Teisipäev, 23. mai 2023
19:49
Kris Ilves: Tere õhtust! Premium liiga 14. voor jätkub Laagris, kus Harju võõrustab Kuressaaret, kellega esimeses omavahelises mängus tehti lumesajus 1:1 viik.
19:51
Kris Ilves: Algkoosseisud on sellised:

Harju: Ivans Baturins, Aleksandr Ivanjušin, Marius Samoura, Danõl Maštšenko, Andres Järve, Marten Niilop, Kaspar Rõõmussaar, Daniil Rudenko, Kaarel Usta, Karel Eerme, Andre Järva.

Kuressaare: Magnus Karofeld, Mathias Palts, Märten Pajunurm, Moorits Veering, Sander Alex Liit, Karl Rudolf Õigus, Joonas Soomre, Pavel Dõmov, Artjom Jermatšenko, Mattias Männilaan, Mark Anders Lepik.
19:56
Kris Ilves: Meeskonnad sammuvad väljakule.
20:00
Kris Ilves: Avavile!
20:01
Kris Ilves: Pall jõudis juba 1. minutil ohtlikult Harju karistusalasse, aga Lepik siiski selleni ei ulatanud ja löögile ei pääsenud.
20:04
Kris Ilves: Harju teenis 4. minutil ja Maštšenko pääses ka tagumisest postist peaga löögile, aga Veering jäi löögile ette.
20:05
Külastaja Ükskaks kommentaar
Skoor juba 1:2? :D
20:05
Kris Ilves: Tabloo omadega sassis. 0:0 siiski.
20:06
Kas Ott elab Soccernetlastest kõige lãhemal Laagri staadionile?
20:07
Kris Ilves: Ma ei tea, kus kõik soccernetlased elavad.
20:07
Kris Ilves: Kuressaare mängis oma esimese nurgalöögi lühidalt lahti ja seejärel Baturins püüdis Dõmovi tsenderduse.
20:10
Kris Ilves: Värav Harju pääses 10. minutil Kaarel Usta väravast 1:0 juhtima!
20:11
Kris Ilves: Rudenko andis suurepärase läbisöödu ja Usta lahendas üks-üks olukorra Karofeldi vastu enesekindlalt - ristnurka!
20:12
Kris Ilves: Kusjuures umbes pool minutit varem oli Kuressaarel võimalus, kui Lepik sai Männilaane söödust kastist löögile, aga löök ebaõnnestus täielikult.
20:14
Külastaja mudis kommentaar
Harju - so hot right now.
20:15
Kris Ilves: Harju kombineeris taas väga ilusalt, aga söödumängu järel löögile ei jõutud. Värav on enesekindlust kõvasti juurde andnud.
20:16
Kris Ilves: Maštšenko blokeeris Jermatšenko kauglöögi.
20:19
Kris Ilves: Lepik sai Dõmovi nurgalöögist peaga proovida, aga löök läks selgelt raamidest mööda ja polnud ohtlik.
20:20
Kris Ilves: Ivanjušin klaaris oma kastist palli ette, kus Järva tegi Veeringuga üks-null, aga Pajunurm jõudis appi.
20:21
Kui Harju võidab, siis on Tammeka uus punane latern?
20:21
Kris Ilves: Ei. Harjul on viis ja Tammekal üheksa punkti.
20:22
Kris Ilves: Kuressaare mängis Pajunurme kasti tagant löögile, aga Baturins tegi 22. minutil supertõrje, tuues palli posti kõrvalt ära!
20:23
Kris Ilves: Õigus lükkas Baturinsi tõrje järel küll palli väravasse, aga suluseis ja värav ei loe.
20:24
Kris Ilves: Järve astus Paltsist nagu postist mööda ja läks palliga kasti, kust leidis Niilopi, kelle löögi Karofeld püüdis.
20:26
Kris Ilves: Õiguse kauglöök blokeeriti nurgalöögiks, millest Veering sai peaga löögile ja Baturins püüdis.
20:27
Kris Ilves: Sellele järgnes teisel pool väljakut Harju nurgalöök, millest aga korralikult löögile ei saadud.
20:29
Kris Ilves: Männilaan sai 29. minutil Paltsi söödust kastist löögile, aga Baturins võttis ka selle ära!
20:33
Kris Ilves: Männilaan proovis kastis käärlööki, aga ei õnnestunud.
20:34
Kris Ilves: Ja nüüd proovis Lepik käärlööki, aga palli raamidesse ei saanud.
20:34
Kris Ilves: Soomre leidis kastist Männilaane, kes vajutas esimese puutega peale ja Baturins püüdis kindlalt.
20:35
Kris Ilves: Jermatšenko löögi blokeeris Rõõmussaar. Kure surub ja otsib viigiväravat.
20:38
Kris Ilves: Värav Kuressaare sai 38. minutil viigivärava kätte! Karl Rudolf Õigus!
20:39
Kris Ilves: Kuressaarel oli nurgalöök ja pall põrkas Paltsi jalast Männilaanele, kes pani palli mõnelt meetrilt võrku!
20:39
Kris Ilves: Ehk väravalööja siis Männilaan, mitte Õigus.
20:43
Kris Ilves: Palts hüppas pallist mööda ja Ivanjušin võttis paremalt äärelt hoo sisse, söötis palli värava ette ja Kure klaaris.
20:45
Kris Ilves: Dõmov riputas palli Harju kasti, kus Pajunurm jätkas Liidule, kelle löök blokeeriti.
20:45
Kris Ilves: Esimesele poolajale lisati üks minut juurde.
20:47
Kris Ilves: Poolajavile! Harju asus Kaarel Usta väravast 10. minutil juhtima, aga seejärel sai Kure mängu enda kätte ja lõpuks Mattias Männilaan surus 38. minutil palli võrku.
20:52
Kris Ilves: Brit Maria Taela klõpsud:

21:02
Kris Ilves: Mäng jätkub!
21:03
Kris Ilves: Vahetusi ei tehtud ehk samade meestega pannakse esialgu edasi.
21:07
Kris Ilves: Dõmov riputas palli kasti, kus olid Lepik ja Liit, üks neist sai ka peaga löögile, aga Baturins püüdis.
21:08
Kris Ilves: Kuresaare surub küljesissevisete ja nurgalöökidega. Harju on teise poolaja alguses nendega hakkama saanud.
21:10
Külastaja Korras kommentaar
Mis asi seal toimub? Kure pingi kõrval pallipoisil pasun käes. No allea
21:12
Kris Ilves: Hoiatus Lepik mängis 56. minutil Samoura vastu kõrge jalaga.
21:14
Kris Ilves: Samourat tohterdati päris pikalt, aga vahetuseks ei läinud.
21:15
Harju mängule saab ainult pasunaga sisse, isegi mängijad ei saa ilma
21:15
Kris Ilves: Järva andis välisküljega palli värava ette, Karofeld oli kindlalt jaol.
21:16
Kris Ilves: Soomre astus 59. minutil Harju kastis kolmest vastasest mööda ja läks löögile, kuid Baturins tõrjus!
21:16
Üprus näitab taas "taset"
21:17
Kris Ilves: Pajunurm pääses pärast Paltsi küljesisseviset kastist löögile ja lennutas palli üle värava.
21:18
Kris Ilves: Soomre leidis kaitseliini taha jooksnud Jermatšenko, kelle löök-tsenderdus ebaõnnestus.
21:19
Kris Ilves: Eerme mängis 63. minutil supersööduga Järva üks-ühele. Harju ründaja proovis Karofeldist mööda mängida, aga Kure väravavaht võttis ära!
21:22
Kris Ilves: Jermatšenko proovis kaugelt Baturinsit üllatada, aga selgelt mööda.
21:22
Kris Ilves: Vahetus Harju esimene vahetus 66. minutil: Eerme välja, Taaniel Usta sisse.
21:24
Kris Ilves: Õigus pääses Paltsi küljesisseviske järel kasti tagant löögile, löök võttis rikošeti ja Baturins püüdis kindlalt.
21:25
Kris Ilves: Männilaan tsenderdas palli kasti, kus Liit oli uhkes üksinduses, aga ei ulatunud pallini.
21:26
Kris Ilves: Karofeld päästis jälle Kuressaare, kui võttis 70. minutil Kaarel Usta vastu üks-üks olukorra ära! Hiljem tõusis ka suluseisulipp.
21:27
Kris Ilves: Topeltlatt Kuressaarel!
21:28
Kris Ilves: 71. minutil Männilaan kaugelt latti ja seejärel Jermatšenko kastist latti. Sisuliselt kolme sekundi jooksul latt kaks korda ragises.
21:28
Kris Ilves: Vastupidi ikka. Esmalt Jermatšenko kaugelt ja seejärel Männilaan kastist.
21:29
Kris Ilves: Hoiatus Samoura sai sellele järgnenud olukorras kollase ja Kure karistuslöök ebaõnnestus.
21:30
Kris Ilves: Õigus sai kastist löögile ja vajutas posti kõrvalt mööda.
21:30
Kris Ilves: Hoiatus 74. minutil kollane kaart ka Niilopile.
21:33
Külastaja 123 kommentaar
Kas Harjul on ainult lapsfännid?
21:33
Kris Ilves: Kalev Kruus ka ikka.
21:34
Kas see on normaalne, et pallipoisil on pasun, mida ta puhub mängija selja taga nurgalöögi või sisseviske ajal?
21:35
Kris Ilves: Ma pole märganud. Koduväljakueelist kasutatakse sajaga ära.
21:35
Pasundavad ja karjuvad ainult lapsed. Kus on meeskonna vanemad jne?
21:35
Külastaja aga kommentaar
tore ju kui noorfed kasvavad peale, mitte ei sure fänlus vanadega välja
21:36
Kris Ilves: Lepik ja Rudenko põrkasid Harju kastis kokku. Viga Harju kasuks.
21:36
Kris Ilves: Vahetus Kuressaare esimene vahetus 80. minutil: Palts välja, Laht sisse.
21:38
Imelik fänlus. Isegi ei tea, kas nutta või naerda.
21:39
Külastaja Noo kommentaar
Kas see on normaalne, et ühel koduväljakul on alati tuul ja torm😂 harjul on pasunad. Aga hea seis. Jätab Kalevi ja Pärnuga etteotsa vahe sisse järgmistega allpool
21:40
See on jalgpall, mitte ralli, korvpall ega võrkpall.
21:42
Kris Ilves: Peakohtunik Üprus aitas Järval krampi jalast välja saada. 85 minutit mängitud. Kure otsib võiduväravat.
21:42
Külastaja Huviline. kommentaar
Miks fännide üle kurdetakse. Käin ka aeg-ajalt kohapeal, ja tänagi esimene poolaeg. Jah, on sellised nagu nad on, AGA seal vähemalt on inimesed. Ja nad elavad kaasa. Suvaliselt ringi tuterdava inimesena on palju lihtsam see pilet osta ja minna vaatama. Minu arust hea töö. Küll see kvaliteet ka neil tõuseb.
21:43
Kris Ilves: Vahetus Harju teine vahetus 87. minutil: Järva välja, Edur sisse.
21:43
Kris Ilves: Männilaan pääses 87. minutil nurgalöögi järel kastist heast kohast löögile, aga napilt mööda!
21:44
Ma ei rääkinud fännidest, vaid pallipoistest kellel on mängus roll täita.
21:45
Kris Ilves: Hoiatus Ivanjušin viivitamise eest. Hoiatus Edur vea eest Liidu vastu.
21:45
Nõus Nooga, nalja peab ikka saama. Kuid tuleb viisakaks jääda. Harju on tänu oma fännidele nats narri seisus.
21:46
Pallipoisid ka osa võistkonnast. Mäletame Tottenhami pallipoissi…
21:47
Kris Ilves: Viis minutit lisati teisele poolajale juurde!
21:49
Ja tulebki viik. Lahe mäng. Oli see jalgpall või ikkagi korv-võrkpall? Äkki oli ikkagi ralli.
21:49
Kris Ilves: Baturins klaaris Lahe tsenderduse, seejärel blokeeriti Pajunurme löök ja Samoura klaaris palli kastist välja.
21:52
Kris Ilves: Viis minutit on täis tiksunud, aga üleajal on vigastuspause olnud.
21:52
Külastaja Poiss kommentaar
Njahh, jalkakultuuris pasunaid enamjaolt tehakse maha, Harju noor mansa ka, kûll õpivad
21:53
Kris Ilves: Männilaan pääses Lahe nurgalöögist 90+7. minutil värava eest peaga löögile, aga napilt üle!
21:54
Kris Ilves: Mäng on lõppenud! Harju ja Kuressaare mängisid tänavu juba teist korda omavahel 1:1 viiki!
21:55
Kris Ilves: Kuresaarel oli teisel poolajal mitu head võimalust, aga palli väravasse ei saadud. Harjul oli samuti väga hea võimalus, kuid Järva ei realiseerinud üks-üks olukorda.