib Harju juhtima!
13:08
Marko Susi:  Tsenderdus tuli paremalt äärelt 13 meetri peal seisnud Ustale, kes olles seljaga värava poole vajutas imepärase sooritusega palli väravasse. Keskkaitsja Kallas ja väravavaht Aland ei saanud midagi aru.
13:08
Külastaja Tank kommentaar
Ilmselgelt senini kaks kõige kehvema kvaliteediga meeskonda. Harju võiks võita küll 🙂
13:08
Marko Susi:  Värav Harju ei suuda taas eduseisu hoida, Tammeka vastab 39. minutil!
13:09
Külastaja suits kommentaar
Tartu jalgpallifänn on päris masendav olla.
13:09
Marko Susi:  Nurgalöögist tulnud pall jäi meeste vahele lahtiseks. Lang lükkas selle Bracellile, kes skooris.
13:11
Ei muutu enne Tartus midagi kui juhtkond vahetub.
13:15
Marko Susi:  Avapoolajale lisab kohtunik Rasmus Maalinn kaks minutit!
13:16
Marko Susi:  Kaarel Usta pääses trahvikasti paremast servast löögile, aga lennutas nahkkera üle värava.
13:18
Marko Susi:  Järve toimetas kauge karistuslöögi kasti, kuid sealt sooritatud pealöök lendas üle värava.
13:18
Marko Susi:  Ühtlasi on ka avapoolaeg lõppenud.
13:20
Marko Susi:  Harju JK Laagri asus 14. minutil Rasmus Kallase omaväravast juhtima. Kolm minutit hiljem viigistas Tanel Lang. Harju eduseisu taastas 36. minutil ilusa ülepuusalöögiga Taaniel Usta, ent ka sel korral oli kolm minutit hiljem tablool viik - selle eest hoolitses Eugenio Cristoforo Bracelli.
13:20
Marko Susi:  Teeme siit väikese pausi, tuleme tagasi siis, kui teine poolaeg on algamas.
13:32
Külastaja Rene kommentaar
Kas vaid mul see probleem, et Facebooki kontoga ei saa teist päeva Fantasysse logida?
13:32
Marko Susi:  Sellega on jah mingi jama, aga tegeletakse.
13:32
Marko Susi:  Igatahes hetke pärast algab teine poolaeg.
13:37
Marko Susi: Tammeka oli 49. minutil lähedal oma kolmandale väravale, kuid Uljanovi pealelöök lähidistantsilt vuhises napilt tagumisest postist mööda!
13:44
Marko Susi:  Teise poolaja esimesed kümme minutit on olnud mõlemalt poolt võrdsed. Tammeka võib-olla ründab veidi rohkem, aga ka Harju on ohtlik.
13:44
Marko Susi:  Samas kumbki pole liiga ohtlik.
13:45
Marko Susi:  Harju mehed jäid nurgalööki nõudma, samal ajal mängis Tammeka juba püstsööduga rünnakule. Hetkest ülekaalu nad ära ei kasutanud.
13:48
Marko Susi: Vahetus  Vahetus Tammeka tegi 60. minutil kaks vahetust: Devid Lehter ja Herman Pedmanson tulid Artur Uljanovi ja Carl Robert Mägimetsa asemele.
13:53
Marko Susi:  Harju mehed pääsesid nurgalöögi järel 20 meetrilt löögile, Aland pudistas otse keskele lennanud palli. Tema õnneks suutsid sinisärgid ohu klaarida.
13:54
Marko Susi:  Värav Tammeka tõusis 67. minutil kolm ühele rünnakule ning lahendas kindlalt - 3:2!
13:55
Marko Susi:  Marius Alexandre Samoura lasi Patrick Genro Veelma endast mööda, ääreründaja lõi oma hooaja teise värava.
13:55
Külastaja Jumal kommentaar
Palun võtke Niilop välja. Üks vale sööt teise otsa, täiesti umbmäärased lahendused. Kohutav.
14:02
Marko Susi:  Vahetus Vahetus Harju vahetab 74. minutil: Marten Niilop ja Kaspar Rõõmussaar välja, platsile Stefan Tšendei ja Magnar Vainumäe.
14:05
Marko Susi:  Vainumäe andis Veelmale valesöödu. Tammeka mees pääses jooksma, pani ühe vastase pikali ja lõi ka peale, ent tabas kaitsjat.
14:07
Marko Susi:  Vahetus Harju teeb oma kolmanda vahetuse: Daniil Rudenko asemele tuleb Kristjan Kriis.
14:11
Marko Susi:  Vahetus Tammeka vahetab: 84. minutil lahkub Reio Laabus, platsile tuleb Kevin Burov.
14:13
Marko Susi:  Harju mängib palliga, aga midagi teha nad sellega ei suuda. Normaalaja lõpuni on vaid viis minutit.
14:14
Marko Susi: Samoura on murul pikali, kohtunik peatab mängu.
14:15
Marko Susi:  Baturins tõstab Samoura püsti, kaitsjal on näost näha valu.
14:15
Marko Susi:  Vahetus Harju vahetab Samoura välja, põllule jookseb 88. minutil Sander Must.
14:16
Külastaja M kommentaar
Kriisil samuti debüüt, seda enne ei mainitud
14:16
Marko Susi:  Jah. Kriis ja Must teevad mõlemad täna debüüdi.
14:17
Marko Susi:  Taaniel Usta sai 89. minutil trahvikastis lüüa, ent ebaõnnestus totaalselt. Tammeka peab veel hooaja esimese võidu ootuses pisut kannatama.
14:18
Marko Susi:  Kohtumisele tuleb kolm lisaminutit!
14:19
Marko Susi:  Tšendei tsenderdusele läks Aland ja harju mängija mõlemad peale, Aland sai käevarrega kuklasse ja jäi hetkeks murule.
14:20
Marko Susi:  Aland sätib palli valesse kohta ja teeb pisut tsirkust. Kaval tegutsemine võidab Tammekale veel aega.
14:20
Marko Susi:  Indi kukkus heteks valudes murule, aga ajas end ruttu püsti. Lonkab, aga liigub.
14:22
Marko Susi:  Mäng on läbi!
14:24
Marko Susi:  Tartu Tammeka avab 8. voorus võiduarve seisuga 3:2. Teise poolaja ainus värav tuli Patrick Genro Veelma jalast, kui tartlased pääsesid kolm ühe vastu rünnakule.

Aitäh, et vaatasite ja lugesite. Premium liiga pühapäev jätkub juba kell 14.30, kui vastamisi lähevad Tallinna Flora ja Tallinna Levadia. Tollest kohtumisest teeb Soccernet.ee live-ülekande. Olge mõnusad ja püsige ikka Soccerneti lainel!