Laupäev, 12. august 2023
19:26
Kristjan Remmelkoor: Tere, Premium liiga 23. voor läheb edasi Tallinna Levadia ja Harju Laagri kohtumisega.

Yakovlev ja Joao Pedro, kelle valmisoleku kohal rippusid küsimärgid, on mõlemad olemas Levadia põhikoosseisus. Yakovlev mängib täna vasakkaitses, kust puudub punase kaardi tõttu Schjönning-Larsen.

Harju poolelt teeb uus täiendus Jukic oma teise mängu ja on ühtlasi ka teist korda põhikoosseisus. Viimasel ajal üldiselt algrivistusse mahtunud Edur alustab täna pingilt.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pani palli mängu!
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Mavretic proovis kaugelt peale lüüa, löök jäi nii nõrgaks kui ka ebatäpseks.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Harju oli kohati täitsa madalale ära surutud, aga Maštšenko klaaris palli kastist kaugemale.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Samouralt hea pikk diagonaalsööt karistusalasse jooksu peale Ustale, keda Tur segas nii õnnestunult, et pall põrkas nende võitlusest Usta kaudu üle otsajoone.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  9. minutil penalti Levadiale! Maštšenko tõukas kastis Yakovlevi selga.
19:41
Kristjan Remmelkoor: VAR nägi, et viga toimus siiski napilt väljaspool karistusala. Harju pääses penaltist!
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Aga Maštšenko sai 10. minutil kollase kaardi kätte. Järgmise mängu Transiga peab ta vahele jätma.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro keerutas karistuslöögi üle värava.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Erinevalt paberile märgitust mängib Yakovlev siiski paremal äärel, mitte vasakkaitses. Vasakkaitses on Peetson.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Tur möödus karistusala paremas ääres Rudenkost ja tõstis palli värava ette, aga see langes Baturinsi saagiks.
19:48
Külastaja õuna endel kommentaar
Lepistu ei mahu koosseisu või kuidas
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu jättis põlveprobleemi tõttu eilse trenni vahele ja seetõttu pole teda ka tänasel mängul.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro kauglöök veeres mitu meetrit mööda.
19:53
Külastaja Tom kommentaar
Mis mulje see Pedro seni muidu jätnud on? Ma mõtlen üldse, mitte ainult selles mängus, niipalju kui näinud oled. On ta keegi, kes Aygirist jäänud auku vähemalt mingil määral lappida suudab, et Leva ikka konkurentsis püsiks?
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Ma isiklikult pole Joao Pedrot jõudnud veel eriti palju jälgida. Nii eriline mängija kui Agyiri ei paista ta vähemalt esialgu olevat.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlev lõi 20 meetrilt vasakuga, Baturins püüdis.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Baturins vajab tohterdamispausi. Võttis põlvest kinni ja istus maha.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Baturins saab jätkata.
20:03
Kristjan Remmelkoor: Levadia ründab, aga esimese pooltunni jooksul mingeid supermomente pole tekkinud.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 34. minutil sai kollase kaardi Samoura, kes tegi keskväljal Ainsalule vea.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev sai Joao Pedrolt söödu ja pääses karistusala vasakust äärest löögile, Baturins tõrjus jalgadega!
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev pääses peaga löögile, aga kuna ta lõi aeglaselt õhus rippuvat palli, siis ei saanud ta pallile jõudu taha ja Baturins püüdis.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlev andis ohtliku terava palli kastist läbi, Ainsalu ei saanud sellele napilt pihta, Samoura segas Ainsalut piisavalt.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu keerutas 20 meetrilt ristnurga suunas, aga natuke läks üle.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Samoura istus maha ja vajab füsioterapeudi abi.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Aga Samoura suutis õigepea pärast põgusat abisaamist juba kiire sujuva jooksusammuga liikuda.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušin mängis Reimaaga seina ja sai väga hea koha pealt kasti kõrvalt tsenderdada, kuid tsenderdus jäi lahjaks.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisati 3 minutit.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Tur mängis Yakovleviga seina ja tõstis palli värava ette tagumise posti juurde, kuid sinna keegi ei jõudnud.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlevi tsenderdus võttis Karistest ohtliku trajektooriga rikošeti, kuid Baturins sai palli kätte.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Mavretic sai 45+3. minutil Levadia esimese kollase kaardi, tegi keskjoone juures vea Tšendeile.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes! Levadia loomulikult domineeris, aga Harju püsis kaitses tublilt ja seis on 0:0.
20:24
Kristjan Remmelkoor: Harju elas 9. minutil ehmatuse üle, kui Kaivoja näitas penaltipunktile, aga VAR nägi ära, et viga toimus väljaspool karistusala. Üldiselt Levadia avapoolajal väga ohtlik ei olnud - arvestades et liider mängib kodus tabeli viimasega, siis ootaks rohkem teravust.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Levadia meeskond on juba väljakul uuesti valmis, varsti on ka Harju.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Mollo kukkus karistusalas kergelt, penaltit ei saanud.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro proovis jälle kaugelt, pall veeres mitmeid meetreid mööda.
20:41
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Kariste sai Mollo kõrge jalaga pihta ja vajab füsioterapeudi sekkumist. Mollo saab 50. minutil kollase kaardi.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro purjetas keskjoonelt palliga karistusalasse välja, seal tema madal tsenderdus klaariti.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Levadia keerutas palli pikalt ümber Harju karistusala. Lõpuks pani Mavretic ebaõnnestunud tõste Harju kasti, mis läks otse üle otsajoone.
20:46
Külastaja Kx kommentaar
Lepistu vigane v?
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Jah, Lepistule teeb põlv häda.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Ivanjušin sai 56. minutil kollase kaardi.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Levadia teeb 58. minutil mängu esimese vahetuse: Mavretic välja, Felicio sisse.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušini tsenderduse Vallner püüdis.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Tšendei sai kokkupõrkel Ainsaluga viga ja vajab füsioterapeudi abi.
20:56
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 66. minutil Harju esimesed vahetused: Tšendei välja, Järva sisse; Jukic välja, Kriis sisse.
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Kriis pääses kohe 67. minutil karistusala paremast servast löögile! Lõi tagumisest nurgast mööda.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Reimaa liikus parempoolkaitsest keskpoolkaitsesse, kus varem oli Tšendei. Paremale läks vahetusest sekkunud Kriis. Järva läks tipuründesse Jukici kohale.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 70. minutil Levadia teine vahetus: Vassiljev välja, Velijev sisse.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlev pääses 15 meetrilt virutama! Lõi üle. See oli üks seni parimaid võimalusi täna.
21:06
Külastaja What kommentaar
Leva abitreener juhendab tribüünilt?
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlevi tsenderdus oleks äärepealt täpselt tagumisse ristnurka maandunud! Baturins tõrjus suure pingutusega ühe käega palli ära.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Fomba pääses kornerist peaga löögile! Pall lendas pehmelt Baturinsile sülle.
21:08
Kristjan Remmelkoor:  Felicio kauglöök lendas üle.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Kaivoja luges Baturinsile sõnad peale, et too pallide mängupanekuga ei viivitaks.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Samoura paistab olevat poolvigane. Järve oli juba valmis vahetusest sekkuma, aga Samoura mängib vähemalt esialgu siiski edasi.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetus 80. minutil Levadia topeltvahetus: Heitor ja Mollo välja, Roosnupp ja Kirss sisse.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav 81. minutil läheb Harju juhtima!!
21:13
Kristjan Remmelkoor: Harju jõudis kiirel rünnakul nelja mehega Levadia karistusalasse, Usta tsenderdas vasakult, Yakovlev ei suutnud klaarida ja Ivanjušin sahistas tagumise posti juurest võrku.
21:15
Külastaja joel kommentaar
Hahahaha, mida v****. Harju on Levadia krüptoniit või?