Laupäev, 22. juuli 2023
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Tere, 21. voor läheb edasi Nõmme Kalju ja Harju Laagri kohtumisega.
19:26
Kristjan Remmelkoor: Kui välja arvata üks kaartide tõttu sunnitud muudatus kaitses - Maštšenko asemel alustab Ivanjušin -, siis läheb Harju täna peale täpselt sama algkoosseisuga nagu eelmises voorus, kus teeniti klubi ajaloo suurim, 3:0 võit Premium liigas (Tammeka üle).
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul on täna kaartidega väljas keskkaitsja Avilov, aga see-eest mängukeelu alt tagasi teine keskkaitsja Podholjuzin. Lisaks alustavad Komissarovi ja Volkovi asemel täna Subbotin ja Paur.
19:29
Kristjan Remmelkoor: Eile surnud Flora kogukonnajuhi Toomas Hurda auks peetakse leinaseisak.
19:30
Kristjan Remmelkoor: Peakohtunik pidi olema algselt Juri Frischer, aga teda täna ikkagi ei ole, tema asemel vilistab mängu Kevin Kaivoja, kes pidi algselt olema neljas kohtunik.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Mängu avavile kõlas!
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušin sai haiget ja mäng pandi korraks seisma, aga läheb nüüd edasi.
19:34
Külastaja dasd kommentaar
miks live ülekandes skoor juba 0-2 on?
19:34
Kristjan Remmelkoor: Ilmselt kogemata. Tegelikult seis ikkagi veel 0:0.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Fortune proovis anda Paurile jooksu peale edevat kannasöötu, kuid see ei õnnestunud.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Tamm pääses Fortune'i vaheltlõike ja söödu järel palliga Harju kasti, seal Samoura tõkestas tema tee.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  VAR kontrollis ka potentsiaalset penaltit, aga seda ei leitud olevat.
19:42
Kristjan Remmelkoor: Kaljul oli esimene nurgalöök. Lugtmeijer mängis selle lühidalt lahti, Fortune tsenderdas, Mannone lõi peaga palli värava katusele!
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Järva tegi palliga Kalju poolel väga osava pöörde, kuid jäi kastis mänguvahendist ilma.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  VAR kontrollis, et ega Mannone kastis Järva vastu viga ei teinud. Selgus, et ei teinud.
19:45
Külastaja err kommentaar
mida tähendab lühend TNTK?
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Tallinna noorte treeningkeskus.
19:46
Külastaja Saabas kommentaar
Jalgpalliliit striimib youtubes Elon Muski...
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Paur mängib täna parema wing-back'i kohal.
19:48
Külastaja Artur kommentaar
kuidas subbotin sai kalju ktm?
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Subbotinil täitus seitse aastat Nõmme Kaljus.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Fortune'ilt läbisööt Marinile, kes lõi kastis terava nurga alt, Baturins tõrjus jalaga ära.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul oli teine nurgalöök, mis mängiti samuti lühidalt lahti. Paur tsenderdas, peaga klaariti.
19:55
Kristjan Remmelkoor: Värav  Tamm viib 24. minutil Kalju 1:0 juhtima!
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Tamm sai Marinilt pika söödu ette, pääses üks-ühele ja veeretas palli tagumisse nurka.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Tamme takistada püüdnud Samoura libistas löögi hetkel ka Tammele jalga ja sai 24. minutil kollase kaardi.
19:56
Külastaja Ants kommentaar
Kes see kommenteerib seda ülekannet Soccernet TV s ?
19:57
Kristjan Remmelkoor: Kommenteerib Laura Jaansen.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 27. minutil sai kollase kaardi Rudenko.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Põhjuseks oli küljejoone juures tehtud viga Subbotini vastu.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Samoura peab tänase kaardi tõttu järgmise mängu (Paide vastu) vahele jätma.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 30. minutil sai Järva kollase kaardi, kuna sõitis Mannonele jalgadesse. Harju on nüüd võtnud kolmeminutiliste vahedega kolm kollast.
20:02
Külastaja Jaan kommentaar
Samas ei saanud kohtunik seda kollast anda! Tegelikult ju punene
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 33. minutil sai kollase Šlein, kuna astus Reimaale jala peale. Šlein peab ka järgmise mängu (Transi vastu) vahele jätma.
20:06
Euro mängudel oli hea näha sellist asja, mida Eesti mängudel pole kunagi. Isegi kui peale vea tegemist jääb pall ründava meeskonna kätte, saab vea tegija hiljem ikka oma kaardi kätte. Meil on selline asi ammu unustatud.
20:07
Kristjan Remmelkoor: Paurilt äärelt läbiminek ja ohtlik madal pall värava ette, Kariste libistas palli sealt minema.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Tammelt teiseltpoolt madal ohtlik pall värava ette, sealt ka klaariti. VAR kontrollib Harju võimalikku kätt kastis.
20:11
käega mäng kastis.
20:11
Kristjan Remmelkoor: VAR penaltiväärilist seal midagi ei näinud.
20:12
Põrge oli küll kahtlane.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Marin sooritas pehmemat sorti pealöögi, mis lendas kaarega üle värava.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 2 minutit.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes! Kalju ründas rohkem ja oli selgelt ohtlikum meeskond ning läheb vaheajale 1:0 eduseisus.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Tamm sai pika söödu ette ja oli palliga kasti sisenemas, viimane puude läks aga pikaks ja Baturins noppis palli.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Harju teenis oma mängu esimese nurgalöögi. Järve tsenderdus jäi madalaks, Tamm klaaris. Järve jätkutsenderduse lõi aga Rudenko pehme pealöögiga mööda.
20:36
Kaljul on võhm väljas
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Järva pääses 50. minutil kastis löögile! See oli Harju seni parim võimalus. Löök läks Mannone jalge vahelt läbi, aga Perk tõrjus.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Küljejoone juures läks massirüseluseks!
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Asi sai alguse Tamme ja Eduri konfliktist. Tamm tahtis auti visata, aga Edur oli tal ees, Tamm müksas Edurit palliga kuklasse, mispeale Edur tõukas vastutasuks Tamme murule pikali.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Hoiatus Hoiatus Hoiatus 56. minutil otsustas kohtunik karistada mõlemat meeskonda rüseluse eest kahe kollase kaardiga. Tamm, Edur, Tsivelekidis ja Baturins olid kaardisaajateks.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Marin pani madala palli ohtlikult värava ette, Samoura oli seal vahel.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 57. minutil sai kollase Kariste, kes tegi vea Fortune'i vastu.
20:44
Külastaja Mik kommentaar
Eesti kohtunike tase 👎👎👎
20:44
Külastaja Hyrax kommentaar
Tammele see punane ei peaks olema? Vastasele näo piirkonda löök (palliga) Videokohtunikus võiks see teemaks olla kindlasti
20:46
Eesti kohtunike tase on sama vilets kui meekondadel. Kahjuks on nii.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on 252.
20:47
Kristjan Remmelkoor: Harju kastis oli kõva võitlus, mis päädis Tamme lähilöögiga pöördelt taevasse.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Fortune proovis kaugelt kavala pehme tõstega Baturinsit üle mängida, aga tõstis palli üle värava.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Kaivoja rahustas Tamme ja Karistet ning hoiatas neid suuliselt. Mõlemal mehel on juba kollane kaart tänasest all.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Rõõmussaare pehme kauglöögi Perk püüdis.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 66. minutil Kalju esimene vahetus: Paur välja, Komissarov sisse.
20:56
Kristjan Remmelkoor: Tamm oli läbi pääsemas, aga Samoura suutis teda piisavalt takistada, nii et Tamme nõrga löögi tõrjus Baturins jalaga. Fortune lõi jätkupalli tühjast väravast üle!
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Samoura sai selles olukorras ka haiget, aga sai väikese puhkepausi järel jätkata.
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 71. minutil Harju topeltvahetus: Järve välja, Eerme sisse; Reimaa välja, K. Usta sisse.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Eerme lõi 73. minutil latti!
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Rudenko söödu ja Podholjuzini pöörde järel sooritas Eerme ülepealöögi (mitte päris ilusat käärlööki), see latti tabaski.
21:03
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 76. minutil Harju kolmas vahetus: Tšendei välja, Niilop sisse.
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 79. minutil Kalju teine vahetus: Tamm välja, Promise sisse.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Harju ründab ja tsenderdab palle kasti ka, 82 minutit sai täis.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Perk ei ulatanud värava eest läbiveerenud Järva antud pallini, Rudenko libistas tagapostis selleni ja napilt ulatas, kuid mitte nii hästi, et raamide vahele lükata.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 84. minutil Harju viimane vahetus: Ivanjušin välja, Kriis sisse.
21:13
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Lugtmeijer on päris hea ja motiveeritud. Erinevalt Järvelaiust.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  Rudenko tsenderduse lõi Tsivelekidis peaga esiposti juurest minema.
21:14
Kristjan Remmelkoor:  David proovis kastis Karistest mööda triblada, aga Kariste sai jala vahele.
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 87. minutil Kalju viimane, kolmas vahetus: Fortune välja, Volkov sisse.
21:15
Külastaja LHV kommentaar
Kui esimene poolaeg Kalju mängis kindlalt, sisi teisel poolajal lasti ikka Harju mängu.
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 5 minutit.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Kalju hoidis palli nurgalipu juures, aga mitte väga kaua, peagi tegi David konksu ja läks tsenderdama.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Pool viiest lisaminutist on läbi, seni on Kalju väga hästi palli enda valduses hoidnud, nurgalööke ja aute teeninud.
21:20
See muru tundub parem, kui Alecoqil
21:21
Kristjan Remmelkoor:  David tegi vasakul äärel hea eeltöö ja söötis kasti Volkovile, Baturinsi tõrje päästis Harju 0:2 kaotusseisu jäämisest!
21:21
Isegi sellise aeglase tempoga ei pea mehed kaks poolaega vastu
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Kalju teenis 1:0 võidu Harju üle ja tõusis viiendale tabelireale.
21:23
Toitumine üle vaadata :)
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal oli Harju hästi mängus sees ja tabas ka latti. Kalju lõi tühjast väravast üle ja lõpuks seis teisel poolajal ei muutunudki.
21:24
Järvelaiu asendus täitsa okei
21:24
Kristjan Remmelkoor:  Kuulake ülekandest ka mängujärgseid intervjuusid, head õhtut!