Laupäev, 26. august 2023
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on Premium liiga 25. vooru mäng Tallinna Levadia - Tallinna Kalev.

Algkoosseisudes on kõige märkimisväärsem see, et Roosnupp kuulub sel hooajal esmakordselt liigamängus Levadia põhikoosseisu.
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Kaartide tõttu puuduvad mõlemad kaptenid Peetson ja Kaljumäe. Kuna Levadial on ka Tur puudu, siis lapib Yakovlev kohta äärekaitses.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Klavanil on täna hooaja viies mäng, kõik eelmised neli andsid tulemuseks 1:1 viigi.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Levadia tõuseks võidu korral uuesti esimeseks, Kalev kolmandaks.
18:59
Kristjan Remmelkoor: Kätlemisel osales ka Taani kõrgliigasse siirdunud Agyiri, kes jätab Levadiaga hüvasti.
19:00
Kristjan Remmelkoor: Kaptenid on täna Teeväli (Kalev) ja Mavretic (Levadia).
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pani palli mängu!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro andis 1. minutil madala palli Kalevi kasti, selle sai enda valdusesse Forsman.
19:02
Kristjan Remmelkoor: Heitor puhastas kastist Kalevi karistuslöögi.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed minutid on möödunud peamiselt nii, et Levadia kõigutab palli ja Kalev kaitseb oma väljakupoolel.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlevi tsenderdus langes Forsmanile kergeks saagiks.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp trügis palliga Kalevi kasti, seal oli pusimist, aga kalevlased said lõpuks palli kätte.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Forsmanil läks puude pikaks ja Felicio oleks temalt palli peaaegu kätte saanud, ülinapilt jõudis Forsman siiski olukorra lahendada.
19:12
Külastaja Tom kommentaar
Oot, misasja, Agyiri tuli Eestisse tagasi, et öelda head aega? Mängib juba mitmendat nädalat Taanis ju.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Agyiri tuli korraks Eestisse tagasi jah.
19:18
Kristjan Remmelkoor: Schjönning-Larsenilt söödu saanud Ainsalu pealelöögi Klavan blokeeris.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Yakovlev püüdis äärel Jürisoost mööda mängida, kuid see tal ei õnnestunud, Yakovlevi enda jalast läks pall üle otsajoone.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev lõi kasti joonelt, Pank blokeeris.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuk mängis hästi Šapovaloviga seina ja pääses kastis löögile. Nurk oli siiski terav ja löök veeres mööda.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Klavan pani keskringist hea pika söödu karistusalasse Smirnovi pea peale, Smirnovil ei õnnestunud hästi jätkata, tema peast jõudis pall Vallnerile kätte.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Mavretic libistas hästi palli vasakult rünnakule tõtanud Kovaltšuki jalge eest ära.
19:30
Külastaja mc kommentaar
Tundub, et peale Agyiri lahkumist Levadiast polegi Levadia oma mängu enam käima saanud ning Pedro, kes peaks olema otsene Agyiri asendaja, siis temal paraku sellist klassi ei ole, mis on Agyiril
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaiult hea tõste ette Šapovalovi suunas, viimane oli üks-ühele pääsemas, kuid Vallner tuli hästi väravast välja, jõudis esimesena pallini ja klaaris olukorra.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Kalev saatis nurgalöögist palli väravasse, kuid Pukk tühistas värava!
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Kovaltšuki korneri järel torkas Smirnov palli lähedalt võrku, aga Pukk nägi kuskil viga ja VAR põhjust sekkumiseks ei leidnud.
19:34
Külastaja ehh kommentaar
värav tühistati kuna väravavahti takistati minu arust. kaitsja ei lasknud tal väravast välja tulla.
19:34
Külastaja Pav kommentaar
Valneri vastu viga oli.
19:35
Kristjan, kas Currol võib olla peale tänast mängu minek, kui võitu ei tule?
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Ma ei näeks praegu põhjust Curro Torrest vallandada, meeskond on tiitlikonkurentsis.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest oli näha jah, et tühistatud värava olukorras takistati määrustevastaselt Vallnerit.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp konksutas karistusala paremas ääres Sõtšugovi ära ja proovis tagumisse nurka lüüa, kuid lõi mööda! Senise võimalustevaese mängu vast parim moment.
19:38
Külastaja eks ta ole kommentaar
Seekord võeti jah korrektselt väravavahi takistamine ära, Kalev ei ole Flora, et neil nii teha lubatakse (vt Flora avavärav eile Harju vastu ja viga Baturinsile)
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid leidis hea tõstega eest Šapovalovi, kes võttis palli maha ja pääses kastist löögile! Heitor jõudis siiski viimasel hetkel segama ja Vallner jõudis ka lähedale lööki blokeerima.
19:43
Külastaja Nähtud kommentaar
polnud seal mingit viga, vaata uuesti üle. Baturins viskas ise ennast külg- külje kontaktist pikali.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu tsenderduse klaaris Klavan üle otsajoone.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro kornerist tabas Fomba 44. minutil latti!
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro pääses 45. minutil katistusalast löögile (Schjönning-Larseni söödust) ja lõi mööda!
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, lisaminuteid ei antud. Seis 0:0.
19:46
Kristjan Remmelkoor: Polnud väravaid, polnud kaarte. Häid võimalusi oli ka minimaalselt, aga 44. minutil tabas Levadia latti. Palli hoidis rohkem muidugi Levadia.
19:46
Nähtud aga kuidas sellega jääb, et väikeses kastis väravavahti kaitstakse füüsiliste kontaktide eest?
19:58
Külastaja Jaan kommentaar
Baturinsil meeldibki pikali viskuda.
19:58
Võib vist öelda, et Levadia selle hooaja välismängijatest täiendused on samuti pigem aia taha läinud
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:02
Kristjan Remmelkoor: Roosnupp andis paremalt äärelt madala tsenderduse, Palutaja lõi palli enne Vassiljevit üle otsajoone klaariks.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Fomba pääses kornerist jälle jalaga löögile, seekord Klavan blokeeris.
20:08
Kristjan Remmelkoor: Joao Pedro nurgalöök jäi madalaks ja esimene mees Sõtšugov lõi selle peaga klaariks.
20:09
Kui Fomba on Levadia suurim võimaluste looja, siis mida see Felicio seal väljakul teeb? Kas Torresel on midagi Kirssi vastu, et talle võimalust ei anna?
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 54. minutil tegi Kalev mängu esimese vahetuse: Sinilaid välja, Trawally sisse.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka ja Mollo on end küljejoone ääres valmis panemas.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Klavan lõi Fombaga standardolukorra ajal pea kokku ning sai haiget. Pukk peatas mängu.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 59. minutil Levadia topeltvahetus: Vassiljev välja, Zakarljuka sisse; Joao Pedro välja, Mollo sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  60. minutil Kalevi seni kindlalt parim võimalus! Fomba eksis rängalt tagasisööduga ja Jürisoo pääses kastist vabalt löögile, Vallner tõrjus jalalabaga.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Enne seda supermomenti tuli Klavan väljaku äärest platsile tagasi, nii et tema peavigastus ei paista olevat tõsine.
20:17
Kes Levadial hetkel mängijate skautimisega tegeleb kuna nagu mina aru saan, siis neil peale Kinki minema saatmist uut spordidirektorit pole
20:19
Kristjan Remmelkoor: Levadia spordidirektorina tegutseb Mihhail Gulordava.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil veel üks suurepärane võimalus! Kovaltšuki löök või tsenderdus läks rikošetiga Levadia viiekasti, kus Trawally ei saanud pallile pihta!
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav 66. minutil läks Levadia 1:0 juhtima! Roosnupp andis paremalt äärelt söödu ja Felicio lõi ühe puutega lati alla. Felicio võttis tähistades särgi seljast.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Felicio sai särgi äravõtmise eest mõistagi kollase kaardi ka.
20:23
Külastaja Jea kommentaar
Ilus. Aga miks vaja võtta kollane selleeest
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 70. minutil Kalevi topeltvahetus: Jürisoo ja Kovaltšuk välja, Mihhailov ja Purje sisse.
20:28
Külastaja Geenius kommentaar
Huvitavad soojenudsharjutused Levadia füsiodel :D
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Palutaja tsenderdus langes kindlalt Vallneri saagiks.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 75. minutil Levadia kaitsev vahetus: värava autor Felicio välja, Lepistu sisse.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Šapovalovi kauglöök läks napilt üle, puutus ülevaltpoolt ülemist väravavõrku. Tundus, et Vallneril oli siiski olukord kontrolli all.
20:35
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajate arvuks A. Le Coq Arenal hõigati 740.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 82. minutil Kalevi vahetus: Pank välja, Laur sisse.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Pikk keskkaitsja Laur vahetati sisse ründajaks. Kohe esimeses olukorras - Kalevi standardolukorras - sai ta peapuute tehtud, sellest siiski midagi ohtlikku ei tulnud.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Keskkaitses julgelt mängiv Klavan tegi Zakarljukale atškoo.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Lauri peasöödust lõi Trawally peaga posti! Aga fikseeriti suluseis. Kuigi VAR oleks võinud värava korral suluseisu tühistada, kuna kordusest tundus, et tegelikult suluseisu polnud.
20:44
Külastaja zz kommentaar
Suluseis :)
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Laur oli palli väravasse tõstmas, aga kaitsja Schjönning-Larsen päästis väravajoonelt!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  90. minutil tabas Palutaja latti! Kalevi viigivärav oli jälle lähedal.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Latti lõi Palutaja nurgalöögijärgses olukorrast kasti joonelt.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 5 minutit.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 90+2. minutil Levadia mängu viimane vahetus: väravasöödu andnud Roosnupp välja, endine kalevlane Velijev sisse.
20:47
Kalev täiesti asjalik sats
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Värav Kalev viigistas 90+3. minutil ilusast kombinatsioonist! Värava autoriks Purje. 1:1!
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Palutaja andis terava söödu kasti, seal Trawally söötis ühe puutega kavalalt edasi Purjele, kes võttis palli omaks ja lõi selle Vallneri jalge vahelt võrku.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Mollol oli 90+6. minutil võimalus! Lõi aga viiekasti nurga lähedalt õhus olnud palli taevasse.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Klavani viies mängis andis Klavanile viienda 1:1 viigi!
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Levadia kaotas seega 25. voorus liidrikoha Florale, jäädes nüüd Florast kahe punktiga maha.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Kalev vääris väravavõimaluste poolest punktilisa täielikult, lõpus kolistati enne skoorimist nii posti kui ka latti, eelnevalt oli Vallner tõrjunud Jürisoo väga hea momendi.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Kuulake ülekandest mängujärgseid intervjuusid, head õhtu jätku!