Teisipäev, 26. september 2023
19:35
Siim Pulst: Tere õhtust! Premium liiga liider FCI Levadia hakkab murdma vastast, kellele nad on sel hooajal kõige rohkem punkte kaotanud ... liigatabeli punast laternat Harju JK Laagrit.
19:37
Siim Pulst:  Algkoosseisud on suuremate üllatusteta, kuid Rasmus Peetson naaseb Levadia põhikoosseisu, jättes pingile Brent Lepistu, ning Harju tipuründes alustab Taaniel Usta asemel Andre Järva.
19:39
Siim Pulst: Levadia on viimastes mängudes mänginud sisuliselt kahe ründajaga ning Felipe Felicio ja Mollo Bessala tandem on väga hästi toiminud. Levadia vorm on üldse särav olnud, nii et Harjut ootab kodusel Laagri Arenal raske ülesanne.
19:44
Siim Pulst:  Harju pani palli mängu!
19:44
Külastaja realist kommentaar
Kes võiks olla Levadial järgmine pallur keda maha müüa? Fomba, kellest taheti alles lahti saada või mis?
19:45
Siim Pulst: Äkki hoopis Bessala. 19-aastane vaid ja natuke toores küll, aga kõrge potentsiaaliga.
19:49
Siim Pulst: Viis minutit on möödunud Levadia pallivaldamise tähe all ja mäng on üha rohkem Harju värava suunas vajunud, kuid teravaid olukordi veel loodud ei ole.
19:51
Siim Pulst:  Esimene pealelöök 7. minuti karistuslöögi järel, aga Baturinsile see ohtu ei kujutanud.
19:52
Külastaja jah kommentaar
Seda jah. 19-aastane Mollo on meie 19-aastastest ründajatest liigas pika puuga üle.
19:55
Siim Pulst:  Levadia jätkab trahvikasti piiramist, Harju vastab sellele agressiivse võitlusega ja kui mänguilu see mäng seni pakkunud ei ole, siis kõrged pinged väljenduvad häälekates vaidlustes iga kontakti järel.
19:59
Siim Pulst: 15 minutit mängitud ja me pole näinud veel ühtegi ohtlikku olukorda. Pallivaldamine kuulub võimsalt Levadiale, aga tabloo meeldib Harjule rohkem ja neile piisab ühestainsast õnnestunud kontrast.
20:00
Siim Pulst:  Ainsalu löögiüritus kastijoonelt lendas mitme värava jagu üle sihtmärgi.
20:04
Siim Pulst: 20 minutit täis ja kõik ikka vanaviisi. Levadia jookseb peaga vastu seina, aga pole sellest siiani veel ära väsinud. Näis, kumb enne järele annab - Levadia kannatus või Harju bussipark.
20:05
Siim Pulst: Harju teenis 21. minutil eikusagilt kohtumise esimese nurgalöögi. Esiti mängiti lahti ja seejärel tuli Järvelt tsenderdus, mis leidis üles Kariste peanupu, aga keskkaitsja löök lendas otse Vallneri suunas.
20:06
Siim Pulst:  Kohe teenis oma esimese nurgalöögi ka Levadia, aga Joao Pedro tsenderdus lendas üle kõigi mängijate.
20:08
Siim Pulst:  23. minutil klaaris Baturins karistuslöögi ebalevalt vastu Mollot, aga Levadia ründaja löök põrkas vastu Järvat.
20:08
Siim Pulst: 24. minutil läks Vassiljev ülikaugelt löögile ja see osutus üle ootuste ohtlikuks, aga pall veeres siiski meeter-kaks postist mööda.
20:09
Siim Pulst:  Levadia surve üha kasvab. Järjestikused karistus- ja nurgalöögid.
20:11
Siim Pulst: Korralikku väravavõimalust neist ühestki siiski ei tekkinud. Harju kasutab iga võimalust, et hinge tõmmata ja tempot alla tõmmata.
20:12
Külastaja jj kommentaar
mis saanud on jukicist ja samourast? See saksa ryndaja saadeti minema?
20:16
Siim Pulst: Felicio oli viielt meetrilt löögile pääsemas, aga ei ulatunud Järvega võideldes korralikult tsenderduseni. Harju kaitsjad on seni väga näljaselt kontaktis.
20:18
Külastaja aivar kommentaar
igav mäng
20:20
Siim Pulst: Tempot on ja kvaliteetset kaitsemängu näeme ka, aga väravaohtlike momentide poolest on tõesti vaene mäng olnud seni. 36 minutit mängitud.
20:21
Siim Pulst:  Andres Järve jooksis isegi Yakovlevi äärel kinni ja viibutas seejärel rusikat, nagu oleks värava löönud. Endise Levadia mehe jaoks suur vastasseis.
20:23
Külastaja Laarju kommentaar
Hästi tapavad seda mängu need Harju vennad 👍
20:23
Siim Pulst: Levadia neljas nurgalöök 40. minutil. Joao Pedro tsenderdus lendas ohtlikult värava eest läbi, aga korralikult keegi pead vastu ei saanud.
20:27
Siim Pulst: 43. minutil esimene hea võimalus Levadial! Felipe Felicio leidis trahvikasti vasakust küljest natuke ruumi ja lajatas kohe peale - Baturins tõrjus.
20:28
Siim Pulst:  Felipe Felicio pääses veelkord viielt meetrilt pealöögile, aga Turi tsenderdus jäi brasiillase jaoks jälle pisut kõrgeks.
20:29
Siim Pulst:  1 lisaminut. Levadial samal ajal veel üks nurgalöök.
20:29
Siim Pulst:  Joao Pedro otsis tsenderdusega Fombat, aga kaitsjad jäid õhuvõitluses peale.
20:30
Siim Pulst: Poolaeg 0:0! Levadia tohutu ülekaal pallivaldamisel ei toonud neile kuigi palju väravavõimalusi.
20:32
Siim Pulst: Klassikaline mäng, kus soosik üritab oma mängu peale suruda ja autsaider noolib kontraid, aga julgeks siiski arvata, et Eesti liiga kohta on see keskmisest kvaliteetsem selline lahing. Mõlemad tiimid on täielikult oma ülesandele keskendunud, sest kaalul on tohutult palju, ning ühe kaitsetahe on teise ründetahte seni ära nullinud.
20:34
Siim Pulst: Pealelöögid väravale on viigis 1:1 ja Harju võimalus nurgalöögi järel polnud sugugi kehvem kui Felicio üritus terava nurga alt jalaga. Muud näitajad on aga FlashScore'i statistika järgi mäekõrguselt Levadia poole kaldu: pallivaldamine 29-71, löögid kokku 1:8, nurgalöögid 1:5.
20:46
Siim Pulst: Teine poolaeg!
20:48
Siim Pulst:  47. minutil Levadia nurgalöök. Yakovlevi tsenderdus maandus lati lähistel, aga siiski värava katusel.
20:50
Siim Pulst: 48. minutil läks Mollo ootamatust kohast löögile, tabas hästi ja pall lendas esimese ristnurga suunas, aga Baturins tõrjus üle otsajoone. Järgnenud nurgalöögist asja ei saanud.
20:51
Siim Pulst: Hoiatus  Kriis sikutas 50. minutil seljatagant Peetsonit.
20:54
Siim Pulst: Hoiatus Yakovlev teenis Rõõmussaarele kollase ja Levadiale karistuslöögi trahvikasti lähistelt. Kordused kinnitavad aga, et puudet tegelikult ei olnudki ja Yakovlev sukeldus.
20:55
Siim Pulst:  Õnneks sellest olukorrast väravat ei sündinud ja Joao Pedro tsenderdus klaariti kaitsjate poolt.
20:56
Siim Pulst:

20:57
Siim Pulst:  Pall jõudis 55 minuti paiku Harju võrku, aga Yakovlev oli Vassiljevi tsenderduse hetkel suluseisus. Või kas ikka oli? VAR vaatab pikalt.
20:58
Külastaja Var kommentaar
Miis var sukeldumise korral ei sekku?
20:58
Siim Pulst:  Värav ei loe! Äärekohtuniku otsus jääb jõusse, sest VAR ei suutnud seda täie kindlusega ümber lükata.
21:01
Siim Pulst:  Tund aega täis ja Harju peab veel vastu.
21:02
Siim Pulst: Vassiljevi kauglöök tabas Järvet vastu pead ja Harju asekapten vajab tohterdamist. Siin ei ole küll tegemist ajavenitamisega, see nägi väga halb välja.
21:03
Siim Pulst: Õnneks on temaga kõik korras ja mäng jätkub 11v11.
21:07
Siim Pulst:  Pinged on haripunktis, väga vihane võitlus käib, Levadia piirab ja piirab, aga ei leia kuidagi teed Harju kaitsemüürist läbi.
21:09
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Roosnupp ja Markovskõi tulevad 68. minutil sisse, Joao Pedro ja Yakovlev välja.
21:11
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Harju vastukäigud 71. minutil: vennad Ustad sisse, Kriis ja Järva välja.
21:12
Külastaja yksikhuviline kommentaar
See värava mittelugumine VARi poolt päris skandaalne ütleks.
21:13
Külastaja Mart kommentaar
Kui hooaja lõpus on esimesel ja teisel meeskonnal sama palju punkte, siis mis on esimene näitaja mille järgi jagatakse esimene ja teine koht?
21:13
Siim Pulst: Kui tehnilisi kaotuseid kummalgi ei ole, siis omavahelised mängud. Levadial nende osas hetkel eelis.
21:13
Siim Pulst: Hoiatus  Taaniel Usta tegi liiga jõuliselt pressi ja võttis juba 73. minutil kaardi.
21:14
Siim Pulst: Värav  MOLLO BESSALA!
21:15
Siim Pulst:  74. minutil ja justkui eikuskilt - Levadia ründaja läks väga terava nurga alt löögile ning pressis selle palli kuidagi Baturinsist läbi.
21:16
Siim Pulst:  Väravasööt läheb Peetsonile, kelle läbisööt selle olukorra algatas.
21:19
Siim Pulst: Vahetus Lepistu tuli 78. minutil Vassiljevi asemele, aga läks hoopis keskkaitsesse - keskväljale liikus Peetson.
21:20
Siim Pulst: Vahetus  79. minutil Eerme sisse, Reimaa välja.
21:21
Siim Pulst:  Eerme esimene Premium liiga mäng pärast kahekuulist vigastuspausi.
21:23
Siim Pulst: Harju on teinud väga vapra kaitseesituse. Kas neil jagub veel jõudu, et ka ründes midagi korda saada?
21:24
Siim Pulst: Harju igatahes üritab. Kaarel Usta pääses kastis löögile, aga Lepistu blokeeris.
21:25
Siim Pulst: Ainsalu topeltpost! 83. minuti võimas kauglöök põrkas ühte posti, sealt teise posti ja siis värava eest läbi!
21:26
Siim Pulst: Vahetus  Robert Kirss tuleb 85. minutil kergelt vigastada saanud Mollo Bessala asemele.
21:27
Siim Pulst: Hoiatus  Edur võttis 87. minutil Roosnupu ületuleku maha.
21:28
Siim Pulst: Vahetus  87. minutil mängu viimane vahetus: Ander-Joosep Kose tuleb Ivanjušini asemele.
21:29
Siim Pulst: 223 pealtvaatajat on väljaku kõrvalt kokku loetud.
21:31
Siim Pulst:  Roosnupu tsenderdus langes Baturinsi saagiks, misjärel pani väravavaht ülipika palli ette ning Taaniel Usta ja kaitsja võitluse järel jõudis see omakorda Vallnerini. Järgnes paras segadus ja rüsin.
21:31
Siim Pulst:  Hoiatus Hoiatus Kaarel Usta ja Vallner said kaardi ka.
21:31
Siim Pulst:  8 lisaminutit!
21:32
Siim Pulst: Hoiatus  Markovskõi takistas 90+1. minutil Harju lahtimängu.
21:33
Külastaja Dd kommentaar
Kas Jakobson on premium liiga halvim kohtunik?
21:34
Siim Pulst: Hoiatus  90+3. minutil Felipe Feliciole ka kaart. Transi vastu tema mängida ei saa.
21:36
Siim Pulst:  Viiendal lisaminutil sai Kose karistuslöögi järel jalaga löögivõimaluse, aga pall takerdus kaitsja jalgadesse.
21:36
Siim Pulst:  Eemaldamine HoiatusMarkovskõi 90+5. minutil teine kollane! Levadia kümnekesi!
21:37
Siim Pulst:  Väga küünilise ajavenitamise eest, vaielda pole seal midagi.
21:41
Kas sada minutit mahub ekraanil tabloole ära?
21:42
Siim Pulst:  Mahtus! KÕIK! Levadia pääseb oioi kui pingelise mängu järel võidupunktidega koju.
21:42
Siim Pulst:  Tänan jälgimast ja vaadake ka intervjuusid. Homme vaatame, millega Flora Tartus Levadiale vastata suudab.