Pühapäev, 9. juuli 2023
16:52
Kristjan Remmelkoor: Tere, Premium liiga kaks viimast meeskonda ehk Harju Laagri ja Tartu Tammeka hakkavad loetud minutite pärast teineteisega mängima.

Tammeka algkoosseisus on täpselt need 11 meest, keda sinna Soccerneti eelvaade ennustas. Pärast pisivigastust on tagasi rivis Teniste, mängukeelu alt on tagasi Bracelli.

Harju on eelmise vooruga võrreldes teinud algkoosseisus kaks muudatust: mõlemad Ustad on jäänud pingile, põhikoosseisu on naasnud Reimaa ja mängukeelu ära kandnud Järve.
16:54
Kristjan Remmelkoor:  Tammekal on mängu eel 16 ja Harjul 11 punkti. Mõlemad senised omavahelised mängud on võitnud viigiliste avapoolaegade järel Tammeka (skooridega 3:2, 2:0).
16:59
Kristjan Remmelkoor:  Teniste valis Tammekale väljakupoole.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Harju pani palli mängu!
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Tšendei tsenderdas karistuslöögi kasti, Anderson klaaris peaga. Rudenko tsenderdus vasakult äärelt langes Alandi saagiks.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Maštšenko tõukas Mätast selga, Tammeka sai karistuslöögi. Uljanovi tsenderdus läks ohtlikusse tsooni värava eest läbi, aga keegi pallini ei jõudnud.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Teniste andis pika tsenderduse kasti, Baturins püüdis selle.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Samoural läks karistuslöögi lahtimängimiseks vaja kolme katset - kaks korda järjest püüdis ta mängu panna veerevat palli.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine 11. minutil Bracellile viimase lootuse vea eest punane kaart ja Harjule penalti!
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Samoura andis pika palli ette ja Bracelli sikutas viimase mehena selja tagant Rudenko särgist pikali.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  VAR muutis penalti karistuslöögiks, kuna särgist sikutamine toimus siiski napilt kastist väljaspool!
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka peab seega mängima 79 minutit vähemuses (eeldusel et Harjust ka kedagi ei eemaldata).
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Rudenko karistuslöök tabas Järvat ja põrkas sealt üle otsajoone.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Bracellist sai sel Premium liiga hooajal esimene mängija, kes saanud kaks punast kaarti.
17:16
Külastaja Punane kommentaar
Kas seal sööduhetkel suluseis polnud harju ründaja?
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Laabus on langenud pärast vähemussejäämist Bracelli kohale keskkaitsesse.
17:20
Kristjan Remmelkoor: Suluseisu mõttes oli üsna napp olukord (punase kaardi momendis) küll, aga ju siis söödu hetkel suluseisu polnud. Rudenko hakkas jooksma tagantpoolt.
17:21
Külastaja Tank kommentaar
See peaks olema sellel Braccellil juba kolmas selline viga e punane kaart, puhas rahvaliiga tase, aga nuh ju siis Tammeka miskit nägi et tõi sellise tüübi meeskonda. Ja pmst vahet pole kumb välja kukub e kas Harju või Tammeka ,sest esiliigast keegi tulla ei taha ja uuel hooajal sama koosseis Premium liigas. Ainult Eestis.
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Kariste leidis sööduga karistusalasse Tšendei üles, aga Laabus sai seejärel palli kätte.
17:23
Külastaja Tanmetõru kommentaar
On see punasekaardi vend
17:24
Kristjan Remmelkoor: Kristo Tohverist sai täna esimene kohtunik, kes eemaldanud sel Premium liiga hooajal 5 mängijat.
17:24
Külastaja Tom kommentaar
Nõmme United vist ikka tahab?
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Harjul oli nurgalöök, aga Anderson kõmmutas palli klaariks.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Uljanov otsis oma karistuslöögiga tagumise posti juurest Kallast, aga pall läks liiga pikaks.
17:29
Nuh jah kui nüüd Kalju ära laguneb siis äkki tõesti United võtab sealt miskit juurde ja tulevadki
17:29
Külastaja to Tom kommentaar
Nõmme võiks tahta tõusta ja Harju/Tammeka asemele, siis saaks Sportland areena liigasse ühe satsi juurde. Sest needki ju mängivad kevad/sügis perioodil seal
17:31
Kristjan Remmelkoor:  30. minutil pidi Aland korralikku tõrjetööd tegema! Samoura andis pika palli ette, Järva suunas peaga karistusalasse jooksu peale Tšendeile, kelle löögi Aland esiposti juurest tõrjus.
17:32
See oleks super jah, saaks iga kord samas kohas mängul käia 😀 Ainult Eestis
17:33
Külastaja kx kommentaar
on teada midagi v et kas Meerits on Kaljust lahkumas?
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Ei ole teada. Aga kuna Pavlovi näol hankis Kalju ühe uue väravavahi, siis võib see (Meeritsa lahkumine) juhtuda.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Puri pikutas valuliku näoga selili kunstmurul, kuid arstiabi ei vajanud, vaid sai ise püsti.
17:36
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajad on juba kokku loetud ja neid on täna Laagris 195.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Uljanovi kõrge tsenderduse Baturins õhust noppis.
17:37
Kuhu see Meerits siis läheks? Lõpetaks üldse ära?
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Rudenko nurgalöök jäi korraks karistusalasse pidama, aga Harju löögile ei pääsenud, Tammeka klaaris.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Tšendei proovis otse õhust peale lüüa, aga löök ei läinud värava poole.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Järve tsenderduse klaaris peaga Anderson.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Tšendei teravat tsenderdust püüdis Rudenko kavalalt kanna tagant värava poole suunata, kuid suunas väga mööda.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Rudenko langes Tammeka karistusalas pikali ja vajab füsioterapeudi sekkumist.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Rudenko saab jätkata.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimese poolaja jätkuks lisati 3 minutit.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 45+2. minutil rääkis Uljanov endale kollase kaardi välja.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, seis on 0:0!
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Pärast kiiret Tammeka punast kaarti oli Harju ilmselgelt domineerivam meeskond, aga Tammeka hoidis 5-3-1 formatsioonis taga nulli. Aland pidi tegema ühe korraliku tõrje.
17:57
Külastaja tanel kommentaar
Kuhu Meeritsal ikka minna on. Kalju pingile või hakata mõtlema muu elukutse omandamisele.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Elektrikapist kadunud voolu tõttu jooksis ülekanne kokku, aga vool saadi tagasi ja ülekannet taastatakse.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Pilt on tagasi.
18:04
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas!
18:05
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  Harju vahetas vaheajal: Järve välja, Eerme sisse.
Vahetus Tammeka vahetas vaheajal: Uljanov välja, Lani sisse.
18:08
Kristjan Remmelkoor:  Mätas kukkus Harju karistusalas ja VAR-i kontrolli tõttu oli pisike mänguseisak, aga penaltiviga seal ei nähtud.
18:08
Kui minnakse viiki püüdma siis saab 10 mehega mängida küll.
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 51. minutil sai keskringis tehtud vea eest kollase kaardi Veelma.
18:11
Kristjan Remmelkoor:  Mätas pääses kontrarünnakul üksinda palliga viimase kaitsja Kariste vastu jooksma. Aga Kariste püsis hästi ees, pani Mätase hoo seisma ja siis jõudsid teised Harju kaitsjad ka tagasi.
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 53. minutil võttis Maštšenko kollase kaardi ja peab järgmise mängu (Nõmme Kaljuga) vahele jätma.
18:14
Külastaja Hyrax kommentaar
Reimaa peaks olema ka välja vahetatud. Usta on asemel.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Tõepoolest, Kaarel Usta on ka teisel poolajal väljakul.
18:16
Kristjan Remmelkoor:  Rudenko kauglöök lendas rohkem kui viis meetrit väravast mööda.
18:18
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 58. minutil sikutas Anderson küljejoone ja oma karistusala vahel Järva pikali ja teenis kollase kaardi.
18:19
Kristjan Remmelkoor:  Usta tõstis palli paremalt värava ette, Eerme sinna ei jõudnud.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 62. minutil sai kollase kaardi Kariste, kes läks pärast palli äralöömist kõrge jalaga Veelmale sisse.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Lani tsenderdas ja Mätas lõi 63. minutil peaga posti! Tammeka juhtvärav oli väga lähedal.
18:26
Kristjan Remmelkoor:  Järva hoidis pikalt Tammeka kasti joone juures palli enda valduses ja triblas end lõpuks ka kasti löögile, kuid Pedmanson sai nii palju jala vahele, et võttis löögist hoo maha.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Rõõmussaar pääses 68. minutil vabalt 12 meetrilt löögile! Löök jäi aga nõrgaks ja veeres mööda.
18:27
Külastaja Y kommentaar
Küsimus õhtuse mängu kohta, kuidas saab Pavlov ja lugtmeijer mängida täna Levadia vastu aga Järvelaid eitohi ?
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Kui Lugtmeijer ja Pavlov olid Levadia duublisse registreeritud, siis madalamast liigast kõrgemasse liikudes viie päeva reegel ei kehti.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Laabus läks väga kaugelt löögile ja lennutas palli üle värava.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 72. minutil Harju kolmas vahetus: Järva välja, T. Usta sisse.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  Eermelt tsenderdus ja Taaniel Usta lõi peaga 73. minutil Harju 1:0 juhtima! Alles tuli T. Usta vahetusest sisse.
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Tsenderdusele eelnes Samoura hea vaheltlõige. Usta hüppas Andersoni üle, tema pealöök oli tugev ja maapõrkega.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav 76. minutil lõi Eerme kohe 2:0!
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Maštšenko tegi suurepärase eeltöö, vedas pikalt palli ja söötis lõpuks kasti, kus Eerme lõi ühe puutega alla nurka.
18:36
Külastaja nonoh kommentaar
Küünarnukiga Andersonile kuklasse on ilmselt okei kohtunike silmis.
18:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav 78. minutil lõi Kaarel Usta ilusa pehme tõstega üle Alandi Harju 3:0 juhtima!
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Kõik kolm Harju vahetusmeest on nüüd värava löönud!
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Kaarel Usta pääses Alandiga silmitsi tänu Taaniel Usta läbisöödule, nii et kaks Ustat kombineerisid kolmanda värava.
18:40
Külastaja Fx kommentaar
Eks jääme Welco tõusu ootama on järgmine hooaeg nende siniärkidega samas liigas ja Tartu parim meeskond.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 83. minutil Harju neljas vahetus: Samoura välja, Ivanjušin sisse.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Burov on Tammeka poolelt ka millalgi vahetusest sekkunud.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Burovi asemel on Puri välja vahetatud.
18:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 86. minutil Tammeka vahetus: Veelma välja, Lehter sisse; 86. minutil ka Harju vahetus: Rudenko välja, Kriis sisse.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Mätas on haiget saanud ja vajab meditsiinilist abi.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 89. minutil vahetatigi Mätas välja, Mägimets tema asemele.
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati ainult 1 minut.
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Alates 11. minutist arvulises ülekaalus mänginud Harju võttis oma Premium liiga ajaloo suurima, 3:0 võidu.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Kõik kolm väravat löödi kaheminutilise vahega vahetusmeeste poolt. Eelnevalt oli Tammeka tabanud posti, aga Harju domineeris.
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Harjul nüüd 14 punkti, Tammekal 16, Transil 19. Tabeli alumine ots läks palju põnevamaks.
18:52
Kristjan Remmelkoor:  Kuulake ülekandest mängujärgseid intervjuusid, varsti algab ka juba Levadia - Kalju mäng. Head õhtu jätku!