Teisipäev, 2. mai 2023
17:50
Mikk Hendrik Kelder: Tere õhtust, head vutisõbrad! Premium liiga 10. voor saab alguse Narvas, kus kohalik Trans võtab vastu Harju JK Laagri.
17:51
Mikk Hendrik Kelder: Koosseisud on uudises ning erinevusi on eelvaatega võrreldes kahe mängija jagu. Kodumeeskonnal Transil on puudu Artjom Škinjov ning vasakul pool äärekaitses alustab Kauan. Harjul on Marius Samoura pingi peal ning algrivistuses jookseb platsile Aleksandr Ivanjušin. 
17:53
Mikk Hendrik Kelder: Trans on hetkel kogunud 7 punkti ja see tulemus annab liigatabelis tasuks kaheksanda koha. Harjul on kirjas 1 silm ning antud skooriga ollakse viimasel ehk 10. positsioonil.
17:55
Mikk Hendrik Kelder: Kõnealuse mängu peakohtunik on Kristjan-Eric Lääne keda abistavad äärte peal Andrus Õun ja Egerd Pajustik. Neljas kohtunik on Paul Kask. Videoruumis tegutsevad täna Tanel Üprus ja Lauri Salei.

17:58
Mikk Hendrik Kelder: Meeskonnad on platsil, pooled on loositud ning oleme mänguks valmis. 
17:59
Mikk Hendrik Kelder: Avavile! 
18:01
Mikk Hendrik Kelder: Poljakov teeb esimese pealelöögi pärast seda, kui pall talle kenasti ette kukub, aga see läheb madalalt ja selgelt väravast mööda.
18:03
Mikk Hendrik Kelder: Tarassenkov keerutab kenasti karistusalas, aga värava ette läkitatud pall takerdub Harju kaitsjates. 
18:04
Mikk Hendrik Kelder: Poljakovi uue ja palju teravama nurga alt tehtud ürituse tõrjub Baturins kenasti ning jätku ei tule.
18:06
Mikk Hendrik Kelder: Harju mängib teenitud karistuslöögi lühidalt lahti ning lõpuks pääseb proovima Indi, kelle pomm lõpetab teekonna Transi kaitsjate jalal.
18:09
Mikk Hendrik Kelder: Matrossov võtab tagasisöödu natukene kehvasti omaks, aga suudab siiski viimasel hetkel palli Harju ründajate eest ära puhastada.
18:10
Mikk Hendrik Kelder: Usta paneb ohtliku tagasisöödu Baturinsile, aga lätlane suudab sarnaselt Matrossovile napilt ohu likvideerida. 
18:10
Külastaja Jaan kommentaar
Miks otsepilti pole? Reklaamid jooksevad.
18:10
Mikk Hendrik Kelder: Minul jookseb pilt koos kommentaariga väga kenasti.
18:13
Külastaja Jaan kommentaar
Mina näen ainult jalkaliidu reklaame.
18:14
Külastaja to Jaan kommentaar
Keri alt ribast. Mul miskipärast tahtis sama.
18:14
Külastaja to Jaan kommentaar
Keri alt ribast. Mul miskipärast tahtis sama.
18:14
Mikk Hendrik Kelder: Esimese 15 minuti jooksul on mäng olnud päris kinnine. Paar poolvõimalust on mõlemal poolel avanenud, aga hetkel veel ei enamat.
18:15
Mikk Hendrik Kelder: Järva proovis kaugelt üle puusa põrkega lööki teele panna, aga Matrossov oli valvel ja püüdis kenasti otse tema peale tulnud palli.
18:16
Külastaja Jaan kommentaar
Võtsingi alt ribast. Jalkaliit arvab, et tema reklaamid on huvitavamad.
18:17
Mikk Hendrik Kelder: Usta pääseb jooksu ja teeb ka löögi värava suunas, kuid see üritus läheb väga selgelt kodumeeskonna väravaraamidest mööda. 
18:18
Mikk Hendrik Kelder: 19. minutil lööb Harlin Suarez palli väravasse, aga eelnevalt on talle söödu andnud Poljakov suluseisus. 
18:22
Mikk Hendrik Kelder: Viimased minutid on möödunud kõva võitluse saatel, kuid võimalusi pole kummagi poole peal avanenud.
18:23
Mikk Hendrik Kelder: Alex Markovic on platsile pikali jäänud ja vajab toibumiseks aega.
18:24
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus 25. minutil saabki ungarlase mäng läbi. Sisse tuleb Aleksandr Nikolajev.
18:26
Külastaja skeptik kommentaar
See oleks suht naljakas (või kurb) kui Harju ka sellest pelast punktilisa ei saa ...
18:27
Mikk Hendrik Kelder: Žuravljov astub päris valustalt Sobtšenkole jala peale, aga õnneks saab viimane siiski kohe mänguga jätkata. 
18:28
Mikk Hendrik Kelder: Poljakovi ääre pealt antud karistuslöök läheb täpselt Baturinsi peale ja viimane on püüdmisel kindel. 
18:29
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus30. minutil saab hoiatada Kondrattsev, kes võtab karistusala lähistel Sobtšenko maha.
18:30
Mikk Hendrik Kelder: Indi karistuslöök lõpetab teekonna täpselt Matrossovi käte vahel.
18:34
Mikk Hendrik Kelder: Poljakov teeb väga kena soolo ja annab Torresele söödu, aga viimase esimene löök takerdub kaitsjates ja teise ürituse tõrjub Baturins.
18:35
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus Irie saab Järvale küljejoone juures tehtud vea eest samuti kaardi ära ning elevandiluuranniklane ei ole otsusega kohe üldse rahul.
18:37
Mikk Hendrik Kelder: Poljakovi nurgalöögist keris pall ohtlikult Baturinsi värava peale, aga Kauan lööb peaga nurgalöögist mööda.
18:38
Mikk Hendrik Kelder: Samas olukorras sai Irie haiget ning saadeti väljaku kõrvale. VAR kontrollis mõnda aega potentsiaalset penaltit pärats seda, kui Transi kapten võitluses Sobtšenkoga kukkus, aga mäng läheb siiski edasi.
18:39
Mikk Hendrik Kelder: Sobtšenko annab Transi kasti tagant kuuma, aga vajutab palli siiski mõne meetri jagu mööda. 
18:39
Külastaja Vaene trans kommentaar
Transil ikka ei vea nende kohtunike otsustega…
18:41
Külastaja Var kommentaar
Kuidas see 100% viga penalt polnud?
18:41
Mikk Hendrik Kelder: Järjekordselt on arstid platsil: see kord vajab turgutamisel abi Indi.
18:44
Mikk Hendrik Kelder: Poljakov hoiab palli kenasti väljakul, aga tsenderdus jääb madalaks ja Harju kaitsjad löövad selle auti. 
18:45
Mikk Hendrik Kelder: Sobtšenko teeb väga kõrget survet Matrossovile, aga Harju ründeäss jääb Transi puuriluku puhastamisele ette ja olukord lõppeb väravalöögiga.
18:45
Mikk Hendrik Kelder:  Avapoolajale on lisatud kolm üleminutit.
18:46
Külastaja Aapo Eel kommentaar
kui ülekande kommentaator koroonatesti teeks, saaks ta positiivse vastuse
18:47
Mikk Hendrik Kelder: Transi kaitsjad hüppavad kambakesi pallist mööda, kuid jooksu pääsenud Andre Järva teeb arusaamatu konksu kõrvale ja kodumeeskonna mängijad jõuavad seega siiski olukorda klaarima.
18:47
Mikk Hendrik Kelder: Ja kõlab ka poolajavile!
18:49
Mikk Hendrik Kelder: Mõlemal meeskonnal olid mõned poolvõimalused, kuid midagi eriliselt märkimisväärset avapoolajal ei sündinud ja väravavahtidel seega suurt tööd ei jagunud. Vaatame varsti, mida toob teine kolmveerandtund.
18:49
Külastaja skeptik kommentaar
Kommentaator võiks tõesti lõpuvile järgselt end koju ravima minna
18:49
Külastaja irw kommentaar
Narva on ikka üks halvimaid satse
18:53
Külastaja chance kommentaar
Harju võiks vähemalt esimesena ära lüüa. Kui Narva seda teeks, oleks ilmselt tehtud ka see mäng. Kui mitte nüüd, siis millal veel Harju, let's go!
19:01
Mikk Hendrik Kelder: Meeskonnad on tagasi platsil ning oleme valmis alustama teise poolajaga.
19:02
Mikk Hendrik Kelder: Ning läksime taas!
19:04
Mikk Hendrik Kelder: Poljakovi karistuslöögi järel jääb pall korraks Harju karistusalas väga ohtlikult lahti, aga lõpuks on mänguvahend siiski Baturinsi jagu.
19:07
Mikk Hendrik Kelder: Teise poolaja esimesed viis minutit on kulgenud päris rahulikult ning mööduvad rohkem söödumängu tähe all. 
19:08
Mikk Hendrik Kelder: Värav Ja nii, kui ma seda ütlen, muutuvad asjad kardinaalselt.
19:09
Mikk Hendrik Kelder: Tarassenkov keerab ennast kenasti kaitsjatest vabaks, annab terava söödu karistusalasse ning selle lükkab kenasti ühe puutega Koskor. Viimastes voorudes vinget minekut näidanud duo särab taas!
19:10
Mikk Hendrik Kelder: Nüüd on Rõõmussaar pikali ning vajab toibumiseks aega ja abi.
19:11
Külastaja loogiline kommentaar
Trans peakski selgelt parem olema.
19:12
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus  55. minutil saab Maštšenko nurgalipu juures Harlinile tehtud vea eest kollase kaardi. Karistuslöögi lööb Baturins rusikatega puhtaks.
19:13
Külastaja Hmm kommentaar
See indi on väga nõrk keskel ja liiga palju üritavad lühikesega tagant mängida
19:14
Mikk Hendrik Kelder: Poljakovi karistuslöögi pareerib Baturins taas ning jätkuolukord Harlinilt lõpetab oma teekonna lätlase süles.
19:17
Mikk Hendrik Kelder: Harju pääses mitmel korral kena söödumängu järel Transi karistusala lähistel, aga lööki ei suudeta kuidagi kätte saada.
19:20
Mikk Hendrik Kelder: Tarassenkov mängitakse kenasti ääre peale vabaks, aga noormehe esimene puude veab alt ja pall lendab üle otsajoone.
19:21
Mikk Hendrik Kelder: Ja nüüd teeb Tarassenkov kiirusele rõhudes kena soolo, kuid lõpuks jõuab Ivanjušin siiski olukorda lappima.
19:23
Mikk Hendrik Kelder: Koskorile mängitakse kena läbisööt, aga Baturins on valvel, jõuab pallini esimesena ning puhastab selle. 
19:23
Mikk Hendrik Kelder:  Hoiatus 66. minutil saab Usta kaardi, kui Poljakovi ümber jookseb.
19:25
Mikk Hendrik Kelder:  Suarez paneb karistusala tagant madala pommi teele, aga see sooritus lendab Harju väravast selgelt mööda.
19:26
Mikk Hendrik Kelder: Vahetus 69. minutil saab Usta mäng läbi ning teda asendab Eerme.
19:28
Mikk Hendrik Kelder: Koskori löök lõpetab Harju kaitsemängijate jalal.
19:30
Mikk Hendrik Kelder: Tarassenkov murrab kenasti taas kiirust ja tehnikat kasutades keskele, aga potentsiaalset läbisöötu/lööki siiski lõpuks ei tule.
19:31
Mikk Hendrik Kelder:  Värav 73. minutil paneb Koskor õnnega pooleks veel ühe ning nüüd on Harju seis juba meeletult keeruline.
19:32
Mikk Hendrik Kelder: Ründeäss läheb ühe puutega kasti tagant lööma ning kuigi Ivanjušin saab jala vahele, siis temast võtab pall Harju jaoks niivõrd õnnetu põrke, et lendab täpselt üle Baturinsi lati alla.
19:33
Külastaja Fr kommentaar
Harju suudab vast aint Tammekaga viimase koha heitlust pidada
19:34
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus 77. minutil tulevad ära Andre Järva ja Kaspar Rõõmussaar. Mänguaega teenivad Mark Edur ning Reinhard Reimaa.
19:37
Mikk Hendrik Kelder: Hoiatus 80. minutil saab Edur juba kollase kaardi, kui lükkab Transi mehe pikali.
19:37
Külastaja . kommentaar
kes söödu sai?
19:38
Mikk Hendrik Kelder: Poljakov jättis kenasti ühe puutega palli Koskorile ette. 
19:39
Mikk Hendrik Kelder:  Vahetus Ja 81. minutil tulebki suurepärase mängu teinud Poljakov ära. Mängu sekkub Gonsevitš.
19:41
Mikk Hendrik Kelder: Sobtšenko üritab kaugelt ajalugu teha, aga see löök läheb väga korralikult oma teed väravast eemale.
19:43
Mikk Hendrik Kelder: Vahetusest sekkunud Gonsevitš tegutseb oma karistusalas eeskujulikult ning blokeerib harjukate löögiürituse kenasti.
19:45
Mikk Hendrik Kelder: Indi karistuslöögi puhul olid kõik mängijad valmis karistusalasse spurtima, aga poolkaitsja otsustab ise peale lüüa. Antud üritus lendab siiski totaalselt üle.
19:47
Mikk Hendrik Kelder: Kohtumisele on lisatud kolm üleminutit.
19:49
Mikk Hendrik Kelder: Kondrattsev jäi nüüd maha lamama, kuid ajab end aegamisi püsti ning saab ka turgutust.
19:49
Mikk Hendrik Kelder:  Aga nüüd on mees juba tagasi platsil.
19:50
Mikk Hendrik Kelder: Trans tuleb veel ning nüüd saadakse järjekordne nurgalöök.
19:50
Mikk Hendrik Kelder: See mängitakse lühidalt lahti ning otsa teenitakse teine, mis lõppeb narvakate veaga Harju meestele.
19:51
Mikk Hendrik Kelder: Kõik! Kohtumine on lõppenud Transi 2:0 võiduga. 
19:52
Mikk Hendrik Kelder: Pärast väravateta kulgenud avapoolaega pani Trans oma paremuse teisel poolajal selgelt maksma. Õhtu staariks kujunes Tristan Koskor, kes lõi kodumeeskonna mõlemad väravad.
19:53
Mikk Hendrik Kelder: Vaadake-kuulake veel mängujärgseid intervjuusid. Minu poolt aga aitäh ning rahulikku õhtut!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!