Pühapäev, 23. aprill 2023
14:07
Kris Ilves: Tere päevast! Hooaja esimene Tallinna derbi algab Sportland Arenal kell 14.30. Nii Flora kui ka Levadia on seitsme mänguga kogunud 17 punkti (mõlemal on kirjas viis võitu, kaks viiki ja null kaotust). Kas täna tõuseb emb-kumb ainuliidriks?
14:07
Kris Ilves: Flora on eelmise mänguga teinud algkoosseisus ühe vahetuse: pingile on jäänud Mihhail Kolobov ja alustab Michael Lilander. Vahepeal vigastusega kimpus olnud Konstantin Vassiljev on teist mängu järjest pingil.
14:08
Kris Ilves: Levadia on teinud kaks vahetust: Ioan Yakovlevi ja Mollo Bessala asemel alustavad Murad Velijev ja Felipe Felicio. Endiselt on eemal Michael Schjönning-Larsen, keda asendab vasakkaitses Casper Nicolas Lugtmeijer.
14:08
Kris Ilves: Täispikad koosseisud leiab uudisest.
14:27
Külastaja Pizdatsiapähkel kommentaar
Suur päev, Eesti El Clasico on algamas! Loodan, et flora saab kolki nii mis hirmus
14:27
Külastaja Asd kommentaar
Kunasest muru peale minnakse mangudega?
14:27
Kris Ilves: Alates teisest ringist, aga on ka mõned erandid.
14:30
Külastaja Super Sunday kommentaar
sportland league & aiVAR
14:30
Kris Ilves: Avavile!
14:31
Kris Ilves: Ojamaa sahistas juba 1. minutil, aga suluseis ja värav ei loe!
14:32
Kris Ilves: Šapovalov pääses paremalt äärelt jooksu ja pani palli värava ette, kus Vallner sai näpud vahele ja tagasipõrkunud palli lõi Ojamaa väravasse.
14:32
Kris Ilves: VAR mõistagi kontrollib olukorda.
14:33
Kris Ilves: Kaivoja ja Rämson kontrollivad päris pikalt. Kas oli ikka suluseis?
14:33
Kris Ilves: Suluseis - värav ei loe!
14:34
Külastaja M kommentaar
Kas on teada mis vigastusega on Vassiljevil tegemist?
14:34
Kris Ilves: Jalaga väike mure.
14:37
Kris Ilves: Šapovalov pääses vasakult äärelt jooksu ja leidis karistusala joonelt Lilanderi, kelle löögi Zakarljuka blokeeris.
14:39
Kris Ilves: Levadia proovis paremalt äärelt ja Tur andis päris hea söödu kaitseliini taha, kus Lukka klaaris.
14:42
Kris Ilves: Tõugjas astus Agyirile käe peale ja Levadia äss vajab korraks arstiabi, aga ei ole midagi hullu.
14:43
Külastaja Vest kommentaar
Kris, mis on saanud minu lemmikrubriigist Ässad? Kas te enam koostööd InStatiga ei teegi sel hooajal, et voorude statistikat avaldada või on mingi muu asi selle taga?
14:43
Kris Ilves: InStat vahetub teise teenusepakkuja vastu välja ja hetkel on selline üleminekuperiood, kus asjad pole veel valmis.
14:45
Kris Ilves: Felicio läks umbes 20 meetrilt löögile ja Grünvald püüdis palli posti kõrvalt kindlalt.
14:46
Kris Ilves: Turilt paremalt äärelt hea sööt värava ette, kus Grünvald puterdas, aga Kuusk sai palli klaaritud.
14:47
Kris Ilves: Agyiri tegi Šapovalovile atskoo, seejärel konksutas ka Tõugjasest mööda ja vajutas peale, aga Grünvald tõrjus lati alt!
14:48
Kris Ilves: Velijev otsis läbisööduga Feliciot, aga Grünvald jooksis õigeaegselt vastu. Järgmises olukorras vajutas Agyiri kasti tagant peale ja Grünvald püüdis. Levadia on surve peale saanud.
14:49
Kris Ilves: Alliku leidis kastist hea sööduga Zenjovi, kelle löögi Lugtmeijer blokeeris! Flora parim võimalus!
14:54
Kris Ilves: Nüüd on mäng veidi rahunenud ja mõlemad meeskonnad teevad viimasel kolmandikul praaki.
14:55
Kris Ilves: Hoiatus Ojamaale sukeldumise eest kollane kaart 25. minutil.
14:58
Kris Ilves: Zenjov lükkas Milleri nurgalöögi esipostist kannaga edasi ja Kuusk lõi mõnelt meetrilt peaga üle värava!
14:58
Kas Sapovalov hakkab tõesti leidma ennast uuesti ja vormi saama? Viimased mängud juba päris vingelt teinud
15:03
Kris Ilves: Zakarljuka sai kastist löögile ja vajutas Felicio söödust latti!
15:07
Kris Ilves: Flora sai kaks nurgalööki järjest, aga kumbki ohtlik ei olnud ja Levadia sai mõlemad klaaritud.
15:07
Kris Ilves: Flora ründab rohkem paremast äärest, kus Zenjov peaks kogemustega Lugtmeijerile ära tegema, aga Levadia noor äärekaitsja on siiamaani üpris hästi hakkama saanud.
15:10
Kris Ilves: Agyiri andis superhea nurgalöögi ja korraks oli Flora karistusalas suur segadus, Zakarljuka löök ebaõnnestus ja Flora klaaris palli kastist minema.
15:13
Kris Ilves: Hoiatus Mavretic võttis 43. minutil Milleri maha.
15:16
Kris Ilves: Esimesele poolajale lisati kaks minutit juurde.
15:19
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud. 0:0! Mäng on siiamaani üpris võrdne, võib-olla Levadia on mõnevõrra teravam olnud. Mõlemal meeskonnal on olnud kaks väga head võimalust. Grünvald tõrjus Agyiri löögi lati alt ja Zakarljuka löök lendas latti. Teisel pool väljakut Lugtmeijer blokeeris Zenjovi löögi ja Kuusk lõi mõnelt meetrilt üle. Lisaks skooris Ojamaa juba esimesel minutil, aga suluseisu tõttu värav ei lugenud.
15:24
Külastaja Fan kommentaar
Kris,mis juhtus D.Kuraksiniga?
15:25
Kris Ilves: Noortekoondise juures vigastas hüppeliigest ja sellest taastumine on pigem pikaajaline.
15:29
Külastaja - kommentaar
Mis seis Soometsaga on?
15:29
Kris Ilves: Täpselt ei tea. Saaremaal sai uuesti peale, aga sealt tervena tagasi ei tulnud ja pärast seda on väljas olnud.
15:35
Kris Ilves: Teine poolaeg algas! Vahetusi ei tehtud.
15:38
Kris Ilves: Vassiljev vaikselt sätib ennast juba valmis! Flora abitreener Joel Indermitte ütles vaheajal, et ilmselt Vassiljev tuleb täna väljakule.
15:38
Kris Ilves: Levadial supervõimalus! Paremalt äärelt sööt värava ette, kuid Feliciol jäid mõned sentimeetrid puudu, et jalg pallile vastu saada.
15:39
Kris Ilves: Sööduandjaks oli Velijev.
15:40
Kris Ilves: Lugtmeijer läks söötu vahelt lõikama, aga ebaõnnestus ja Zenjov pani palli värava ette, kus Heitor klaaris.
15:40
Kris Ilves: Hoiatus Kuusk võttis 51. minutil Agyiri maha ja Levadiale heast kohast karistuslöök.
15:40
Külastaja graf1x kommentaar
rahvast on super mõnusalt palju!
15:41
Kris Ilves: Ma arvan, et hooaja publikurekord tuleb ära! Eks loodetavasti teisel poolajal selgub.
15:41
Kris Ilves: Agyiri läks ise otse karistuslöögist proovima, aga lõi natuke üle värava.
15:42
Kris Ilves: Värav Agyiri purjetas ja purjetas ja purjetas ja lõi Levadia 53. minutil ette!!!
15:43
Kris Ilves: Agyiri keeras ennast keskväljal Lukka pealt maha, jooksis Tõugjaselt eest ära ja lõi palli alla nurka posti kõrvale!
15:44
Kris Ilves: Alliku pääses kohe teisel pool väljakut vastama, aga lõi täiesti vabalt üle, aga vist olid ka Vallneri näpud vahel.
15:45
Kris Ilves: Olidki, sest Flora sai nurgalöögi ja Vallner taas tõrjus palli üle värava pärast Šapovalovi pealööki.
15:45
Külastaja Janar kommentaar
Kes söödu andis agyrile?
15:45
Kris Ilves: Ainsalu.
15:47
Kris Ilves: Flora kombineeris ilusti Levadia karistusala lähistel, aga Šapovalov kannasööt lõpuks Allikuni ei jõudnud.
15:48
oioi sapovalov selliste liigutuste/mõtetega, hakkavad ilusad asjad juhtuma
15:50
Kris Ilves: Ojamaa kauglöök kasti tagant lendas üle värava.
15:50
Kris Ilves: Vahetus Flora esimene vahetus 61. minutil: Miller välja, Vassiljev sisse.
15:52
Kris Ilves: Hoiatus Lipp võttis 63. minutil Zakarljuka maha.
15:53
Kris Ilves: Värav Agyirilt suurepärane tsenderdus karistusalasse, kus Fomba lõi palli peaga ristnurka ja Levadia 63. minutil juba 2:0 ette!
15:54
Kris , kas sel aastal Silm peale saade ei tule? Väga mõnus oli vaadata.
15:55
Kris Ilves: Ei julge sulle jah või ei öelda, aga kindlasti mitte sellises mahus nagu varasematel aastatel.
15:55
Kris Ilves: Vahetus Levadia esimene vahetus 66. minutil: Velijev välja, Yakovlev sisse.
15:57
Külastaja Moepolitsei kommentaar
mingi põhjus ka miks Silm peale pole?
15:58
Kris Ilves: Natuke nii üht kui ka teist. See formaat on natuke ammendunud ja eks küsimus ole ka tööjõus, selle tegemine võtab päris palju aega. Aga mõtleme ja nuputame, kuidas asju põnevamalt teha.
15:58
Kris Ilves: Vahetus Flora tegi teise vahetuse: Šapovalov välja, Reinkort sisse.
15:59
Kris Ilves: Flora on pärast Levadia teist väravat kerge surve peale saanud.
15:59
Kris Ilves: Ojamaa võttis Felicio ja Levadia kontra maha, aga pääses kollasest kaardist, mis oleks talle teine olnud.
16:02
Kris Ilves: Vahetus Levadia järgmised vahetused 72. minutil: Lugtmeijer ja Agyiri välja, Filatov ja Mollo sisse.
16:05
Kris Ilves: Zenjov sai kastist vasakuga löögile ja keerutas palli posti!
16:06
Kris Ilves: Vahetus See oli ka Zenjovi viimane pallipuude, sest Mihhailov sekkus tema asemele.
16:10
Kris Ilves: 80 minutit mängitud ja Levadia on väga lähedal, et lõpetada 13-mänguline võiduta seeria Premium liigas Flora vastu.
16:12
Külastaja teet kommentaar
Respekt Levadale. Peale eelmise hooaja klounaadi Levadias tundus, et Flora ainuvõim jätkub veel mitmeid aastaid. Siiamaani tundub, et hooaja eel tehtud riskantsed otsused on ennast õigustanud.
16:13
Külastaja q kommentaar
miks leva ja flora omavahel mängides ei võiks mängida üleni valges ja üleni rohelises vormis? suht raske aru saada vahepeal kes mis on praeguste vormidega
16:14
Kris Ilves: Mollo keeras ennast Tõugjase pealt maha ja jooksis palliga segamatult kasti, läks ka löögile ja Grünvald tõrjus esipostist!
16:14
Kris Ilves: Vahetus Levadia vahetused 85. minutil: Felicio ja Zakarljuka välja ning Välja ja Vassiljev sisse.
16:15
Külastaja Oi kommentaar
Haige, kuidas Leva vennad Florakaid tõmbavad :D
16:16
puhas seljavõit Levale, Flora arvas, et rahulikult lükkame ära selle mängu nagu Tammekaga mängiks
16:17
Kris Ilves: Vassiljev sai kastist löögile, aga Heitor blokeeris. Flora veel otsib, aga ei ole väga ohtlik olnud.
16:17
Külastaja ee kommentaar
1123 pealtvaatajat siis jalgpall.ee andmetel
16:17
Kris Ilves: Siis on hooaja publikurekord tehtud.
16:18
Kris Ilves: Lipp sai kastist löögile, aga ei suutnud palli alla raamidesse suunata.
16:20
Kris Ilves: Kolm minutit lisati teisele poolajale juurde!
16:21
Kris Ilves: Reinkortilt madal sööt värava eest läbi, aga keegi seal jalga vastu ei saanud.
16:21
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Välja on ka Levas pingipoiss.
16:22
Kris Ilves: Reinkortil veel avanes väga hea võimalus, aga Reinkort lõi Vassiljevi pika palli järel napilt posti kõrvalt mööda!
16:22
Külastaja üv kommentaar
filatov ja lugtmeijer on eesti poisid või laenul kuskilt?
16:23
Kris Ilves: Eesti poisid.
16:23
Kris Ilves: Kõik! Levadia võitis Agyiri ja Fomba teise poolaja väravatest 2:0 Florat! Teenitud võit ja nüüd on Levadia ainuliider!
16:23
Kris Ilves: Minu poolt aitäh ja lähen ka ise intervjuusid püüdma! Täna veel kaks mängu!