Laupäev, 9. september 2023
18:02
Külastaja Om kommentaar
Punkt võiks ju täna ära tulla. Kas või kole koleda omapoolel seismisega. Nu täismaja ikkagi.
18:05
Marko Susi: Tere õhtust, kallid jalgpallisõbrad! Eesti koondise jaoks algab EM-valikturniiri neljas mäng umbes tunni aja pärast, kui kohtutakse A. Le Coq Arenal Rootsiga. Esimesed Sinisärgid on juba tulnud staadionimurule sooja tegema, samas vastasvõistkond istub veel riietusruumis.
18:05
Külastaja pärnakas kommentaar
palju loodad. eesti tase on nii ikka niivõrd madal võrreldes rootsiga. Pakun 0:3 rootsile kahjuks.
18:08
Marko Susi: Festivalialas esines ennist Terminaator. Samal ajal jõudsid staadionile koondised.

18:08
Külastaja tanel kommentaar
Edu Eestile igal juhul. Tahaks ka loota, et punkt tuleb ära. Aga realistlik olles tuleb siit kaotus. Eesti koosseis on lihtsalt liiga nõrk Rootsiga võrreldes.
18:08
Külastaja Ray kommentaar
Mida hekki, mida teeb Vassiljev põhis? Kas toome äkki Reimi ka veel tagasi mängima, ta ka suutvat veel 10 km 60 minutiga joosta.
18:10
Külastaja Hr1 kommentaar
Mida teeb Miller põhis? Poomi asemel? Wtf
18:12
Külastaja Bert kommentaar
Kas Paskotsi kuskil 90 mindi mees ka on v samamoodi ainult klubi nime pärast on koosseisus?
18:15
Marko Susi: Paskotši on 90 minuti mees. Eelmisel kuul kuulus ta ka Tottenham Hotspuri duubli algkoosseisu kahel korral. Korra tegi kaasa täismängu, teisel korral vahetati välja 84. minutil.
18:15
Ei saa Ojamaa ja Milleri valikust aru, absoluutselt ei saa. Mitte kuidagi moodi ei ole nad põhikoosseisu vormis.
18:16
Külastaja Tom kommentaar
Mille poolest see Poom siis nii eriline on? Sai põhimeheks Eesti liigaga pm samaväärses Iiri mudaliigas, kust kõik esimesel võimalusel madalatesse Inglise liigadesse jalga lasevad.
18:16
Külastaja graf1x kommentaar
meeldib, et peetson alustab, kuusk toores
18:16
kas peetson on nagu camavinga et igal pool mängib? või mida eksperdid sellest lükkest arvavad?
18:17
Marko Susi: Sinisärgid jooksid aplausi saatel platsile ning alustasid soendusega. Rootslased on endiselt riietusruumis.
18:17
pigem oleks tahtnud näha poomi jah
18:17
Tom, igatahes kasulikum kui Miller. Millega Miller silma on paistnud see hooaeg? Poomil on Iirimaal juba 2 väravat ja 5 väravasöötu, kindlasti rohkem vormis ja teravam rünnakul
18:19
poom ei ole kindlasti midagi erilist, aga kui hetkel panna shamrock rovers vs flora mängima siis vast ei ole küsimust kes võidab. Samuti Poom ikkagi pigem põhimees ja ei istu pingil nii tihti.
18:19
eks härra peatreener panustab milleri kaitsvatele omadustele, vassiljev jõlgub niisama seal ju
18:20
Marko Susi:  Ka Rootsi koondis on väljakul.
18:22
Marko Susi: Enne õnnestus rääkida paari Rootsi fänniga ja nad olid kergelt öeldes pessimistlikud. Öeldi küll, et Rootsi peaks olema parem, aga ennustati 2:0 ja 2:1 võitu. Nimelt ei usu nad eriti peatreener Janne Anderssoni võimetesse.
18:22
Ise oleks pannud Sheini, Poomi ja Käidi keskväljale, Sheini 6 peale ja lasknud Poomil ja Käidil ründavamad olla. Aga noh ju näeme jälle kuidas vahetused tulevad 88ndal minutil millal Vassiljev välja vahetatakse
18:22
Palju Rootsi fänne paistab?
18:23
Marko Susi: Noh, viisakalt öeldes on võõrsilfänne palju. Hetkel julgen väita, et tribüünil on ligi 200 nägu, aga neid tuleb pidevalt juurde.
18:27
Marko Susi: Minu kõrvu jõudis info, et Rootsi fänne tuleb mängule circa 1500.
18:28
nagu ma aru saan siis see kalevipoja kuju antakse mängu parimale eestlasele. seal belgia mängus ei tea kes sai, aga no come on, kui sulle antakse selline asi ja saad tala 0:3 siis ütle et ei suutnud täna ja ei vääri auhinda ja anna see fännile vms.
18:28
Kui ründajat vahetatakse, siis ma väga loodan, et Tamm saab väljakule, mitte Sorga. Sorga peaks üldse mängu staadionilt vaatama.
18:33
Külastaja Lol kommentaar
Jeesus mis koosseis... Mitte mingil põhjusel ei tohiks Miller, Vassiljev ja Ojamaa põhis olla... Ojamaa on löönud koondises 60 mänguga 1 värava, st 59 mängu väravata!!! Viikmäe oleks ka teravam valik sinna ette, Poom on selgelt parem kui Miller ja Kostja peaks olema meie relv vahetusest, selline 60+ minutist alates. Oh jah.....
18:35
Nõus Lol, Flora pealt näha mis hetkeseis on. Pingil palju teravama jalaga mehi...
18:35
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
See on kriminaalne, et Poom ei alusta.
18:40
Marko Susi: Hetkel, kui avavileni on veidi üle 20 minuti, on staadioni ümber jõhkralt pikad järjekorrad. Näib, et viimased inimesed jõuavad tribüünile alles mängu ajal.
18:43
Iga mäng sama teema...
18:44
Marko Susi:
Eesti abitreeeneri Norbert Hurda kommentaar algkoosseisule enne mängu Viaplay eetris: "Thomas on tihti eelistanud ühel äärel kaitsvat mängijat. Rasmuse tugevus on standardites, aga kui ta ääre peal mängib, on tal hea oskus ka kasti rünnata. Ta võib seal lüüa värava nii standardist kui ka mängust. Maksim on koondise jaoks juba kogenud mängija, vastased on pika palli mängimisel tugevad ja kiirust on vaja, seda meil täna kaitseliinis ka on.
Küsimus oli, kas Miller või Poom. Martin on väikeses alas osav, meil on vaja siduvat mängijat ja täna sobib tema paremini. Ründajad peavad täna kõvasti tööd tegema, oleme mõelnud, kes kellega paremini sobiks. Kindlasti teeme ka vahetusi. Anier on hästi väravale orienteeritud, Ojamaa annab tasakaalu.
Ennekõike peamegi hoidma head tasakaalu – hea, et taga on kiirust. Vastased üritavad meie liini taha pääseda, aga meie püüame sama. Oleme sellega kõvasti tööd teinud. Tuleb olla kannatlik, asjad võivad hakata juhtuma 60+ minutitel. Rootsi ohtlikumad olukorrad on tihti tulnud pikkadest pallides, selle peame ära tunnetama. Kaitsetarkus on täna määrav.”
18:44
Kuulasin Hurda kommentaare, siis no võta peast kinni, jutt nagu rahvaliiga peatreeneril
18:44
Külastaja chance kommentaar
Eestlastel ikka 0 spordi vaatamise kultuuri. Ma ei saa aru kuidas need inimesed alati 10 minutit enne mängu tulevad kui on reklaamitud täismaja.
18:48
Külastaja Kevin kommentaar
Ma küll ei näe siin täismaja :D
18:48
Martti Kallas:  Nagu juba öeldud, siis palju rahvast seisab endiselt järjekorras.
18:52
Marko Susi: Suurejooneline "Koit" on A. Le Coq Arenal lauldud. See tähendab vaid üht - kohe-kohe läheb mänguks!
18:54
Marko Susi: Meeskonnad sammuvad murule!
18:55
Marko Susi: Kallid jalgpallisõbrad, on hümnide aeg.
18:56
Külastaja Kohutav EJL kommentaar
Ei suudeta ikka hakkama saada järjekordade organiseerimisega, väljas 100meetrised järjekorrad mangu alguseks
18:58
Külastaja Sann kommentaar
Miks 11+k piletit reklaamitakse kui täismaja, sama oli ka Belgia mängu ajal. Staadion ise ju 14+k..
18:59
Marko Susi: Asi on selles, et UEFA Superkarika saamiseks oli vaja vähemalt 14 000 istekohta. Reaalsuses on mõned neist paikades, kus vutti on raske jälgida.
18:59
Marko Susi: Viimased hetked ja meeskonna fotod ning seejärel lähebki käima!
19:01
Marko Susi: Läks käima!
19:02
Marko Susi: Eesti alustas esimest rünnakut Heina püstsööduga, mis jõudis peapuute järel peaaegu Anierini. Aga noh, peaaegu pole päris.
19:03
Marko Susi: Anier säilitas paremal äärel palli ja tsenderdas selle värava ette. Esimesena jõudis olukorda kohale Rootsi puurilukk Olsen.
19:03
Külastaja Optimist kommentaar
Eesti võidab 3-0
19:04
Marko Susi: Rootsi näitas teravust! Forsberg sai Isakilt palli, konksutas end paremaga löögile, aga virutas üle ja mööda.
19:06
Marko Susi: Rootslased proovisid läbi parema ääre kõrgemale tõusta, aga ebaõnnestunud sööt maandus Heina süles.
19:08
Marko Susi: Kiirust demonstreerinud Sema lennutas vasakult äärelt nahkkera värava ette, aga ühtegi rootslast palli juures polnud. Hetk hiljem otsis Vassiljev teise ääre peal Metsa, aga ebakõla tulemusel oli lähedal pallikaotus. Sinisärkide õnneks saatis Anier lahtise palli kõrge kaarega küljeauti.
19:09
Marko Susi: Algus on tekitanud pisut ärevust. Seitse mintuit on peaasjalikult möödunud Eesti väljakupoolel, kuid kui jätta Forsbergi üritus kõrvale, pole midagi ohtlikku veel sündinud.
19:09
Marko Susi: Ojamaa langes Rootsi karistusala lähistel murule, nõudis viga, aga vile vaikis.
19:09
Marko, kes sinu arvates on praeguse Rootsi tähtmängija?
19:10
Marko Susi: Rootsi parim mängija on minu hinnangul Newcastle Unitedi tipuründaja Isak.
19:13
Marko Susi: Eesti esimene OHTLIK šanss. Hein leidis pika palliga Ojamaa, kes säilitas selle ning jätkas Anierile. Viimane söötis vasakule äärele Sinjavskile, kes saatis vastase kaitsja kohvile ning toimetas nahkkera värava ette. Tagumises postis pääses proovima Anier, aga Lee Mani ründaja virutas üle.
19:13
Marko Susi: Rootsi teenib 13. minutil kohtumise esimese nurgalöögi, palli taha liigub Forsberg.
19:15
Marko Susi: Nurgalöök lendas ohtlikult värava eest läbi, teisel äärel jäi pall aga rootslastele. Järgnes teine tsenderdus, ent sellele sai Hein näpud vahele.
19:16
Marko Susi: Kulusevski ja Wahlqvist mängisid paremal äärel kokku. Viimasena nimetatu jõudis otsajoone juurde, kus seisis ees Tamm. Korner rootslastele. Hoiatus Samal ajal sai kollase Mets
19:16
Marko Susi: Rootsi kornerist asja ei saanud.
19:17
Marko Susi: Teisel pool andis väravavaht Olsen valesöödu, aga vaheltlõike teinud Ojamaa löögini ei jõudnud.
19:17
Külastaja Nice kommentaar
Tamm näitab oma jõudu, Mets enda oma.
19:18
Marko Susi: Isak proovis Käidi ja Tamme vahelt läbi pugeda, aga Eesti müür seisis kindlalt ees.
19:18
Marko Susi: Circa viis sekundit hiljem tegi Ojamaa keskväljal kohtuniku hinnangul vea.
19:20
Marko Susi: Värav ROOTSI LÄHEB KOHTUMIST 18. MINUTIL 1:0 JUHTIMA. Gustafson andis ideaalse läbisöödu paremalt äärelt trahvikasti liikunud Wahlqvistile, kes jätkas värava ees vabaks jäänud Gyökeresile. Viimane oli kindel.
19:21
Marko Susi: Ojamaa tegi Semale pressi, mistõttu otsustas rootslane sööta tagasi Olsenile. Väravavaht lõi mänguvahendi auti.
19:22
Marko Susi: Ojamaa ja Sema taas vastamisi. Sel korral teenis eestlane heast kohast karistuslöögi, rootslane sai Hoiatus kollase.
19:23
Marko Susi: Vassiljev toimetas trahvilöögi tagumisse posti Metsale, kes jätkas värava ette. Rootslased suutsid ohu klaarida.
19:23
Päris paljud kohad ikka tühjad. Ikka veel järjekorrad väravate taga?
19:24
Marko Susi: Tuli info, et osad rootslased pole suutnud oma sektorit üles leida. Ka kõik ülejäänud istekohad pole täis, aga veel jõuab.
19:24
Marko Susi: Cajuste mängis Kulusevskile, kes otsis värava eest omasid, aga ei leidnud. Ojamaa tõusis seejärel kontrasse, aga kaotas palli.
19:25
Marko Susi: Värav 24 minutit mängitud, Rootsi juhib 2:0 ...
19:26
Marko Susi: Kulusevski sai karistusalas palli, keeras Eesti kaitsjate vahelt läbi ning lõi kindlalt ära.
19:26
Nagu lapselt kommi ära võtmine, Eesti harutati lahti.
19:27
Hakkabki asi käest minema Eesti poolt vaadates....
19:27
Külastaja Saunapäev kommentaar
Optimistlik pakkumine lõppskooriks 6-0.
19:29
Marko Susi: Ungari juurtega Gyökeres murdis paremalt äärelt karistusalasse, otsis Isakit, aga Peetson oli vahel. Rootsi sai korneri, kuid sellest ei tulnud midagi.
19:30
Marko Susi: Isakil oivaline šanss, aga Paskotši sai jala vahele. Taas järgnes korner, aga nagu viimasel ajal kombeks, siis ohtlik see polnud.
19:31
Marko Susi: Käit võitis keskväljal palli, mängis selle Vassiljevile, aga poolkaitsja kannasööt oli ebatäpne.
19:31
Külastaja Raimo kommentaar
Sellises tempos nagu Rootsi täna mängib siis Eesti saab ilmselt kümneka :P
19:31
Külastaja ramm kommentaar
Ega mis siin tahta kui vastased mängivad inglismaal, portugalis, itaalias jne ja meie pmt mingi koduliiga poistega…aga ärme unusta- see aasta on meie liiga tase kõige kõrgem! 😀
19:32
Marko Susi: Anier võttis paremal äärel Hieni ette, aga keskkaitsja pani suure ja tugeva Anieri legaalselt pikali.
19:33
Marko Susi: 32. minutil oli Isak taas lähedal Rootsi kolmandale, aga Newcastle'i ründaja löök läks napilt paremast postist mööda.
19:34
Külastaja Jumal küll kommentaar
Sinjavski äär põleb täiega. Selline joonis absoluutselt eu toimi
19:34
Marko Susi: Miller teenis keskväljal vea. Vassiljev on valmis seda trahvikasti toimetama.
19:35
Marko Susi: Vassiljev otsis Paskotšit, aga pea said vahele rootslased. Eesti õnneks kukkus mänguvahend Peetsonile, kelle peasöödu mõte oli kõvasti parem kui teostus.
19:36
Külastaja Kaitse kommentaar
Kõigepealt peaks kaitse korda saama ja siis rünnakule mõtlema. Kas nüüd need wingbackid on tõestanud?
19:36
Marko Susi: 35 minutit mängitud. Eesti koondis pole selles valiksarjas veel kordagi olnud nii hädas kui täna.
19:38
Külastaja Oi issand kommentaar
Valus vaadata kuidas kostja neid valesööte taob
19:39
Marko Susi: Viimased paar minutit on Rootsi hoidnud rahulikult palli. Eesti seisab samal ajal kaitses, formatsioon paistab olevat 5-4-1. Ehk siis Ojamaa on langenud vasakule äärele.
19:39
Pikk ja Paskotsi oleks pidanud ääri mängima sellise vastase vastu. Ei saa aru, lisaks Miller + Ojamaa, mille jaoks selline 11
19:40
Marko Susi: Värav Pikk rünnak lõppes pika mehe pealöögiga - Rootsi juhib 3:0.
19:41
Marko Susi: Sema tekitas vasakul äärel Paskotši vastu ruumi ning toimetas mänguvahendi viiekasti joonele. Tamme vastu võidelnud Isak näitas jõudu, kerkis kõrgele ja suunas nahkkera kindalt võrku.
19:41
Külastaja Goblin kommentaar
tundub, et häberli plaan täna ei töötanud
19:41
Minu jaoks kostja ja sinjavski kõige probleemsemad hetkel
19:41
Üks ja sama joonis ei toimi kõikide meeskondade vastu.
19:41
Läheb inetuks ära mäng. Aga Rootsi on tasemel.
19:43
Marko Susi: Sinjavski sai tsenderduse, võttis palli karistusalas omaks ning kaotas selle. Hetk hiljem tegi Slovacko mängumees vea.
19:44
Marko Susi: Tamm ja Hein proovisid endale ehitada, aga Eesti õnneks ei tulnud välja. Sinisärgid tunduvad väga ebakindlad.
19:45
Marko Susi: Anier sai 44. minutil värava eest lüüa. Aga ründaja suunas Peetsoni tsenderdusest tulnud palli mööda.
19:47
Marko Susi: 4:0 oli VÄGA lähedal, aga Hein hiilgas väravasuul topelttõrjega! Samal ajal lisati avapoolajale üks minut.
19:47
Marko Susi: Esimene poolaeg on läbi, Rootsi võitis selle 3:0!
19:50
Marko Susi: Selgelt parem võistkond olnud Rootsi haaras eduseisu 18. minutil, kui skoori tegi Viktor Gyökeres. Kuus minutit hiljem sai karistusalas palli Dejan Kulusevski, kes keeras kaitsjate vahelt ära ning skooris. Selle tabamuse võib kirjutada Tamme kapsaaeda, sest Plovdivi Botevi kaitsja jäi olukorras lootusetult seisma. Kolmanda naela virutas eestlaste kirstu 39. minutil Alexander Isak, kui hüppas õhuvõitluses Tamme ära ning skooris.
19:50
Külastaja teet kommentaar
no krt pangu käit nr 8 peale, see pole normaalne kui nähtamatu ta 6 peal on
19:50
Välja peab vahetama kostja sinjavski ja metsa.
19:53
Marko Susi: Häberli peab vaheajal kindlasti tegema vahetusi. Hetkel on väljakul korralik tulekahju. Isiklikult ootan, et Vassiljevi või Milleri asemele tuleb Poom. Lisaks võiks Sinjavski liigutada paremale, Ojamaa vasakule ning rünnakule võiks Anieri kõrvale tuua kas Sorga või Alex Matthias Tamme.
19:53
Nõus Teet, Käit ei toida alumise pooliku peal. Tema trumbid on ründavamal kohal. Uskumatu kui rumalad otsused treenerite poolt.
19:53
Külastaja Jaan kommentaar
Tamm on täna tühi koht.
19:56
Külastaja Mees kommentaar
Mina vahetaks Vassiljevi, Sinjavski ja Metsa välja. Kaitsjad sisse. Käit üles poole. Miller alla poole
19:56
Poom, Shein, Zenjov, Pikk sisse. Mângupilt muutub kardinaalselt
19:56
Külastaja Dan kommentaar
Mängijad - individuaalsed eksimused ; Treenerid - taktikaline bardakk ; Mäng ja tulemus - katastroof
19:57
Marko Susi: Hetkel on keskkaitses lati alt läbi jooksnud Joonas Tamm. Mees on muidu väga hea, aga Rootsi vastu on olnud kõigis kolmes väravas peaosas.
19:58
Marko Susi: Eesti poolelt on mänguvormi selga tõmmanud Zenjov, Pikk ja Sorga. Küllap nad tulevad ka platsile.
19:58
Külastaja to Hr1 kommentaar
arvan sama, treenerite bläkk. Käit ei ole kaitsja. Tamm liimist lahti täna. Mets ronib kuskile üles ära, oma liinist välja. Kuidas nii saab kaitsta
19:58
Külastaja MmRr kommentaar
Kas SN oskaks selgitada, et mulle kuradi pealt täna üldse võitu oodati?
19:59
Marko Susi: Eks tegelikult võitu oligi palju oodata. Aga noh, Eesti sai Belgia ja Austria vastu avapoolajal paremini hakkama.
20:00
Tamm pole mitte tühi koht vaid tema kõrval on tühi koht ja kui keskväli ei suuda hoida siis ongi kuri majas. Mets, vasja ja sinjavskipingile.
20:01
Külastaja to Marko kommentaar
muidugi said paremini hakkama, sest siis olid mängimas ka teised mängijad. Vaata järgi, kes väravaid söötsid->lõid.
20:03
Marko Susi: Vahetus Vahetus Vahetus Meeskonnad on teiseks poolajaks väljakul. Eesti teeb kolm vahetust. Välja Sinjavski, Anier ja Ojamaa. Platsile Pikk, Sorga ja Zenjov.
20:03
Marko Susi: Mäng jätkub!
20:06
Marko Susi: Vassiljev otsis pika palliga liini taha liikunud Zenjovi, aga Lindelöf oli vahel.
20:11
Marko Susi: Käit võitis keskel palli ning jätkas Zenjovile. Too mängis Sorgale, kes leidis pahemalt üles Vassiljevi. 39-aastane kapten lennutas nahkkera värava ette, kust sai proovida Zenjov, aga löök blokeeriti. Palliga tõusnud Sorgal oli variant sööta ka vabasse merre liikunud Zenjovile kohe, kuid kaotatud tasakaalu tõttu ta seda ei teinud.

Minut hiljem tuli rünnakule Rootsi, aga supertõrje teinud Hein suunas värava parema külje poole teel olnud palli nurgalöögiks. Kornerist said rootslased taas proovida, kuid jälle hiilgas Hein. Kolmanda nurgalöögi järel lõi Forsberg mööda.

20:13
Marko Susi: Paskotši tegi karistusala lähedal vea. Mänguseisaku ajal otsustas üks kaameramees astuda platsile ... Pole hullu, juhtub ikka. Hetk hiljem lennutas Forsberg palli kasti, aga see lendas kõigi vahelt läbi üle otsajoone.
20:14
Marko Susi: Vassiljev astus keskväljal pallile peale ning kaotas selle. Seejärel tõusis Cajuste rünnakule, jätkas Kulusevskile, aga Eesti õnneks lõppes olukord vaid nurgalöögiga.
20:15
Marko Susi: Sema pääses karistusala vasakus ääres löögiile, aga Hein püüdis.
20:15
Külastaja Tiit kommentaar
Tooge Poom juba selle pensionäri asemele
20:18
Marko Susi: Vahelduseks palliga mängida saanud Eesti proovis läbi Käidi püstsöödu tõusta kõrgemale. Aga otsitud Peetsoni asemel jõudis palli hoopis auti.
20:20
Marko Susi: Paremale äärele sattunud Käit leidis hea tsenderdusega Milleri. Flora poolkaitsja proovis nahkkera varbaga võrku suunata, kuid saatis selle selgelt mööda.
20:21
Külastaja das.hf kommentaar
No kuule, sealt peaks ikka värava peale lööma
20:21
Külastaja Oni kommentaar
Mul päriselt kahju, et seda Vassiljevit seal piinatakse..
20:22
Marko Susi: Vahetus Vahetus Rootsi teeb 64. minutil topeltvahetuse: välja Isak ja Gyökeres, sisse Claesson ja Quaison.
20:24
Marko Susi: Tänasel mängul on 11 411 pealtvaatajat.
20:25
Nagu öeldud sai, kaitses kohe asjad paremad, kui keegi suudab palli veidi keskel hoida ja äkki isegi rünnata.. Ruttu veel vasja välja vaja saada sealt.
20:26
Marko Susi: Eesti teenib 67. minutil oma ESIMESE korneri. Vassiljev leidis hea sööduga Zenjovi, kes mängis nahkkera vastase põrkest auti.
20:26
Marko Susi: Peetson pääses Vassiljevi tsenderdusest vabalt peaga löögile, aga suunas palli umbes meetri jagu üle.
20:27
Marko Susi: Vahetus See jäi ka Peetsoni viimaseks hetkeks väljakul - 69. minutil tuli tema asemele Märten Kuusk.
20:29
Marko Susi: Käit lõikas vastase väljakupoolel söödu vahelt ning jätkas Zenjovile. Eesti tõusis 3-2 vastu rünnakule, aga vahetusest sekkunud ründaja mängis olukorra üle. Seejärel proovis leida Vassiljevit, aga tema üritus läks luhta.
20:30
Marko Susi: Rootsil circa 22 meetri pealt karistuslöök, palli taga Kulusevski ja Forsberg.
20:30
Marko Susi: Üritus lendas üle. Märkimisväärne on aga see, et Eestil oli müüris kokku kaheksa meest. Üks lebas maas, teised seisid.
20:32
Peetson oli 1 teravamaid vendi täna, sümpaatne poiss, tore et mängida saab
20:32
Marko Susi: Kuusk mängis mööda paremat äärt Zenjovile, kes saatis mänguvahendi libistades värava alla. See tuli sealt aga sama kiiresti välja.
20:33
Marko Susi: Värav Rootsi juhib 4:0.
20:35
Marko Susi: Miller heitles vastase otsajoone lähedal Lindelöfiga ning jäi kaotajaks. Kollasärgid tulid kiirelt üle ning paremalt äärelt teele saadetud tsenderduse lõpetas värava eest Quaison. Hetkel, mil ründaja lõi, oli tagasi sörkiv Miller väravast umbes 30-35 meetri kaugusel - ilmselgelt on poolkaitsja väsinud.
20:37
Marko Susi: Vahetus Vahetus Rootsi tegi topeltvahetuse - platsilt lahkusid Forsberg ja Wahlqvist, nende asemele tulid Karlsson ja Holm.
20:38
Poom ei saa isegi peale täna? Puhka jalga Häberli.
20:40
Marko Susi: Hein püüdis paremalt äärelt tulnud tsenderduse ning sai vastasega kokku põrgates haiget. Hetkeks murule jäänud puurilukk tõusis aga püsti ning jätkab.
20:40
Külastaja Ats kommentaar
Ärme võta ühtegi paremkaitsjat koosseisu, sest meil on ju võimalik sinna panna Kuusk :)
20:40
Külastaja EEEE kommentaar
Ei oleks Eestil nii head väravahti oleks seis juba 0-6 Rootsi on parem ja ei ole midagi öelda.
20:41
Külastaja jep kommentaar
Poom tuleb ja paneb viis
20:42
Marko Susi: Vahetus Rahva soovid saavad täidetud: Vassiljev lahkub platsilt, tema asemele Poom.
20:43
Kas Kostja sai vilekoori just?
20:43
Marko Susi: Tundus selline üpris võrdne segu aplausist ja vilest. Võta siis kinni, kas tegu oli vilekooriga või mitte.
20:44
Külastaja Huviline. kommentaar
Poom, Tamm ja ehk ka Tunjov vääriks küll mänguaega. Miks me mängitame vanureid, kui me oleme niikuinii kaotanud. Miks!!?
20:45
Marko Susi: Pikk tsenderdas vasakult äärelt värava ette, aga see oli Olseni jaoks kerge saak.
20:46
Marko Susi: Quaison tahtis lüüa oma teist, aga rootslaste kahjuks vuhises 20 meetrilt sooritatud löök pooleteise meetri jagu vasakust postist mööda.
20:46
Rahvast on hakanud ära minema juba tribüünidelt .
20:48
Marko Susi: Käit, keda ei survestatud, proovis sööta Pikale, aga pass veeres auti. Pool minutit hiljem proovis Eesti rünnata paremalt äärelt, aga pikaks läinud pall jõudis rahulikult rootslasteni.
20:48
Marko Susi: Kohtumise lõppu on lisatud kolm üleminutit.
20:49
Marko Susi: Karlsson proovis 20 meetrilt, aga sarnaselt Quaisonile lendas löök mööda.
20:50
Marko Susi: Värav Ja tuleb veel ... Rootsi lööb 90+1. minutil oma viienda.
20:52
Marko Susi: Karlsson lennutas vasakult äärelt tsenderduse värava ette, kus seisis TÄIESTI vabaks jäetud Claesson. Samal ajal seikles Tamm karistusalas - tema mees oli üksi, ise kaalus ta, kas minna Paskotšile appi või mitte.
20:52
Marko Susi: Mäng on läbi. Eestile 0:5 kaotus. Teisipäeval on võimalik oma vigu parandada, kui kohtutakse võõrsil Belgiaga.
20:53
Eesti kaitse oli täna täielik nali. Lihtsalt astutakse äärtest mööda, söödetakse läbi. Mitte üheski kaitse elemendis ei saadud hakkama.
20:53
Külastaja Häberli kommentaar
Kas ma mäletan õigesti, et Häberli tegi mingi hetk kaitsetööteemalise koolituse Eesti treeneritele?