Laura Jaansen:  Mingil põhjusel pole pilt veel tulema hakanud jah, tegeleme.
Laura Jaansen:  Loodame ikka, et asi hakkab toimima. Hetkel olen ise ka pimeduses, aga ajame taga murekohta ja lapime selle võimalikult ruttu!
19:02
Laura Jaansen:  Ja korras! Mäng on käima ka läinud!
19:03
Laura Jaansen: Värav Tuleb välja, et on tõesti värav ka juba sündinud. No loodame, et saab selle korduse ka.
19:08
Laura Jaansen:  Esimeste minutitega on küll Paide surve korralik. Viimati proovis Viidas Simoniga kasti lähistel kokku mängida, ent Vapruse mehed sättisid end õigetes hetkedes ette.
19:09
Laura Jaansen: Ja tuli ka loodetud kordus, Saarma kõmmutas vasaku jalaga palli lati alla!
19:14
Laura Jaansen: 13. minutil pääses Kauber paremalt äärelt tsenderdama, pall maandus tagumises postis, kust Aloe peaga löögile pääses, kuid keskele ja Jarjule sõööe.
19:15
Laura Jaansen:  Päris hea tempokas mäng on seni olnud ka. Vaprus saanud ka palli vallata ja oma käike otsida.
19:15
Külastaja Ando kommentaar
Audruringi kihutamine on taustal kuulda v?
19:16
Laura Jaansen:  Jarju sai jälle külje maha panna, kuid vasakult tulnud madal sööt oli päris lihtne noppimine.
19:17
Laura Jaansen:  Kapperi ja Saliste võidujooks paremal äärel tõi Vaprusele mängu esimese nurgalöögi.
19:18
Laura Jaansen:  Värav VAPRUS VASTAS 17. MINUTIL!
19:18
Laura Jaansen: Robin Limberg kõksas peaga lihtsalt ära, isegi hüppama ei pidanud!
19:19
Külastaja üv kommentaar
naljakas värav oli
19:22
Laura Jaansen:  Mängitud on 20 minutit ja nüüd ütleks küll, et asi läheb rohkem Vapruse kätte. Nüüd kombineeriti vasakul äärel, kust Aloe taas mõnusalt tsenderdama pääses.
19:23
Laura Jaansen:  Simon ja Saarma kombineerisid hästi, neist esimene lasi palli paremale äärele, kust Viidas otsis madalat söötu edasi värava alla - Vapruse mehed said sellega hakkama.
19:25
Külastaja 123 kommentaar
Pärnul uus treener ja kaks Transi äärekaitsjat ja kõik toimib. Tundub, et just neid kolme oligi meeskonnale vaja, et tuhhi saada.
19:26
Külastaja kask kommentaar
Vamos Parnu
19:32
Laura Jaansen: Mäng läinud ka pisut närvilisemaks, mehed teevad aina rohkem vigu. Viimati keskväljal ning Paide sai võimaluse panna palli mängu.
19:36
Laura Jaansen:  Frolov lasi paremal äärel pika palli Viidasele, aga ääreründaja ei hakanud ette võtma, kuigi kohta justkui oli.
19:36
Laura Jaansen:  Värav 36. minutil KASK! VAPRUS 2:1 EES!
19:37
Laura Jaansen:  Pikk pall Kasele, kes jooksis Peldilt eest ära, ja lükkas palli Jarju jalgade vahelt võrku!
19:37
Huvitav kaua voolaidu hoitakse :D ?
19:38
Külastaja Henri kommentaar
Aga reaalselt…kui kaua Voolaid jätkab? Raske vaadata juba.
19:38
Külastaja ustaexpress kommentaar
karell on sillas
19:38
Külastaja Varba Tomm kommentaar
Kõik on hästi,Voolaid on Pärnuga plussis!
19:39
Laura Jaansen:  Vaprus mängib tegelikult päris ilusti ja lihtsalt. Pall liigub, mehed kombineerivad hästi nii äärtel kui keskel, kõik püsivad ansamblis. Peab kiitma!
19:40
Külastaja A. kommentaar
Täiesti uskumatu, kuidas peatreeneri vahetamine on meile toonud hoopis teise Pärnu. Ei oleks osanud hooaja alguses tegelikult seda oodata, aga noo vapustav, et meil sellised ümbersünnid võistkondades võimalikud on
19:41
Külastaja To Laura kommentaar
Kiita võime, aga standarite järgi peaks Paide iga kell neid kottima. Lihtsalt 1 meest hoitakse nagu s. Pilpal
19:41
kondiiter pelt ka muidugi jälle tegutsemas paides 10vs12 ongi keeruline
19:44
Laura Jaansen:  Saarma sai kastijoone lähistel palli, võttis selle kohe paremale jalale ja proovis täpsust, kuid tabas hoopis Villotat. Siis tahtis Gomis läbi Kauberi joosta, aga see ei õnnestunud ja peakohtunik Tanel Üprus sekkus.
19:44
Laura Jaansen:  44. minutil esimene nurgalöök Paidele.
19:45
Külastaja Hiep kommentaar
Kui Paide kaotab, on Voolaid läinud!
19:46
Laura Jaansen:  Paide saanud nüüd viimastel minutitel mingisuguse surve peale, aga ei midagi ülemäära ohtlikku.
19:46
Laura Jaansen:  Ja esimene poolaeg on lõppenud!
19:48
Laura Jaansen:  Paide alustas kiirelt - juba esimesel minutil viis Robi Saarma omad ette. Samas anti mäng üpris lihtsalt käest. 17. minutil sai Robin Limberg tagumisse posti rännanud nurgalöögi suurema vaevata võrku koksata, paarkümmend minutit hiljem olid Kristjan Kase jalad Kristjan Peldi omadest kiiremad ning Vapruse ründaja lahendas olukorra madala löögiga. 2:1 Vaprusele.
19:49
Laura Jaansen:  Pilk just Paide pingile - tuua võiks näiteks kiirete jalgadega Babou Chami, olemas ka Kaimar Saag.
19:52
Laura Jaansen:  Gerdo Juhkam, Siim Luts ja Sergei Mošnikov on viirushaiguse tõttu eemal.
20:00
Laura Jaansen:  Teine poolaeg läks käima!
20:03
Laura Jaansen:  Vahetus Paide tegi poolajapausil vahetuse ka. Kaimar Saag tuli mängu, lahkus Mechini Gomis.
20:03
Kui Paide nii raske vastase vastu peaks suutma viigi või võidu välja imeda,siis tuleks Voolaid koondise peatreeneriks määrata.Geenius täielik!
20:03
Külastaja Pealtvaataja kommentaar
Kes on komentaatorid ?
20:03
Tõks sees striimis?
20:04
Laura Jaansen: Mängu kommenteerivad Tõnn Luts ja Rein Saar.
20:04
Külastaja tanel kommentaar
Mis te Voolaidu süüdistate? Eelmine hooaeg oli täitsa ok. Ega treener ainuisikuliselt langust ei põhjusta.
20:05
Väga huvitav kuulata !!!
20:06
Laura Jaansen:  Tundub jah, et ülekanne ikka hakanud jumpsima.
20:06
Laura Jaansen:  Paide saanud teise poolaja alguses kaks nurgalööki, kuid Saarma pallid midagi ohtlikku pole toonud.
20:06
Minu jaoks väga suur üllatus, et Prins Vapruse sedasi mängima saanud. Olin mõnda aega arvamusel, et ta vist liiga vanakooli treener ja võib olla ei sobi tänapäeva jalgpalliga kokku, aga pean nentima, et päris hea ikka.
20:07
Kas nad saavad iga mängu kommenteerida ?! Oleks super !!!
20:09
Laura Jaansen:  53. minutil võttis Mark Heroli maha, selline 30 meetrit väravani, Saarma ja Mööl palli taga.
20:09
Laura Jaansen:  Saarma pall läks tagumisse posti, Simon oli sinna tõttamas, aga Kõrre pea vahel ja Paidele taas nurgalöök.
20:09
Tõnn ja Rein head Paide poisid jah
20:09
Prins on tõesti "vanakooli" ehk siis mänga ajal sõimab mängijaid üle väljaku. Vähemalt kui Kalju treener oli siis räusaks terve mängu oma meeste peale.
20:10
Laura Jaansen:  Kauberile tipphetkede videosse korralik lisa! Tuli mööda paremat äärt nii mängleva kergusega, et tõeline patt, et Vaprus siit kolmandat väravat ei saanud!
20:11
Kauber teeb ilusaid liigutusi ikka
20:12
Laura Jaansen:  Vaprus jäänud teisel poolajal surve alla, kuid kollane sein püsib hetkel kindel.
20:13
Laura Jaansen:  58. minutil sakutas Mööl Kase väga konkreetselt maha, mõni meeter kastist ehk et keerutuskohaks päris magus.
20:14
Laura Jaansen: Uhh! Aloelt mõnus pehme pall, kuid napilt ei jõudnud kollastes särkides mehed teisele korrusele õigesse kohta.
20:15
Laura Jaansen:  Ja ikka ei tule! Vaprus sai nurgalöögist hea surve peale, viimases olukorras sai Veensalu teravust näidata ja otsis kastist välja Kase, kelle löögile jõuti blokki!
20:16
Laura Jaansen:  Kask on maas! Kuhu taskusse läheb nüüd Üpruse käsi?
20:17
Laura Jaansen: Hoiatus  Ojamaale tundub tõuseb kollane kaart!
20:17
Naljakas vaadata, et pärnul paremad momendid kui paidel kuigi paidel vaja väravat rohkem
20:17
Pärnu vist üks vanemaid siiani tegevaid jalgpalliklubisid Eestis, ainult Viljandi Tulevik on vanem, mõlemad esimese Vabariigi ajast.
20:17
Laura Jaansen:  See oli selline koht, kus kaitsja lihtsalt tegelikult pidi sekkuma. VAR vaatas ka juba asja üle ja punast ei tule.
20:19
Külastaja Rainer kommentaar
Krt see Kask on see hooaeg ikka hea!
20:20
Laura Jaansen:  Vahetus Vahetus 65. minutil Pelt ja Herol välja, mängu Cham ja Kelder.
20:22
Laura Jaansen:  Ja nüüd on nii, et Kelder mängib keskkaitses. Ootamatu, samas mingis mõttes ka oodatud käik, sest tegemist jõulise mängumehega.
20:24
Laura Jaansen: 69. minutil sakutas Kelder nüüd Jarjuga silmitsi mineva Kase maha, aga peakohtunik ei sekkunud!
20:26
Laura Jaansen:  Vahetus Vahetus 71. minutil Veensalu ja Limberg välja, asemele Sild ja Tiismaa.
20:26
Külastaja fantasy kommentaar
Keegi teab v on sellest juba räägitud, et kus Juhkam on? Vigane?
20:26
Laura Jaansen:  Viirushaigus, ka Lutsul ja Mošnikovil.
20:28
Laura Jaansen:  Vahetus Vahetus 73. minutil Mööli asemele Hõim, Viidase asemele Nkwinga.
20:30
Laura Jaansen:  Cham võttis vasaku jalaga ette, mängis end kasti joonel löögile, kuid madala löögi lükkas peanupuga minema Kõrre.
20:32
Laura Jaansen:  Oi kui hea palli leidis Cham 76. minutil kasti Nkwingale jooksu peale, aga napilt oli kas pall tsipa liiga pikk või teise mehe jooksujalad liiga lühikesed.
20:35
Laura Jaansen:  Paide otsib järjest madalaid püstsööte ette, aga ebatäpselt ja Ott Nõmm saab niisama noppida.
20:35
Külastaja madis kommentaar
uskumatu ringkaitse ikka seal Paides Voolaiu suhtes…ausalt öeldes viimaste nädalate Betsafe podcasti pinnalt ütleks, et Kams ei ole pädev spordidirektor. jättes kõrvale selle, et treeneriks värvati puhtalt isikliku tutvuse pinnalt ja treeneri tööd (s.t tulemusi) ei hinnata pädevalt, on ka meeskonna komplekteerimine olnud sel hooajal alla igasugust arvestust. Arvestades, et eelmisel hooajal müüdi mitu mängijat ja teeniti kõvad rahad euroopast, siis jääb arusaamatuks, kuidas suudeti koosseisus nüüd mitu sammu tagasi teha. ei ole nagu kuulnud, et juhtkond oleks põhimõttelise otsuse teinud, et enam suurt mängu mängida ei proovi…ehkki Kamsi jutt kõlab pisut nii küll…
20:36
Külastaja saarevana kommentaar
Paide direktorid võiksid näha et mänge võidetakse hea treeneriga mitte teoreetikuga
20:40
Laura Jaansen:  Frolov saanud paremalt äärelt kahel korral tsenderdada, kuid esimene kord oli Nõmm kohe vahel, teisel juhul pääses Nkwinga löögile, aga ikka Nõmm jaol.
20:40
Paide sats on täitsa okei, et mängida kolmanda neljanda kohapeale, aga ründetöö on äärmiselt nüri, mis on voolaiu varasematel puntidel olnud pidev probleem
20:41
Laura Jaansen:  86. minutil oli Cham nii lähedal, kuid Nõmm tuli puurist õigeaegselt välja ja sättis end ette!
20:43
Laura Jaansen:  Chami sööt ja Saarma peaga! Lihtne.
20:43
Kas Klavan on nüüd ametlikult mängust väljas?
20:44
Laura Jaansen:  Ma saan aru, et ametlikult mitte. Kui ma just pole vahepeal midagi maha maganud.
20:44
Voolaid on päästetud!
20:45
Laura Jaansen: 89. minutil lasi Nkwinga vasakult äärelt banaani kasti, pall maandus päris napilt väravakatusel! Mehed võtsid peast kinni ka, et oh mis see võinuks olla!
20:46
Laura Jaansen:  90 minutit täis! 3 minutit lisaks.
20:46
Laura Jaansen:  Mark langes kontaktita murule, väänas vist hüppeliigest.
20:47
Laura Jaansen:  Vahetus Ristikivi nüüd Margi asemele kolmandal üleminutil.
20:48
Kas Vaprus võib viigiga rahule jääda kui Paide?
20:48
Laura Jaansen:  Ma arvan, et pigem ei. Nad on olnud väga head.
20:50
Külastaja teet kommentaar
Voolaid Time on uus Fergie Time?
20:50
Laura Jaansen:  Kohe juba viis üleminutit täis. Nõmm paneb palli mängu!
20:51
Laura Jaansen:  KÕIK! 2:2!
20:52
Laura Jaansen:  Esimese emotsiooni pealt ütleks, et Vaprus vääris täna võitu. Samas Paide pigistas endast kõik välja ja Saarma on saanud ka lõpuks tolmu putsadelt maha.