Laupäev, 3. juuni 2023
18:35
Heiti Heli:  Tere kaunist laupäeva õhtut, head vutisõbrad! On lõppemas järjekordne karikahooaeg, mille lõppvaatuseks on põnev lahing Flora ja Transi vahel. Floral on eelmise aasta liigatiitliga koht Euroopas kindlustatud, Transil aga pole, mistõttu mängivad piirilinlased nii trofee kui europileti nimel. Kindlasti on see põnev õhtupoolik Kalju poolehoidjatele, sest ka nemad soovivad, et nende lemmikmeeskond mängiks sel suvel Euroopas, aga selleks tuleb loota suure rivaali Flora triumfile.
18:41
Heiti Heli:  Klubijalgpalli pidupäeval on kaks kohtumist kolmest peetud. Päeva esimeses mängus triumfeerisid Flora noored, kes alistasid Tammeka eakaaslased 2:1, hiljuti lõppenud finaalis olid Saku naised 1:0 paremad Tammeka omadest.
18:43
Heiti Heli:  Enne avavilet saate veel lugeda, milliste muljetega lähevad Sergei Terehhov ja Konstantin Vassiljev vastu meeste finaalile. Samuti jõute veel lugeda kohtumise eelvaadet, et pilt oleks selgem.
18:45
Heiti Heli:  Flora ja Transi algkoosseisudes suuri üllatusi pole, mängitakse parimate võimalike meestega. Floral on Grünvaldi asemel postide vahel Paplavskis, kes on tänavu mänginud vaid Esiliigas ja karikavõistlustel.
Flora: Ingmar Krister Paplavskis, Kristo Hussar, Märten Kuusk, Markkus Seppik, Michael Lilander, Marco Lukka, Martin Miller, Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov, Henrik Ojamaa, Rauno Alliku.
Trans: Aleksei Matrossov, Aleksandr Kulinitš, Alex Markovic, Kauan, Aleksandr Nikolajev, Bi Sehi Elysee Irie, Deniss Poljakov, Harlin Suarez, Daniil Tarassenkov, Artjom Škinjov, Tristan Koskor.
18:46
Külastaja hemp kommentaar
Peaasi, et kohtunik oleks neutraalne ja VAR ei teeks vigu nagu siin tihti ette tuleb. Mängus on ikka VAR?
18:46
Heiti Heli:  On!
18:49
Heiti Heli:  Rahvas koguneb tribüünidele, pallipoisid võtavad enda kohad sisse, lehvivad Eesti lipud ning pinge kruvib ja kruvib! Võite julgelt teada anda, kes võidab tänase karikafinaali ning millise skooriga.
18:54
4:0 Flora võit. Kuigi Narva on ennegi üllatanud ja oleks tervitatav kui tiitlid läheks ka mujale.
18:55
Heiti Heli:  Kui Flora peaks täna võitma, siis nende jaoks oleks tegu üheksanda taolise karikaga, Transi jaoks kolmandaga. Enim on karikavõistluste trofeesid Levadial - kümme.
18:56
Heiti Heli:  Mängijad ning kohtunikud sammuvad väljakule.
18:57
Heiti Heli:  Hümn on kuulatud ning lauldud, nüüd on aeg jalgpalliks!
18:58
Heiti Heli:  Kolmeks matšiks Transi treeneritetiimi toodud Valeri Bondarenkol pole peas punast nokamütsi, mis tema sõnul tõi 2019. aastal piirilinlastele karika!
19:00
Heiti Heli:  Peakohtunik Kristo Tohver andis finaalmatši avavile, sõidame!
19:00
Heiti Heli:  Irie tegi paremal äärel vea Millerile ning esimene karistuslöök Florale.
19:02
Heiti Heli:  Hussaril oli väga hea võimalus, et Flora juhtima viia! Vassiljevilt tuli kõrge tõste, mille Matrossov tõrjus Hussarile, kes virutas palli üle Transi värava. Ei tea, kas kogenud Matrossovil oli väikene närv sees, aga sel korral vedas.
19:05
Heiti Heli:  Ai-ai, mis toimub Matrossovil? Sai tagasisöödu enda karistusalasse, kuhu jäi palli natukene liiga kauaks hoidma ning Miller jõudis teda nii palju ohustama, et kindamees virutas palli üle küljejoone. Nüüd paistab küll, et mehel on väikene närv sees.
19:07
Heiti Heli:  Ojamaa konksutas Kulinitšit paremale ja siis juba vasakule ning pani terava palli Transi värava suunas, mille Matrossov eemale lükkas. Kohtumise esimesed minutid on Florale kuulunud ja eks Transi peatreener Terehhov eile mainis, et Floral on eelis selle osas, et nemad mängivad kodusel A. Le Coq Arenal.
19:09
Heiti Heli:  Trans on hakanud ka nüüd jalgpalli mängima. Loodetavasti on esimene närv ja kompimine neil möödas, sest esimeste minutite järgi tundus küll, et Transil pikka pidu täna õhtul pole.
19:12
Heiti Heli:  Käimas on 12. minut, mis Flora fännide jaoks tähendab pürominutit. Transi poolehoidjaid on ka seni päris hästi kuulda olnud.
19:13
Heiti Heli:  Škinjov sai õhuvõitluses Hussariga haiget ning Transi mees vajas natukene ka tohterdamist, aga kaarti Flora kaitsjale ei järgnenud.
19:15
Heiti Heli:  Tarassenkovilt oivaline madal tsenderdus Flora karistusalasse, aga mitte ühtegi punasärki ei saanud pallile pihta. 15 minuti jooksul pole Trans mitte ühtegi puudet vastaste karistusalas teinud.
19:15
Külastaja Jj kommentaar
Kes see abikommentaator on, kes iga asja peale florat kaitseb ja õigustab?
19:15
Heiti Heli:  Marko Pärnpuu, ma eeldan.
19:16
Heiti Heli:  Paistab, et Flora teeb esimese vahetuse, kui Zenjov sai paremal äärel haiget ning hüppas küljejoone taha. Valmis paneb end Mihhailov.
19:17
Heiti Heli:  18. minutil tuli esimene puude Flora karistusalas Transi mängija (Koskor) poolt.
19:18
Külastaja R kommentaar
Miks sel nädalal Premium liiga mänge ei ole?
19:18
Heiti Heli:  Praegune mäng ja tänane pidupäev on selle põhjuseks.
19:19
Heiti Heli:  Vahetus Flora teeb 20. minutil esimese vahetuse, kui viga saanud Zenjovi asemele tuleb Mihhailov.
19:19
No nädala sees ja homme oleks ju ikka saanud mängida.
19:19
Heiti Heli:  See-eest saab Premium liigat uuel nädalal nautida topelt.
19:22
Heiti Heli:  Kordustest on natukene raske öelda, millele Zenjov haiget sai, aga eeldan, et hüppeliigesele. Küljejoone taha jõudis kiirabi, kes Flora mehe kanderaamil ära viis.
19:22
Ses mõttes totter ikkagi, et kevadel lumetormis punnitatakse vägisi, aga nüüd kui on ilusad ilmad, siis lastakse terve nädal lihtsalt raisku.
19:25
Heiti Heli:  Vassiljevi karistuslöögist antud tsenderdus tekitas Transi karistusalas paksu pahandust, mille järel pääses löögile Mihhailov, aga tema virutus lõpetas värava taga.
19:27
Heiti Heli:  Flora on korduvalt näidanud, et pall liigub neil jalalt jalale väga kenasti, aga Matrossovi värav püsib siiani puutumatuna.
19:29
Heiti Heli:  Hussar sai Transi karistusala tagant proovida, aga täpsusest jäi selgelt liiga palju puudu.
19:31
Heiti Heli:  Transilt esimene pealelöök. Kulinitšilt hea tõste Tarassenkovile, kes jätkas Koskorile, kellelt tuli ka löök, aga Kuusk jäi ette, mille järel koksas Škinjov peaga, aga nahkkera veeres üle otsajoone.
19:31
Külastaja kuues sektor kommentaar
vinge atmosfäär. kas fännid boikoteerivad mängu?
19:32
Heiti Heli:  Alliku pääses Vassiljevi poolt antud kohtumise esimesest nurgalöögist virutama, aga Transi kaitsja puutest lendas pall üle värava ehk Florale uus nurgalöök.
19:32
Heiti Heli:  Teine nurgalöök Transi väravale ohtu ei kujutanud.
19:33
Heiti Heli:  Irie ja Alliku panid Transi audi ajal põlved kokku. Ebameeldiv tunne, mis õnneks ei kesta väga kaua.
19:34
Heiti Heli:  Pärast väikest tohterdamist peavad mõlemad mehed küljejoone taha minema. Flora pingi juurde on jõudnud ka Zenjov, kes tuli karkudel.
19:37
Heiti Heli:  Alliku üritas kavala läbisööduga Mihhailovi löögile mängida, aga Matrossov oli selleks valmis ning sekkus hästi.
19:40
Heiti Heli:  Flora üritab käike enda käigukastis juurde panna ning Transi mehed kaitsevad kannatlikult. Senise 40 minuti jooksul on Transil kirjas üks puude vastase karistusalas ja üks pealelöök, mis läks väravast selgelt mööda.
19:41
Külastaja Aivari Praam kommentaar
Kas Flora fännid laulavad veel putin huilo viisijuppi ka või see visati prügikasti aasta algul?
19:41
Heiti Heli:  Umbes kolm korda on juba seda lauldud. Viimane kord kõlas see minutike tagasi.
19:41
Heiti Heli:  Kuusk proovis kaugelt, aga tabas löögiga Allikut, kellest lendas pall üle otsajoone.
19:42
skisofreenilised fännid sellel Floral siis.
19:44
Heiti Heli:  Paistab, et avapoolajal väravat või väravaid ei lööda. Trans kaitseb ja kannatab, Flora üritab, aga ei edene.
19:45
Heiti Heli:  Esimest poolaega mängitakse minimaalselt neli minutit veel.
19:46
Heiti Heli:  Nikolajev kukkus murule pikali ja ta hoiab rindkerest kinni. Selline mängupaus sobib Transile hästi, et Flora tempo maha tõmmata. Punasärkide kapten Irie kutsus tiimikaaslased enda juurde, et sõjaplaani pidada.
19:47
Heiti Heli:  Nikolajev on nüüd platsil tagasi.
19:48
Heiti Heli:  Ojamaa leidis hea tsenderdusega Mihhailovi, kes viis palli keskele Allikule, kelle löök ebaõnnestus, mille järel proovis karistusala tagant õnne Vassiljev, aga tema jalast lendas pall väravast mööda.
19:52
Heiti Heli:  Karikafinaali avapoolaeg on lõppenud! Flora oli palliga aktiivsem pool ning Trans kaitses hingestatult, kuid väravaid kumbki meeskond ei löönud. Trans tegi Flora karistusalas ühe puute ning kirja said nad ka vaid ühe pealelöögi, mis läks Paplavskise puurist mööda. Kui teisel poolajal jääb seis samaks, siis ootab meid lisaaeg ja võimalik, et näeme ka penalteid.
20:03
Külastaja õuna endel kommentaar
flora ei suuda täpset lööki teha, aina üle või mööda
20:04
Heiti Heli:  Õhtukangelased naasevad lavale. Paistab, et Floral tuleb väljakule Reinkort ning Transil Pevtsov - mõlemale tiimile ründejõudu juurde.
20:04
Heiti Heli:  Vahetus Trans toob Koskorile partneriks Pevtsovi, kes asendab Škinjovi.
20:04
Heiti Heli:  Vahetus Alliku asemele tuleb Floral Reinkort.
20:06
Heiti Heli:  Ojamaalt 46. minutil mängu parim võimalus: Flora vasakäär tuli palliga keskele ning keerutas nahkkera napilt-napilt Matrossovi väravast mööda.
20:08
Heiti Heli:  Muidu 4-2-3-1 asetusega mänginud Trans on Pevtsovi tuleku järel muutnud formatsiooni 4-3-1-2 peale. Avapoolajal oli näha, et Koskoril puudus igasugune tugi, mida Pevtsov nüüd saaks pakkuda.
20:08
Heiti Heli:  TRANS EI SUUTNUD ÄRA LÜÜA!
20:10
Heiti Heli:  Nikolajevilt kõrge tsenderdus, mille Tarassenkov viis keskele Pevtsovile, kes virutas peale, aga Paplavskis tõrjus, teine üritus blokeeriti.
20:10
Heiti Heli:  TOHVER LÄKS MONITORI JUURDE!!!
20:10
Koskor võiks ära lüüa täna.
20:12
Heiti Heli:  OTSUS ON PENALTI TRANSILE!!!
20:12
Heiti Heli:  Hoiatus Kollane kaart Hussarile, kes tegi Pevtsovi teise ürituse eel vea Poljakovile.
20:12
Heiti Heli:  Kalju poolehoidjad närivad kindlasti küüsi praegu, aga Transi mehi ei huvita see üldse.
20:13
Heiti Heli:  Markovic asub lööma!
20:14
Heiti Heli:  Värav NARVA TRANS ASUB KARIKAFINAALI JUHTIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
20:14
Heiti Heli:  PAPLAVSKIS TÕRJUS MARKOVICI PENALTI, AGA SELLELE JÄRGNENUD LÖÖGI ENAM MITTE. TRANS 1, FLORA 0!!!
20:15
Heiti Heli:  Isiklikult ei tahaks praegu Kalju inimeste nahas olla, sest praegune vaatepilt võib rahulolematust tekitada küll. Transi värav pani mängijad väljakul elama ning finaal läks kohe selgelt põnevamaks.
20:16
Heiti Heli:  Ojamaa proovis karistusala tagant lööki, aga täpsust selles ürituses ei jagunud.
20:17
Heiti Heli:  Praegune skoor tähendab seda, et Trans mängib algaval suvel Konverentsiliiga esimeses eelringis, Kalju mitte. Ligi 35 minutit veel teist poolaega minna.
20:17
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Pikaaegse Flora fännist Kalkuni kommentaare on päris halb kuulata ☹️
20:18
Olen nõus
20:20
Heiti Heli:  Paistab, et Flora meestel on ka nüüd karikanärv sisse löönud, sest eksitakse päris lihtsate söötudega.
20:23
Heiti Heli:  Flora oli ohtlik: Ojamaalt madal tsenderdus Transi karistusalasse, Miller ja Mihhailov ei ulatunud palli tabama, aga Hussarilt tuli löök värava suunas, mille Markovic koksas üle otsajoone.
20:24
Kui Trans peaks võitma siis homme tuleb välja Järvela artikkel, et Flora oleks pidanud võitma. 100%, põhjus ei oma tähtsust.
20:24
Heiti Heli:  Vahetus Endiste tiimikaaslastega maadelnud Koskor saab puhkama ning Kim tuli tema asemele. Pevtsov jääb nüüd tipuründajaks ning Kim läheb poolkaitsjaks.
20:25
Heiti Heli:  Floralt järjekordne üritus, kui Lilander vajutas karistusala tagant peale, aga järjekordselt mööda.
20:26
Heiti Heli:  Tohver vilistas Flora rünnaku ajal mängu pausile, sest Pevtsov lamas keskväljal maas. Flora pink ja mängijad ei suuda peakohtuniku otsust ära imestada.
20:27
Külastaja Arvamus kommentaar
Kui selline penalti oleks antud flora kasuks siis poleks jõudnud ära kuulata kuidas asi on kinni makstud
20:28
Heiti Heli:  Kulinitš ei tule omal äärel toime Ojamaaga, kellelt tuleb järjest madalaid ning ohtlikke tsenderduse. Sel korral oli sellele söödul jaol Kauan.
20:29
Külastaja Loogiline kommentaar
Sest Flora kasuks kõriauguni antud ja Transil pigem vastupidi. Vahel peab karma ka õiget pidi olema
20:30
Külastaja Hiep kommentaar
LFG TRANS!!!
20:31
Heiti Heli:  Flora on nii suurte jõududega Transi värava lähistel, et ainult Paplavskis on jäänud enda poolele. Trans siiani kaitseb väga hingestatult.
20:31
Heiti Heli:  Pealtvaatajaid on täna 1347.
20:31
Heiti Heli:  Värav ENDINE TRANSI MÄNGIJA MIHHAILOV VIIGISTAS MÄNGUSEISU!!!
20:32
Heiti Heli:  Kalju eurounistus elab veel!
20:33
Heiti Heli:  Väravast nii palju, et Ojamaa sai jälle Kulinitšilt vasakul äärel mööda ning sellele järgnes tsenderdus, milleni Reinkort ei ulatunud, aga tema tagant tuli Mihhailov, kes koksas palli võrku. Flora 1, Trans 1.
20:36
Heiti Heli:  Ligikaudu 25 minutit teist poolaega veel, eeldatavasti tahavad mõlemad meeskonnad sotid selgeks saada sel poolajal.
20:36
Külastaja … kommentaar
Eesti jalkale vaja, et vöidaks Trans.
20:37
Heiti Heli:  Hoiatus Iriele sisse libistanud Mihhailovile kollane kaart.
20:37
Külastaja tita kommentaar
Natuke imelik karikafinaalis mingi Kalju eurounistuse üle hõisata.
20:37
Heiti Heli:  Kui finaalis on mängus koht Euroopas, mis on oluline nii Kaljule kui Transile, siis pole.
20:38
Heiti Heli:  Mihhailov jahib võiduväravat: Flora paremäär pääses Kauani ja Nikolajevi vahelt läbi ning asus karistusala tagant keerutama, kuid Matrossov tõrjus.
20:38
Külastaja Koll kommentaar
Transi poolt sest florakad on tossutajad. No one likes smokers.
20:38
Jah Trans võiks võita küll! Respect,et Natrvas on suudetud seda asja ajada vaatamata kõigele! Midagi positiivset on välja teenitud!
20:38
Külastaja Pasha kommentaar
Flora võtab jõuga oma
20:38
Külastaja Pole küll Transi kommentaar
toetaja aga päris halb on ikka kuulata, kuidas kommentaatorite jutust kumab tuntavalt läbi poolehoid ühele võistkonnale. Sama oli täna MNC ja MNU mängu ajal.
20:40
Jah, Kalkun meeletult Flora poolt, inetu kuulata
20:41
Heiti Heli:  Värav TRANS LÄHEB JÄLLE JUHTIMA OI-OI-OI!!!!!!!!!!!!!!!!!
20:41
Heiti Heli:  KOREALANE DO-HYUN KIM!!!!!!!!!!!!!!
20:41
Külastaja Mm kommentaar
Jesssss
20:41
Austraalias pani ka üllataja favoriidi suurelt maaalla. Ei näe kokkuvõtet austraalia liigast vms. Korralik üllatus korraliku skooriga
20:42
FK YEEEEE!!!!
20:43
Kalkunil siiani poolfinaal
20:43
Heiti Heli:  Väravast: Nikolajevilt kõrge tsenderdus vasakult äärelt, karistusalas sai pea vahele Tarassenkov, Kuusk klaaris ning Kim virutas selle palli võrku. Paplavskis läks tsenderdust püüdma, aga ei ulatunud.
20:43
Heiti Heli:  Nüüd saab jälle öelda, et Kalju eurounistus ei ela, Transi oma aga küll!
20:43
Heiti Heli:  Vahetus Hussari asemele toodi Kuraksin.
20:44
Heiti Heli:  Tõeline Taaveti ja Koljati finaal, kus väikene Trans, kes tahab sel suvel Euroopas mängida, on hetkel ees.
20:44
Flora taga siis paneb Tohver mingi 15 min lisa?
20:44
Külastaja JuriM kommentaar
Kuno Tehva pulss on 320.
20:45
Heiti Heli:  Vahetus Hästi esinenud Tarassenkov Transi poolelt välja ja Maksimkin, kel on all üheksa mängu kõrgliigas, sisse.
20:45
Heiti Heli:  Vahetus Flora reageerib ka: Lukka välja, Šapovalov sisse.
20:46
Ei pane. Täna tervele Flora meeskonnale antud Vesti poolt selged juhised kaotamiseks, et Tehva ja Kalju Euroopasse ei saaks.
20:46
Kurb see, et kui Trans saabki Euroopasse, on seal potensiaalselt ajaloo suurim kaotus tulemas!
20:46
Külastaja Uts kommentaar
Hoidke ära nüüd Narva, davai
20:47
Heiti Heli:  Kui heita pilk ajalukku, siis Trans on varem võitnud vaid kaks korda Eesti karikavõistlused - 2001 ja 2019. Aastal 2001 tuli võit Flora vastu, kui toona lõi kohtumise ainsa värava Oleg Kurotškin.
20:47
Hiep, praegune Kalju ei annaks Eesti jalgpallile Euroopas mängides mitte essugi juurde.
20:48
Külastaja teet kommentaar
vaadates Kalju praegust seisu saaksid nad nkn Euroopas sama suure peksu kui Trans
20:49
Heiti Heli:  Transil jagub energiat, et hästi kaitsta, Flora mängijatel hakkab jõud lõppema, et rünnata.
20:49
Trans üllatab teid köiki veel euroopas, kui sinna saavad. :)
20:49
Millal Šapovalov Kuressaarde laenule läheb?
20:49
Heiti Heli:  Hoiatus Iriele kollane kaart Millerile tehtud vea eest.
20:49
TO Uts - Nõustun ka sellega! Kunis Nikita on treener ei ole mitte mingit lootust/väljavaadet Euroopas aga ka Eestis!
20:50
Külastaja Puudel kommentaar
Ojamaa on jubedalt katkise närvikavaga inimene
20:50
Heiti Heli:  Vassiljev pani ligi 30 meetrilt karistuslöögist teele kuuli, mille Matrossov rusikatega eemale tõrjus.
20:50
Heiti Heli:  KUUS MINUTIT VEEL SEDA TEIST POOLAEGA!
20:51
Heiti Heli:  Lilander sai jälle karistusala tagant proovida, aga virutas palli Transi mängija puutest üle.
20:52
Heiti Heli:  Iriele tehakse Transi karistusalas viga ning see sobib Transile väga hästi.
20:53
Heiti Heli:  Hoiatus Poljakovile veel kollane kaart, mis eeldatavasti tuli rahulolematusest.
20:54
Heiti Heli:  Hoiatus Kulinitšile samal põhjusel kollane kaart.
20:55
Heiti Heli:  Flora üritab veel viigiväravat leida, aga Transi kaitseblokk on liiga tugev.
20:56
Heiti Heli:  Kim pääses veel üksinda jooksu ning otsustas Suarezile söödu anda, aga see jäi liiga pikaks. Flora tuleb nüüd vastu!
20:56
Heiti Heli:  Nurgalöök Florale ja Paplavskis tuleb karistusalasse!!!
20:56
Heiti Heli:  LILANDER VAJUTAB JÄLLE ÜLE!!!
20:57
Heiti Heli:  ONGI KÕIK, KÕLAS LÕPUVILE!!!
20:57
Heiti Heli:  NARVA TRANS ON AASTAL 2023 EESTI KARIKAVÕITJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20:58
Soccernet kirutab, et "Flora kaotas Narvale, mitte,et "Narva võitis Florat"
20:58
Kus mu kommetaar on
20:58
Külastaja Jesss kommentaar
TRANS!!! Votke valja hellikud!
20:58
Heiti Heli:  OI-OI-OI KUI MAGUS SEE ON NARVA LINNALE, NARVA MEESKONNALE JA NIKOLAI BURDAKOVILE!!!
20:59
Heiti Heli:  Oli vägev finaal, mille Trans võitis teenitult, sest nemad suutsid enda võimalused ära kasutada. Kolmekordne karikavõitja Trans mängib sel suvel Konverentsiliiga esimeses eelringis Nõmme Kalju asemel!