Reede, 28. aprill 2023
17:54
Marko Susi: Tere varajast õhtupoolikut, kallid Premium liiga sõbrad! Mõne minuti pärast avavad kohaliku tšempionaadi 9. vooru Harju JK Laagri ja Pärnu JK Vaprus. Samal ajal madistavad Tartus kohalik Tammeka ja Narva Trans
17:55
Marko Susi:  Tänase telemängu algkoosseisud:

Harju: Ivans Baturins, Andres Järve, Marius Samoura, Danõl Maštšenko, Kaarel Usta, Kaspar Rõõmussaar, Marten Niilop, Daniil Rudenko, Roman Sobtšenko, Andre Järva, Taaniel Usta.

Vaprus: Ott Nõmm, Martin Käos, Magnus Villota, Uku Kõrre, Kevin Aloe, Reno Mark, Mathias Villota, Kevin Kauber, Sander Kapper, Joonas Sild, Kristjan Kask.
17:57
Marko Susi:  Kaamerate vahendusel näib, et ilm Laagri kunstmurustaadionil on ilus ja päikseline.
17:58
Külastaja graf1x kommentaar
rahvast päris kiduralt harjus :(
17:58
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust ka minu poolt! Toon teieni kõik, mis toimub Tammeka ja Transi kohtumises.

Tartlaste algkoosseisus on üks muudatus, tervenenud Taijo Teniste asendab Carl Robert Mägimetsa. Transil on muudatusi kaks, algkoosseisu tulevad nii Kauan kui ka Artjom Škinjov. Täitsa eemal on täna Deniss Poljakov, pingile jääb ka Sergei Kondrattsev.

Tammeka: Richard Aland, Rasmus Kallas, Eugenio Bracelli, Tanel Tammik, Taijo Teniste, Dominic Laaneots, Tanel Lang, Sander Puri, Artur Uljanov, Patrick Genro Veelma, Reio Laabus.

Trans: Aleksei Matrossov, Aleksandr Kulinitš, Alex Markovic, Kauan, Aleksandr Nikolajev, Irie, Kim Dohyun, Daniil Tarassenkov, Harlin Suarez, Artjom Škinjov, Tristan Koskor.
18:00
Marko Susi:  Harju leerist on täna mängukeelu puudu Usalifa Jose Indi.
18:00
Marko Susi:  Ja avavile on kõlanud!
18:00
Kristjan Jaak Kangur: Tuletati meelde, et tänast mängu Tartus võiks nimetada ka Koskori derbiks!
18:01
Kristjan Jaak Kangur: Ja läks ka Sepa staadionil!
18:02
Marko Susi: Vapruse ja Harju vahel läks korralikuks madinaks. Käos lükkas Sobtšenko kummuli, tunded keevad.
18:03
Marko Susi:  Rüselus tekkis pärast seda, kui Taaniel Usta hüppas Vapruse väravavahi pikali. Pall maadnus väravas, aga tabamus ilmselgelt ei lugenud.
18:03
johhhaidii eile vaatasid kõik euroliiga kossu partizani ja reali mängu v? lähme edasi sõbrad
18:04
Marko Susi:  Õnneks/kahjuks see kukepoksi voor samaväärne eilse kossukätsiga ei olnud, aga on näha, et mehed on õppinud.
18:04
Kristjan Jaak Kangur: Tartus ei kakle esialgu veel keegi, võetakse rahulikult.
18:04
Mis kuradi erinevad helid seald tribüünilt tulevad, vilkurid ja muu selline "lollus"
18:05
Marko Susi: Hoiatus Hoiatus Tulevad ka kaardid: kohtumise viiendal minutil said hoiatuskaardi vea teinud Taaniel Usta ja Sobtšenko sellili tõuganud Martin Käos.

18:05
Kristjan Jaak Kangur: Koskor proovib esimest korda õnne, suluseisuhõngu oli ka, kuid Aland - samuti kunagine Transi mees! - püüab nõrga löögi nii või teisiti suurema vaevata.
18:06
Marko Susi:  Minut edasi ja nüüd on Reno Mark murul maas, arstil väljakul. Taaskord kostub Laagri tribüünilt sireen.
18:07
Marko Susi: Mark sai haiget, sest Niilop astus ta jalale. Samal ajal väänas Vapruse mees oma hüppeliigest.
18:08
Marko Susi:  Mark on püsti, liigub kangelt longates platsilt ära.
18:09
Marko Susi:  Harju tuli 9. minutil kiirelt kontrasse, mis lõppes Sobtšenko löögiga. Pall läks otse Ott Nõmmele sülle, kuid Vapruse noor kindamees pudistas. Lõpuks sai ta siiski mänguvahendi oma valdusesse.
18:10
Marko Susi: Mark on tagasi platsil ja liigub normaalselt.
18:11
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka-Transi mängu kommenteeriv Kaspar Koort on esimese kümne minuti jooksul väljakul toimuvast minimaalselt rääkinud. Pahaks ei saa talle seda sugugi panna, sest kumbki meeskond ei suuda korralikke rünnakuid ehitada.
18:12
Marko Susi:  12. minutil on Laagris juba kolmas mees murul - sel korral on selleks Sobtšenko, valu teeb hüppeliiges.
18:12
Marko Susi:  Aga ka tema on tagasi põllul.
18:13
Kristjan Jaak Kangur: 12. minutil hakkab juba juhtuma - Tammeka teenib nimelt nurgalöögi! Laabus pikendab värava ette, Tammik saab viielt meetrilt peaga löögile, aga lööb üle!
18:13
Marko Susi:  Imelik on seda kirjutada, aga senise 13 minuti jooksul on pisut paremat mängu näidanud Harju.
18:14
Kristjan Jaak Kangur: 13. minutil teenib paremal äärel Trans karistuslöögi. Sellest ei tule midagi.
18:17
Kristjan Jaak Kangur: Kauan teeb keskjoonel Langile korraliku bloki ja saab Tammeka mehe korraks murule pikali. Suulisest hoiatusest midagi enamat ei tule, polnud ka põhjust.
18:18
Marko Susi: Harjult kaks teravat olukorda järjest: esmalt pani K. Usta terava tsenderduse paremalt äärelt kasti, kuid selle suutsid Vapruse mehed klaarida. Järgmisena pääses Niilop viiekasti paremast servast löögile, kuid Nõmm pareeris selle jalaga.
18:19
Marko Susi:  18. minut, platsil lebavad juba neljas ja viies mees. Üks neist oli Reno Mark, teine oli Magnus Villota. Arstiabi vaja ei läinud, mõlemad said end uuesti püsti.
18:19
Marko Susi: Vahetus Reno Mark siiski ei saa enam: 19. minutil tuli tema asemele Ronaldo Tiismaa.
18:20
Marko Susi:  Sobtšenko vs. Käos: Sobtšenko võttis Vapruse äärekaitsja maha, aga kaarti ei saanud. Seni on nad omavahel jagelenud kolm korda.
18:20
Kristjan Jaak Kangur: 19 minutit mängitud, kui Trans suudab viisaka rünnaku kokku panna ning Torres tulistab eemalt - Aland püüab!
18:21
Marko Susi: Värav  HARJU TEEB SEDA, MIDA VAJA! ROMAN SOBTŠENKO LAJATAB NURGALÖÖGIST TULNUD PALLI OIVALISELT LATI ALLA.

21. minut, 1:0.
18:21
Kristjan Jaak Kangur: Tammekal õnnestub samuti rünnakut ehitada, kuniks Laaneots tsenderdab üle otsajoone.
18:22
Marko Susi: Korner tuli tänu Vapruse lohakusele.

Värava järel jäi Samoura murule, kuid minut hiljem ajas end püsti.
18:23
sama värav mis usta lõi ju :D nüüd lihtsalt teine mees seekord :D
18:24
Marko Susi:  Sobtšenko värav oli selle võrra uhkem, et mees hüppas löögi ajal üles ka. Näib, et Harju tahab kodus lüüa vaid iluväravaid.
18:25
Marko Susi: Sobtšenko on vastastele korralikult naha vahele pugenud. Nüüd hüppas talle sisse Mat. Villota, kaarti ei järgnenud.
18:25
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka on suutnud mõneks minutiks külalised kaitsesse suruda, kuid rünnakutel napib lõppteravust. Mängitakse ju ka endiselt ilma puhta ründajata, sel positsioonil tegutseb mitmendat mängu järjest Reio Laabus. Nagu Sander Puri eelmise kohtumise järel märkis, ei taheta vigastusest paranevat Kevin Mätast kehvemat sorti kunstmurudel väga lõhkuda, ehkki täna on ta pingil täiesti olemas.
18:27
Marko Susi:  Harju Laagri fännid võivad pisut rõõmustada: eduseis on püsinud juba seitse minutit!
18:28
Kristjan Jaak Kangur: 25 minutit mängitud, kui Tammeka meestele fikseeritakse käega mäng ja Trans saab paremalt äärelt karistuslöögi. Karistusalast ei saada kuidagi palli minema, Irie proovib isegi midagi poolkääride sarnast, aga miskit ohtlikku ei tule.
18:28
Külastaja Abe kommentaar
Tammeka staadioni teadustaja ainult möliseb terve mängu, palun öelge talle keegi et vait jääks juba
18:28
Marko Susi: Hoiatus Sobtšenko tõmbas 28. minutil selja tagant Mathias Villota maha ja sai kollase.
18:28
Marko Susi:  Hoiatus Ka Harju pink sai mölapidamatuse eest kollase.
18:28
Kristjan Jaak Kangur: Ka Trans saab nurgalööki proovida, Aland on rusikatega jaol. Ent ettepoole ei jää pall Tammekal kuidagi pidama.
18:29
Külastaja Toomas kommentaar
Lambiviga ja veel lambim kollane. Karistame head kaitsemängu
18:31
Marko Susi:  Kask proovis mängu viigistada, aga kauglöök lendas kõrge kaarega üle. Vapruse vaatest on see kurb, sest see on senise mängu parim võimalus ...
18:31
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka nurgalöögi järel on karistusalas pikali Škinjov ja Terehhov läheb päris kurjaks, kui Jaanovits kohe viga ei vilista. Lõpuks siiski pannakse Tammeka rünnak seisma.
18:33
Kristjan Jaak Kangur: Nikolajev teeb mööda äärt pika soolo ja selle lõpetuseks tsenderdab ka, kuid kõrge kaarega üle Koskori ja mitte ükski teine mees ei olnud veel rünnakule jõudnudki.
18:36
Külastaja Oeh kommentaar
Jube triikimine ikka see Tammeka - Narva mäng
18:36
Marko Susi:  Kapper ja Samoura läksid tülli, kohtunik rahustas mehed maha. Emotsiooni ja võitlust on mängus kõvasti.
18:36
Kristjan Jaak Kangur: Ei vaidle vastu, Tartus on seni tõesti üle keskmise nüri mäng olnud. Bracellil on võimalus eemalt proovida, aga miskipärast ei julge ja annab selle asemel valesöödu.
18:37
Marko Susi:  Vaprus teenib heast kohast karistuslöögi. Sealt ei tule midagi.
18:39
Kristjan Jaak Kangur: Ennist jäi kahe silma vahele, et VAR kontrollis Škinjovi kukkumisega lõppenud olukorras ka penaltit. Ei olnud.
18:39
Kristjan Jaak Kangur: Värav KOSKOR LÖÖB TRANSI JUHTIMA!!!
18:40
Kristjan Jaak Kangur: Tarassenkov-Koskor liin jätkab tööd! Eelmises mängus toitis, nüüd ka - paremalt äärelt hea sööt ja kaitsjatest vabanenud Koskor suunab väga efektselt palli võrku. Ilus värav!
18:41
Marko Susi:  40. minutil on juba seitsmes mees murul - mehi langeb nagu loogu. Andre Järva jooksis ümber Mathias Villota, pärast minutilist luinakut ajas mees end püsti.
18:42
Kristjan Jaak Kangur: VAR kontrollis Koskori värava puhul ka suluseisu, aga jõudis üsna kiirelt järeldusele, et midagi polnud.
18:42
Eelmine aasta tehti neid statse, et palju valesi kollaseid jms kohtunikud andsid. Mingi iga paari vooru tagant vms, enam ei tehta seda?
18:42
Marko Susi:  Nüüd on juba Kask murul, Vapruse meditsiinitöötaja Diana Oiukas annab talle abi.
18:42
Marko Susi: Kask läks korraks platsi äärde, aga nüüd on ta juba tagasi.
18:43
Kristjan Jaak Kangur: Jah, mulluse videokohtuniku rubriigi oleme tänavu asendanud teistsuguse formaadiga, kus vaadatakse VAR-sekkumisi. Aga vaatame, äkki õnnestub esimese ringi järel mingi statistika kätte saada.
18:43
vaprust hakitakse normaalselt
18:45
Marko Susi:  Kaarel Usta teenis 44. minutil Harjule nurgalöögi. Ka see oli ohtlik, aga mitte piisavalt - Vapruse mehed lõid palli puhtaks.
18:45
Kristjan Jaak Kangur: 45. minut käib, kui Kim tõmbab Langi maha ja Tammekal on kasutada lubav karistuslöök mõnekümnelt meetrilt.
18:46
Kristjan Jaak Kangur: Tsenderdus läheb meestesumma, Transi mehi kukub, aga keegi lõpuks vist pallile pihta ei saanudki.
18:46
Marko Susi:  Harju - Vaprus avapoolajale on lisatud kolm minutit!
18:47
Kristjan Jaak Kangur: Esimene poolaeg Tartus läbi, külalised 1:0 ees! Väga sündmustevaene üritus, aga vähemalt tuli üks värav Transile ära, see sunnib ka Tammekat teisel poolajal juurde panema.
18:48
Marko Susi:  Mul läks lugemine sassi, aga 45+2. minutil langes murule Vapruse mees Tiismaa.
18:48
Marko Susi:  Vaprusele ohtlikust kohast trahvilöök, koht tsenderdamiseks. Aloe paneb palli kasti, selle klaarib Samoura.
18:50
Marko Susi:  Avapoolaeg Laagris on läbi! Kodumeeskond juhib Roman Sobtšenko iluväravast 1:0. Harju on seni olnud selgelt ohtlikum meeskond, Vaprus on veel omadega Pärnus. Eks näis, milliseid muudatusi Vapruse loots Igor Prins vaheajal teeb. Kindlasti vajab Pärnu midagi, mis nad ellu ärataks.
18:51
Pärnul mõttekohti on, Harju pigem oli parem meeskond esimene poolaeg vähemalt
18:51
Külastaja ats kommentaar
Imelik otsus. Oleks pidanud vähemalt 5 minutit lisa olema
19:01
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Trans alustab teist poolaega vahetusega, mis on eeldatavasti sunnitud. Škinjovi asemele tuleb Jegor Žuravljov.
19:01
Kristjan Jaak Kangur: Läks Tartus jälle!
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Vahetuse tegi ka Tammeka, Carl Robert Mägimets tuli platsile. Sander Puri piirdus täna ühe poolajaga.
19:04
Kristjan Jaak Kangur: Veelma läheb karistusalas lööki proovima ja tabab Markovici näkku. Transi kaitsja vajab küll tohterdamist, aga midagi väga hullu ka ei juhtunud.
19:04
Marko Susi:  Käib ka Laagris!
19:05
Marko Susi:  Erinevalt Tartust ei tehtud Harju ja Vapruse mängu poolajal ühtegi vahetust.
19:07
Kristjan Jaak Kangur: Bracelli mängib käega ja Trans teenib karistuslöögi. Kim saadab selle kuskile Tartu kesklinna poole teele. Noh, nii umbes 15 meetrit üle värava.
19:08
Marko Susi:  Kauber paneb tsenderduse karistusala paremast äärest värava eest läbi, aga samal ajal kukub. Vaprus nõuab penaltit, Harju pole nõus. Aga Samoura lendas suhteliselt julmalt Kauberile sisse, seega tõenäoliselt penalti tuleb.
19:09
Marko Susi: Penalti on, Tiismaa palli taga!
19:10
Marko Susi:  Värav TIISMAA LÖÖB KEHVA PENALTI, AGA BATURINS HÜPPAB TEISELE POOLE! 51. MINUT, 1:1!
19:11
Kristjan Jaak Kangur: Transil jälle karistuslöök, nüüd jäetakse Suarezele ja peaaegu leiabki värava eest Irie! Lõpuks siiski ka suluseis, aga pall oli iseenesest väga hea.
19:12
Külastaja aljo kommentaar
Kuidas see kehv penalti on, kui kiiper teisele poole hüppab lol:)
19:12
Marko Susi:  Isiklikult ei pea penaltit heaks, kui pall läheb sisuliselt keskele. Eks ta ole maitse asi.
19:13
Marko Susi:  Vahetus Aga poolajal siiski toimus ka vahetus. Nimelt Vapruse väravasuule marssis Nõmme asemele Hendrik Vainu.
19:13
Külastaja Külastaja kommentaar
No mida kuradit??? Kas Laagri palli ka oskab mängida või tuli ainult retsima?
19:14
Marko Susi:  Vahetus Harju vahetas 52. minutil: Samoura asemele tuli Ivanjušin.
19:15
Marko Susi:  Harju teenib nurgalöögi. Pall tuleb kasti, aga see on ka kõik.
19:16
Marko Susi:  Hoiatus 57. minut: Maštšenko jookseb Kapperi ümber ja saab teo eest kollase.
19:16
Kristjan Jaak Kangur: Värav Hakkasin just kirjutama, et Tammeka rünnakut endiselt ei ole ja ei paista ka kuidagi, et kuskilt võiks tulla - AGA ULJANOV LÖÖB SELLE PEALE 1:1!!!
19:17
Kristjan Jaak Kangur: Suure eeltöö teeb paremal äärel ära kaitsjast möödunud Teniste, kes lükkab värava ette ja nüüd lükkab Uljanov kannaga ära! Praktiliselt sama koha pealt kust Koskor avapoolajal lõi.
19:20
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on Tammeka ärganud, kapten Teniste on hakanud äärel asju enda peale võtma ja koolitab noort Nikolajevit korralikult.
19:21
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Trans vahetab 65. minutil, Koskor ära ja Igor Karpenko tuleb värske mehena rünnakule.
19:22
Marko Susi: Rudenko pääseb 63. minutil trahvikastis löögile, aga keerutab üle. Üle pika aja üks ärev olukord ka selles mängus.
19:24
Kristjan Jaak Kangur: Liisi Troska kaamera kaudu mõned pildid Tartust: Foto: Liisi Troska

19:25
Marko Susi: Vapruse ründaja Tiismaa sai paremalt äärelt madala tsenderduse, ent enne löögi sooritamist suutis Baturins teda piisavalt segada. Viimased minutid on taas olnud põnevad, nii hoida!
19:25
Kristjan Jaak Kangur: Kallas üritab kaugelt, aga see löök ohustas rohkem aia taga seisvaid autosid kui väravat.
19:27
Marko Susi:  Vaprus on nüüd surve peale saanud, Harju mehed hetkel veel kannatavad.
19:27
Külastaja ronaldo kommentaar
marko kuidas see penalt keskele läks? prille vaja ehk :D
19:28
Marko Susi:  Telepilt justkui väidaks, et suhteliselt keskele. Oleks (see on muidugi sama, mis poleks) Baturins poole ära arvanud, oleks üpris kindel tõrje olnud.
19:28
Külastaja johhaidii123 kommentaar
Mitu viga harju mehed teinud on? Tundub ebanormaalselt palju
19:28
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  71. minutil vahetab Tammeka, teinegi väravalööja puhkama - Uljanov, keda endiselt veidi hoitakse, tuleb ära, ning platsile pääseb sel hooajal seni kahes mängus kokku vaid 62 minutit mänginud Kevin Mätas.
19:29
Marko Susi:  Vahetus Vaprus vahetas 69. minutil: Platsilt lahkus Joonas Sild, tema asemele Enrico Veensalu.
19:30
Marko Susi:  Vahetus 70. minutil lõppeb Kaarel Usta mäng: tema koha võtab platsil sisse Mark Edur.
19:33
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Laaneots sikutab selja tagant Kimi, kes teeb pahase käeliigutuse ja Laaneots kukub dramaatiliselt pikali. Kordus näitab, et seal oli etlemist rohkem kui asi tegelikult väärt. Kollase Kim siiski saab, aga reageerimise kiirust peab Laaneots veel veidi lihvima.
19:33
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Terehhovile ei meeldi kogu see asi üldse ja Jaanovits premeerib ka teda kollase kaardiga.
19:33
Marko Susi:  Harju ja Vapruse mäng on romuralli inimversioon. Mehi langeb vasakule-paremale, tillukesi vigastuspause on kokku olnud umbes 15.
19:34
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Tammeka ühtlasi vahetas, Teniste asemele tuli Hemran Pedmanson.
19:34
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on Tartus ka solidaarsusest lammutamiseks läinud, Tammik niidab maha Tarassenkovi.
19:35
Marko Susi:  Harju mehed nõuavad trahvilöögi järel penaltit, Järva on murul maas. VAR kontrollib hetkel võimalikku viga.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Veel üks vahetus Tammekalt - Laabus ära, Devid Lehter väravaid lööma.
19:35
Külastaja Tank kommentaar
Mingi 100 inimest võib rahulikult maha arvestada sellest 255 mis Tartus kirja pandud
19:36
Marko Susi:  Järva põrkas Käosega kokku, kukkus, aga pigem arvan, et viga ei olnud.
19:36
Marko Susi:  Vahetus Harju vahetab 78. minutil. Järva asemele tuleb eelmises voorus debüteerinud Kriis.
19:37
Devid Lechter väravaid lööma?😀
19:37
Marko Susi:  Enne teostatud VAR-kontroll penaltit ei toonud.
19:38
Kristjan Jaak Kangur: No ma julgen eeldada, et niisama teda ei toodud. Ikka selle eesmärgiga.
19:38
Marko Susi:  Magnus Villota pääses nurgalöögist peaga löögile, ent liiga ohtlik see löök ei olnud.
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Tammekal on ühtlasi vahetused ka tehtud, sest kolm selleks võimaldatavat pausi on ära kasutatud, kuigi vahetusi kokku seni vaid neli.
19:39
Marko Susi:  Edur teenib 80. minutil Harjule nurgalöögi. Midagi ohtlikku sealt ei tule.
19:39
Kristjan Jaak Kangur: HoiatusEemaldamine Kim kukub karistusalas, aga Jaanovits näeb sukeldumist. Teine kollane ning duši alla minek!!!
19:40
Marko Susi:  Vaprus tõusis kontrarünnakule, Kapper jõudis ka löögini, ent Baturinsi jaoks oli see lihtne saak.
19:41
Kristjan Jaak Kangur: Algas kõik sellest, et Tarassenkov tuli hästi paremalt ääret Tammikust mööda, värava all blokeeriti Karpenko löök ning siis said jälle kokku Kim ja Laaneots, aga need duellid jäävad täna 2:0 Tammeka mehe kasuks.
19:42
Marko Susi:  Korner Vaprusele, sealt ei tule midagi.
19:42
Kristjan Jaak Kangur: Kuna Kimi kukkumine oli võimalik penaltiolukord, vaatas seda ka VAR, aga tuvastas, et kohtuniku otsus jääb jõusse.
19:43
Marko Susi:  Kauber lajatab kaugelt peale, aga nahkkera vuhiseb üle värava. Baturins on kaitsetöö peale pisut pahane.
19:43
Marko Susi:  Nüüd saab Baturins ajaviivitamise pärast kollase.
19:43
Marko Susi:  Või tähendab ei saa, vaid sai lihtsalt hoiatuse.
19:44
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Žuravljov võtab Veelma rünnaku maha ja saab kollase temagi.
19:44
Laaneots võiks ju ikka traditsiooniliselt jätkata e kollase kuskilt kätte saada
19:45
Marko Susi:  Kask lõi karistusala otsast peale. Pall võttis Harju jaoks õnneliku rikošeti, mistõttu hoog jäi sisuliselt seisma. Baturins krahmas palli omale.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka surub, Mätas lõpuks lööb, ent selles löögis pole ei täpsust ega jõudu ja lõpuks ei lähe see ka statistikasse, kuna Tammeka ründajale fikseeritakse võitluses Kauaniga viga.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Lisaminuteid tuleb Tartus viis!
19:48
Kristjan Jaak Kangur: Tammeka tuleb uuesti, Veelma lööb mööda, aga rikošett oli ka - nurgalöök Tammekale. Mägimets tsenderdab lahtimängu järel, lüüakse klaariks. Trans istub nüüd vähemuses ainult kaitses ja ise enam rünnata ei riski.
19:48
Marko Susi: Värav Igor Prinsi Vaprus paneb 89. minutil päeva teise palli Harju võrku ja seis on 2:1!
19:48
oioioi harjukene, kuidas nii
19:49
Kristjan Jaak Kangur: Tammikule jäetakse löögiks ruumi, Tammeka kaitsja lööbki, aga rikošett võtab löögist jõu ja Matrossov püüab.
19:49
Marko Susi:  Mathias Villota sai trahvikasti paremas pooles palli ja virutas selle tagumisse alanurka. Oivaline tegutsemine Vapruselt, aga mäng pole veel läbi.
19:50
Marko Susi:  Hoiatus Eemaldamine Sten Marten Vahi saab 90. minutil Harju pingil teise kollase ning peab lahkuma.
19:50
Pärnul läheb kossus ka hetkel kenasti, tundub et Raplale tõmmatakse ikka ära otsustavas mängus
19:50
Marko Susi:  Harju vaatest on masendav, kuidas teist mängu järjest ollakse mängus sees, aga ikka suudetakse ära anda.
19:51
Marko Susi:  Veel üks ohtlik olukord Harju värava all, aga Kapperi sööduüritus takerdus Baturinsi kätes.
19:51
Marko Susi:  Mängu lõppu lisati kolm minutit, millest mängitud on juba poolteist.
19:51
Kristjan Jaak Kangur: Tartus kõik! Lepitakse 1:1 viiki, teine poolaeg oli kõvasti esimesest vaatemängulisem, aga suures plaanis tundub õiglane tulemus.
19:51
Marko Susi:  Hoiatus 90+2. minutil saab Kapper kollase.
19:52
Marko Susi:  Baturins jookseb standardolukorraks kasti, aga temast ei ole tolku.
19:52
Marko Susi:  HoiatusEemaldamine Trahvilöögist tuleb hoopis teine kollane ja ühtlasi ka punane kaart Taaniel Ustale. Unelmate algus saab koleda lõpu 90+3. minutil ...
19:53
Marko Susi:  Ustalt kolaka saanud Aloe jäi mõneks hetkeks murule, aga ajab end siiski püsti. SAMAL AJAL KÕLAB KA LÕPUVILE!
19:53
Marko Susi: Hoiatus Baturins saab veel pärast mängu lõppu ka kollase.
19:55
Marko Susi:  Avapoolaja võitnud Harju vajus teisel poolajal ära, Vaprus haaras ohjad endale. Esmalt lõi 51. minutil penaltist viigivärava Ronaldo Tiismaa, 89. minutil sutsas võiduvärava Mathias Villota. Vaprus tõuseb võiduga tabeli kolmandaks, punkte on neil 15. Harju jätkab ühe silmaga tabeli põhjas.
19:57
Marko Susi:  Mina tänan, oli meeleolukas vutiõhtu. Premium liiga jätkub Soccernet.ee-s juba homme kell 14.00, kui Tallinna Kalevi ja Kuressaare kohtumisele saab kaasa elada live-blogi vahendusel. Kell 17.00 kohtuvad Soccerneti telemängus Paide Linnameeskond ja Tallinna Flora. Nägemist, olge mõnusad ja püsige ikka Soccernet.ee lainel!
20:03
Kristjan Jaak Kangur: Aitäh ka minu poolt, mängu ülevaade ja järelkaja peagi tulekul!