Laupäev, 13. mai 2023
19:24
Kristjan Remmelkoor: Tere, Premium liiga 12. voor jätkub Paide Linnameeskonna ja Tartu Tammeka mänguga.

Paide läheb väljakule täpselt sama alg11-ga nagu eelmise vooru 4:1 võidumängus Kuressaare üle.

Tammekal on põhikoosseisus muudatusi, eelmises voorus said Veelma ja Laaneots mängukeelu ning Lang tõsisema vigastuse. Tänases algrivistuses kõige üllatavam nimi on Burov, kes alustab sel hooajal Premium liiga mängu esmakordselt.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Paidel on võimalus tõusta täna seitsmendalt kohalt viiendaks, Tammeka jätkab igal juhul üheksandana.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad ja kohtunikud läksid liiga vara väljakule ning pidid natuke niisama palli veeretama, et end avavile eel soojas hoida.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Aga pall pandigi juba kell 19.27 mängu!
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Paide teenis esimese nurgalöögi juba esimesel minutil. Saarma tsenderdusest lõi Kelder peaga üle. Paide nõudis ka Tammeka kätt ja penaltit, VAR kontrollib.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  VAR lõpetas kontrolli, kätt ei leitud.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Saarma nurgalöögi lõi Tammik peaga kastist välja, Salistelt tuli kaugelt jätkulöök, mille Aland püüdis.
19:36
Kristjan Remmelkoor: Tammeka esimene korralik rünnak. Burov leidis läbisööduga karistusala vasakus ääres Lehteri, Aksalu tuli väravast vastu, kattis vajaliku lööginurga ära ja väravavahi jalast läks pall üle otsajoone.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Luts pani madala palli värava ette, Anderson lõi palli minema.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Mošnikovi kauglöök lendas väravast kaugelt mööda.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Simon pani keskväljalt pika söödu ette, Lutsul jäi väga vähe puudu, et Alandi ja Kallase vahelt ohtlikus kohas löögini ulatuda.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Luts tabas järgmisel rünnakul posti, kuid tema vastu vilistati ka suluseis, nii et post ei lugenud.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Gomis proovis kastis pöördelt lüüa, Kallas oli ees ja blokeeris.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Paide on domineerinud ja kohati ladusalt palli liigutanud, aga pool avapoolajast sai mängitud ja seis 0:0.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Saarma lõi liiga terava nurga alt peale ja ei saanud väravale pihta.
19:54
Kristjan Remmelkoor:  Paide teenis kaks järjestikust nurgalööki. Neist teine lõppes Kelderi ülepealöögiga, mis siiski ebaõnnestus - lõi palli iseendale jalaga vastu kätt.
19:57
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Laabus vedas vastaste vahel palli ja teenis ohtlikust kohast karistuslöögi, Hõim sai talle tehtud vea eest 30. minutil mängu esimese kaardi.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Lehteri karistuslöögi püüdis Aksalu altnurgast, löök jäi pisut liiga nõrgaks.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka pääses palliga Paide kasti. Lehter, kellel oli vastane küljes, söötis kasti keskelt vasakule Mägimetsale, kelle madala löögi Frolov blokeeris.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Burov mängis Salistest mööda ja pani ohtliku palli karistusalast läbi, aga keegi löögini ei pääsenud.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Kelder pani pika palli ette, Simon võitis peapalli ja Gomis sai seejärel kastist otse õhust vajutada, kuid vajutas kõrgele taevasse!
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Hõimu ja Saarma söötude järel pääses Mošnikov kastist löögile, löök jäi nõrgaks ja Aland püüdis.
20:10
Külastaja Tom kommentaar
Kuna Paide vigaseid leegionäre võib tagasi oodata?
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Muringen ja Yusif mingil määral trennis juba liigutavad. Lähinädalatel võivad väljakule naasta.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Pedmanson sai 15 meetrilt virutada, kuid tulistas mööda!
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Anderson vajab meditsiinilist abi.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 2 minutit.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Anderson käis korraks väljaku kõrval, aga on nüüd platsil tagasi.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Gomis andis madala tsenderduse kasti, Simon püüdis seda pöördelt endale löögiks ette võtta, aga keeruline tehniline sooritus ei tulnud välja.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes! 135 minutiga pole Paide ja Tammeka sel liigahooajal endiselt teineteisele väravaid löönud.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Poolaja teine pool oli päris võrdne, Tammeka sai ka hästi mängu sisse.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:36
Kristjan Remmelkoor: Saarma riputas nurgalöögi kasti taha Mošnikovile, kes kõmmutas otse õhust, aga löök läks veidi üle jala.
20:38
Kristjan Remmelkoor: Paide on teise poolaja alguses korduvalt Tammeka kastis sõelunud. Gomis läks terava nurga alt lööma, pall veeres Alandile sülle.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vaheajal oli üks Tammeka vahetus: Lehteri asemele toodi Uljanov.
20:41
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 239.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Teniste tsenderdus maandus Aksalu süles.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Hõim, kellel on kollane kaart all, jäi keskväljal hiljaks ja tegi vea.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Gomis sai Tammeka kastis võitluses Tammikuga haiget. Jäi hetkeks pikali, aga nüüd on uuesti püsti.
20:47
Kristjan Remmelkoor: Nüüd lebas Uljanov kunstmurul maas, aga sai ka pärast mängu kinnipeatamist lõpuks ise püsti.
20:48
Külastaja Hj kommentaar
Ei saa aru, kas Uljanov tuli mängima või maas lamama.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 62. minutil vahetab Tammeka Kevinit: Burov välja, Mätas sisse.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Lutsu tsenderdus maandus Alandi käte vahel.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Uljanov tegi terava nurga alt terava löögi, aga Aksalust see läbi ei läinud.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Mošnikovi tsenderdusel oli Kallas vahel.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Juhkami pika audiviske järel võitis õhuvõitluse Laabus.
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 69. minutil Paide kolmikvahetus: Gomis, Mošnikov ja Frolov välja; Saag, Mööl ja Cham sisse.
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Cham andis kohe oma teise puutega hea kõrge söödu karistusalasse Lutsu suunas, aga Kallas suutis duellis Lutsuga peale jääda.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Mätas lõi kasti tagant madalalt ja teravalt, Aksalu tõrjus.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Pedmanson tsenderdas ja Uljanov proovis käärlööki, löök jäi nõrgaks ja Aksalu püüdis.
21:06
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 79. minutil sai kollase Saarma, kes lõi Mägimetsale meelega jalga.
21:08
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus Vahetus Paide ja Tammeka tegid mõlemad topeltvahetuse: Luts ja Juhkam välja, Viidas ja Nkwinga sisse; Mägimets ja Laabus välja, Lani ja Uggeri sisse.
21:09
Külastaja Tank kommentaar
Oranzikas kaart see . Ei?
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Teniste pika audi järel põrkas pall Paide kastis maha, kõva võitluse järel sai Paide palli klaaritud.
21:13
Külastaja õuna endel kommentaar
paide on ikka eriliselt madalale langenud, tamme peaks kõigile lisaks veel karikast väsinud ka olema
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Saarma karistuslöögi klaaris peaga Kallas.
21:16
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Lani sai äärel Viidasele tehtud vea eest 88. minutil Tammeka esimese kollase kaardi.
21:16
Külastaja Varba Tomm kommentaar
Endel,mis jutt?Kohe kuuled Voolaidilt,et vaja õiged nupud lihtsalt paika saada ja ongi hästi!
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Cham pääses 89. minutil Viidase tsenderdusest vabalt peaga löögile! Lõi selgelt mööda.
21:18
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati ainult 2 minutit.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  90+1. minuti alguses sai Uggeri palli Paide kastis maha võtta ja lõi, Kelder blokeeris.
21:19
varbale - tänaseks pidi kõik juba paika saama ju
21:20
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Paide ja Tammeka tegid sel hooajal juba teist korda omavahel 0:0 viigi.
21:21
Kristjan Remmelkoor:  Paide alustas mõlemat poolaega teravalt, aga mäng ei kujunenud ühepoolseks, vaid Tammeka sai ka korralikult rünnata ja pealelööke sooritada.
21:21
Kristjan Remmelkoor:  Mõlema jaoks on see tänavusel Premium liiga hooajal juba viies viik.
21:22
Kristjan Remmelkoor:  Paide liigub samas tempos Kaljuga - nendel mõlemal on 12 mänguga 3 võitu, 5 viiki ja 4 kaotust ning väravate vahe -1.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka taastas punase laterna Harju ees kolmepunktilise vahemaa.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Otseülekandest saab kuulata mängujärgseid intervjuusid, head õhtut!