Kolmapäev, 24. mai 2023
17:50
Otto Kase:  Tere õhtust kõigile minu poolt! Peagi algavad uued Premium liiga mängud. Mina toon täna teieni Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka matšis toimuva. Ootaks julgematelt fännidelt ka mõnda ennustust: kes palju lööb, kes saab mis minutil kaardi, keda ei vahetata välja ja nii edasi.
17:50
Siim Pulst: Tervitused! Mina hoian siin tekstikujul silma peal Kalevi ja Paide mängul.
17:54
Siim Pulst: Kalevi viimaste mängude "supersub" Foday Trawally saab lõpuks võimaluse ka põhikoosseisus väravaid taga ajada, sest Ramon Smirnov on haigusega eemal. Paide tervitab keskkaitsesse tagasi Abdul Razak Yusifit, kes kulub neile hädasti ära Silver Alex Kelderi mängukeelu tõttu. Ründefaasis saab oma võimaluse Herol Riiberg, kes alustab Sergei Mošnikovi asemel Mechini Gomise all.
17:56
Siim Pulst:  Mängud algavad 25- ja 23-kraadises kuumuses ja päikesepaistes, mis võiks eeldada pigem tagasihoidlikumat tempot ja väravavaesemaid resultaate.
17:57
Otto Kase:  Võrreldes eelvaates ennustatuga on koosseisudes paar muudatust: Tammekal jääb Puri ikkagi pingile, tema asemel Mägimets ning Kaljul jääb esialgu kõrvale Podholjuzin, Rommens ja Subbotin, keda asendavad Avilov, Babitšev ja Gussev. Mängult jääb üleüldse eemale Pavel Marin, tema asemel on algkoosseisus Kaspar Paur.
17:59
Külastaja J kommentaar
Kas kalevi paide mängus heli puudu või mul midagi jama?
17:59
Siim Pulst: Minu klappides heli täitsa olemas.
18:00
Siim Pulst: Kalev pani Kadriorus palli mängu!
18:00
Otto Kase:  Sportland Arenal jalutavad mängumehed alles väljakule.
18:02
Siim Pulst: Nagu arvata oligi, on Sinilaid number kümne koha Trawallyle loovutanud, langedes 4-2-3-1 asetuses Teevälja kõrvale kaitsvaks keskväljameheks.
18:03
Otto Kase:  Nüüd algas ka Kalju - Tammeka matš!
18:05
Siim Pulst: Olgu siin välja toodud ka kell 19 algava mängu koosseisud:

Vaprus: Ott Nõmm, Ranet Ristikivi, Uku Kõrre, Magnus Villota, Martin Käos, Reno Mark, Robin Limberg, Kristjan Kask, Enrico Veensalu, Joonas Sild, Kevin Kauber.
Varus: Hendrik Vainu, Aleksandr Šurõgin, Reimo Madissoo, Raimond Tiidermann, Kristofer Põldme, Andri Arula, Raul Tääker.

Levadia: Karl Andre Vallner, Michael Schjönning-Larsen, Bourama Fomba, Rasmus Peetson, Edgar Tur, Mihkel Ainsalu, Nikita Vassiljev, Til Mavretic, Murad Velijev, Ernest Agyiri, Ilja Markovskõi.
Varus: Oliver Ani, Heitor dos Santos, Ioan Yakovlev, Mollo Bessala, Artur Sakarias, Henri Välja, Aleksandr Zakarljuka, Casper Nicolas Lugtmeijer, Patrik Kristal.
18:06
Siim Pulst: Esimesed kuus minutit on Kadriorus kulgenud Paide pallivaldamise tähe all, aga peale paari ohutu kauglöögi pole see midagi kaasa toonud.
18:06
Otto Kase:  Tammeka teenis oma esimese nurgalöögi aga sellest midagi ohtlikku ei sündinud.
18:08
Otto Kase:  Laabus lükkas palli kaunilt Babitševi jalgevahelt läbi, misjärel vastane eestlase maha tõmbas.
18:10
Otto Kase:  Sportlandil on mõlemad tiimid saanud esimese viie-kuue minuti jooksul palli veeretada, kumbki pole päris initsiatiivi veel haaranud. Siiamaani pole ka ühtegi pealelööki tehtud.
18:10
Külastaja Noo kommentaar
Tallinna Kalev kodus ei löö üldse see hooaeg. Paide ei löö nkn üldse. Ehk 0:0
18:11
Otto Kase:  Ja kohe selle peale ehitas Kalju päris ohtlikku võimaluse! Tammeka kaotas äärejoone juures palli ning Kalju tormas kohe rünnakule. Pall söödeti Tammele jooksu peale, kuid ründemees selleni ei ulatunud. Järgnes nurgalöök, ent ka sellest ei saanud asja.
18:12
Siim Pulst:  LATT! Kiivit vajutas 12. minutil kastijoonelt võimsa löögi põiklatti. Kalevi esimene olukord ja kohe üliohtlik.
18:13
Otto Kase:  Jälle pall Tammeka kastis: Tsivelekidis andis pika söödu ette, Volkov sai nahkkera endale ja lõi terava nurga pealt palli värava eest mööda. Ei saanudki hetkel aru, kas tegemist oli söödu- või löögiüritusega.
18:15
Otto Kase:  Volkov vudis 11. minutil taas kasti ning teenis omadele nurgalöögi. Standardolukord lendas päris ohtlikult värava ette, kuid esimesena oli jaol tartlasest sinisärk.
18:16
Siim Pulst: Hoiatus  Juhkamile vilistati 16. minutil viga, kui ta läbisöötu jahtiva Kiiviti maha võttis. 
18:17
Otto Kase:  Ohtlik! Babitšev niitis päris jõuliselt Veelmale sisse, kuid kaarti selle eest ei näinud.
18:18
Siim Pulst: Juhkam kerkis 19. minutil kõige kõrgemale, kuid ei suutnud Saarma karistuslööki värava peale suunata.
18:19
Otto Kase:  Kui algselt ütlesin, et kumbki pole initsiatiivi haaranud, siis nüüd on Kalju pigem domineerivamaks. Palli söödetakse palju ning kui Tammeka vahepeal mänguvahendi endale saab, siis ega eriti kaugele sellega ei jõuta.
18:21
Siim Pulst:  Yusifi roostene puude kinkis Kalevile kohtumise esimese nurgalöögi.
18:22
Otto Kase:  Kaljule esimene karistuslöök. Kallasel ei õnnestunud esimese korraga palli minema lüüa ning teise ürituse ajaks oli Alex Matthias Tamm end Kallase jala ja palli vahele paigutanud. Järgnenud karistuslöögist aga (taas) midagi ohtlikku ei sündinud.
18:22
Siim Pulst:  Laur tõi Sinilaidi nurgalöögi värava ette tagasi, kuid talle vilistati viga ja sinna see olukord lõppes.
18:26
Otto Kase:  Volkov sai jälle trahvikasti vudida, aga jällegi ei õnnestunud mehe sööt/löök ning pall läks Tammekale.
18:28
Siim Pulst: Kovaltšuki teravus teenis Kalevile teise nurgalöögi. Sinilaidi nurgalöök jäi aga seekord madalaks ja klaariti kohe.
18:30
Otto Kase:  Värav Ja 26. minutil tuli mängu esimene! Paur pani Tammiku pikali, söötis Volkovile, kes lõi palli vastu Kallast. Seejärel põrkas nahkkera Alex Matthias Tammele, kes selle kindlalt ka võrku sutsas.
18:32
Siim Pulst: 32. minutil Paide lähedal! Gomis tegi suure töö ära, murdes kastis keskele ja lajatades kümnelt meetrilt peale, aga Forsmanil õnnestus löögile ette jääda.
18:34
Otto Kase: Hoiatus Ai-ai! Gussev pani 30. minutil küünarnuki korraliku pauguga vastu Teniste nägu. Tundub, et äärekaitsja nina löödi täitsa veriseks, kuid õnneks saab mees ikkagi jätkata.
18:34
Siim Pulst: Hoiatus Simon tegi keskväljal Kiiviti vastu vea. Kalevi võimas tipuründaja on mõlemad kaardid vastastele välja võtnud.
18:37
Otto Kase:  Kaljul vedas: Mannone minemalöök ebaõnnestus ning pall põrkas vastasele, kes kohe ka peale kõmmutas. Võõrustajate õnneks jäi nahkkerale ette Avilov, ent tema kahjuks tegi mees oma käele haiget. Õnneks vajas ka tema vaid minutilist pausi, mille järel tõusis püsti ja mängis edasi.
18:39
Siim Pulst: Hoiatus 40. minutil hoidis Mihhailov Salistet kinni ja näitas rahulolematust välja.
18:39
Külastaja Henri Anier ? kommentaar
Anieri kohta ka uudiseid?
18:40
Siim Pulst:  Anierid on täitsa olemas. Tribüünil. Ei muid uudiseid.
18:41
Siim Pulst:  41. minutil esimene nurgalöök ka Paidele. Heroli pall jäi viiekasti mängijate vahele põrkama, kuid saadi siiski kaitsjate poolt klaariks.
18:41
Külastaja Henri Anier ? kommentaar
Aga kas mõni ajakirjanik plaanib uurida tuleviku kohta? :D
18:43
Siim Pulst: Soccernet on kontakti otsinud küll, aga seni pole mängija soovinud kommentaare anda.
18:44
Otto Kase:  Kas tartlaste ohtlikuim võimalus? Teniste saatis palli värava ette, Kalju kaitsja kukkus ümber ning Uljanov sai mänguvahendit päris vabalt lüüa. Uljanovi kahjuks ei tulnud mehel aga löök väga välja ja seega veeres pall raamidest mööda.
18:45
Siim Pulst:  1 lisaminut Kadriorus.
18:46
Siim Pulst:  Paide teenis veel ühe nurgalöögi. Heroli tsenderdus oli ohtlik, aga klaariti siiski viiekastist.
18:47
Otto Kase:  Tammekale karistuslöök. Komissaarov võttis maha Pedmansoni. Kas viimasel hetkel lüüakse üks ikkagi tagasi?
18:48
Siim Pulst: Ja poolaeg on sellega läbi! 0:0 on üsna õiglane tulemus. 11 minuti järel lajatas Kiivit kauglöögi vastu Paide latti. 32. minutil mängis Gomis end ohtlikult löögile, aga Forsman oli õiges kohas ja tõrjus. See jäi ühtlasi ka avapoolaja ainsaks löögiks raamide vahele.
18:48
Otto Kase:  Täiesti lootusetu. Uljanov saatis palli kõrge kaarega kõigist üle. Eks mingi süü võib ka panna päiksele, kuna oli näha, et päike paistis täpselt tartlasele silma.
18:49
Otto Kase:  Sportland Arenal lisati avapoolajale samuti üks lisaminut.
18:49
Heiti Heli:  Kaunist kolmapäeva õhtut, head vutisõbrad! Suvepealinnas Pärnus on ligi kümne minuti pärast algamas Vapruse ja Levadia vaheline madin. Nende meeskondade esimene omavaheline kohtumine lõppes 0:0 viigiga, kuidas läheb aga täna?
18:50
Heiti Heli:  Avavile eel jõuate veel eelvaate läbi lugeda.
18:50
Otto Kase:  Kalju teenis veel ühe nurgalöögi, kuid sellest asja ei saanud. Avapoolaeg on lõppenud!
18:52
Otto Kase:  Poolaeg oli suhteliselt võimalustevaene. Kumbki liialt jõuliselt ei rünnanud ning seega sai lihtsalt näha edasi-tagasi söötmist. Umbes kümnendast minutist haaras initsiatiivi endale Kalju, kes 26. minutil tänu õnnelikule rikošetile ühe ka ära lõi. Mängu lõpuminutitel said ka tartlased pisut rohkem palli veeretada, ent suurt kasu sellest ei olnud. Loodame, et teine poolaeg tuleb põnevam!
18:55
Heiti Heli:  Tänased algkoosseisud: Mõlemad meeskonnad on võrreldes eelmise kohtumisega teinud kolm vangerdust.
Vaprus: Ott Nõmm, Ranet Ristikivi, Uku Kõrre, Magnus Villota, Martin Käos, Reno Mark, Robin Limberg, Kristjan Kask, Enrico Veensalu, Joonas Sild, Kevin Kauber.
Levadia: Karl Andre Vallner, Michael Schjönning-Larsen, Bourama Fomba, Rasmus Peetson, Edgar Tur, Mihkel Ainsalu, Nikita Vassiljev, Til Mavretic, Murad Velijev, Ernest Agyiri, Ilja Markovskõi.

Vapruse jaoks suurim kadu on Aloe, kes sai Paide vastu trauma, Levadial on tänavu esmakordselt põhikoosseisus Peetson.
18:56
Heiti Heli:  Levadial on mängukeelu all peatreener Curro Torres, kes sai 13 mänguga 4 kollast kaarti.
18:58
Heiti Heli:  Rõõm on näha, et Premium liiga on jõudnud tagasi Pärnu rannastaadionile. Rehepapil on hea kunstmuru, ent miski ei asenda rannastaadionit.
18:59
Heiti Heli:  Suvepealinnas on pall mängus, läksime!
19:00
Külastaja vetkal kommentaar
Kas Vetkaliga intervjuu ka plaanis millalgi?
19:00
Siim Pulst:  Ei ole kursis, et see hetkel plaanis oleks, aga hea mõte lähitulevikuks kindlasti.
19:02
Siim Pulst: Kadriorus teine poolaeg!
19:03
Heiti Heli:  Rannastaadioni tribüün on natukene tühjavõitu. Põhjus seisneb selles, et Pärnu spordihallis toimub pronksine korvpallilahing kohaliku Sadama ja Viimsi vahel.
19:05
Siim Pulst:  Luts ja Saarma vahetasid teiseks poolajaks ääred ära. Näeme veel rohkem kauglööke?
19:05
Otto Kase:  Sportland Arenal algas teine poolaeg!
19:06
Otto Kase:  Vahetus Tammeka tegi ka ühe vahetuse: Mägimets tuli välja, Laaneots tuli mängu.
19:07
Heiti Heli:  Levadia esimene oli lähedal! Velijev leidis hea läbisööduga Markovskõi, kes virutas karistusalas peale, ent ette jäi Nõmm ning küljekohtunik fikseeris ka suluseisu.
19:07
Külastaja ra kommentaar
kust levadia mängu näeb?
19:07
Heiti Heli:  Telekanalilt ETV2 või ERR-i spordiportaalist.
19:07
Otto Kase:  Veelma proovis end trahvikastis vastasest mööda trikitada, kuid ei saanud sellega hakkama ning lajatas lõpuks palli üle otsajoone.
19:08
Siim Pulst: Kiivit pääses Kovaltšuki eeltöö järel 15 meetrilt löögile, aga pall jäi keha alla ja löök nõrgaks.
19:09
Heiti Heli:  Nüüd oli Vaprus endale küpsetamas, kui Agyirile söödeti pall otse jalale ning too sai vabalt karistusalasse liikuda, kuid midagi ohtlikku ta ei jõudnud korraldada, sest nahkkera läks üle otsajoone. Levadia nurgalöögist pääses Peetson löögile, aga Nõmm püüdis.
19:10
Otto Kase:  Post! Kalju sai 48. minutil päris lubava rünnaku ehitada, mille lõpuks Paur nahkkera posti kõmmutas.
19:10
Heiti Heli:  Esimese kümne minuti jooksul on rannastaadionil olnud aktiivsem pool Levadia. Väljak paistab telepildist päris raske ja künklik, mistõttu ilusat söödumängu ei saa sellel praktiseerida.
19:10
Siim Pulst: PENALTI PAIDELE!  Luts kukkus Siitami hoidmise järel ja Kalevi kaitsja sai ka kaardi. Hoiatus 54. minutil.
19:11
Siim Pulst: Peakohtunik Juri Frischer esimese hooga viga ei fikseerinud, kuid abikohtuniku märguande järel andis ära.
19:11
Heiti Heli:  Villota pääses nurgalöögist peaga koksama, aga pall lendas üle otsajoone.
19:12
Siim Pulst: Värav Saarma realiseeris 55. minutil kindla löögiga parema posti äärde! Forsman hüppas teisele poole. 0:1!
19:13
Otto Kase:  Kalju teenis karistuslöögi ning taas jõuti päris lähedale väravale. Esialgne tsenderdus pealtnäha küll ebaõnnestus, kuid lõpuks põrkas pall värava ette, mida Aland läks ka püüdma. Poole jooksu pealt sai kiiper aga aru, et nahkkerani ta ei jõua ning Avilov lükkas nahkkera peaga napilt tagumisest nurgast mööda.
19:15
Heiti Heli:  Levadia nurgalöök, mis esialgu tundus täiesti ohutu, muutus Vapruse mängija klaarimise järel üliohtlikuks. Lõpplahendus oli see, et Nõmm püüdis palli kinni.
19:15
Otto Kase:  Nüüd Gussev pikali maas. Kutsub ka tohtrid enda juurde.
19:15
Otto Kase:  Põrkas kuidagi Pedmansoniga pihta ning kuigi esialgu ei tundunud pauk liialt tugev olevat, siis hetkel mees veel väljakule pole tulnud.
19:16
Otto Kase:  Ja nüüd tuli Kalju mees ka tagasi platsile.
19:17
Siim Pulst:  Pall teistkordselt Kalevi väravas, aga Gomisele määrati 60. minutil tabamuse eel viga Lauri vastu.
19:17
Heiti Heli:  Velijev andis oivalise tsenderduse Vapruse karistusalasse, ent Markovskõi pani pealöögi asemel teele ühe plönni. Minutike hiljem pidi Nõmm joone pealt välja tulema, et Velijevi uus tsenderdus kinni püüda. Levadia otsib avaväravat aktiivselt.
19:17
Siim Pulst: Hoiatus  Gomisele 60. minutil ka kollane kaart. Tabas Lauri lahtise käega näkku, aga õnnetult ja tahtmatult, nii et võib öelda, et Kalevil igatahes vedas.
19:18
Siim Pulst:  61. minutil Saarmalt korralik kauglöök, aga Forsman tõi selle tagumise posti kõrvalt välja.
19:18
Otto Kase:  Ai, kui valus ... Uljanov pani megailusa löögi trahvikasti äärest ristnurka, kuid kusagilt vilistati Tammekale suluseis. VAR vaatab asja üle.
19:20
Heiti Heli:  Mark tõstis palli karistusalas olnud Veensalule, kes võttis palli maha ning läks nõrgema jala ehk paremaga löögile, ent virutuses puudus jõud, mistõttu oli see Vallnerile lihtne saak.
19:20
Siim Pulst: Paide on väravaga igatahes pinged maha saanud ja rünnak jookseb praegu kenasti.
19:20
Otto Kase:  Ja nii on. Hetk varem andis Pedmanson Veelmale söödu nii, et tiimikaaslane oli suluseisus. Kuid videokorduselt ikka päris napis suluseisus. Igatahes ei lähe Uljanovi imevärav seekord kirja.
19:21
Siim Pulst: Vahetus Vahetus Kalevi topeltvahetus 64. minutil: Jürisoo ja Purje sisse, Mihhailov ja Kovaltšuk välja.
19:21
Otto Kase:  Komissarov andis väljaku teises otsas karistuslöögist tsenderduse, kuid pall lendas otse üle otsajoone.
19:22
Heiti Heli:  Veensalu konksutas paremal äärel kahte Levadia mängijat ning pani tsenderduse teele, kuid Kase pealöök lõpetas värava taga.
19:22
Külastaja pets kommentaar
Ebareaalne, kuidas Tartu värav ära võeti.
19:23
Otto Kase:  Kahju küll, kuna värav ise oli ikka kaunis. Kurb on ka see, et kaamerapilt ei ütle päris kindlalt, kas tegemist oli suluseisuga või mitte.
19:23
Siim Pulst: Vahetus Paide esimene vahetus 67. minutil: Mošnikov sisse, Herol välja.
19:24
Siim Pulst:  Penalti Kalevile!
19:24
Siim Pulst: Eemaldamine  Ja Frolov minema! 68. minutil.
19:24
Heiti Heli:  Ai, kus nüüd pidi Nõmm sekkuma! Vassiljev ja Agyiri mängisid kenasti seina, mille järel pääses noor poolkaitsja pärnakate karistusalas löögile, ent Nõmm jäi ette.
19:25
Otto Kase:  64. minutil jälle supervõimalus tartlastelt! Uljanov mängis kauni seinasööduga end kolmest vastasest mööda, lennutas palli värava ette ning Mätas ei saanud päris hästi nahkkerale peaga pihta.
19:25
Siim Pulst:  Purje pääses läbijooksule ja Frolov tõukas ta kümne meetri kaugusel väravast seljatagant pikali. Teeväli penaltipunkti taga.
19:25
Heiti Heli:  Hoiatus Fomba tegi paremal äärel Kauberi vastu vea ning sai selle eest "premeeritud".
19:26
Külastaja geenius kommentaar
Kui Veensalu nurgalööki sooritas 22 minut siis tundus, et pall oli vähemalt 3-4 meetri kaugusel nurgalipust. Jooni küll kaamerast näha pole aga vähe kahtlane tundus see värk seal küll. Kui keegi staadionil on siis võiks üle vaadata
19:26
Heiti Heli:  Asi on tegelikult lihtne - Veensalu andis 22. minutil paremalt äärelt karistuslöögi, mitte nurgalöögi. Viga tehti nurgalipu juures.
19:27
Siim Pulst: Värav  Teeväli saatis pikale veninud VAR-kontrolli järel penalti värava keskele! Jarju hüppas ära. 71. minutil 1:1!
19:28
Otto Kase: Hoiatus Mannone tegi 67. minutil Tenistele haiget. Päris valusalt ka. Libises ning astus vastikult Teniste jalale, mis omakorda väändus päris hirmsalt. Tundub, et siit võib ka vahetus tulla.
19:29
Külastaja graf1x kommentaar
frolli etüüdi võib võtta kokku kui frustatsioonina
19:31
Otto Kase:  Vahetus Teniste mäng lõppes 70. minutil, asemele tuli Uggeri. Teniste ikka täitsa lonkab ümber väljaku.
19:31
Otto Kase:  Värav Aga nüüd tuli! Kalju eelmise aasta košmaar Kevin Mätas pani palli väravasse!!
19:32
Heiti Heli:  Seda on tore näha, kuidas Vapruse mängijad ei karda vastaseid - söötu lükatakse vahepeal kannaga, üleasteid tehakse enesekindlalt ning rünnakutele minnakse julgelt. Seni on rannastaadioni tablool kaks nullikest.
19:33
Siim Pulst: Hoiatus  Purje proovis teist pennalt välja võtta ja sai 76. minutil simuleerimise eest ise kaardi kirja.
19:33
Otto Kase:  Uljanov andis hea söödu Veelmale, ääreründaja pani esimese puutega palli penaltipunktile ning sealt sutsas Mätas (samuti) esimese puutega palli tagumisse nurka. Tegi seda ka nii, et oli ise küljega värava poole. Perk väga ei liigutanudki. Väravale järgnes ka tähistus, mis andis nagu märku, et keegi saanud hiljuti perelisa.
19:33
Külastaja Noo kommentaar
Krt see Tammeka midagi ette ja ennast kokkuvõtaks oleks juba päris huvitav arvestades praegust tabelit kus nt Kalju ja Paide
19:33
Külastaja premm kommentaar
See aasta tundub Premium liiga ikka igatepidi tasavägine.
19:33
Külastaja Noo kommentaar
Mis Rääbisest saanud? Ei viitsi otsida ise hetkel
19:34
Heiti Heli:  Rääbis õpib hetkel Tartu Ülikoolis. Talvel oli ta FC Elva huviorbiidis, aga ei saanud sellest siiski asja.
19:34
Siim Pulst:  Hiilgav võimalus kukkus 77. minutil Gomisele ette, aga Senegali ründaja lõi Lutsu söödu järel kümnelt meetrilt vasaku jala palli alt läbi.
19:34
Külastaja graf1x kommentaar
ei saa selles gomisist aru, puukingadega mängib v?
19:34
Heiti Heli:  Hoiatus 35. minutil Limbergile kollane kaart, kui ta Agyiriga kokku põrkas.
19:35
Külastaja Noo kommentaar
Miks Tammeka ei taha? Ma usun te ei tea, aga siiski põhjendatud küsimus ju miks kui mees niisama ja abi vaja
19:35
Otto Kase:  Oi-oi, kui lähedal oli Tammeka oma teisele. Pall veeres 74. minutil värava eest mööda, aga Laaneots ei suutnud jalga sellele pihta panna ehk tühi värav jäigi tühjaks. Kalju kaitseliin viimastel minutitel ikka päris auklik olnud.
19:35
Siim Pulst: Hoiatus  Jürisoo oli väga vihane, et talle Yusifi taklamise järel penaltit ei antud, ning tegi jätkuolukorras ise vihase vea. 78. minutil.
19:36
Külastaja graf1x kommentaar
vana hea yusuff omas mahlas toimetamas korgid ees
19:36
Heiti Heli:  Levadia kaks järjestikust standardolukorda külalistele tulu ei toonud.
19:37
Siim Pulst: Vahetus  Paide vahetus 81. minutil: Cham sisse, Gomis välja.
19:37
Heiti Heli:  Kontrolliti võimalikku käemängu Vapruse kastis, ent seda siiski polnud.
19:38
Külastaja Pes kommentaar
Pärnu pidi ju suvepealinn olema, ilus ilm ja ainult mingi 20 inimest kohal ja proovivad seal häält teha. See surutud ultrate värk on nii naljakas eestis. Kui ülejäänud tribüünil kedagi pole siis pole vaja teatrit teha
19:38
Siim Pulst:  Saarma läks nüüd tippu ja Cham tema kohale äärele. Mööl liikus ennist punase kaardi järel paremkaitsesse.
19:38
Otto Kase:  Volkov pääses peaaegu üksinda jooksma, aga Aland oli temast siiski veidi kiirem. Kokkupõrke ajal lendas Kalju mees ka pikali ning natuke taheti penaltit, ent seda siiski ei saadud.
19:39
Heiti Heli:  Arvan, et on vara järeldusi teha. Praegu mängitakse Pärnu spordihallis pronksimängu Sadama ja Viimsi vahel. Arvatavasti on osa spordisõpru seal.
19:40
Otto Kase:  Tammeka surub! Veelma sai ise tõusta ning otsis keerutades tagumist nurka, kuid seekord sai Perk käe vahele. Lõpuks selgus, et tartlane oli ka suluseisus.
19:40
Siim Pulst:  Kiiviti madal sööt leidis viielt meetrilt sisse jooksnud Trawally, aga gambialasel läksid jalad segamini.
19:41
Siim Pulst: Vahetus Kalev vahetab 85. minutil: Kaljumäe sisse, Sinilaid välja.
19:41
Otto Kase:  Kalju kombineeris nüüd vahelduseks ise ning tegi seda päris kaunilt. Lõpuks veeres aga pealelöök Alandi sülle.
19:42
Siim Pulst: Hoiatus  Kiivit võtab samuti 85. minutil penaltiõngitsemise eest kaardi! Päris hull mäng ikka kaartide ja penaltite plaanis.
19:42
Külastaja madis kommentaar
Paide instagrami storys on Kalevi pendla puhul selgelt näha, kuidas Jarju enne lööki kõva sammu lähemale astus ja siis hüppas. huvitav, kui oleks tõrjunud, kas siis VAR ikka oleks uue penalti andnud?
19:43
Heiti Heli:  Vahelduseks oli Vaprus Levadia väljakupoolel. Käos pääses paremalt äärelt tsenderdama, aga see üritus lõpetas otsajoone taga.
19:43
Siim Pulst:  Kui nii oli, siis usutavasti küll. VAR-iga peaks see ju mustvalge olukord olema.
19:44
Otto Kase:  Vahetus Kalju teeb 83. minutil esimesed vahetused: Volkov ja Gussev lõpetavad, Promise ja Diannesy sisse. Pausi kasutas ära ka Tammeka, kes saatis väravalööja Kevini [Mätas] pingile ning võttis asemele teise Kevini [Burov].
19:45
Heiti Heli:  Pärnus lisati avapoolajale üks minut juurde.
19:45
Otto Kase:  Korraks uuriti Tammeka kastis penaltiolukorda, aga sealt midagi halba ei nähtud.
19:46
Siim Pulst:  Purje võttis kasti tagant karistuslöögi välja. Teeväli keerutas aga selle hea šansi kõrgelt üle värava.
19:47
Siim Pulst:  Jürisoo pääses kasti paremast küljest löögile. Jarjule sülle. Lõpu eel on Kalev võiduväravale lähemal olnud.
19:47
Siim Pulst: Hoiatus  Teeväljale samuti 90. minutil kaart. Keskväljavea eest Juhkami vastu.
19:47
Otto Kase:  Tartlased tsenderdasid kaks korda palli ühest Kalju trahvikasti otsast teise ning lõpuks kõmmutas Veelma peale. Seekord jäi aga võõrustajast kaitsja jalg ette.
19:47
Siim Pulst: 4 lisaminutit käivad.
19:48
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Viidas ja Nkwinga sisse, Saarma ja Mööl välja. 90+1. minutil.
19:48
Otto Kase:  Värav Ja Tammeka lõi oma TEISE!!
19:49
Heiti Heli:  Rannastaadionil lõppes esimene kolmveerandtund 0:0 seisul. Levadia oli natukene aktiivsem ja teravam pool, aga Vaprus püsis väga kenasti mängus sees. Tundub, et külalistele ja kohati ka võõrustajatele valmistab raskusi murukate, mis on mõnevõrra künklik.

"Mõlemad meeskonnad pusivad selle raske väljakuga. Võib-olla ei saa seetõttu kõige paremat jalgpalli mängida," sõnas Levadia väravavahtide treener Ain Tammus ETV stuudios.

"Kahjuks on nii. Pole midagi teha, tuleb ära kannatada," rääkis Vapruse abitreener Henri Rüütli kodumuru kohta.
19:49
Külastaja Noo kommentaar
Ain Tammus vaja ikka väljaku kaela ajada😂 mis seisus nende enda väjak on😂
19:49
Külastaja mutionu kommentaar
mis selle Pärnu staadioniga on, jõudsin just nüüd vaatama
19:49
Siim Pulst:  Paide karistuslöök vasakult äärelt otsajoone lähistelt. Mošnikovi karistuslöök põrkas üliohtlikult värava eest läbi ja postist mööda, ilma et keegi puudet vahele oleks saanud.
19:50
Otto Kase: Burov sai äärejoone juurest palli, jooksis esiteks Šleinist mööda, kes väga isegi ei proovinud ette jääda. Trahvikastis möödus ta ka teisest vastasest ning lükkas nahkkera esimesse nurka. Väga ilus värav elu esimese Premium liiga tabamuse kohta!
19:50
Siim Pulst: Paidele nurgalöök. Teise poolaja esimene korner üldse. Mošnikovi tsenderduse klaaris aga Palutaja.
19:51
Külastaja Oijah kommentaar
Ta ei ajanud ju platsi kaela… ta ütles, et mõlemal meeskonnal raske. Ja muide, nende väljak on A le Coq arena…
19:51
Külastaja Noo kommentaar
Ei tea. Paistab mõnus pehme sammal ilus roheline. Aga oli vaja mingi vabandus leida
19:51
Otto Kase:  Nõmme Kaljul neli lisaminutit aega!
19:51
Külastaja Noo kommentaar
Tammeka Kalju mängu ei kannagi kuskil üle?
19:51
Külastaja To Noo kommentaar
Nii asjatundmatu kommentaar… puhka
19:52
Siim Pulst:  5. lisaminutil veel ohtlikud olukorrad Paide kastis, aga Purje ei pääsenud siiski viielt meetrilt löögile.
19:52
Siim Pulst:  Ja lõpuvile! Paide võidumõõn jätkub 1:1 viigiga, Kalev ei ole samuti teab mis rahul. Kokkuvõttes ütleks aga, et üsna võrdne mäng ja õiglane resultaat.
19:52
Külastaja To Noo kommentaar
Jalgpall.ee on köikide mängude lingid olemas
19:53
Külastaja Lambine kommentaar
Andreev on ikka korralik treener ma vaatan
19:54
Otto Kase:  Uljanov viitas oskuslikult nurgalipu juures aega ning võitis välja vea. Umbes minuti jagu veel mänguaega.
19:55
Otto Kase:  Hoiatus Veelma läks korralikult vastaste rünnakut maha murdma ning sai viiendal üleminutil kollase kaardi.
19:55
Külastaja Pascal kommentaar
Andrejev saab kinga ka nüüd
19:56
Otto Kase:  Ja mäng on lõppenud! Tammeka sai oma hooaja teise võidu ning jättis Kalju nulli punktiga!
19:58
Külastaja madis kommentaar
kaua hr Veskimäe veel kannatab?! saan aru, et ühe kandi mehed jne, aga no kuulge, tippsporti ei saa teha puhtalt sõbramehe poolest…Nii mängupildi eest vastutav Voolaid kui ka komplekteerituse eest vastutav Kams peaksid ise tagasi astuma…piinlik on
19:58
Külastaja Noo kommentaar
Mis Tammekal toimus? Millest vvl krambid tekkivad?
19:58
Külastaja Noo kommentaar
Kui sammalt halvasti mõtlesid, siis mina seda halvaga ei mõelnud
19:58
Külastaja Noo kommentaar
Alecoq arena ei ole nende väljak. Üürnikud. Ma üürikorteris elaks ma poleks korteriomanik
19:59
Otto Kase:  Teine poolaeg oli juba selgelt vahvam kui esimene: mängupilt oli tunduvalt lahtisem ning võimalusi tekkis mõlemal. Tasapisi hakkas Tammeka initsiatiivi endale haarama ning kuigi esimene iluvärav kirja ei läinud, siis 71. minutil lõi Kevin Mätas (kes lõi ka mullu Kaljule neljas eri mängus värava) ühe kauni värava ära. Seejärel ei saanud Kalju ikka oma mängu kuidagi tööle ning lõpuminutitel suutis noorem Kevin [Burov] lüüa oma karjääri esimese värava Meistriliigas. Kalju vaatevinklist ikka päris kurb, et mäng niimoodi käest lasti, ent tartlastel on põhjust rõõmustada. Tabeliseis muutus koheselt veelgi põnevamaks.
19:59
Heiti Heli:  Pärnus on kohtumist tribüünilt jälgimas 579 silmapaari.
20:00
Otto Kase:  Aga mina tänan! Varsti ilmub ka mängu ülevaade ning järelkaja.
20:01
Heiti Heli:  Pärnus kõlas teise poolaja avavile, sõidame edasi!
20:01
Külastaja To Noo kommentaar
Pärnu Vaprus samuti staadionil üürnik
20:02
Heiti Heli:  Hoiatus Mark rebis 46. minutil enda karistusala lähistel Turi maha. Levadiale heast kohast karistuslöök.
20:03
Heiti Heli:  Agyiri läks tagumist nurka otsima, aga tabas reklaamplakateid.
20:04
Külastaja Noo kommentaar
Nad on amatöörklubi. Nende stata nende linnas ei jaga premmis seda kellegagi
20:07
Heiti Heli:  VOR-ruumis kontrollitakse Kõrre võimalikku kätt, mis esines pärast nurgalööki Vapruse karistusalas.
20:08
Külastaja To Noo kommentaar
Aga Pärnu JK-ga jagavad. Äärmiselt suvaline argument. Platsi üle kurtsid mōlemad tiimid.
20:09
Heiti Heli:  Katariina Peetsoni (jalgpall.ee) fotod avapoolajast:
20:10
Heiti Heli:  Pikk ootus lõppes sellega, et Kõrrel kätt ei tuvastatud.
20:11
Külastaja Mhm kommentaar
Kommentaatorid rääkisid, et Levadia pink olla vahepeal käinud telefoniga rääkimas, eks Curro helistas. Kas selline asi keelatud mitte pole, kui treeneril mängukeeld?
20:12
Heiti Heli:  Tundub, et säärane asi on ikkagi lubatud. Küljejoone taga juhendada ei saa, aga mõtteid saab abitreenerile edastada.
20:13
Külastaja Noo kommentaar
Üks kurtis platsi üle teiselt küsiti arvamust. Pärnu jk pole premm
20:14
Heiti Heli:  Vahetus Vahetus Topeltvahetus Levadialt: Veiljev ja Markovskõi välja, Yakovlev ja Bessala sisse.
20:14
Külastaja graf1x kommentaar
mingeid sarnaseid asju kasutas vist eesti koondis isegi kui see covidi aeg oli ja Reim juhendas Häberli asemel ja kuidagi läbi tableti jagati asju seal :D
20:15
Heiti Heli:  Kauber sai ootamatult palliga näkku ning vajab vahetust. Antud olukord pani Prinsi mõtlema.
20:17
Heiti Heli:  Täna on Vapruse pink mehitatud noorte ja kogenematute meestega, mistõttu valikut Prinsil väga ei jagu. Paistab, et Raul Tääker tuleb Kauberi asemele. Tääkeril on hinge all kaks kohtumist Premium liigas.
20:17
Külastaja .. kommentaar
Suht keeruline, kui mingi vend näeb objektiivses mõlemapoolses hinnangus mingit vingumist… keskendume palun mängule. Muidu Pärnu staadion üks parimaid, aga hetkel näha, et laperdab ja ebaühtlane. Ja see, kas sa jagad satsi premmi satsiga või esiliigaga ei oma mingit tähtsust… palun, poisid, keskenduge mängule.
20:17
Heiti Heli:  Vahetus Vapruselt esimene vahetus: Tääker saabub Kauberi asemele.
20:21
Heiti Heli:  Agyiri konksutas Vapruse karistusala joone juures - algul näitas, et läheb vasakuga löögile, ent tõmbas palli paremale ja läks parema jalaga virutama, aga Nõmmele sülle. Pool minutit hiljem pääses Agyiri kaugemalt löögile, aga pall lendas üle värava.
20:22
Külastaja Oiiii kommentaar
Mavretic mängis puhtalt palli, hea vile 😅
20:24
Külastaja Noo kommentaar
Krdi keskendume mängule😂 muid asju ei või arutada? Vend vingus väljaku üle. Tippsats ei vingu. Mängib igalpool hästi. Preilid seelikutes nad pole ju
20:24
Heiti Heli:  Vahetus Levadia vahetab veel: Vassiljevi asemele saabus Zakarljuka.
20:24
Heiti Heli:  Paistab, et Levadial tiksub kell kuklas. Varsti on 70 minutit mängitud ning seis on siiani 0:0.
20:25
Külastaja Karl kommentaar
Polnudki vingumist, aitäh tähelepanu eest ja Go P ärnu!
20:26
Heiti Heli:  Kask kinkis palli Levadiale, ent nemad ei suutnud sellega Vapruse karistusalas midagi peale hakata.
20:26
Külastaja Noo kommentaar
Ma rääkisin Ain Tammusest. Hakkas seal ajama väljakust nagu see nende saamatuse, 0:0 põhjus
20:27
Heiti Heli:  Levadia on taktikepi täielikult endale haaranud. Vaprus pole ammu Vallneri värava lähistele jõudnud, kuid kaitsetöö toimib õlitatult.
20:27
Külastaja Karl kommentaar
Endiselt polnud seal vingumist ja endiselt Go Pärnu!
20:28
Külastaja Noo kommentaar
Oli. Küsimata midagi väjaku kohta sellest halama hakata on minujaoks ving ja vabandused
20:29
Heiti Heli:  Vaprus jõudis natukeseks külaliste väljakupoolele, ent Vallneri värava suunas lööki ei tulnud.
20:30
Külastaja Naljavennad kommentaar
Ja siis, kui Flora punkte kaotab, on alati kogu maailm süüdi, kus siis need vingumise jutud on
20:31
Heiti Heli:  Tääker meenutab mulle natukene Vallikut, kes on vigastuse tõttu pikalt eemal. Noorel poisil jagub kiirust küllaga.
20:31
Külastaja Noo kommentaar
Noo see levadia 26 tumepoiss hoidis täiega kinni juu
20:31
Heiti Heli:  PENALTI LEVADIALE!!!
20:32
Heiti Heli:  Oi-oi-oi, kuidas nii võimalik? Nurgalöök oli juba üle otsajoone minemas, aga Villota murdis Peetsoni maha...
20:32
Heiti Heli:  Hoiatus Kollane kaart Villotale ka selle eest.
20:33
Heiti Heli: AGYIRI VIRUTAS LATTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20:33
Heiti Heli:  KORDAN, AGYIRI VIRUTAS LATTI!!!
20:33
Heiti Heli:  Tribüünilt kostub "amatöör" ja seis püsib siiani 0:0!
20:33
Külastaja Noo kommentaar
Hale. Penalt päästab
20:33
Külastaja Noo kommentaar
Yeah. Ülikõva
20:34
Külastaja mc kommentaar
Levadia on ikka täiesti saamatu
20:34
Külastaja Unlucky kommentaar
Meie liiga ülekaalukalt parim mees ka kunagi eksib, wow
20:34
Heiti Heli:  Praegu on hetk, mil Vaprus peab hea tuhina ära kasutama, kui soovitakse kolme punkti teenida.
20:37
Heiti Heli:  VahetusVahetus Vaprus toob värskeid jalgu juurde: Madissoo ja debütant Arula sisse, Limberg ning Veensalu välja.
20:37
Külastaja Unlucky kommentaar
Paide ja Kalju veel kordi saamatumad. Pigem liiga ühtlasemaks läinud
20:37
Külastaja mc kommentaar
Palju õnne Florale meistritiitli puhul
20:38
Külastaja Norm kommentaar
Suurte mängud kõigil hetkel kuidagi mannetud, Flora ei näita ka just väga kindlat mängu
20:38
Heiti Heli:  Ligikaudu kümme minutit on lõpuvileni, 0:0 seis püsib veel!
20:40
Heiti Heli:  NÕMM! Mavretic leidis tsenderdusega Agyiri, aga Vapruse kindamees tõrjus palli esimesest postist üle otsajoone.
20:40
Külastaja To mc kommentaar
Juba jagatakse tiitleid? 3 omavahelist ka veel ees ja eelminekord ei andnud Levadia Florale võimalustki
20:41
Külastaja Noo kommentaar
Kes see kohtunik on. See väga ei taju jalkat
20:41
Heiti Heli:  Hoiatus Schjönning-Larsen sai Silla vastu tehtud vea eest kollase kaardi. Selline mänguseisak sobib Vaprusele väga kenasti.
20:44
Heiti Heli:  Praegu mängisid rannastaadioni künkad ning mättad Vapruse kasuks - Mavretici sööt Schjönning-Larsenile jäi võõrustajate karistusala juures lühikeseks.
20:45
Heiti Heli:  Levadia mehed tahtsid uut penaltit, aga kordusest tundus küll, et Bessala lõi enda jala mättasse kinni ning seejärel kukkus. VAR-kontroll lõppes sellega, et penaltit Levadia ei saanud.
20:46
Heiti Heli:  Seitse minutit lisati teisele poolajale juurde!
20:47
Heiti Heli:  Hoiatus Ainsalu rääkis(!) endale välja kollase kaardi. Pärast seda järgnes mängijalt aplaus kohtuniku suunas.
20:47
Külastaja Noo kommentaar
Kust see 7 tuli😂
20:48
Külastaja graf1x kommentaar
vari vahtimine oli mingi 2-3min rahulikult
20:48
Heiti Heli:  Ainsalu tsenderdas palli üle otsajoone. Ristikivil tekkisid krambid ja Pärnu pallipoisid ei kiirustanud palli andmisega - kõik mängib Vapruse kasuks.
20:49
Külastaja Wow kommentaar
Vigastuspausid, palju seisakuid, palju vahetusi, varid… esimest korda vaadatakse jalkat?
20:50
Heiti Heli:  Vaprus kaitseb vapralt, Levadia ründab, aga nii mannetult...
20:50
Külastaja Noo kommentaar
Wow vaatab jah vist esimest korda, et siin nii imestab wow
20:51
Heiti Heli:  Kaamerasilm leidis üles Curro Torrese, kelle pilk ütles rohkem kui tuhat sõna.
20:51
Külastaja Fantasy kommentaar
Mida kuradit teil Fantasys toimub? Kus on Veelma söödupinktid? Mätas oli 2. Vahetus ja nüüd lampi enne vooru lõppu tõsteti 3. ja automaatse vahetusega sisse ei pääse. Mis jama see käib seal?
20:51
Heiti Heli:  Ei oska praeguse mängu kõrvalt öelda, mis Fantasys toimub.
20:52
Heiti Heli:  Aga söödupunktide kohta oskan öelda seda, et nendega lähebki natukene aega.
20:52
Heiti Heli:  Vapruse pingil jälgitakse närviliselt kella. Kõik märgid näitavad, et Vaprus mängib sel hooajal teist korda Levadiaga 0:0 viiki!
20:53
Külastaja Noo kommentaar
Tahaks neid etv kommentaatoreid cli ka
20:53
Külastaja Fantasy kommentaar
See on ainuke koht ,kus kohast küsida. Hiljem pole kuskilt küsida ja kedagi ei koti ka
20:53
Heiti Heli:  Edastan selle info.
20:53
Heiti Heli:  JA ONGI KÕIK! PÄRNU VAPRUS VIIGISTAS FCI LEVADIAGA. MILLINE MÄNGUVOOR, VÄGEV!
20:54
Külastaja JuriM kommentaar
Pärnu U17 jätkab punktide võtmist! :D
20:56
Heiti Heli:  Vaprus pääses esmakordselt kodumurule ja kodupubliku rõõmuks rööviti Levadialt uuesti punkte. Hooaja esimene omavaheline matš lõppes 0:0 viigiga, nüüd jäi skoor täpselt samaks. Levadia oli ründefaasis väga hambutu ning isegi suur staar Agyiri ei suutnud neid päästa, sest ta virutas penalti latti. Levadia jääb nüüd Florast maha nelja punktiga, Kalevist lahutab Vaprusel kaks silma.
20:56
Heiti Heli:  Mina tänan, et jälgisite kõiki kohtumisi siin LIVE-aknas. Oli üks väga vägev mänguvoor ning seda ootame ka järgmisest, mis leiab aset juba sel nädalavahetusel. Edukat nädala jätku ning ilusat õhtut kõigile!
20:56
Külastaja mc kommentaar
Curro Torresel aeg lahkuda
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!