Laupäev, 29. aprill 2023
19:13
Laura Jaansen: Tere õhtust! Tänase mängupäeva lõpetavad Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia. Eks favoriidikoorem on Curro Torrese meeskonna õlgadel, kuid paras ports silmapaare olgu värskelt Nikita Andrejevi käe alla läinud meestel. Mis täna toimuda võiks?
19:22
Külastaja tanel kommentaar
Levadia võtab kindla võidu ja näitab, et läheb see hooaeg tiitli järele. 0-3.
19:30
Laura Jaansen: Meeskonnad on jõudnud väljakule! Kalju poolelt on tänane kapten Ilja Antonov, tavaline mees Olivier Rommens on pingil.
19:31
Laura Jaansen:  Läks!
19:34
Laura Jaansen:  Kohtumise esimestel minutitel on Vallner saanud palli pisut rohkem puutuda, küll vaid jalaga. Kalju tulnud isukalt peale.
19:35
Laura Jaansen: Kontrollitakse viga Kalju kastis!
19:36
Laura Jaansen:  Aga ei olnud seal midagi ja mäng jätkub.
19:38
Külastaja Jürgenson kommentaar
Ei ole siin Kaljul midagi loota. Sambajalgpallist on saanud slaavijalgpall
19:38
Laura Jaansen: 8. minutil proovis Mavretic kasti tagant, aga päris palju väravast üle.
19:45
Laura Jaansen:  Suurem pusimine on nüüd ikkagi toimunud keskväljal. Särtsu ja elu on, samas teatavat ettevaatlikkust ka.
19:50
Laura Jaansen:  20. minutil mängis Agyiri Levadia nurgalöögi lühidalt lahti, kuid järgnenud tsenderdus ohtu ei toonud. Mõlemal väravavahil seni rahulik õhtu.
19:53
Laura Jaansen: 22. minutil konksutas Subbotin paremal äärel Lugtmeijeri ära ja söötis palli madalalt kasti, Komissarov jõudis kastis ka löögile, kuid tabas posti!
19:53
Laura Jaansen: Ehk mängu esimene väga tõsine olukord Kaljule!
19:55
Laura Jaansen: 24. minutil teenis Agyiri omadele karistuslöögi. Tsenderduskohta oli, aga pall läks kõrge kaarega tagumisse posti, kus omasid polnud.
19:57
Laura Jaansen: Mängitud kohe 27 minutit ja tablool endiselt nullid.
19:59
Laura Jaansen:  28. minutil sai Dianessy kasti tagant ühe puutega löögile, aga liiga keskele! Vallneri jaoks liiga lihtne saak.
20:01
Laura Jaansen:  30. minutil tõusis Kalju taas kiirelt rünnakule. Vasakult tuli sööt kasti, aga Vallner sirutas end vahele ja Dianessy löögile ei jõudnudki.
20:02
Külastaja dd kommentaar
Keegi oskab selle Kalju “Sügisel kaob rohelus” bänneri tausta avada?
20:07
@dd eks ilmselt see, et Flora ja Levadia värvid hägustuvad ehk nad hakkavad vajuma.
20:09
Laura Jaansen: Hoiatus  38. minutil võttis Dianessy lubava rünnaku maha. Feliciole täitsa jalgadesse.
20:10
Laura Jaansen:  Levadia proovis karistuslöögist mingisugust huvitavat kombinatsiooni, mis päris välja ei tulnud. Mavretic söötis palli kasti taha, sealt tulnud löök vaibus meestes.
20:10
Külastaja Jaan kommentaar
Mängu küll. Pole hullu midagi.
20:16
Laura Jaansen:  45. minutil kombineerisid Šlein, Volkov ja Subbotin paremal äärel hästi, viimane mees lasi palli ka värava alla ja taaskord oli Komissarov lähim mees palli ründama. Aga esimest posti ohustanud pall oli ikka Vallneri saak.
20:16
Kalju on nagu veits paanikas
20:16
Külastaja Tom kommentaar
Huvitav fakt: esimene ring siis peaaegu läbi (v.a edasilükatud Kure-Tammeka mäng) ja siiamaani mitte ühtegi kübaratrikki. Esimene kord ajaloos?
20:17
Laura Jaansen:  Avapoolaeg on lõppenud!
20:21
Laura Jaansen:  Paremad võimalused mängis endale välja Kalju. Teravust ja särtsu näitasid näiteks nii Dianessy, kelle jaoks on tegemist kolmanda mänguga põhikoosseisus, kui ka üle-eelmises voorus väravasöödu andnud Komissarov. Levadia on midagi üritanud, aga kohati tundub, et mingisugused kokkulepitud kombinatsioonid on liiga keerulised.
20:33
Laura Jaansen: Vahetus  Lugtmeijer läks välja, Yakovlev sees!
20:33
Laura Jaansen: Teine poolaeg on alanud!
20:35
Laura Jaansen:  Levadia alustas teist poolaega toreda kombinatsiooniga. Teenitud karistuslöök mängiti lühidalt lahti ja siis leiti kasti tagant Agyiri, kes keerutas vasakuga, noh, sinna Lilleküla harjutusväljakule.
20:39
Laura Jaansen: 51. minutil sai Volkov Levadia kaitsjate taha Šleini pika palli, ründaja proovis palli tõsta üle Vallneri, aga pall jäi pisut madalaks!
20:43
Laura Jaansen: Hoiatus  Mavretic jätab 55. minuti kaardi tõttu järgmise matši Paide Linnameeskonna vastu vahele.
20:44
Laura Jaansen: 56. minutil keerutas Subbotin karistuslöögist hästi, Vallner viskus ja Kaljule nurgalöök!
20:44
Külastaja Rene kommentaar
Mis jama, juba teine poolaeg ja keegi pole Laurale külge löönud. Aiai. Muide, see naiste treenerite lugu oli väga hea.
20:45
Laura Jaansen:  Keskendume mängule. Aga tänan! :)
20:46
Laura Jaansen: Mõned klõpsud Katariina Peetsonilt (jalgpall.ee).

20:47
Laura Jaansen:  Peagi täitub tund ja jätkuvalt on Kalju tragimalt väravaid noolinud. Vallner pidanud otsustavalt vahel olema.
20:49
Laura Jaansen: 61. minutil lasi Agyiri nurgalöögi kasti, pall külvas segadust ja Ainsalu lähikatse takerdus Podholjuzinisse.
20:51
Laura Jaansen: Vahetus  62. minutil Mavretici asemele Vassiljev, Velijev tegi ruumi Mollole.
20:51
Laura Jaansen: Vahetus  62. minutil tuli Kalju poolelt mängu Rommens, Dianessy sai puhkama.
20:53
Laura Jaansen:  Ja protokolli on ilmunud number 480 - nii palju pealtvaatajaid peaks Sportland Arenal olema.
20:55
Laura Jaansen:  67. minutil sai Vassiljev enam kui 20 meetri pealt proovida ja Perk oli sunnitud palli niimoodi tõrjuma, et see põrkas tagasi platsile. Levadia surve püsib.
20:55
Laura Jaansen: Vahetus  68. minutil Komissarov välja ja Paur mängu.
20:58
Laura Jaansen:  Kes maha magas, siis 70. minutil tegi Volkov Heitori vastu atskoo. Samas jäi Kalju ründaja pallist ikka ilma.
20:59
Laura Jaansen: Hoiatus  71. minutil Antonovile kollane, käega mängu eest.
21:00
Laura Jaansen: 72. minutil lõi Agyiri karistuslöögist vasaku jalaga otse peale, otsis ristnuka, aga natuke mööda. Perk oli pigem vaatleja rollis.
21:02
Külastaja Asdf kommentaar
Täiesti uskumatu et soccernet kommentaatorid ei saa aru mida tähendab "sügiseks kaob rohelus"
21:03
Laura Jaansen:  Normaalaja lõpuni veerand tunnikest. Praeguse pildi järgi, kes keegi saab värava kätte? Kui jah, kumb meeskond?
21:04
Laura Jaansen:  Ma tahaks loota küll. Tabeliseisu huvides võiks olla see Kalju. Mängu järgi võib tulla mõlemale poolele.
21:06
Laura Jaansen:  77. minutil lasi Agyiri karistuslöögi kasti, see vihises Kalju väravasuu eest puuteta läbi. Tagumises postis olnud Heitor tõstis palli uuesti värava alla, aga ikka ei tulnud vajalikku puudet!
21:09
Laura Jaansen: Vahetus  81. minutil Tur välja, Sakarias platsile.
21:09
Laura Jaansen: Vahetus  82. minutil Volkov välja, Promise David mängus.
21:13
Laura Jaansen: Värav  FOMBA! 86. minutil läheb Levadia 1:0 ette!
21:14
Külastaja graf1x kommentaar
Teenitud võit Levale
21:16
Laura Jaansen:  Vahetus 89. minutil väravasöödu andnud Agyiri välja ja Välja sisse.