Laupäev, 10. juuni 2023
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Tere, ongi käes Meistrite liiga finaali õhtu! Manchester City loodab lisada Inglismaa meistritiitli ja karikavõidu kõrvale ka oma esimese Meistrite liiga trofee, vastaseks on 12 mängust kaheksa nullimängu teinud Milano Inter.
20:43
Kristjan Remmelkoor:
20:44
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Sellised on meeskondade algkoosseisud finaalis.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Ja siit saab lugeda finaali eelvaadet.
20:48
Kristjan Remmelkoor: Man City kasutas mõlemas poolfinaalis Real Madridi vastu täpselt samasugust põhikoosseisu, kusjuures esimeses poolfinaalis ei teinud mängu jooksul ühtki vahetust. Finaalis on selle koosseisuga võrreldes üks muudatus toimunud: kaitses on nüüd olemas Ake, kes on lükanud pingile Walkeri.
20:48
Külastaja Tiina kommentaar
Kust näeb mängu tasuta?
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Legaalselt ei näegi kuskilt tasuta. Finaali näitab tasuline Viaplay.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Interil poolfinaalidega võrreldes samuti täpselt üks muudatus: poolkaitses alustab Mhitarjani asemel Brozovic.
21:42
Kas Gündoganil viimane mäng City eest?
21:43
Kristjan Remmelkoor: Siiamaani pole Gündogan pikendanud Cityga lepingut, mis hakkab nüüd läbi saama. Samas Guardiola on öelnud, et sooviks Gündogani jätkamist.
21:50
Külastaja pes kommentaar
bt sports pidi näitama vist tasuta aga ainult UKs
21:52
Kristjan Remmelkoor:  Hetkel käivad staadionil muusikalised etteasted.
21:57
Kristjan Remmelkoor: Türgi jalgpallilegend Altintop asetas Meistrite liiga karika väljaku äärde.
21:57
Kristjan Remmelkoor: Meeskonnad marsivad kohtunik Marciniaki juhtimisel tunnelist murule.
21:57
Külastaja Q kommentaar
kellelgi veel vialay crashib ja ei pane ülekannet käima?
21:59
Külastaja Poolaeg kommentaar
See hümni variant on päris meeldiv ja kohapeal võib päris ilus ja uhke olla
22:00
Kristjan Remmelkoor: Interi kapten Brozovic sai valida väljakupoole.
22:01
Kristjan Remmelkoor:  Finaali avavile kõlas!
22:01
Külastaja Udune treeningstaadion kommentaar
City vōidab 5-2
22:02
Kristjan Remmelkoor:  City läks Interi mängijaid kõrgelt pressima, aga väravavaht Onanale päris peale ei läinud.
22:04
Kristjan Remmelkoor:  Ka Inter on läinud esialgu City poolele kõrgelt vastu, kui City valduses on pall.
22:04
Kristjan Remmelkoor:  Haaland sooritas küll kastist pealelöögi, aga oli De Bruyne söödu hetkel suluseisus. Lisaks lõi ka üle värava.
22:07
Kristjan Remmelkoor:  Bernardo Silvalt esimene määrustepärane ohtlik pealelöök! Läks palliga Dimarco vastu, konksutas end viiekasti nurga juurest löögile, kuid löök oli ebatäpne.
22:07
Külastaja Raiko kommentaar
Siiamaani ei suuda uskuda, et enam eesti koondise mänge ja CLi finaali telekast vaadata ei saa.
22:09
Kristjan Remmelkoor:  Brozovic võttis keskväljal teiselt kaptenilt Gündoganilt puhtalt palli ära.
22:11
Kristjan Remmelkoor:  Dimarco tsenderdas, Ruben Dias klaaris peaga.
22:12
Kristjan Remmelkoor:  Edersonilt harvanähtav praak - lõi ilma surveta palli auti, oma otsajoonest mitte kaugele.
22:13
Kristjan Remmelkoor:  Martinez võitis otsajoone juures väravavaht Edersoni vastu õhuvõitluse! Aga Interi jaoks midagi ohtlikku sellest olukorrast ei tekkinud, pall läks väravast eemale.
22:14
Kristjan Remmelkoor:  14. minutil teenis mängu esimese nurgalöögi Inter - Barella tsenderdus läks Ake peast üle otsajoone.
22:15
Kristjan Remmelkoor: Nurgalöök mängiti lühidalt lahti, Barella tsenderduse Haaland peaga klaaris.
22:17
Kristjan Remmelkoor:  Martinez ei saanud Barella edevat kannasöötu enne küljejoont kätte.
22:18
Külastaja Y2K kommentaar
Taaskord, Saksamaa kanal ZDF näitab mängu, Telias 50 senti, ikka parem kui Viaplay.
22:19
Kristjan Remmelkoor:  Marciniak tegi Barellaga rääkides väga kurja nägu.
22:20
Kristjan Remmelkoor:  Acerbi ja Grealishi vahel käis nurgalipu juures kõva võitlus. Pall läks vastu nurgalippu ja püsis mängus, kuniks see küljeauti aeti.
22:21
Kristjan Remmelkoor: Dimarco tegi äärel vaheltlõike, Inter sai neljakesi nelja City väljakumängija vastu rünnakule joosta, kuid midagi väga ohtlikku ei loonud, Brozovici kauglöök lendas taevasse.
22:23
Kristjan Remmelkoor:  Dimarco on väljakul pikali.
22:24
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest oli näha, et talle astuti jala peale. Aga kohtunik viga ei fikseerinud. Nüüd on Dimarco uuesti püsti.
22:27
Kristjan Remmelkoor:  Haaland jätkas Gündogani kõrge söödu õhust osavalt edasi jooksu peale De Bruynele, kes aga libastus.
22:28
Kristjan Remmelkoor:  Edersoni sööt ei jõudnud Ruben Diasele kohale, vaid jõudis Barellale, kes proovis kaugelt tühja väravat tabada! Kuid löök ei õnnestunud.
22:29
Kristjan Remmelkoor:  27. minutil senise mängu parim võimalus! De Bruyne andis karistusalasse läbisöödu ja Haaland lõi, Onana tõrjus! Tõsi, lööginurk jäi natuke teravaks.
22:30
Kristjan Remmelkoor:  De Bruyne lõi kaugelt, Calhanoglu rikošetist läks pall turvaliselt Onanale sülle.
22:30
Kristjan Remmelkoor:  Viimastel minutitel on City päris terav olnud ja kõvasti surunud.
22:31
Kristjan Remmelkoor:  Aga De Bruynel on nüüd mingi tervisehäda, tagareiega paistab olevat probleem.
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Siiski suudab praegu jätkata.
22:36
Kristjan Remmelkoor: De Bruyne on teist Manchester City Meistrite liiga finaali järjest mängu vigastuse tõttu pooleli jätmas.
22:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 36. minutil City sunnitud vahetus: De Bruyne välja, Foden sisse.
22:38
Kristjan Remmelkoor: Pallivaldamine on praegu 63:37 City kasuks.
22:40
Kristjan Remmelkoor:  Dumfries sai City karistusala nurgas palli ja kedagi vastastest tal väga lähedal ei olnud. Dumfries pikalt mõtles ja otsis, kuhu sööta või tsenderdada, lõpuks sunniti ta tagasi mängima.
22:43
Kristjan Remmelkoor:  Inter on langenud kogu meeskonnaga väga madalale.
22:45
Kristjan Remmelkoor:  Dumfries sikutas Grealishi äärel särgist pikali. Foden tsenderdas, löögile ei pääsetud.
22:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 2 minutit.
22:48
Kristjan Remmelkoor:  Akanji kauglöök oli väga tugev, aga läks kõvasti mööda.
22:49
Kristjan Remmelkoor:  Inzaghi käskis 15 sekundit enne avapoolaja lõppu Dumfriesil kiiresti pika audiviskega City kaitseliini-tagust rünnata. Seda Dumfries ka tegi, aga City kaitsjad suutsid olukorra klaarida ning finaali avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga.
22:51
Kristjan Remmelkoor: Esimese poolaja statistika (City poolt vaadatuna): pallivaldamine 61:39, pealelöögid 4:4, löögid raamide vahele 2:1, nurgalöögid 0:1.
22:56
Külastaja graf1x kommentaar
tundub, et inter kangutab 1:0 võidu välja siit
23:05
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
23:08
Kristjan Remmelkoor: Dimarco sai Bernardo Silvalt küünarnukiga alaselja pihta ja jäi veidikeseks murule lebama. Marciniak viga ei fikseerinud.
23:11
Kristjan Remmelkoor:  Onanalt söödueksimus oma karistusalas, aga Bernardo Silva seejärel kaaslaseid ei leidnud ja City pealelöögini ei jõudnud.
23:11
Külastaja Ees kommentaar
Ei tea kas seab ohtu see De Bruyne osalmise Eesti vastu ka
23:12
Kristjan Remmelkoor:  Eestil jah juba kümne päeva pärast EM-valikmäng Belgiaga tulemas.
23:14
Kristjan Remmelkoor: Fodeni tsenderdus-karistuslöök kaldus nurgalipu kanti, kus Akanji palli mängus hoida ei suutnud.
23:14
Kristjan Remmelkoor:  Grealish tsenderdas, Darmian puhastas peaga.
23:14
Kolm itaalia võistkonda igas suures finaalis ja ükski ei võida oleks pull
23:15
Kristjan Remmelkoor:  Dimarco tsenderdusele sai Akanji pea vahele.
23:16
Kristjan Remmelkoor:  Džekol on juba 56. minutil krambid.
23:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Interi esimene vahetus 57. minutil: Džeko välja, Lukaku sisse.
23:17
Kristjan Remmelkoor:  Lukaku võitis kohe oma esimese puutega City väljakupoolel ühuvõitluse, suunates palli äärde Dumfriesile, kelle tsenderduse City klaaris.
23:19
Kristjan Remmelkoor:  Citylt jäme üksteise mittemõistmine (Akanji ja Edersoni vahel) - keegi ei läinud palli võtma, mistõttu kaotati pall oma kasti juures Martinezele, kes lõi terava nurga alt peale, Ederson tõrjus.
23:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 59. minutil Barellale mängu esimene kollane kaart.
23:20
Kristjan Remmelkoor:  Ruben Dias pääses karistuslöögist peaga löögile! Aga ei suutnud palli piisavalt madalale suunata, pall lendas üle lati.
23:21
akanji??
23:23
Kristjan Remmelkoor:  Barella tsenderdas, Gündogan sai pea vahele.
23:24
Kristjan Remmelkoor:  Stones tsenderdas madalalt, Bastoni pani jala vahele ja City teenis oma esimese nurgalöögi - alles 64. minutil!
23:26
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal on üldiselt mängutempo rahulik olnud.
23:27
Kristjan Remmelkoor:  Bastoni sai oma kastis Haalandi söödule jala vahele ja pidurdas selliselt City ohtliku rünnaku.
23:28
Kristjan Remmelkoor: Värav  Rodri viis 68. minutil City 1:0 juhtima!
23:30
Kristjan Remmelkoor: Akanji andis hea söödu karistusalasse Bernardo Silvale, kelle tsenderdus põrkas Acerbi kaudu umbes 14 meetri peale Rodrile löögiks ette. Rodri lõi tugevalt posti kõrvale.
23:31
Kristjan Remmelkoor:  Dimarco pealöök läks latti! Ja Dimarco sai tagasipõrganud palli veelkord peaga lüüa ning tiimikaaslase Lukaku jalg jäi ette! Interil oli supervõimalus kiirelt viigistada.
23:33
Kristjan Remmelkoor:  Lukaku sai Martineze söödust kastis löögile, Ederson püüdis esinurgast.
23:34
Külastaja Rene kommentaar
68. finaal ja 68. minuti värav :)
23:36
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 76. minutil Interi topeltvahetus: Bastoni välja, Gosens sisse; Dumfries välja, Bellanova sisse.
23:36
Kristjan Remmelkoor:  City hakkas Walkerit Akanji asemele sisse vahetama, aga pani vahetuse praegu pausile.
23:38
Kristjan Remmelkoor:  Fodenilt suurepärane tehniline pööre palliga! Ja murdis end Onanaga silmitsi, kuid ei lahendanud ära, nõrgaks jäänud lähilöögi Onana püüdis.
23:40
Kristjan Remmelkoor:  Bellanova teenis Interile nurgalöögi, mille Haaland peaga klaaris. Barella jätkutsenderdus ebaõnnestus ja lendas üle otsajoone.
23:41
Külastaja SimpleCom kommentaar
Tundub, et Pep teeb täna ajalugu ka.
23:41
Kristjan Remmelkoor: Lõhkise särgiga Stones on haiget saanud ja murule jäänud.
23:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 82. minutil City teine vahetus: Stones välja, Walker sisse.
23:42
Kristjan Remmelkoor: Praegu on pallivaldamine City kasuks 59:41.
23:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 83. minutil sai kollase kaardi Lukaku, kes libistas Gündoganile jalgadesse.
23:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 84. minutil Interi viimased vahetused: Calhanoglu välja, Mhitarjan sisse; Darmian välja, D'Ambrosio sisse.
23:45
Kristjan Remmelkoor:  Gosensi tsenderdus läks liiga kõrgeks.
23:45
Mitmes hooaeg Pepil juba citys jookseb? Kui treble 'i kätte saab, siis võib uue klubi otsida x.D
23:46
Kristjan Remmelkoor:  Seitsmes hooaeg Citys on Guardiolal lõppemas.
23:48
Kristjan Remmelkoor:  Interil 88. minutil supervõimalus, aga pall ei läinud võrku!
23:49
Kristjan Remmelkoor: Brozovic tsenderdas, Gosens võitis esimese õhuvõitluse ning Lukaku tegi nelja meetri pealt pealöögi, Edersoni põlv jäi ette.
23:50
Kristjan Remmelkoor:  Lukaku murdis end kasti ka jalaga löögile, pall veeres väravast selgelt mööda.
23:50
Kristjan Remmelkoor:  Finaalile lisati 5 minutit.
23:51
Kristjan Remmelkoor:  Foden on murule maha istunud.
23:51
Kristjan Remmelkoor:  Sai siiski üsna kiiresti püsti.
23:52
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Hoiatus  Onana hakkas oma kastis Haalandi vastu triblama! Tribling oli edukas, Haaland tegi vea, Onana läks vea peale närvi ning mõlemad mehed said kollase kaardi.
23:52
Oj ikka hull vana.
23:52
Viimased 5min. Kas tõesti saab öelda, et 7 hooaega ja tehtud poisid.... :)
23:53
Kristjan Remmelkoor:  Barella ülepuusalöök kaugelt oli ebatäpne.
23:54
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90+4. minutil sai kollase kaardi Ederson, kes viivitas, kui hakkas pudelist vett jooma, selle asemel et palli mängu panna.
23:54
Kristjan Remmelkoor:  Inter otsib suurte jõududega viigiväravat, aga Ederson haaras palli kastis suurepärase hüppega meestesumma kohalt oma haardesse.
23:55
Kristjan Remmelkoor:  90+5 minutit on täis, Inter saab veel ühe nurgalöögi.
23:56
Kristjan Remmelkoor:  Onana on ka City kastis!
23:56
Kristjan Remmelkoor:  Peaga pääseti löögile, aga Ederson tõrjus!
23:56
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Manchester City on Meistrite liiga võitja!
23:57
Kristjan Remmelkoor:  Rodri värav oli see, mis finaali otsustas. Ja City on saanud hakkama sel hooajal kolmiktriumfiga - Inglismaa meistritiitel, Inglismaa karikavõit, Meistrite liiga võit.