Laupäev, 1. juuli 2023
19:22
Marko Susi: Tere õhtust, kallid jalgpallisõbrad! Juba mõne hetke pärast algab Premium liiga 19. vooru kohtumine tabeli teise meeskonna Tallinna Levadia ja kaheksanda klubi Narva Transi vahel.
19:23
Marko Susi: Heidame pilgu peale tänastele koosseisudele.

Levadia: Karl Andre Vallner, Michael Schjönning-Larsen, Bourama Fomba, Heitor, Edgar Tur, Nikita Vassiljev, Mihkel Ainsalu, Til Mavretic, Ioan Yakovlev, Ernest Agyiri, Felipe Felicio.
Varus: Oliver Ani, Henri Käblik, Murad Velijev, Mollo, Artur Sakarias, Henri Välja, Aleksandr Zakarljuka, Casper Nicolas Lugtmeijer.

Trans: Aleksei Matrossov, Kauan, Alex Markovic, Artjom Škinjov, Aleksandr Kulinitš, Deniss Poljakov, Mark Maksimkin, Do-Hyun Kim, Harlin Suarez, Daniil Tarassenkov, Tristan Koskor.
Varus: Aleksandr Kraizmer, Deniss Sibul, Igor Karpenko, Sergei Kondrattsev, Jegor Žuravljov, Aleksandr Jegorov, Viktor Kudriašov.

19:24
Marko Susi:  Täna on juba üks matš peetud: Harju JK Laagri ja FC Kuressaare mängisid taas viiki, sel korral 1:1.
19:25
Marko Susi: Levadia poolelt jääb mängukeelu tõttu eemale Rasmus Peetson ning pisivigastust raviv Ilja Markovskõi. Transil on tõsise põlvevigastuse tõttu hooaja lõpuni puudu Oleg Gonsevitš. Mängukeelud jätavad pealtvaatajaks Irie ja Aleksandr Nikolajevi, väljakule pole oodata ka Gleb Pevtsovi.
19:26
Marko Susi: Levadia leppis eelmises voorus 0:0 viiki suure rivaali Tallinna Floraga. Trans sai see-eest 0:3 sahmaka Kuressaarelt.
19:26
Marko Susi: Meeskonnad sammuvad platsile.
19:28
Marko Susi: Hetkel toimub loosimine, mida viib läbi peakohtunik Martti Pukk.
19:29
Marko Susi: Pukki abistavad äärtel Riivo Stolts ja Sander Jürjens. Neljas arbiiter on Kristo Külljastinen.
19:29
Marko Susi: Läks käima!
19:31
Marko Susi: Levadia läks alustuseks uljalt rünnakule, ent võttis siiski hoo maha.
19:31
Külastaja Jj kommentaar
Millal uued mehed saavad loa mängida?
19:31
Marko Susi: Uued mehed saavad mängida alates 3. juulist.
19:33
Marko Susi: Seni on lõviosa ajast olnud pall Levadial ning tegevus toimunud Transi väljakupoolel. Mängitud veidi üle kolme minutit.
19:34
Marko Susi: Kim pääses Levadia värava poole jooksu ning teenis 20 meetrilt karistuslöögi! Hoiatus Fomba sai tehtud vea eest 5. minutil kollase.
19:35
Marko Susi: Kim keerutas ise peale, löök lendas selgelt mööda.
19:39
Marko Susi: Levadia ehitas rünnakut, kuid söödumängu pärssis kohtunik Pukk, kes jäi pallile ette.
19:40
Marko Susi: Transi mehed kaotasid oma poolel palli, millele järgnes Levadia rünnak. See lõppes Ainsalu löögiga, mis oli Matrossovi jaoks üpris kerge saak.
19:40
Külastaja mc kommentaar
Marko, kas Levadia peaks Felicio asemele uue ründaja tooma, kuna Felicio pole taset välja mänginud?
19:42
Marko Susi: See on hea küsimus. Oleneb täiesti, millised ootused talle seati. Kui oodatakse palju väravaid, siis jah - ta on olnud kahvatu. Teisest küljest seob ta väga hästi mängu. Kokkuvõtvalt: ma ei oska vastata.
19:42
Külastaja maardu keevitus kommentaar
palju publikut ikka ,irv
19:44
Marko Susi: Tur tegutses kaitses Suarezi vastu päris jõuliselt, kuid kohtuniku vile vaikis. Hetk hiljem tegi kolumblane ise vea ning sai selle eest verbaalselt noomida.
19:50
Marko Susi: Värav  Levadia teenib 19. minutil oma esimese korneri. Palli taga on Agyiri ... Tsenderdab värava ette ja Heitor ründab selle peaga väravasse! 20. minut, 1:0!
19:50
Marko Susi: Markovic jättis Heitori täiesti üksinda ning brasillane karistas kohe narvakad ära!
19:51
Marko Susi: Kohe oli teine õhus! Jakovlev pääses jooksma, aga hetk varem prohmakaga hakkama saanud Markovic töötas tagasi ja suutis palli ära võtta.
19:53
Marko Susi: Levadia on järsku väga teravaks muutunud. Taas tuldi Jakovlevi abiga vastase karistusalasse, kuid sööt värava ette maandus Matrossovi rüpes.
19:56
Marko Susi: Koskor oli valvas ning võitis hetkeks Levadia keskkaitsjatelt keskringis palli. Aga käike ette ei leidnud, sest Mavretic oli jõuliselt, aga legaalselt kohal.
19:56
Külastaja B kommentaar
Susi, kus pataljonis kaitseväes teenisid?
19:57
Marko Susi: Tankitõrjes.
19:57
Marko Susi: Kim murdis visalt vastaste trahvikasti otsa ning vajutas peale, aga pisut üle. Mees on esimese 28 minuti jooksul näidanud teravat minekut.
20:01
Marko Susi: VIIGIVÄRAV POLNUD KAUGEL! Vallner eksis väljasöödul, hetk hiljem oli pall trahvikastis Koskoril. Ründaja lõi terava nurga alt peale. Mänguvahend veeres juba väravavahist mööda, kuid kaitsjad olid kindlalt kohal. Levadia mängib tulega.
20:01
Külastaja das.hf kommentaar
Kim on täna väga hoos!
20:01
Marko Susi: Trans teenis hetk hiljem korneri, mis tulu ei toonud.
20:05
Marko Susi: Fomba võitis Transi väravast 25 meetri kaugusel palli ning lõi peale, aga kaitsjad jäid ette.
20:06
Marko Susi: Levadial oli kasutada karistuslöök, mille Agyiri tsenderdas kasti. Pall oli suhteliselt hea, kuid ainsana ulatus selleni Matrossov.
20:11
Marko Susi: Viimased paar minutit on möödunud nii: Levadia lükkab Transi poolel palli ja kui kaotab selle, võidab mõne sekundiga tagasi. Seeria lõpetuseks lajatas Mavretic 25 meetrilt peale, aga see lendas selgelt üle.
20:16
Marko Susi: Esimene poolaeg A. Le Coq Arenal on lõppenud! Levadia juhib 1:0. Ainuvärav sündis 20. minutil, mil Agyiri nurgalöök maandus täiesti üksi jäetud Heitori peanupul, brasiillane skooris. Matš on üldiselt olnud väga rahulik. Eks ole näha, kas see muutub teisel poolajal.
20:22
Külastaja pontu kommentaar
kas soccernet beglarishvili kohta ka midagi millalgi kirjutab
20:22
Marko Susi: Tulevikus midagi ikka, jah.
20:30
Marko Susi: Meeskonnad on tagasi platsil ja kohe algab teine poolaeg.
20:31
Marko Susi: Mäng jätkub!
20:32
Marko Susi: Vahetus  Levadia tegi vaheajal ka ühe vahetuse: platsilt lahkus Felicio, tema asemele tuli Mollo.
20:34
Marko Susi: Trans on teist poolaega alustanud palju entusiastlikumalt, aga seni pole nad löögini jõudnud.
20:35
Marko Susi: Transile 35 meetrilt trahvilöök. Hea koht tsenderdamiseks. Poljakov paneb palli kasti, aga Markovici pealöök läks väravast mööda.
20:36
Külastaja Pärnakas Kask kommentaar
Kus see gando mängib?
20:36
Marko Susi: Transfermarkt.com-i andmetel mängib ta Skopje Rabotnickis.
20:37
Marko Susi: Vassiljev pääses vahepeal löögile, kuid midagi suurt sealt ei tulnud.
20:39
Marko Susi: Värav Levadia läheb 54. minutil Mollo väravast 2:0 juhtima!
20:41
Marko Susi: Mollo söötis paremale äärele Turile, kes kaotas küll palli, ent Jakovlev võitis selle tagasi. Seejärel lükkas ääreründaja mänguvahendi värava ette, vahetusest sekkunud pallur toksas nahkkera võrku.
20:43
Marko Susi: Levadia tuleb uuesti! Vassiljev pääses 20 meetrilt löögile, aga üritus jäi nõrgaks ning läks väravast mõne meetri jagu mööda.
20:45
Marko Susi: Kolmas oli väga lähedal! Vassiljev sai 60. minutil 20 meetrilt proovida, lõi ilusti siseküljega, aga LATTI.
20:46
Marko Susi: 61. minutil pääses Agyiri värava eest peaga löögile, kuid sel hooajal kaheksa väravat löönud mees Larsenile väravasöötu anda ei suutnud.
20:48
Marko Susi:  Vahetus Trans teeb 62. minutil oma esimese vahetuse. Väljakult lahkub Kauan, platsile jookseb Kondrattsev.
20:50
Marko Susi: Üle pika aja midagi ka Transi leerist: Tarassenkov proovis paremalt äärelt vägitegusid teha, aga pidi piirduma vaid nurgalöögiga. Piirilinlaste kahjuks see ohtlik polnud.
20:50
Marko Susi: Kui enne oli ohtlik Vassiljevi kauglöök, siis nüüd näitas sarnast teravust Ainsalu. Aga tema üritus vuhises üle.
20:51
Marko Susi: Vahetus Levadia vahetas 65. minutil: Vassiljev välja, Välja sisse.
20:52
Marko Susi: Nüüd näitas teravat jalga Suarez. Mees võttis 25 meetrilt palli paremale jalale ette ja sihtis vasakut ristnurka, kuid löök oli pisut ebatäpne. Nõudis ka kornerit, aga Pukk seda ei andnud.
20:54
Marko Susi: Värav TRANS LÖÖB ÜHE TAGASI ... Või kas lööb? Suarez vajutas palli võrku, aga kohtunik fikseeris suluseisu. VAR vaatab asja üle.
20:55
Marko Susi: PUKK LÄHEB EKRAANI JUURDE VAATAMA! SEE VÕIB OLLA TRANSI VÕIMALUS.
20:57
Marko Susi: VÄRAV EI LOE! Suluseisu polnud, aga väravale eelnes keskringis viga Välja vastu. Oi kui valus, oi kui valus ...
20:57
Külastaja Lol kommentaar
Ainult meie liigas… kohutav otsus.
20:58
Marko Susi: Vahetus Trans vahetab 72. minutil: välja Kim ja Maksimkin. Asemel Karpenko ja Žuravljov.
20:58
Marko Susi: Samal ajal on Matrossov murul ning tema jalale lastakse külmaspreid.
20:59
Marko Susi: Matrossov jäi terveks ja mängib edasi.
21:00
aitame jalle,klassika
21:01
Marko Susi: Tegelikult oli keskväljal tõesti viga, sest Maksimkin müksas Väljat selga mitte õla vastu.
21:01
Marko Susi: Larsen maandus seljale ja on nüüd murul maas, med-töötajad on tal abis.
21:03
Marko Susi: Kui eelmist Levadia mängu käis vaatamas 3510 inimest, siis tänase mängu publikuarv on kõigest 366.
21:04
Marko Susi: Vahetus Levadia vahetab: 79. minutil lahkub platsil Jakovlev, tema asemele tuleb endine Transi mees Zakarljuka.
21:06
Marko Susi: Tur lõikas oma poolel vastase söödu vahelt ning tõusis rünnakule. Pärast kaaslasega kokkumängu proovis ta tsenderdada, kuid teenis vaid korneri.
21:06
Marko Susi: Agyiri tsenderdus oli ohtlik, aga löögile ei jõutud.
21:08
Marko Susi: Penalti Levadiale! Mollo vajutas 11 meetrilt peale, aga tabas Markovici kätt. Hoiatus Patustaja sai teo eest ka kollase.
21:10
Marko Susi: Värav Kuigi VAR-kontroll oli võrdlemisi pikk, siis Mollo lõi ära! Mees sihtis paremat alanurka, Matrossov arvas selle ära, aga pall põrkas tema külje alt võrku.
21:12
Marko Susi: Vahetus Levadia vahetas 87. minutil: välja Mavretic, tema asemele Velijev.
21:14
Marko Susi: Vahetus Ka Trans vahetas, aga seda 83. minutil ehk enne penaltit. Platsile jooksid Jegorov ja Kudriašov. Jäi kahe silma vahele, kes välja tulid. Hetke pärast annan ka selle info.
21:16
Marko Susi: Kudriašov teenis 90. minutil Transile korneri.
21:16
Marko Susi: Mängu lõppu lisati seitse minutit.
21:16
Marko Susi: Nurgalöögist pääses pärast hetkest segadust löögile Karpenko, kuid vajutas üle.
21:17
Marko Susi: Transil läksid 83. minutil välja Tarassenkov ja Suarez.
21:19
Marko Susi: Lisaminuteid on alles kolm ja pool.
21:21
Marko Susi: Hoiatus Agyiri astus 90+5. minutil vastase jalale ning sai kollase.
21:23
Külastaja s kommentaar
Mida siin aidata, Levadia kordades parem.
21:24
Marko Susi: Mäng on läbi! Pärast mõneti rahulikku esimest poolaega, mille Levadia võitis 1:0, tuli mängu ka elu. Vaheaja järel lõi Mollo kaks ära ning tegi lõppseisuks 3:0. Kui seis oli Transi poolt vaadatuna 0:2, lõi Suarez ühe tagasi, kuid värav ei lugenud, sest sellele eelnes keskringis tehtud viga.
21:25
Marko Susi: Aitäh, et lugesite ja kaasa rääkisite. Premium liiga jätkub Soccernet.ee-s juba homme, kui kell 17 kohtuvad Nõmme Kalju ja Tallinna Kalev. Kell 19 madistavad Tallinna Flora ja Tartu Tammeka. Olge mõnusad! Nägemist ja püsige ikka Soccerneti lainel.